Personal Care

Prices may vary in club and online

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
Members-only price

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 414 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack, $22.76, $0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack
Sponsored
current price $22.76
$0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack

4.8094 out of 5 stars
4.8094 out of 5 Stars. 530 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Ultra Thin Long Super Pads with Wings, Size 2, 92 ct.

Always Ultra Thin Long Super Pads with Wings, Size 2, 92 ct.
Members-only price

Always Ultra Thin Long Super Pads with Wings, Size 2, 92 ct.

4.3576 out of 5 stars
4.3576 out of 5 Stars. 302 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Colgate Optic White Advanced Teeth Whitening Sparkling White Toothpaste, 4.2 oz., 5 pk., $17.98, $0.86/oz

Colgate Optic White Advanced Teeth Whitening Sparkling White Toothpaste, 4.2 oz., 5 pk.
current price $17.98
$0.86/oz

Colgate Optic White Advanced Teeth Whitening Sparkling White Toothpaste, 4.2 oz., 5 pk.

4.6738 out of 5 stars
4.6738 out of 5 Stars. 745 reviews
Available for Shipping

Old Spice Swagger 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 39.9 fl. oz., $8.84, Was $10.84, $0.22/foz

Instant Savings
Old Spice Swagger 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 39.9 fl. oz.
current price Now $8.84, Was $10.84
$0.22/foz
$2 off
Ends Oct 16

Old Spice Swagger 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 39.9 fl. oz.

4.6938 out of 5 stars
4.6938 out of 5 Stars. 405 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk., $13.48, $0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.
Sponsored
current price $13.48
$0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.

4.673 out of 5 stars
4.673 out of 5 Stars. 1104 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct., $17.98, Was $19.88, $0.16/ea

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.16/ea
$1.90 off

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct.

4.3276 out of 5 stars
4.3276 out of 5 Stars. 2094 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purell Advanced Hand Sanitizer, Refreshing Gel, 33.8 fl. oz., $7.48

Purell Advanced Hand Sanitizer, Refreshing Gel, 33.8 fl. oz.
current price $7.48

Purell Advanced Hand Sanitizer, Refreshing Gel, 33.8 fl. oz.

4.8486 out of 5 stars
4.8486 out of 5 Stars. 740 reviews
Available for Shipping

Nature's Truth Magnesium Glycinate Capsules, 200 mg, 180 ct., $14.98, $0.08/ea

Nature's Truth Magnesium Glycinate Capsules, 200 mg, 180 ct.
current price $14.98
$0.08/ea

Nature's Truth Magnesium Glycinate Capsules, 200 mg, 180 ct.

4.8617 out of 5 stars
4.8617 out of 5 Stars. 94 reviews
Available for Shipping

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk., $15.98, $0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
current price $15.98
$0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.

4.7348 out of 5 stars
4.7348 out of 5 Stars. 1165 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.

Always Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.
Members-only price

Always Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.

4.5813 out of 5 stars
4.5813 out of 5 Stars. 2166 reviews
Available for Shipping

CeraVe Foaming Facial Cleanser, Normal to Oily Skin, 12 fl. oz., 2 pk., $18.96, $0.79/oz

CeraVe Foaming Facial Cleanser, Normal to Oily Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
current price $18.96
$0.79/oz

CeraVe Foaming Facial Cleanser, Normal to Oily Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.39 out of 5 stars
4.39 out of 5 Stars. 100 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief, 38.8 fl. oz., $13.98

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief,  38.8 fl. oz.
current price $13.98

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief, 38.8 fl. oz.

4.6254 out of 5 stars
4.6254 out of 5 Stars. 355 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Neutrogena Rainbath Refreshing Shower and Bath Gel, Original, 40 fl. oz.

Neutrogena Rainbath Refreshing Shower and Bath Gel, Original, 40 fl. oz.
Members-only price

Neutrogena Rainbath Refreshing Shower and Bath Gel, Original, 40 fl. oz.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3042 reviews
Available for Shipping

Being NOURISH + SHINE Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk., $9.96, $0.42/foz

Being NOURISH + SHINE Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk.
current price $9.96
$0.42/foz

Being NOURISH + SHINE Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk.

4.5804 out of 5 stars
4.5804 out of 5 Stars. 112 reviews
Available for Shipping

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System
Members-only price

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System

4.466 out of 5 stars
4.466 out of 5 Stars. 1502 reviews
Available for Shipping

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz., $33.88, $9.96/foz

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz.
current price $33.88
$9.96/foz

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz.

4.7039 out of 5 stars
4.7039 out of 5 Stars. 922 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Head and Shoulders Pure Sport for Men's 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz., $13.98, $0.35/foz

Head and Shoulders Pure Sport for Men's 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.
current price $13.98
$0.35/foz

Head and Shoulders Pure Sport for Men's 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.

