Father's Day Meals(79+)
Prices may vary in club and online
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz. $4.98 Was $7.48 $0.17/oz
Instant Savings

Sponsored
Now$498
current price Now $4.98, Was $7.48$7.48
$0.17/oz
$2.50 off
Ends Oct 17
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.
4.8711 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz. $11.28 $3.76/lb

Sponsored
$1128
current price $11.28$3.76/lb
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
4.7844 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Russet Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb

$562
current price $5.62$0.56/lb
Russet Potatoes, 10 lbs.
4.5635 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound $8.83 $5.85/lb

$883
current price $8.83avg. price
$5.85/lb
Final cost by weight
Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
4.4435 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk. $10.98 $2.75/ea

$1098
current price $10.98$2.75/ea
Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.
4.8116 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs. $31.56 $15.78/lb

Sponsored
$3156
current price $31.56$15.78/lb
Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
4.2543 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz. $19.84 $0.23/oz

$1984
current price $19.84$0.23/oz
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.
4.414 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz. $8.98 $0.56/oz

$898
current price $8.98$0.56/oz
Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.
4.8726 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk. $8.98 $0.30/oz

$898
current price $8.98$0.30/oz
A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk.
4.8294 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct. $16.67 $0.56/ea

$1667
current price $16.67$0.56/ea
White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct.
4.6802 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Green Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb

$697
current price $6.97$2.32/lb
Green Seedless Grapes, 3 lbs.
4.4706 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Kinder's Buttery Steakhouse Seasoning 9.5 oz. $5.48 $0.58/oz

$548
current price $5.48$0.58/oz
Kinder's Buttery Steakhouse Seasoning 9.5 oz.
4.7307 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz. $5.98 $0.62/oz

$598
current price $5.98$0.62/oz
Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz.
4.7243 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz. $6.98 $0.88/oz

$698
current price $6.98$0.88/oz
Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz.
4.7193 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Blueberries, 18 oz. $7.87 $0.44/oz

$787
current price $7.87$0.44/oz
Blueberries, 18 oz.
4.6556 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk. $9.38 $0.23/foz

$938
current price $9.38$0.23/foz
Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk.
4.8388 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz. $16.94 $0.43/oz

$1694
current price $16.94$0.43/oz
Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.
4.7631 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs. $15.44 $5.15/lb

$1544
current price $15.44$5.15/lb
Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.
4.5586 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz. $5.64 $0.21/oz

$564
current price $5.64$0.21/oz
Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.
4.8075 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ocean Spray Tropical Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk. $14.88

$1488
current price $14.88Ocean Spray Tropical Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.
4.5484 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $10.98 $0.04/foz

$1098
current price $10.98$0.04/foz
Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
4.4778 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Asparagus, 2 lbs. $10.25 $5.12/lb

$1025
current price $10.25$5.12/lb
Asparagus, 2 lbs.
4.4636 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Sweet Corn, 8 ct. $5.97 $0.75/ea

$597
current price $5.97$0.75/ea
Sweet Corn, 8 ct.
4.3543 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Suzy's Signature New York Style Cheesecake, 72 oz. $35.98 $0.50/oz

$3598
current price $35.98$0.50/oz
Suzy's Signature New York Style Cheesecake, 72 oz.
4.1825 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep $36.98 $0.51/oz

$3698
current price $36.98$0.51/oz
Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep
4.201 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
USDA Prime Dry-Aged Bone-In Cowboy Ribeye Steak, Frozen, 22.5 oz., 2 ct. $199.98 $99.99/ea

$19998
current price $199.98$99.99/ea
USDA Prime Dry-Aged Bone-In Cowboy Ribeye Steak, Frozen, 22.5 oz., 2 ct.
4 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Del Real Foods Pork in Red Sauce Tamales 10 ct., 60 oz. $13.98

$1398
current price $13.98Del Real Foods Pork in Red Sauce Tamales 10 ct., 60 oz.
3.9067 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Yellow Peaches, 4 lbs. $9.87 $2.47/lb

$987
current price $9.87$2.47/lb
Yellow Peaches, 4 lbs.
3.6431 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound $20.58 $2.94/lb

$2058
current price $20.58avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight
Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound
4.7751 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Malibu Original Coconut Flavored Rum 1.75 L $16.97 $0.29/foz

$1697
current price $16.97$0.29/foz
Malibu Original Coconut Flavored Rum 1.75 L
4.7767 out of 5 stars
Out of stock