New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Polished Heart and Circle Necklace in 14K Gold, $219.00

Polished Heart and Circle Necklace in 14K Gold
current price $219.00

Polished Heart and Circle Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant, $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Black, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Grey, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Red, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Olive, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
current price $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant

4.0303 out of 5 stars
4.0303 out of 5 Stars. 33 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Simpli-Magic Disposable Absorbent Oil Spill Pads, Multi-Purpose Underpads & Training Pads, Leakproof Heavy Duty Protection, 23" x 36", 100 Pack, $29.99

Simpli-Magic Disposable Absorbent Oil Spill Pads, Multi-Purpose Underpads & Training Pads, Leakproof Heavy Duty Protection, 23" x 36", 100 Pack
current price $29.99

Simpli-Magic Disposable Absorbent Oil Spill Pads, Multi-Purpose Underpads & Training Pads, Leakproof Heavy Duty Protection, 23" x 36", 100 Pack

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm, $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm
current price $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm

Available for Shipping

Kinder's Roasted Turkey Liquid Gravy 14.1 oz., 2 pk., $6.78, $0.24/oz

Kinder's Roasted Turkey Liquid Gravy 14.1 oz., 2 pk.
current price $6.78
$0.24/oz

Kinder's Roasted Turkey Liquid Gravy 14.1 oz., 2 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Coleman Fleece Lined Bib, $45.98

Coleman Fleece Lined Bib
Camo, variant on Coleman Fleece Lined Bib
Camel, variant on Coleman Fleece Lined Bib
Charcoal, variant on Coleman Fleece Lined Bib
current price $45.98

Coleman Fleece Lined Bib

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lee Men's Workwear Vest, $19.98

Lee Men's Workwear Vest
Brown, variant on Lee Men's Workwear Vest
Khaki, variant on Lee Men's Workwear Vest
Black, variant on Lee Men's Workwear Vest
current price $19.98

Lee Men's Workwear Vest

4.8339 out of 5 stars
4.8339 out of 5 Stars. 295 reviews
Available for Shipping

London Fog Blue Stripe Flannel Comforter Set, Assorted Sizes, $69.98

London Fog Blue Stripe Flannel Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.98
Options from $69.98 – $79.98

London Fog Blue Stripe Flannel Comforter Set, Assorted Sizes

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Emotional Support Sushi and Dumplings Plush Bundle, $24.98

Emotional Support Sushi and Dumplings Plush Bundle
current price $24.98

Emotional Support Sushi and Dumplings Plush Bundle

Available for Shipping

Cole & Rye Set of 2 Signature Fabric Dining Chair, $319.00

Cole & Rye Set of 2 Signature Fabric Dining Chair
current price $319.00

Cole & Rye Set of 2 Signature Fabric Dining Chair

Available for Shipping

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 270K Plus, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home, $3,099.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 270K Plus, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home
current price $3,099.00

CyberPowerPC Gaming Desktop, Intel Core Ultra 7 270K Plus, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB, 32GB DDR5, 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD, Windows 11 Home

Available for Shipping

Hickory Farms Game Day Gift Crate, $54.97

Hickory Farms Game Day Gift Crate
current price $54.97

Hickory Farms Game Day Gift Crate

Available for Shipping

Diamond Cut Ball Stud and Hoop Earring Set in 14K Gold, $239.00

Diamond Cut Ball Stud  and Hoop Earring Set in 14K Gold
current price $239.00

Diamond Cut Ball Stud and Hoop Earring Set in 14K Gold

Available for Shipping

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz, $4.98, $0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz
current price $4.98
$0.50/oz

Kinder's Honey Garlic Seasoning Blend, 10 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping or Pickup

VAIO FS 16" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home, $999.00

VAIO FS 16" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home
current price $999.00

VAIO FS 16" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home

Available for Shipping

LEGO Minecraft The Skeleton, 502 pc.

LEGO Minecraft The Skeleton, 502 pc.
Members-only price

LEGO Minecraft The Skeleton, 502 pc.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count, $19.98, $1.11/ea

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count
current price $19.98
$1.11/ea

Karma Probiotic Stick Packs, Variety Pack, 18 Count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk., $10.98, $1.83/ea

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk.
current price $10.98
$1.83/ea

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk.

Available for Shipping

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ, $8.98, $2.99/ea

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ
current price $8.98
$2.99/ea

McCormick Harry Potter Hogwarts Finishing Sugar 3PK 10.37OZ

Available for Shipping or Pickup

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1
Members-only price

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1

4.7285 out of 5 stars
4.7285 out of 5 Stars. 151 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Winnie the Pooh Cupcakes, 30 ct., $16.67

Winnie the Pooh Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67

Winnie the Pooh Cupcakes, 30 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

ZeroXposur Women's Puffer Jacket, $44.98

ZeroXposur Women's Puffer Jacket
Purple, variant on ZeroXposur Women's Puffer Jacket
Black, variant on ZeroXposur Women's Puffer Jacket
Light Blue, variant on ZeroXposur Women's Puffer Jacket
current price $44.98