4.638 out of 5 stars
4.638 out of 5 Stars. 511 reviews
Available for Shipping

Native Nourish Body Wash, Vanilla Pack, 34 fl. oz., 2 pk., $26.96

Native Nourish Body Wash, Vanilla Pack, 34 fl. oz., 2 pk.
current price $26.96

Native Nourish Body Wash, Vanilla Pack, 34 fl. oz., 2 pk.

4.7651 out of 5 stars
4.7651 out of 5 Stars. 545 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Olay Indulgent Moisture Scrub + Bodywash Duo Pack, $14.94, $0.48/foz

Olay Indulgent Moisture Scrub + Bodywash Duo Pack
current price $14.94
$0.48/foz

Olay Indulgent Moisture Scrub + Bodywash Duo Pack

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Gillette Sensitive Shave Gel with Aloe & Shea Butter, 7 oz., 3 pk., $12.54, $0.60/oz

Gillette Sensitive Shave Gel with Aloe & Shea Butter, 7 oz., 3 pk.
current price $12.54
$0.60/oz

Gillette Sensitive Shave Gel with Aloe & Shea Butter, 7 oz., 3 pk.

4.539 out of 5 stars
4.539 out of 5 Stars. 436 reviews
Available for Shipping

Always Ultra Thin Pads Duo Pack, 74 ct., $14.86, $0.20/ea

Always Ultra Thin Pads Duo Pack, 74 ct.
current price $14.86
$0.20/ea

Always Ultra Thin Pads Duo Pack, 74 ct.

4.503 out of 5 stars
4.503 out of 5 Stars. 1000 reviews
Available for Shipping

Poise Postpartum Incontinence Pads, 5 Drop Max Absorbency, 128 ct.

Poise Postpartum Incontinence Pads, 5 Drop Max Absorbency, 128 ct.
Members-only price

Poise Postpartum Incontinence Pads, 5 Drop Max Absorbency, 128 ct.

4.4551 out of 5 stars
4.4551 out of 5 Stars. 2083 reviews
Available for Shipping

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges
Members-only price
$2.46 off

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

4.4753 out of 5 stars
4.4753 out of 5 Stars. 1435 reviews
Available for Shipping

Gillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.

Gillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.
Members-only price

Gillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.

4.5796 out of 5 stars
4.5796 out of 5 Stars. 2267 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dial Refresh & Renew Body Wash, Spring Water, 16 fl. oz., 4 pk., $11.98, $0.19/foz

Dial Refresh & Renew Body Wash, Spring Water, 16 fl. oz., 4 pk.
current price $11.98
$0.19/foz

Dial Refresh & Renew Body Wash, Spring Water, 16 fl. oz., 4 pk.

3.972 out of 5 stars
3.972 out of 5 Stars. 214 reviews
Available for Shipping

Being CURL POWER Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk., $9.96, $0.42/foz

Being CURL POWER Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk.
current price $9.96
$0.42/foz

Being CURL POWER Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk.

4.5378 out of 5 stars
4.5378 out of 5 Stars. 119 reviews
Available for Shipping

Sensodyne Clinical White Toothpaste, 5.5 oz., 3 pk., $26.98, $1.64/oz

Sensodyne Clinical White Toothpaste, 5.5 oz., 3 pk.
current price $26.98
$1.64/oz

Sensodyne Clinical White Toothpaste, 5.5 oz., 3 pk.

4.5135 out of 5 stars
4.5135 out of 5 Stars. 446 reviews
Available for Shipping

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size
Members-only price

Depend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size

4.5936 out of 5 stars
4.5936 out of 5 Stars. 7630 reviews
Available for Shipping

GNC Mega Men Energy and Metabolism Multivitamin Caplets, 180 ct.

GNC Mega Men Energy and Metabolism Multivitamin Caplets, 180 ct.
Members-only price

GNC Mega Men Energy and Metabolism Multivitamin Caplets, 180 ct.

4.6645 out of 5 stars
4.6645 out of 5 Stars. 769 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cetaphil Daily Facial Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, 4 fl. oz., 3 pk., $38.48, $3.21/foz

Cetaphil Daily Facial Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, 4 fl. oz., 3 pk.
current price $38.48
$3.21/foz

Cetaphil Daily Facial Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, 4 fl. oz., 3 pk.

4.4452 out of 5 stars
4.4452 out of 5 Stars. 283 reviews
Available for Shipping

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.
Members-only price

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.

4.6223 out of 5 stars
4.6223 out of 5 Stars. 985 reviews
Available for Shipping

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk., $14.98, $1.70/oz

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk.
current price $14.98
$1.70/oz

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk.

