Sam's Club Favorites

Prices may vary in club and online
Sort by|

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70", $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
Sponsored
current price $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

4.5242 out of 5 stars
4.5242 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70", $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Sponsored
current price $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"

4.7529 out of 5 stars
4.7529 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
current price $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken

4.6653 out of 5 stars
4.6653 out of 5 Stars. 74274 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct., $18.98, $0.09/ea

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
current price $18.98
$0.09/ea

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.

4.8563 out of 5 stars
4.8563 out of 5 Stars. 42367 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct., $12.56, $0.17/oz

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.
current price $12.56
$0.17/oz

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.

4.7358 out of 5 stars
4.7358 out of 5 Stars. 21648 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft

Member's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
current price $20.93
$0.02/sft

Member's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll

4.8588 out of 5 stars
4.8588 out of 5 Stars. 154488 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
current price $24.76
$0.02/sft

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll

4.8417 out of 5 stars
4.8417 out of 5 Stars. 193785 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H, $6.98, Was $7.98

Instant Savings
Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
current price Now $6.98, Was $7.98
$1 off
Ends Oct 01

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H

4.8367 out of 5 stars
4.8367 out of 5 Stars. 8828 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes, $21.74, $0.02/ea

Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes
current price $21.74
$0.02/ea

Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes

4.7403 out of 5 stars
4.7403 out of 5 Stars. 8430 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk., $10.98, Was $11.98, $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.

4.5305 out of 5 stars
4.5305 out of 5 Stars. 5265 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fully Cooked Bacon, 10.5 oz., $13.46, $1.28/oz

Member's Mark Fully Cooked Bacon, 10.5 oz.
current price $13.46
$1.28/oz

Member's Mark Fully Cooked Bacon, 10.5 oz.

4.3514 out of 5 stars
4.3514 out of 5 Stars. 2265 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Avocado Oil in Plastic Bottle, 34 fl. oz., $13.48, Was $13.98, $0.40/foz

Member's Mark Avocado Oil in Plastic Bottle, 34 fl. oz.
current price Now $13.48, Was $13.98
$0.40/foz
$0.50 off

Member's Mark Avocado Oil in Plastic Bottle, 34 fl. oz.

4.0769 out of 5 stars
4.0769 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz., $13.48, Was $13.98, $0.40/foz

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz.
current price Now $13.48, Was $13.98
$0.40/foz
$0.50 off

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz.

4.7564 out of 5 stars
4.7564 out of 5 Stars. 1708 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct., $9.98, $0.05/ea

Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct.
current price $9.98
$0.05/ea

Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct.

4.6334 out of 5 stars
4.6334 out of 5 Stars. 731 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct., $12.88, $0.43/ea

Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct.
current price $12.88
$0.43/ea

Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct.

4.8358 out of 5 stars
4.8358 out of 5 Stars. 9670 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Memory Foam Mattress (Available in Medium, Firm, and Ultra Plush), $199.98

Member's Mark Memory Foam Mattress (Available in Medium, Firm, and Ultra Plush)
current price $199.98
Options from $199.98 – $499.98

Member's Mark Memory Foam Mattress (Available in Medium, Firm, and Ultra Plush)

4.3103 out of 5 stars
4.3103 out of 5 Stars. 3448 reviews
Available for Shipping or Pickup

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories
Members-only price

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

4.6153 out of 5 stars
4.6153 out of 5 Stars. 603 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $19.98, $0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.5998 out of 5 stars
4.5998 out of 5 Stars. 7584 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound, $16.39, $2.88/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $16.39
avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 5927 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Green Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb

Green Seedless Grapes, 3 lbs.
current price $6.97
$2.32/lb

Green Seedless Grapes, 3 lbs.

4.4705 out of 5 stars
4.4705 out of 5 Stars. 31435 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Avocados, 5 ct., $4.96, $0.99/ea

Avocados, 5 ct.
current price $4.96
$0.99/ea

Avocados, 5 ct.

4.5338 out of 5 stars
4.5338 out of 5 Stars. 28379 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72", $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Foothill Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Mason Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Liam Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
current price $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"

4.8651 out of 5 stars
4.8651 out of 5 Stars. 1357 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk., $19.98, $0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Strawberry, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.3674 out of 5 stars
4.3674 out of 5 Stars. 2259 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Licensed Entertainment Silk Touch Throw Blanket, 60" x 70", $19.98

Licensed Entertainment Silk Touch Throw Blanket, 60" x 70"
KPOP Derpy, variant on Licensed Entertainment Silk Touch Throw Blanket, 60" x 70"
Stranger Things, variant on Licensed Entertainment Silk Touch Throw Blanket, 60" x 70"
Devil Wear Prada, variant on Licensed Entertainment Silk Touch Throw Blanket, 60" x 70"
Gilmore Girls, variant on Licensed Entertainment Silk Touch Throw Blanket, 60" x 70"
current price $19.98

Licensed Entertainment Silk Touch Throw Blanket, 60" x 70"

4.234 out of 5 stars
4.234 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

About

01.17.21 LEGATO