Personal Care

Prices may vary in club and online

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set, $16.48, $0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set
Sponsored
current price $16.48
$0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 6295 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk., $19.98, $0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.
Sponsored
current price $19.98
$0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 4860 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Venus Intimate Women's Razor, Handle, 8 Cartridges + Shower Holder, $26.99

Venus Intimate Women's Razor, Handle, 8 Cartridges + Shower Holder
current price $26.99

Venus Intimate Women's Razor, Handle, 8 Cartridges + Shower Holder

4.4955 out of 5 stars
4.4955 out of 5 Stars. 1348 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Living Proof Perfect hair Day Conditioner, Choose Size, $54.98, $1.63/foz

Living Proof Perfect hair Day Conditioner, Choose Size
current price $54.98
$1.63/foz

Living Proof Perfect hair Day Conditioner, Choose Size

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Gillette NFL San Francisco 49ers Supreme Maximum Strength Protection Men's Clear Gel Antiperspirant, Cool Wave, 3.8 oz., 5 pk., $18.98

Gillette NFL San Francisco 49ers Supreme Maximum Strength Protection Men's Clear Gel Antiperspirant, Cool Wave, 3.8 oz., 5 pk.
current price $18.98

Gillette NFL San Francisco 49ers Supreme Maximum Strength Protection Men's Clear Gel Antiperspirant, Cool Wave, 3.8 oz., 5 pk.

Available for Shipping

RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.

RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.
Sponsored
Members-only price

RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.

4.4208 out of 5 stars
4.4208 out of 5 Stars. 1939 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 32.5 fl. oz., 2 pk., $19.98, $0.31/foz

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 32.5 fl. oz., 2 pk.
current price $19.98
$0.31/foz

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 32.5 fl. oz., 2 pk.

4.7614 out of 5 stars
4.7614 out of 5 Stars. 13070 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Midol Complete On The Go Caplets for Menstrual Pain Relief, 50 count, (25 packs of 2)

Midol Complete On The Go Caplets for Menstrual Pain Relief, 50 count, (25 packs of 2)
Members-only price

Midol Complete On The Go Caplets for Menstrual Pain Relief, 50 count, (25 packs of 2)

4.7169 out of 5 stars
4.7169 out of 5 Stars. 498 reviews
Available for Shipping

Medicube Deep Vita C Capsule Cream, 1.94 oz., $19.98, $10.30/foz

Medicube Deep Vita C Capsule Cream, 1.94 oz.
current price $19.98
$10.30/foz

Medicube Deep Vita C Capsule Cream, 1.94 oz.

Available for Shipping

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk., $22.48, $1.32/oz

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk.
Sponsored
current price $22.48
$1.32/oz

Sensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk.

4.4919 out of 5 stars
4.4919 out of 5 Stars. 8341 reviews
Available for Shipping

Frigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, White, $35.91

Frigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, White
current price $35.91
From $35.91

Frigidaire Skincare Cooler with Lighted Mirror Make-Up Door, White

1.3333 out of 5 stars
1.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oral-B iO Series 2 Kids Electric Toothbrush, Stitch, Handle + 3 Brush Heads, $69.98

Oral-B iO Series 2 Kids Electric Toothbrush, Stitch, Handle + 3 Brush Heads
current price $69.98

Oral-B iO Series 2 Kids Electric Toothbrush, Stitch, Handle + 3 Brush Heads

Available for Shipping

Dove ADV Cool Essentials Antiperspirant Deodorant, 2.6 oz., 4 pk., $18.48

Dove ADV Cool Essentials Antiperspirant Deodorant, 2.6 oz., 4 pk.
current price $18.48

Dove ADV Cool Essentials Antiperspirant Deodorant, 2.6 oz., 4 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pacha Soap Co, Pink Himalayan Magnesium, Salt Soak, 48 oz., $11.41, $0.24/oz

Pacha Soap Co, Pink Himalayan Magnesium, Salt Soak, 48 oz.
current price $11.41
$0.24/oz
From $11.41

Pacha Soap Co, Pink Himalayan Magnesium, Salt Soak, 48 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest 3D White Strength Whitening Mouthwash, Clean Mint, 32 fl. oz., 2 pk., $10.98, $0.17/foz

Crest 3D White Strength Whitening Mouthwash, Clean Mint, 32 fl. oz., 2 pk.
current price $10.98
$0.17/foz

Crest 3D White Strength Whitening Mouthwash, Clean Mint, 32 fl. oz., 2 pk.

4.7671 out of 5 stars
4.7671 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Urban Skin Rx 3-in-1 Even Tone Cleansing Bar 2 oz., 2 pk., $21.98

Urban Skin Rx 3-in-1 Even Tone Cleansing Bar 2 oz., 2 pk.
current price $21.98

Urban Skin Rx 3-in-1 Even Tone Cleansing Bar 2 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Softsoap Antibacterial Liquid Hand Soap, 11.25 fl. oz., 4 pk., $9.48, $0.21/foz

Softsoap Antibacterial Liquid Hand Soap, 11.25 fl. oz., 4 pk.
current price $9.48
$0.21/foz

Softsoap Antibacterial Liquid Hand Soap, 11.25 fl. oz., 4 pk.

