Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
Sponsored
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.

4.8102 out of 5 stars
4.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $17.98

Gatorade Sports Drinks Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7274 out of 5 stars
4.7274 out of 5 Stars. 1071 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

3'x5' Nylon U.S. Flag $17.76

3'x5' Nylon U.S. Flag
current price $17.76

3'x5' Nylon U.S. Flag

4.8323 out of 5 stars
4.8323 out of 5 Stars. 161 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lifetime Pickleball Paddle, Choose Color $49.99

Lifetime Pickleball Paddle, Choose Color
Cool, variant on Lifetime Pickleball Paddle, Choose Color
Warm, variant on Lifetime Pickleball Paddle, Choose Color
current price $49.99

Lifetime Pickleball Paddle, Choose Color

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Ray-Ban RB3445 Sunglasses

Ray-Ban RB3445 Sunglasses
Members-only price

Ray-Ban RB3445 Sunglasses

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Ball Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.
Sponsored
current price $10.98
$3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.

4.687 out of 5 stars
4.687 out of 5 Stars. 9304 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Color Wow Money Masque, 7.5 oz. $36.98 $4.93/oz

Color Wow Money Masque, 7.5 oz.
current price $36.98
$4.93/oz

Color Wow Money Masque, 7.5 oz.

Available for Shipping

Lifetime 60" Climbing Dome $249.98

Lifetime 60" Climbing Dome
Primary Colors, variant on Lifetime 60" Climbing Dome
Earth Tones, variant on Lifetime 60" Climbing Dome
current price $249.98

Lifetime 60" Climbing Dome

4.7603 out of 5 stars
4.7603 out of 5 Stars. 822 reviews
Available for Shipping

Truly Hard Seltzer Lemonade Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $18.99 $1.58/ea

Truly Hard Seltzer Lemonade Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $18.99
$1.58/ea

Truly Hard Seltzer Lemonade Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.3378 out of 5 stars
4.3378 out of 5 Stars. 74 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk. $8.78 $0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Jammers Juice Pouches Variety Pack 6 fl. oz., 40 pk.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 4737 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lifetime 30" Heavy-Duty Portable Tetherball System $124.98

Lifetime 30" Heavy-Duty Portable Tetherball System
current price $124.98

Lifetime 30" Heavy-Duty Portable Tetherball System

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 241 reviews
Available for Shipping

Lifetime Mantis Green and Bronze Climbing Dome, 66" $299.00

Lifetime Mantis Green and Bronze Climbing Dome,  66"
current price $299.00

Lifetime Mantis Green and Bronze Climbing Dome, 66"

4.7894 out of 5 stars
4.7894 out of 5 Stars. 451 reviews
Available for Shipping

Stella Artois Lager Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk. $17.99 $1.50/ea

Stella Artois Lager Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Stella Artois Lager Beer, 11.2 fl. oz. bottle, 12 pk.

4.6228 out of 5 stars
4.6228 out of 5 Stars. 342 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Lifetime Poolside Impact Portable Basketball System, 44" $249.98

Lifetime Poolside Impact Portable Basketball System, 44"
current price $249.98

Lifetime Poolside Impact Portable Basketball System, 44"

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 60 reviews
Available for Shipping

Costa Del Mar S9030 Baffin Sunglasses

Costa Del Mar S9030 Baffin Sunglasses
Members-only price

Costa Del Mar S9030 Baffin Sunglasses

Available for Shipping

Lifetime Double Adventure Tower with Monkey Bars $4,699.00

Lifetime Double Adventure Tower with Monkey Bars
current price $4,699.00

Lifetime Double Adventure Tower with Monkey Bars

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Sunbrella Chaise Cushion $99.98

Sunbrella Chaise Cushion
Spectrum Denim, variant on Sunbrella Chaise Cushion
Spectrum Indigo, variant on Sunbrella Chaise Cushion
Spectrum Dove, variant on Sunbrella Chaise Cushion
Spectrum Crimson, variant on Sunbrella Chaise Cushion
current price $99.98