4.757 out of 5 stars
4.757 out of 5 Stars. 1490 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oral-B iO Series 5 Rechargeable Toothbrush Twin Pack, $169.98, $84.99/ea

Oral-B iO Series 5 Rechargeable Toothbrush Twin Pack
current price $169.98
$84.99/ea

Oral-B iO Series 5 Rechargeable Toothbrush Twin Pack

4.603 out of 5 stars
4.603 out of 5 Stars. 874 reviews
Available for Shipping

Schick Xtreme3 Sensitive Disposable Razors for Men, 20 ct., $19.98, $1.00/ea

Schick Xtreme3 Sensitive Disposable Razors for Men, 20 ct.
current price $19.98
$1.00/ea

Schick Xtreme3 Sensitive Disposable Razors for Men, 20 ct.

4.1854 out of 5 stars
4.1854 out of 5 Stars. 971 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Poise Incontinence Pads, 6 Drop Ultimate Absorbency, 96 ct.

Poise Incontinence Pads, 6 Drop Ultimate Absorbency, 96 ct.
Members-only price

Poise Incontinence Pads, 6 Drop Ultimate Absorbency, 96 ct.

4.6191 out of 5 stars
4.6191 out of 5 Stars. 4366 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Colgate Total Whitening Gel Toothpaste, 6 oz., 5 pk., $15.98, $0.53/oz

Colgate Total Whitening Gel Toothpaste, 6 oz., 5 pk.
current price $15.98
$0.53/oz

Colgate Total Whitening Gel Toothpaste, 6 oz., 5 pk.

4.6747 out of 5 stars
4.6747 out of 5 Stars. 578 reviews
Available for Shipping

Aveeno Baby Daily Moisture Lotion with Pump, 24hr Protection, 18 fl. oz., 2 pk.

Instant Savings
Aveeno Baby Daily Moisture Lotion with Pump, 24hr Protection, 18 fl. oz., 2 pk.
Members-only price
$2 off
Ends Sep 30

Aveeno Baby Daily Moisture Lotion with Pump, 24hr Protection, 18 fl. oz., 2 pk.

4.8298 out of 5 stars
4.8298 out of 5 Stars. 1851 reviews
Available for Shipping

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk., $13.98, $1.83/oz

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk.
current price $13.98
$1.83/oz

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk.

4.4751 out of 5 stars
4.4751 out of 5 Stars. 1423 reviews
Available for Shipping

Oral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads, $29.98

Oral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads
current price $29.98

Oral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads

4.1439 out of 5 stars
4.1439 out of 5 Stars. 139 reviews
Available for Shipping

Polident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk., $9.98, $0.05/ea

Polident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk.
current price $9.98
$0.05/ea

Polident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk.

4.8106 out of 5 stars
4.8106 out of 5 Stars. 433 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.
Members-only price

Always Discreet Incontinence Pads, Heavy Long, 117 ct.

4.5423 out of 5 stars
4.5423 out of 5 Stars. 1300 reviews
Available for Shipping

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk., $47.98, $23.99/foz

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk.
current price $47.98
$23.99/foz

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk.

4.5357 out of 5 stars
4.5357 out of 5 Stars. 140 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Burt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk., $15.56, $1.95/ea

Burt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk.
current price $15.56
$1.95/ea

Burt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk.

4.8432 out of 5 stars
4.8432 out of 5 Stars. 185 reviews
Available for Shipping

Always Discreet Essentials Underwear for Women, Maximum, Choose Size

Always Discreet Essentials Underwear for Women, Maximum, Choose Size
Members-only price

Always Discreet Essentials Underwear for Women, Maximum, Choose Size

4.5819 out of 5 stars
4.5819 out of 5 Stars. 562 reviews
Out of stock

Neutrogena Hydro Boost Hydrating Gel Cleanser, 7.8 fl. oz., 3 pk.

Neutrogena Hydro Boost Hydrating Gel Cleanser, 7.8 fl. oz., 3 pk.
Members-only price

Neutrogena Hydro Boost Hydrating Gel Cleanser, 7.8 fl. oz., 3 pk.

4.4545 out of 5 stars
4.4545 out of 5 Stars. 44 reviews
Out of stock

Waterpik Ultra Plus and Cordless Freedom Water Flosser, $79.93

Waterpik Ultra Plus and Cordless Freedom Water Flosser
current price $79.93

Waterpik Ultra Plus and Cordless Freedom Water Flosser

4.469 out of 5 stars
4.469 out of 5 Stars. 226 reviews
Out of stock

Native Whole Body Aluminum-Free Deodorant, Coconut & Vanilla, 2.3 oz., 3pk., $29.97, $4.34/oz

Native Whole Body Aluminum-Free Deodorant, Coconut & Vanilla, 2.3 oz., 3pk.
current price $29.97
$4.34/oz

Native Whole Body Aluminum-Free Deodorant, Coconut & Vanilla, 2.3 oz., 3pk.

4.0045 out of 5 stars
4.0045 out of 5 Stars. 662 reviews
Out of stock

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner, 30 fl. oz., 2 pk., $34.94, $0.58/foz

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner,  30 fl. oz., 2 pk.
current price $34.94
$0.58/foz

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner, 30 fl. oz., 2 pk.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 314 reviews
Out of stock