Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
Sponsored
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.

4.8102 out of 5 stars
4.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7274 out of 5 stars
4.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz. $8.48 $1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.
current price $8.48
$1.21/oz

BranchOut Crunchy Fruit Chips with Strawberry, Apple, Banana & Pineapple, No Added Sugar, 7 oz.

3.8986 out of 5 stars
3.8986 out of 5 Stars. 207 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Little Tikes Flowin' Fun Water Table $49.96

Little Tikes Flowin' Fun Water Table
current price $49.96

Little Tikes Flowin' Fun Water Table

4.5636 out of 5 stars
4.5636 out of 5 Stars. 55 reviews
Available for Shipping

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz. $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.
current price $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.

3.8565 out of 5 stars
3.8565 out of 5 Stars. 209 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ball Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.
Sponsored
current price $10.98
$3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.

4.687 out of 5 stars
4.687 out of 5 Stars. 9304 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Monster Rock'n Roller X Pro 1100 W Bluetooth Speaker with 12 hours of battery life and IPX4 weather-resistant $299.00

Monster Rock'n Roller X Pro 1100 W Bluetooth Speaker with 12 hours of battery life and IPX4 weather-resistant
current price $299.00

Monster Rock'n Roller X Pro 1100 W Bluetooth Speaker with 12 hours of battery life and IPX4 weather-resistant

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Shipping or Pickup

Colorescience Total Eye 3-in-1 Renewal Therapy, SPF 35, Fair, 0.23 oz. $54.98

Colorescience Total Eye 3-in-1 Renewal Therapy, SPF 35, Fair, 0.23 oz.
current price $54.98

Colorescience Total Eye 3-in-1 Renewal Therapy, SPF 35, Fair, 0.23 oz.

Available for Shipping

Repurpose Compostable Cups, 16 oz., 80 ct. $15.84 $0.20/ea

Repurpose Compostable Cups, 16 oz., 80 ct.
current price $15.84
$0.20/ea

Repurpose Compostable Cups, 16 oz., 80 ct.

Available for Shipping

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Welly Assorted Red White & Blue Bandage Kit, 150 ct. $18.98

Welly Assorted Red White & Blue Bandage Kit, 150 ct.
current price $18.98

Welly Assorted Red White & Blue Bandage Kit, 150 ct.

4.5946 out of 5 stars
4.5946 out of 5 Stars. 37 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tandy Belly Bears Gummy Candies with Probiotics, 0.88 oz., 12 ct. $14.98 $1.25/ea

Tandy Belly Bears Gummy Candies with Probiotics, 0.88 oz., 12 ct.
current price $14.98
$1.25/ea

Tandy Belly Bears Gummy Candies with Probiotics, 0.88 oz., 12 ct.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.
Members-only price

Chomps Original Beef Sticks, 1.15 oz., 12 pk.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 1529 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tramontina 11-Piece Silicone Utensil Set $29.77

Tramontina 11-Piece Silicone Utensil Set
Lavender, variant on Tramontina 11-Piece Silicone Utensil Set
Grey, variant on Tramontina 11-Piece Silicone Utensil Set
Navy, variant on Tramontina 11-Piece Silicone Utensil Set
current price $29.77

Tramontina 11-Piece Silicone Utensil Set

4.4118 out of 5 stars
4.4118 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

World Cup 2026 Puff Pillow, Assorted Countries $22.98

World Cup 2026 Puff Pillow, Assorted Countries
current price $22.98

World Cup 2026 Puff Pillow, Assorted Countries

4.2308 out of 5 stars
4.2308 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz. $8.48 $0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.
current price $8.48
$0.20/oz

Storck, Mamba Fruit Chews Variety Pack Chewy Candy, 42.4 oz.