Sunbrella Chaise Cushion

4.6842 out of 5 stars
4.6842 out of 5 Stars. 76 reviews
Available for Shipping

Costa Del Mar 6S9034 Diego Sunglasses

Costa Del Mar 6S9034 Diego Sunglasses
Members-only price

Costa Del Mar 6S9034 Diego Sunglasses

Available for Shipping

Costa Del Mar 6S9078 Blackfin Pro Sunglasses

Costa Del Mar 6S9078 Blackfin Pro Sunglasses
Members-only price

Costa Del Mar 6S9078 Blackfin Pro Sunglasses

Available for Shipping

ION Audio Glow Tone Bluetooth Speaker with Immersive Sound

ION Audio Glow Tone Bluetooth Speaker with Immersive Sound
Members-only price

ION Audio Glow Tone Bluetooth Speaker with Immersive Sound

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 48 reviews
Available for Shipping

Member's Mark MMS206 Square Sunglasses $29.00

Member's Mark MMS206 Square Sunglasses
current price $29.00

Member's Mark MMS206 Square Sunglasses

Available for Shipping

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set $39.28

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set
current price $39.28

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set

Available for Shipping

Springfree 6' x 9' Compact Oval Trampoline $899.00

Springfree 6' x 9' Compact Oval Trampoline
current price $899.00

Springfree 6' x 9' Compact Oval Trampoline

Available for Shipping

Deluxe 8' Outdoor Umbrella with Travel Bag $119.98

Deluxe 8' Outdoor Umbrella with Travel Bag
current price $119.98

Deluxe 8' Outdoor Umbrella with Travel Bag

4.8824 out of 5 stars
4.8824 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Springfree 8' x 11' Medium Oval Trampoline $1,249.00

Springfree 8' x 11' Medium Oval Trampoline
current price $1,249.00

Springfree 8' x 11' Medium Oval Trampoline

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Ray-Ban Clubmaster Sunglasses $179.00

Ray-Ban Clubmaster Sunglasses
current price $179.00

Ray-Ban Clubmaster Sunglasses

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lifetime Outdoor Games Set with Paddles and Volleyball $139.98

Lifetime Outdoor Games Set with Paddles and Volleyball
current price $139.98

Lifetime Outdoor Games Set with Paddles and Volleyball

4.381 out of 5 stars
4.381 out of 5 Stars. 42 reviews
Available for Shipping

NatureWell Ultimate Hair Tonic, Triple Oil Blend, 4 fl. oz. $14.98

NatureWell Ultimate Hair Tonic, Triple Oil Blend, 4 fl. oz.
current price $14.98

NatureWell Ultimate Hair Tonic, Triple Oil Blend, 4 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Sandbox With Canopy $79.98

Sandbox With Canopy
current price $79.98

Sandbox With Canopy

3.7451 out of 5 stars
3.7451 out of 5 Stars. 51 reviews
Available for Shipping

Neutrogena Sport Face Sunscreen, Oil-Free, 2 pk. 2.5 fl. oz. $16.98

Neutrogena Sport Face Sunscreen, Oil-Free, 2 pk. 2.5 fl. oz.
current price $16.98

Neutrogena Sport Face Sunscreen, Oil-Free, 2 pk. 2.5 fl. oz.

4.7011 out of 5 stars
4.7011 out of 5 Stars. 1606 reviews
Available for Shipping

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk. $9.98 $0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.
current price $9.98
$0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.

4.5324 out of 5 stars
4.5324 out of 5 Stars. 1390 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 60 Quart Clear Storage Tote, 17.2" D x 25.7" W x 12.0" H, 1 pack or 4 pack $10.78

Member's Mark 60 Quart Clear Storage Tote, 17.2" D x 25.7" W x 12.0" H, 1 pack or 4 pack
Green , variant on Member's Mark 60 Quart Clear Storage Tote, 17.2" D x 25.7" W x 12.0" H, 1 pack or 4 pack
Clear, variant on Member's Mark 60 Quart Clear Storage Tote, 17.2" D x 25.7" W x 12.0" H, 1 pack or 4 pack
current price $10.78
Options from $10.78 – $43.12

