Summer Desserts(43+)
Prices may vary in club and online
Keto Pint Salted Caramel Almond Ice Cream Bars, Frozen, 3 oz., 12 ct., $12.72, $1.06/ea

Sponsored
$1272
current price $12.72$1.06/ea
Keto Pint Salted Caramel Almond Ice Cream Bars, Frozen, 3 oz., 12 ct.
4.7369 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct., $18.36, $0.29/ea

$1836
current price $18.36$0.29/ea
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.
4.7497 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts., $8.12, $0.05/foz

$812
current price $8.12$0.05/foz
Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts.
4.5602 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea

$598
current price $5.98$0.75/ea
Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
4.2798 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz., $10.98, $0.15/oz

$1098
current price $10.98$0.15/oz
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
4.5605 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz., $17.98, $0.39/oz

$1798
current price $17.98$0.39/oz
Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.
4.7441 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea

$598
current price $5.98$0.75/ea
Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct.
4.3045 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz., $14.98, $0.47/oz

$1498
current price $14.98$0.47/oz
Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.
4.4297 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct., $20.93, $0.87/ea

$2093
current price $20.93$0.87/ea
Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
4.3 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct., $7.48, $0.42/ea

$748
current price $7.48$0.42/ea
Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
4.5347 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices, $14.84, $1.24/ea

$1484
current price $14.84$1.24/ea
Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices
4.7175 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct., $7.48, $0.42/ea

$748
current price $7.48$0.42/ea
Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
4.7635 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct., $7.78, $0.22/ea

$778
current price $7.78$0.22/ea
Member's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct.
4.3271 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Tru Fru Strawberries in White & Milk Chocolate, Frozen, 24 oz., $14.82, $0.62/oz

$1482
current price $14.82$0.62/oz
Tru Fru Strawberries in White & Milk Chocolate, Frozen, 24 oz.
4.8445 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Rians La Crème Brulee, 6 pk., $10.44, $1.74/ea

$1044
current price $10.44$1.74/ea
Rians La Crème Brulee, 6 pk.
4.3606 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Rians French Chocolate Mousse 3.17 oz., 6 pk., $10.48

$1048
current price $10.48Rians French Chocolate Mousse 3.17 oz., 6 pk.
4.551 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
two-bite Brownies, 48 ct., $9.22, $0.19/oz

$922
current price $9.22$0.19/oz
two-bite Brownies, 48 ct.
4.7284 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct., $10.48, $0.58/ea

$1048
current price $10.48$0.58/ea
FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct.
4.8086 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz., $19.84, $0.23/oz

$1984
current price $19.84$0.23/oz
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.
4.4132 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct., $10.58, $0.59/ea

$1058
current price $10.58$0.59/ea
HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
4.8417 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct., $12.84, $0.86/ea

$1284
current price $12.84$0.86/ea
Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.
4.8241 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

$1667
current price $16.67$0.56/ea
White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct.
4.6805 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk., $11.98, $0.12/ea

$1198
current price $11.98$0.12/ea
Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.
4.8268 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct., $12.36, $0.52/ea

$1236
current price $12.36$0.52/ea
SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct.
4.8572 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
White and Chocolate Cupcakes with Whipped Icing, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

$1667
current price $16.67$0.56/ea
White and Chocolate Cupcakes with Whipped Icing, 30 ct.
4.6882 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Assorted Cookie Tray, 84 ct., $19.93, $0.24/ea

$1993
current price $19.93$0.24/ea
Assorted Cookie Tray, 84 ct.
4.6935 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct., $11.18, $0.70/ea

$1118
current price $11.18$0.70/ea
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.
4.695 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
OREO® Mini Dessert Sandwiches, Frozen, 24 ct., $9.66, $0.40/ea

$966
current price $9.66$0.40/ea
OREO® Mini Dessert Sandwiches, Frozen, 24 ct.
4.8691 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz., $16.94, $0.43/oz

$1694
current price $16.94$0.43/oz
Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.
4.7626 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct., $11.18, $0.70/ea

$1118
current price $11.18$0.70/ea
Kit Kat Cones Variety Pack, Frozen, 16ct.
4.6712 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk., $9.98, $0.05/ea

$998
current price $9.98$0.05/ea
Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.
4.5321 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Suzy's Signature New York Style Cheesecake, 72 oz., $35.98, $0.50/oz

$3598
current price $35.98$0.50/oz
Suzy's Signature New York Style Cheesecake, 72 oz.
4.1825 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep, $36.98, $0.51/oz

$3698
current price $36.98$0.51/oz
Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep
4.201 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Reese's Sundae Mini Cups, Frozen, 12 Count, 4 oz. Each, $8.44, Was $10.44
Instant Savings

Now$844
current price Now $8.44, Was $10.44$10.44
$2 off
Ends Oct 11
Reese's Sundae Mini Cups, Frozen, 12 Count, 4 oz. Each
4.7849 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct., $20.93, $0.52/ea

$2093
current price $20.93$0.52/ea
Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct.
4.1421 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Gourmet Cupcakes, 8 ct., $13.97, $1.75/ea

$1397
current price $13.97$1.75/ea
Member's Mark Gourmet Cupcakes, 8 ct.
4.0963 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct., $9.98, $0.19/ea

$998
current price $9.98$0.19/ea
Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.
4.7499 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Island Way Handcrafted Assorted Fruit Sorbet, Frozen, 10 ct., $13.27

$1327
current price $13.27Island Way Handcrafted Assorted Fruit Sorbet, Frozen, 10 ct.
5 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Island Way Milk Chocolate Covered Mango Bites, Frozen, 18 oz., $8.87, Was $10.77, $0.49/oz

Now$887
current price Now $8.87, Was $10.77$10.77
$0.49/oz
$1.90 off
Island Way Milk Chocolate Covered Mango Bites, Frozen, 18 oz.
4.0044 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz., $9.87, Was $11.87
Instant Savings

Now$987
current price Now $9.87, Was $11.87$11.87
$2 off
Ends Oct 11
Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz., $9.98, $0.24/oz

$998
current price $9.98$0.24/oz
Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.
4.6223 out of 5 stars
Out of stock
Brownie Sundae, $1.86

$186
current price $1.86Brownie Sundae
3.5789 out of 5 stars
Out of stock
About Summer Desserts
01.17.21 LEGATO