New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lanbo 24 Inch 18 Bottle and 55 Can Wine and Beverage Refrigerator, $595.00

Lanbo 24 Inch 18 Bottle and 55 Can Wine and Beverage Refrigerator
current price $595.00

Lanbo 24 Inch 18 Bottle and 55 Can Wine and Beverage Refrigerator

4.6818 out of 5 stars
4.6818 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker, $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker
current price $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping or Pickup

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods
Members-only price

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

Available for Shipping

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz., $13.98, Was $15.98, $0.38/oz

Instant Savings
REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.38/oz
$2 off
Ends Sep 30

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 56 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Regalo Baby Basics Bath Seat

Regalo Baby Basics Bath Seat
Members-only price

Regalo Baby Basics Bath Seat

Available for Shipping

LG 6.3 cu. ft. Smart Wi-Fi Enabled Electric Range with Air Fry & EasyClean, $795.00, Was $995.00

Instant Savings
LG 6.3 cu. ft. Smart Wi-Fi Enabled Electric Range with Air Fry & EasyClean
current price Now $795.00, Was $995.00
$200 off
Ends Sep 30

LG 6.3 cu. ft. Smart Wi-Fi Enabled Electric Range with Air Fry & EasyClean

Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 265F, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home, $2,199.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 265F, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home
current price $2,199.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 265F, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home

Available for Shipping

VOVO Smart Bidet Toilet with Auto Flush and Heated Seat, $749.00

VOVO Smart Bidet Toilet with Auto Flush and Heated Seat
current price $749.00

VOVO Smart Bidet Toilet with Auto Flush and Heated Seat

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Firework Freeze 1.93 fl. oz., 24 pk., $42.84, $0.92/foz

5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Firework Freeze 1.93 fl. oz., 24 pk.
current price $42.84
$0.92/foz

5-hour ENERGY Shot, Extra Strength, Firework Freeze 1.93 fl. oz., 24 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz., $3.98, Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"
Members-only price

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"

Available for Shipping

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk., $14.97, $1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.
current price $14.97
$1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Weatherproof Adult Men Snow Boot, $49.98

Weatherproof Adult Men Snow Boot
BLACK, variant on Weatherproof Adult Men Snow Boot
BROWN, variant on Weatherproof Adult Men Snow Boot
current price $49.98

Weatherproof Adult Men Snow Boot

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold, $379.00

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold
current price $379.00

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs., $13.87, $5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.
current price $13.87
$5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.

4.7106 out of 5 stars
4.7106 out of 5 Stars. 387 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Westinghouse 5000-Lumen Corded COB LED Work Light with Adjustable U-Bracket Stand, $24.98, Was $27.98

Instant Savings
Westinghouse 5000-Lumen Corded COB LED Work Light with Adjustable U-Bracket Stand
current price Now $24.98, Was $27.98
$3 off
Ends Sep 30

Westinghouse 5000-Lumen Corded COB LED Work Light with Adjustable U-Bracket Stand

Available for Shipping

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz., $21.98, $0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.
current price $21.98
$0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.

Available for Shipping

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot, $16.98

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
Pink - Online Only, variant on Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
Tan - Online Only, variant on Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
current price $16.98

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot

Available for Shipping

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Bright Starts Pop 'N Chill Travel Seat

Bright Starts Pop 'N Chill Travel Seat
Members-only price

Bright Starts Pop 'N Chill Travel Seat

4.9268 out of 5 stars
4.9268 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Women's Character Winter Scene Sweatshirt, $14.98

Women's Character Winter Scene Sweatshirt
current price $14.98

Women's Character Winter Scene Sweatshirt

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket, $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Cow - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
current price $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket

Available for Shipping

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator, $1,795.00

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
Single Zone, variant on Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
Dual Zone, variant on Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
current price $1,795.00

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk., $15.98, $0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU, $499.00

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU
current price $499.00

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU

4.3846 out of 5 stars
4.3846 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

Available for Shipping

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26", $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Peanuts, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
My Little Pony, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Jurassic World, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Paw Patrol, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
current price $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector, $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector
current price $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector

Available for Shipping

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X, $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X
current price $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X

Available for Shipping

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct, $12.98, $0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct
current price $12.98
$0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit, $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit
current price $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit

Available for Shipping

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher, $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher
current price $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher

Available for Shipping

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable, $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable
current price $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable

Available for Shipping

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes, $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Green, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Grey, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.8065 out of 5 stars
4.8065 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design, $1,239.00

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design
current price $1,239.00
Options from $1,189.00 – $1,239.00

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design

Available for Shipping

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes, $34.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Blue, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Tan, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
current price $34.98
Options from $29.98 – $43.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes, $19.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes
current price $19.98
Options from $19.98 – $24.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Dockers Men's Slip-On Work Shoe, $32.86

Dockers Men's Slip-On Work Shoe
Black, variant on Dockers Men's Slip-On Work Shoe
current price $32.86

Dockers Men's Slip-On Work Shoe

4.7826 out of 5 stars
4.7826 out of 5 Stars. 23 reviews
Out of stock

Hunter Women's Original Chelsea Boot, $79.98

Hunter Women's Original Chelsea Boot
Green, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Military Red, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Gravel/Biscuit, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Black, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
current price $79.98

Hunter Women's Original Chelsea Boot

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses, $19.98

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses
current price $19.98

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses

Out of stock

Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire, $368.99, $368.99/ea

Instant Savings
Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire
current price $368.99
$368.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire

Out of stock

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml, $19.97, $0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml
current price $19.97
$0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml

Out of stock

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $21.97, $1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.97
$1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

Out of stock

Michelin X-Ice Snow - 255/65R19 114H Tire, $349.02, $349.02/ea

Instant Savings
Michelin X-Ice Snow - 255/65R19 114H Tire
current price $349.02
$349.02/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin X-Ice Snow - 255/65R19 114H Tire

Out of stock