4.8194 out of 5 stars
4.8194 out of 5 Stars. 144 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

GreenPan Alto 8", 10" & 12" Ceramic Nonstick Fry Pan Set, 3-Pack $79.88

GreenPan Alto 8", 10" & 12" Ceramic Nonstick Fry Pan Set, 3-Pack
Cream, variant on GreenPan Alto 8", 10" & 12" Ceramic Nonstick Fry Pan Set, 3-Pack
Coastline, variant on GreenPan Alto 8", 10" & 12" Ceramic Nonstick Fry Pan Set, 3-Pack
Clay, variant on GreenPan Alto 8", 10" & 12" Ceramic Nonstick Fry Pan Set, 3-Pack
Sage, variant on GreenPan Alto 8", 10" & 12" Ceramic Nonstick Fry Pan Set, 3-Pack
current price $79.88

GreenPan Alto 8", 10" & 12" Ceramic Nonstick Fry Pan Set, 3-Pack

4.4333 out of 5 stars
4.4333 out of 5 Stars. 60 reviews
Available for Shipping

Life Savers Gummies 5 Flavors Gummy Candy, 38 oz. $8.48 $0.22/oz

Life Savers Gummies 5 Flavors Gummy Candy, 38 oz.
current price $8.48
$0.22/oz

Life Savers Gummies 5 Flavors Gummy Candy, 38 oz.

4.6481 out of 5 stars
4.6481 out of 5 Stars. 216 reviews
Available for Shipping

Repurpose Compostable Spoons, Beige, 270 ct. $13.98 $0.05/ea

Repurpose Compostable Spoons, Beige, 270 ct.
current price $13.98
$0.05/ea

Repurpose Compostable Spoons, Beige, 270 ct.

Available for Shipping

OOMF Undercover Men's Pilot Sunglasses $14.98

OOMF Undercover Men's Pilot Sunglasses
current price $14.98

OOMF Undercover Men's Pilot Sunglasses

Available for Shipping

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses $14.98

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses
current price $14.98

OOMF Revoked Pilot's License Men's Sunglasses

3.8333 out of 5 stars
3.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

OOMF DJ by Day Men's Square Sunglasses $14.98

OOMF DJ by Day Men's Square Sunglasses
current price $14.98

OOMF DJ by Day Men's Square Sunglasses

3.8889 out of 5 stars
3.8889 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

KitchenAid Semi Auto Espresso Machine with Burr Grinder

KitchenAid Semi Auto Espresso Machine with Burr Grinder
Members-only price

KitchenAid Semi Auto Espresso Machine with Burr Grinder

4.3824 out of 5 stars
4.3824 out of 5 Stars. 408 reviews
Available for Shipping

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk. $17.98 $0.04/foz

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98
$0.04/foz

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.

4.7165 out of 5 stars
4.7165 out of 5 Stars. 455 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Emergen-C Vitamin C 1000 mg Powder 250th Anniversary Edition with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 Packets $22.48 $0.25/ea

Emergen-C Vitamin C 1000 mg Powder 250th Anniversary Edition with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 Packets
current price $22.48
$0.25/ea

Emergen-C Vitamin C 1000 mg Powder 250th Anniversary Edition with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 Packets

4.6719 out of 5 stars
4.6719 out of 5 Stars. 1521 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ninja SLUSHi 5-in-1 88 oz. Professional Frozen Drink Maker

Ninja SLUSHi 5-in-1 88 oz. Professional Frozen Drink Maker
Green, variant on Ninja SLUSHi 5-in-1 88 oz. Professional Frozen Drink Maker
Artic Blue and Gray, variant on Ninja SLUSHi 5-in-1 88 oz. Professional Frozen Drink Maker
Rose Gold, variant on Ninja SLUSHi 5-in-1 88 oz. Professional Frozen Drink Maker
Members-only price

Ninja SLUSHi 5-in-1 88 oz. Professional Frozen Drink Maker

4.6454 out of 5 stars
4.6454 out of 5 Stars. 2592 reviews
Available for Shipping

OOMF Marathon Attempt Men's Square Sunglasses $14.98

OOMF Marathon Attempt Men's Square Sunglasses
current price $14.98

OOMF Marathon Attempt Men's Square Sunglasses

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Yellow Peaches, 4 lbs. $9.87 $2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.
current price $9.87
$2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.