4.3077 out of 5 stars
4.3077 out of 5 Stars. 149 reviews
Available for Shipping

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set, $23.98

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set
current price $23.98

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set

Available for Shipping

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz., $36.98, $11.21/oz

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz.
current price $36.98
$11.21/oz

L'Occitane Almond Supple Skin Oil, 3.3 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

PMD Beauty Personal Microderm Classic

PMD Beauty Personal Microderm Classic
Members-only price

PMD Beauty Personal Microderm Classic

Available for Shipping

Shea Moisture 100% Virgin Coconut Oil Daily Hydration Conditioner, 34 fl. oz., $17.98, $0.53/foz

Shea Moisture 100% Virgin Coconut Oil Daily Hydration Conditioner, 34 fl. oz.
current price $17.98
$0.53/foz

Shea Moisture 100% Virgin Coconut Oil Daily Hydration Conditioner, 34 fl. oz.

4.4696 out of 5 stars
4.4696 out of 5 Stars. 460 reviews
Available for Shipping

Pureology Pure Volume Conditioner, 33.8 fl. oz., $69.90, $2.07/foz

Pureology Pure Volume Conditioner, 33.8 fl. oz.
current price $69.90
$2.07/foz

Pureology Pure Volume Conditioner, 33.8 fl. oz.

Available for Shipping

NatureWell Maldives Shampoo & Conditioner, 16 fl. oz., 2 pk., $19.98, $0.62/foz

NatureWell Maldives Shampoo & Conditioner, 16 fl. oz., 2 pk.
current price $19.98
$0.62/foz

NatureWell Maldives Shampoo & Conditioner, 16 fl. oz., 2 pk.

4.4615 out of 5 stars
4.4615 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Garnier Whole Blends Honey Treasures Repairing Shampoo, 40 fl. oz., $10.48, $0.26/foz

Garnier Whole Blends Honey Treasures Repairing Shampoo, 40 fl. oz.
current price $10.48
$0.26/foz

Garnier Whole Blends Honey Treasures Repairing Shampoo, 40 fl. oz.

4.6942 out of 5 stars
4.6942 out of 5 Stars. 5857 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs Official NFL New York Giants Licensed Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs Official NFL New York Giants Licensed Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs Official NFL New York Giants Licensed Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

Available for Shipping

Burt's Bees Moisturizing Lip Balm Mega Balm Holiday Gift Pack, 10 tubes, $19.98, $2.00/ea

Burt's Bees Moisturizing Lip Balm Mega Balm Holiday Gift Pack, 10 tubes
current price $19.98
$2.00/ea

Burt's Bees Moisturizing Lip Balm Mega Balm Holiday Gift Pack, 10 tubes

Available for Shipping or Pickup

NatureWell Shimmering Berry Moisturizing Cream, 16 oz., 2pk., $19.98, $0.62/oz

NatureWell Shimmering Berry Moisturizing Cream, 16 oz., 2pk.
current price $19.98
$0.62/oz

NatureWell Shimmering Berry Moisturizing Cream, 16 oz., 2pk.

Available for Shipping

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer, $19.96

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer
current price $19.96

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer

4.3791 out of 5 stars
4.3791 out of 5 Stars. 1601 reviews
Available for Shipping

NatureWell Relax & Recover Body Mist, 2 pk., $19.98

NatureWell Relax & Recover Body Mist,  2 pk.
current price $19.98

NatureWell Relax & Recover Body Mist, 2 pk.

Available for Shipping

Carmex Moisturizing Lip Balm Variety Pack, 10 ct., $10.98, $1.10/ea

Carmex Moisturizing Lip Balm Variety Pack, 10 ct.
current price $10.98
$1.10/ea

Carmex Moisturizing Lip Balm Variety Pack, 10 ct.

4.9286 out of 5 stars
4.9286 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Waterpik Ultra Plus and Cordless Express Water Flosser, $79.93

Waterpik Ultra Plus and Cordless Express Water Flosser
current price $79.93

Waterpik Ultra Plus and Cordless Express Water Flosser

4.66 out of 5 stars
4.66 out of 5 Stars. 50 reviews
Available for Shipping

Harry's Truman Shave Set, 12 Cartridges + 1 Handle

Harry's Truman Shave Set, 12 Cartridges + 1 Handle
Members-only price
$1.25 off

Harry's Truman Shave Set, 12 Cartridges + 1 Handle

4.1812 out of 5 stars
4.1812 out of 5 Stars. 149 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Philips Sonicare Plaque Control Replacement Toothbrush Heads, 8 ct., $54.98, $6.87/ea

Philips Sonicare Plaque Control Replacement Toothbrush Heads, 8 ct.
current price $54.98
$6.87/ea

Philips Sonicare Plaque Control Replacement Toothbrush Heads, 8 ct.