ZeroXposur Women's Puffer Jacket

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash, $699.98, Was $899.98

Instant Savings
iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
current price Now $699.98, Was $899.98
$200 off
Ends Oct 03

iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

Graco Teddi Power Recliner

Graco Teddi Power Recliner
Members-only price

Graco Teddi Power Recliner

Available for Shipping

Briggs & Stratton 2,000 PSI 3.5 GPM Electric Pressure Washer featuring PowerFlow+, $229.00

Briggs & Stratton 2,000 PSI 3.5 GPM Electric Pressure Washer featuring PowerFlow+
current price $229.00

Briggs & Stratton 2,000 PSI 3.5 GPM Electric Pressure Washer featuring PowerFlow+

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard
Members-only price

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard

Available for Shipping

London Fog Garment Wash Solid Quilt Set, Assorted Sizes, $37.98

London Fog Garment Wash Solid Quilt Set, Assorted Sizes
Blue, variant on London Fog Garment Wash Solid Quilt Set, Assorted Sizes
Khaki, variant on London Fog Garment Wash Solid Quilt Set, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Garment Wash Solid Quilt Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog Garment Wash Solid Quilt Set, Assorted Sizes
current price $37.98
Options from $35.98 – $37.98

London Fog Garment Wash Solid Quilt Set, Assorted Sizes

4.4545 out of 5 stars
4.4545 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

.49 CT.T.W. Yellow Gold Stud Earrings & Open Center Multi-Row Circle Pendant Necklace, $779.00

.49 CT.T.W. Yellow Gold Stud Earrings & Open Center Multi-Row Circle Pendant Necklace
current price $779.00

.49 CT.T.W. Yellow Gold Stud Earrings & Open Center Multi-Row Circle Pendant Necklace

Available for Shipping

Artificial 36" Floral Garden in Deco Pot, $59.98

Artificial 36" Floral Garden in Deco Pot
current price $59.98

Artificial 36" Floral Garden in Deco Pot

Available for Shipping

Graco Tristan Convertible Crib With Drawer, Choose Color

Graco Tristan Convertible Crib With Drawer, Choose Color
Members-only price

Graco Tristan Convertible Crib With Drawer, Choose Color

Available for Shipping

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase, $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Gunmetal, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Arctic White, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
current price $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 54 reviews
Available for Shipping

VAIO FS 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home, $949.00

VAIO FS 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home
current price $949.00

VAIO FS 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 16GB RAM | 1TB SSD | Windows 11 Home

Available for Shipping

Draper James Adult Women's Quarter Zip Sweater, $19.98

Draper James Adult Women's Quarter Zip Sweater
Oatmeal Stripe, variant on Draper James Adult Women's Quarter Zip Sweater
Yellow, variant on Draper James Adult Women's Quarter Zip Sweater
Black Stripe - Online Only, variant on Draper James Adult Women's Quarter Zip Sweater
Burgundy Stripe - Online Only, variant on Draper James Adult Women's Quarter Zip Sweater
current price $19.98

Draper James Adult Women's Quarter Zip Sweater

Available for Shipping

Rare Editions Occasion Dress, $18.98

Rare Editions Occasion Dress
Pink, variant on Rare Editions Occasion Dress
Cream, variant on Rare Editions Occasion Dress
Green, variant on Rare Editions Occasion Dress
current price $18.98

Rare Editions Occasion Dress

4.8824 out of 5 stars
4.8824 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt, $15.98

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt
Available in additional 6 options
current price $15.98

State of Mine Women's Apres Ski Mock Neck Sweatshirt

Available for Shipping

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones, $129.00

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Ice Blue, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Black, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
Mini Black, variant on Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones
current price $129.00

Shokz OpenRun Air 2 Open-Ear Endurance Bluetooth Headphones

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Spongebob Two-Tier Cake, $57.98

Spongebob Two-Tier Cake
current price $57.98

Spongebob Two-Tier Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven, $49.98

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Cashew, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Latte, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Green, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
Fig, variant on Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven
current price $49.98

Tramontina 7-Qt Fluted Enameled Cast Iron Dutch Oven

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.
Members-only price

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Toy Story Half Sheet Cake, $23.84

Toy Story Half Sheet Cake
current price $23.84

Toy Story Half Sheet Cake

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

Cat® 2-Piece 1 in. x 10 ft. Retractable Strap Set, $19.98

Cat® 2-Piece 1 in. x 10 ft. Retractable Strap Set
current price $19.98

Cat® 2-Piece 1 in. x 10 ft. Retractable Strap Set

Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 245/75R17 112T Tire, $245.99, $245.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 245/75R17 112T Tire
current price $245.99
$245.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 245/75R17 112T Tire

Out of stock

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 - 42x14.50R17 128Q Tire, $878.99, $878.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 - 42x14.50R17 128Q Tire
current price $878.99
$878.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 - 42x14.50R17 128Q Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 255/40R22 103V Tire, $636.99, $636.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 255/40R22 103V Tire
current price $636.99
$636.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 255/40R22 103V Tire

Out of stock

Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire, $379.99, $379.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire
current price $379.99
$379.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire

Out of stock