3.6431 out of 5 stars
3.6431 out of 5 Stars. 6274 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz. $6.98 $0.41/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz.
current price $6.98
$0.41/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz.

3.8046 out of 5 stars
3.8046 out of 5 Stars. 87 reviews
Available for Shipping

Lifetime 4' Residential Fold-In-Half Adjustable Height Table $44.98

Lifetime 4' Residential Fold-In-Half Adjustable Height Table
current price $44.98

Lifetime 4' Residential Fold-In-Half Adjustable Height Table

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 160 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker $119.91

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Red, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Green, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Purple, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Blue, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
current price $119.91
From $119.91

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker

4.7049 out of 5 stars
4.7049 out of 5 Stars. 61 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt $14.98

Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Black, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Northern Droplet, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Rosewood, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
Mirage Gray, variant on Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt
current price $14.98

Habit Men's Long Sleeve 50+ UPF Fishing Shirt

4.7928 out of 5 stars
4.7928 out of 5 Stars. 1255 reviews
Available for Shipping

GreenPan Reserve 10-Piece Pro Ceramic Nonstick Cookware Set

GreenPan Reserve 10-Piece Pro Ceramic Nonstick Cookware Set
Cream, variant on GreenPan Reserve 10-Piece Pro Ceramic Nonstick Cookware Set
Navy, variant on GreenPan Reserve 10-Piece Pro Ceramic Nonstick Cookware Set
Black, variant on GreenPan Reserve 10-Piece Pro Ceramic Nonstick Cookware Set
Oyster, variant on GreenPan Reserve 10-Piece Pro Ceramic Nonstick Cookware Set
Members-only price

GreenPan Reserve 10-Piece Pro Ceramic Nonstick Cookware Set

4.6894 out of 5 stars
4.6894 out of 5 Stars. 235 reviews
Available for Shipping

Govee 32.8ft Outdoor Chromatic String Lights $129.00

Govee 32.8ft Outdoor Chromatic String Lights
current price $129.00

Govee 32.8ft Outdoor Chromatic String Lights

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Supergoop PLAY Antioxidant Body Mist, SPF 50 with Vitamin C, 6 fl. oz.

Supergoop PLAY Antioxidant Body Mist, SPF 50 with Vitamin C, 6 fl. oz.
Members-only price

Supergoop PLAY Antioxidant Body Mist, SPF 50 with Vitamin C, 6 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Frigidaire Stainless-Steel 26-lb. Bullet-Shaped Ice Maker $89.98

Frigidaire Stainless-Steel 26-lb. Bullet-Shaped Ice Maker
Black, variant on Frigidaire Stainless-Steel 26-lb. Bullet-Shaped Ice Maker
Stainless, variant on Frigidaire Stainless-Steel 26-lb. Bullet-Shaped Ice Maker
Red, variant on Frigidaire Stainless-Steel 26-lb. Bullet-Shaped Ice Maker
current price $89.98

Frigidaire Stainless-Steel 26-lb. Bullet-Shaped Ice Maker

4.1157 out of 5 stars
4.1157 out of 5 Stars. 1150 reviews
Available for Shipping

Step2 Sky Rider Up & Down Coaster $129.98

Step2 Sky Rider Up & Down Coaster
current price $129.98

Step2 Sky Rider Up & Down Coaster

4.5405 out of 5 stars
4.5405 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Oakley Meta Vanguard Prizm Road Shield Sunglasses $499.00

Oakley Meta Vanguard Prizm Road Shield Sunglasses
current price $499.00

Oakley Meta Vanguard Prizm Road Shield Sunglasses

4.575 out of 5 stars
4.575 out of 5 Stars. 40 reviews
Available for Shipping

World Cup 2026 38"x72" Beach Towel, Assorted Countries $24.98

World Cup 2026 38"x72" Beach Towel, Assorted Countries
current price $24.98

World Cup 2026 38"x72" Beach Towel, Assorted Countries

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Kendall-Jackson California Vintners Reserve Chardonnay and Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, 2 pk. $19.99 $0.79/foz

Kendall-Jackson California Vintners Reserve Chardonnay and Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, 2 pk.
current price $19.99
$0.79/foz

Kendall-Jackson California Vintners Reserve Chardonnay and Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, 2 pk.

4.8776 out of 5 stars
4.8776 out of 5 Stars. 49 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

STUDIOCHIC Home Americana Indoor/Outdoor Decorative Pillow $16.98

STUDIOCHIC Home Americana Indoor/Outdoor Decorative Pillow
Americana Rainbow - 20" x 20", variant on STUDIOCHIC Home Americana Indoor/Outdoor Decorative Pillow
Watercolor Plaid - 13" x 22", variant on STUDIOCHIC Home Americana Indoor/Outdoor Decorative Pillow
Krissi - 20" x 20", variant on STUDIOCHIC Home Americana Indoor/Outdoor Decorative Pillow
Raffia Stars - 20" x 20", variant on STUDIOCHIC Home Americana Indoor/Outdoor Decorative Pillow
current price $16.98

STUDIOCHIC Home Americana Indoor/Outdoor Decorative Pillow

4.8621 out of 5 stars
4.8621 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping

Swift Home Oversized Crinkle Enzyme Wash Quilted Coverlet, Assorted Sizes $44.98

Swift Home Oversized Crinkle Enzyme Wash Quilted Coverlet, Assorted Sizes
Navy, variant on Swift Home Oversized Crinkle Enzyme Wash Quilted Coverlet, Assorted Sizes
White, variant on Swift Home Oversized Crinkle Enzyme Wash Quilted Coverlet, Assorted Sizes
Grey, variant on Swift Home Oversized Crinkle Enzyme Wash Quilted Coverlet, Assorted Sizes
Coral, variant on Swift Home Oversized Crinkle Enzyme Wash Quilted Coverlet, Assorted Sizes
current price $44.98
Options from $39.98 – $49.98

Swift Home Oversized Crinkle Enzyme Wash Quilted Coverlet, Assorted Sizes

4.53 out of 5 stars
4.53 out of 5 Stars. 317 reviews
Available for Shipping

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz. $3.91 Was $5.88 $0.16/oz

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.
current price Now $3.91, Was $5.88
$0.16/oz
$1.97 off

Takis Pickle Punch Spicy Rolled Tortilla Chips, 24.7 oz.

3.9266 out of 5 stars
3.9266 out of 5 Stars. 177 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk $19.98 $0.09/foz

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk
current price $19.98
$0.09/foz

poppi Prebiotic Soda Tastemakers Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk

Out of stock

Patriotic Celebration American Flag Kit, 10 Pcs $14.91 Was $34.98

Patriotic Celebration American Flag Kit, 10 Pcs
current price $14.91, Was $34.98
$20.07 off

Patriotic Celebration American Flag Kit, 10 Pcs

4.3465 out of 5 stars
4.3465 out of 5 Stars. 101 reviews
Out of stock

Kinder Joy Stranger Things Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 ct. DSV $19.98

Kinder Joy Stranger Things Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 ct. DSV
current price $19.98

Kinder Joy Stranger Things Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 ct. DSV

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock

Gain Summer Sizzle In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Wild Berry & Zesty Lime Scent, 26.3 oz. $14.98 $0.57/oz

Sam's Cash Offer
Gain Summer Sizzle In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Wild Berry & Zesty Lime Scent, 26.3 oz.
current price $14.98
$0.57/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Summer Sizzle In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Wild Berry & Zesty Lime Scent, 26.3 oz.

4.6742 out of 5 stars
4.6742 out of 5 Stars. 178 reviews
Out of stock