4.4571 out of 5 stars
4.4571 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NIGHT Hydrating Face Mask, Extra Serum, 10 pk., $29.98

NIGHT Hydrating Face Mask, Extra Serum, 10 pk.
current price $29.98

NIGHT Hydrating Face Mask, Extra Serum, 10 pk.

4.7239 out of 5 stars
4.7239 out of 5 Stars. 268 reviews
Available for Shipping

Nexxus Color Assure Shampoo and Conditioner Combo Pack, 32 fl. oz., 2 pk., $34.98, $0.55/foz

Nexxus Color Assure Shampoo and Conditioner Combo Pack, 32 fl. oz., 2 pk.
current price $34.98
$0.55/foz

Nexxus Color Assure Shampoo and Conditioner Combo Pack, 32 fl. oz., 2 pk.

3.9459 out of 5 stars
3.9459 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk., $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.
current price $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Native Nourishing Body Wash, 34 fl. oz., Choose Scent, $15.98, $0.47/foz

Native Nourishing Body Wash, 34 fl. oz., Choose Scent
current price $15.98
$0.47/foz

Native Nourishing Body Wash, 34 fl. oz., Choose Scent

Available for Shipping or Pickup

TRESemmé Extra Hold Volumizing Mousse, 15 oz., 2 pk., $14.98, $0.50/oz

TRESemmé Extra Hold Volumizing Mousse, 15 oz., 2 pk.
current price $14.98
$0.50/oz

TRESemmé Extra Hold Volumizing Mousse, 15 oz., 2 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

NIGHT Silk Care Set with Pillowcase & Eyemask, $49.98

NIGHT Silk Care Set with Pillowcase & Eyemask
Gunmetal, variant on NIGHT Silk Care Set with Pillowcase & Eyemask
Arctic White, variant on NIGHT Silk Care Set with Pillowcase & Eyemask
Pink, variant on NIGHT Silk Care Set with Pillowcase & Eyemask
Champagne, variant on NIGHT Silk Care Set with Pillowcase & Eyemask
current price $49.98
Options from $39.98 – $49.98

NIGHT Silk Care Set with Pillowcase & Eyemask

4.7088 out of 5 stars
4.7088 out of 5 Stars. 182 reviews
Available for Shipping

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk., $18.98, $0.31/foz

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Cucumber+Green Tea and Dragonfruit Body Wash, 30.6 fl. oz., 2 pk.

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color, $299.98

Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color
Sapphire Blue and White Alabaster, variant on Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color
Black Onyx & Aquamarine, variant on Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color
Black Onyx and White Alabaster, variant on Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color
Purple Amethyst and Black Onyx, variant on Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color
current price $299.98

Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color

4.3115 out of 5 stars
4.3115 out of 5 Stars. 459 reviews
Available for Shipping

GilletteLabs Men's Razor Cartridges, 13 ct., $41.94, Was $49.98

GilletteLabs Men's Razor Cartridges, 13 ct.
current price Now $41.94, Was $49.98
$8.04 off

GilletteLabs Men's Razor Cartridges, 13 ct.

4.6597 out of 5 stars
4.6597 out of 5 Stars. 1540 reviews
Available for Shipping

Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color, $42.98

Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
Deep, variant on Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
Medium, variant on Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
Fair, variant on Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color
current price $42.98

Sunforgettable Total Protection Face Shield Flex, SPF 50, Choose Color

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

K18 Damage Repair Starter Set, $68.54, $17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set
current price $68.54
$17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Palmperfect Electric Shaver and Trimmer 9-Piece Grooming Set, $26.97

Palmperfect Electric Shaver and Trimmer 9-Piece Grooming Set
current price $26.97

Palmperfect Electric Shaver and Trimmer 9-Piece Grooming Set

2.1667 out of 5 stars
2.1667 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock

Pureology Hydrate Conditioner, 33.8 fl. oz., $69.90, $2.07/foz

Pureology Hydrate Conditioner, 33.8 fl. oz.
current price $69.90
$2.07/foz

Pureology Hydrate Conditioner, 33.8 fl. oz.

Out of stock

Living Proof Full Shampoo, 33.8 fl. oz., $54.98, $1.63/foz

Living Proof Full Shampoo, 33.8 fl. oz.
current price $54.98
$1.63/foz

Living Proof Full Shampoo, 33.8 fl. oz.

Out of stock

Pureology Strength Cure Blonde Shampoo, 33.8 fl. oz., $69.90, $2.07/foz

Pureology Strength Cure Blonde Shampoo, 33.8 fl. oz.
current price $69.90
$2.07/foz

Pureology Strength Cure Blonde Shampoo, 33.8 fl. oz.

Out of stock

Pureology Hydrate Shampoo, 33.8 fl. oz., $69.90, $2.07/foz

Pureology Hydrate Shampoo, 33.8 fl. oz.
current price $69.90
$2.07/foz

Pureology Hydrate Shampoo, 33.8 fl. oz.

Out of stock