Member's Mark 60 Quart Clear Storage Tote, 17.2" D x 25.7" W x 12.0" H, 1 pack or 4 pack

4.6981 out of 5 stars
4.6981 out of 5 Stars. 775 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Neutrogena Sport Spray Sunscreen, SPF 70, Sweat/Water Resistant, 5 fl. oz., 2 pack $17.98

Neutrogena Sport Spray Sunscreen, SPF 70, Sweat/Water Resistant, 5 fl. oz., 2 pack
current price $17.98

Neutrogena Sport Spray Sunscreen, SPF 70, Sweat/Water Resistant, 5 fl. oz., 2 pack

4.8885 out of 5 stars
4.8885 out of 5 Stars. 1175 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Swing Lounger Camp Chair $37.92 Was $44.98

Member's Mark Swing Lounger Camp Chair
Castlerock 2023, variant on Member's Mark Swing Lounger Camp Chair
Black, variant on Member's Mark Swing Lounger Camp Chair
Mediterranean, variant on Member's Mark Swing Lounger Camp Chair
Milky Blue/Pink Lemonade, variant on Member's Mark Swing Lounger Camp Chair
current price Now $37.92, Was $44.98
Options from $37.92 – $44.98
$7.06 off

Member's Mark Swing Lounger Camp Chair

4.4377 out of 5 stars
4.4377 out of 5 Stars. 329 reviews
Available for Shipping

Jumpking 10' x 15' Rectangle Trampoline with Basketball Hoop $649.00

Jumpking 10' x 15' Rectangle Trampoline with Basketball Hoop
current price $649.00

Jumpking 10' x 15' Rectangle Trampoline with Basketball Hoop

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets $13.98

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets
current price $13.98

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs. $21.98 $21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.
current price $21.98
$21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs. $128.92 $17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.
current price $128.92
$17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz. $9.96 $0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.
current price $9.96
$0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Woven Drink Cooler $114.00

Member's Mark Woven Drink Cooler
current price $114.00

Member's Mark Woven Drink Cooler

4.1333 out of 5 stars
4.1333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set $28.76

Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Blue, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Almond, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Teal, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
Green, variant on Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set
current price $28.76

Member's Mark 12-Pieces Stoneware Two-Tone Dinnerware Set

4.1905 out of 5 stars
4.1905 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct. $17.36 $5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.
current price $17.36
$5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.

4.4508 out of 5 stars
4.4508 out of 5 Stars. 366 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound $88.09 $6.98/lb

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound
current price $88.09
avg. price
$6.98/lb
Final cost by weight

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Out of stock

NIGHT Instant Repair Bond Cream for Damaged Hair, 10.1 fl. oz. $39.98 $3.96/oz

NIGHT Instant Repair Bond Cream for Damaged Hair, 10.1 fl. oz.
current price $39.98
$3.96/oz

NIGHT Instant Repair Bond Cream for Damaged Hair, 10.1 fl. oz.

4.697 out of 5 stars
4.697 out of 5 Stars. 33 reviews
Out of stock

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk. $17.99 $1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Angry Orchard Spiked Thriller Pack Hard Cider Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 45 reviews
Out of stock

Radley London Ellianne Butterfly Sunglasses $69.00

Radley London Ellianne Butterfly Sunglasses
current price $69.00

Radley London Ellianne Butterfly Sunglasses

4.3788 out of 5 stars
4.3788 out of 5 Stars. 66 reviews
Out of stock

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk. $23.67 $1.97/ea

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk.
current price $23.67
$1.97/ea

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk.

3.7429 out of 5 stars
3.7429 out of 5 Stars. 35 reviews
Out of stock

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box $9.97

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box
current price $9.97

Member's Mark 3-Pack Snack & Go Bento Box

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Out of stock

Member's Mark Patriotic Half Sheet Cookie Cake $19.98

Member's Mark Patriotic Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Member's Mark Patriotic Half Sheet Cookie Cake

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock