New Arrivals

Prices may vary in club and online

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7362 out of 5 stars
4.7362 out of 5 Stars. 10537 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder, Fudge Brownie, 2.1 lbs.

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder, Fudge Brownie, 2.1 lbs.
Members-only price

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder, Fudge Brownie, 2.1 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26", $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Peanuts, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
My Little Pony, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Jurassic World, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
Paw Patrol, variant on Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"
current price $19.98

Kids Licensed 2-Pack Cloud Plush Pillow Set, 20" x 26"

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60", $19.94

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60"
current price $19.94

Kids Licensed Ultra Plush Embossed Throw, 50" x 60"

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X, $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X
current price $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X

Available for Shipping

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct, $12.98, $0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct
current price $12.98
$0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit, $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit
current price $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit

Available for Shipping

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll, $24.48, $0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll
Sponsored
current price $24.48
$0.03/sft

Quilted Northern Ultra Soft & Strong 2-Ply Toilet Paper 32 rolls, 244 sheets/roll

4.7354 out of 5 stars
4.7354 out of 5 Stars. 45100 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes, $59.96

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Winter Wonderland Grey, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Animal Tracks Green, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Rainier White, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Albright Hill Blue, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
current price $59.96
Options from $49.96 – $59.96

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes

4.8462 out of 5 stars
4.8462 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Under Armour Girls Tech Hoodie, $24.98

Under Armour Girls Tech Hoodie
Black, variant on Under Armour Girls Tech Hoodie
Pink, variant on Under Armour Girls Tech Hoodie
current price $24.98

Under Armour Girls Tech Hoodie

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Grey, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Bianca White, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Black, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Teak Brown, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Members-only price

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design, $1,239.00

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design
current price $1,239.00
Options from $1,189.00 – $1,239.00

Crosley 18.4 cu. ft. French Door with Pocket Handle Design

Available for Shipping

Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock, $11.98

Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
GREEN/CREAM/BROWN - Online Only, variant on Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
BLA KCREAM/GREY - Online Only, variant on Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
PINK/CREAM/TAN - Online Only, variant on Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
current price $11.98

Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock

4.7917 out of 5 stars
4.7917 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes, $59.98

Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Chrome Gold, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Matte Black, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Chrome, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Oil Rubbed Bronze, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
current price $59.98
Options from $59.98 – $79.98

Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes

Available for Shipping

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes, $34.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Blue, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Tan, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
current price $34.98
Options from $29.98 – $43.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes, $19.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes
current price $19.98
Options from $19.98 – $24.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

3.2 cu. ft. 1-Door Compact Refrigerator, $339.00

3.2 cu. ft. 1-Door Compact Refrigerator
current price $339.00

3.2 cu. ft. 1-Door Compact Refrigerator

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Kewpie Spicy Mayo, 24oz., $6.88, Was $7.48, $0.29/oz

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.
current price Now $6.88, Was $7.48
$0.29/oz
$0.60 off

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.

Available for Shipping

21-In Leaf Sweeper with 22-Gal Collection Bag, $139.97

21-In Leaf Sweeper with 22-Gal Collection Bag
current price $139.97

21-In Leaf Sweeper with 22-Gal Collection Bag

Available for Shipping

Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip, $14.98

Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
Blue, variant on Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
Khaki, variant on Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
Black - Online Only, variant on Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
current price $14.98

Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Character Boys Varsity Jacket, $22.98

Character Boys Varsity Jacket
Spiderman, variant on Character Boys Varsity Jacket
Mickey Mouse, variant on Character Boys Varsity Jacket
current price $22.98

Character Boys Varsity Jacket

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

NordicTrack Commercial 2450 Treadmill with 24" Pivoting Touchscreen, $2,999.00

NordicTrack Commercial 2450 Treadmill with 24" Pivoting Touchscreen
current price $2,999.00

NordicTrack Commercial 2450 Treadmill with 24" Pivoting Touchscreen

Available for Shipping

Beast of Reincarnation - Xbox Series X, $54.00

Beast of Reincarnation - Xbox Series X
current price $54.00

Beast of Reincarnation - Xbox Series X

Available for Shipping

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket, $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket
current price $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket

Available for Shipping

Italian Diamond Cut Satin Finish Matte Bangle in Sterling Silver, $79.00

Italian Diamond Cut Satin Finish Matte Bangle in Sterling Silver
current price $79.00

Italian Diamond Cut Satin Finish Matte Bangle in Sterling Silver

Available for Shipping

Eddie Bauer Reversible Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes, $69.96

Eddie Bauer Reversible Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Retreat Plaid Blue, variant on Eddie Bauer Reversible Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Prairie Plaid Grey, variant on Eddie Bauer Reversible Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
Prairie Plaid Green, variant on Eddie Bauer Reversible Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes
current price $69.96
Options from $69.96 – $79.96

Eddie Bauer Reversible Microfiber Comforter Set, Assorted Sizes

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping or Pickup

WinterShield Pro® Winter Windshield Cover, Universal Size, Black, $14.98

WinterShield Pro® Winter Windshield Cover, Universal Size, Black
current price $14.98

WinterShield Pro® Winter Windshield Cover, Universal Size, Black

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Briggs & Stratton 2,000 PSI 3.5 GPM Electric Pressure Washer featuring PowerFlow+, $229.00

Briggs & Stratton 2,000 PSI 3.5 GPM Electric Pressure Washer featuring PowerFlow+
current price $229.00

Briggs & Stratton 2,000 PSI 3.5 GPM Electric Pressure Washer featuring PowerFlow+

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4, $34.98

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4
current price $34.98

Wallace 20-Piece 18/10 Stainless Steel Flatware Set, Service for 4

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver, $109.00

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver
current price $109.00

Italian Rosary Necklace in Sterling Silver

Available for Shipping

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz., $12.98, $0.43/oz

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz.
current price $12.98
$0.43/oz

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs., $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.
current price $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct., $15.98, $0.40/ea

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct.

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Converse Girls Logo Hoodie, $13.98

Converse Girls Logo Hoodie
Pink, variant on Converse Girls Logo Hoodie
Blue, variant on Converse Girls Logo Hoodie
Grey, variant on Converse Girls Logo Hoodie
current price $13.98

Converse Girls Logo Hoodie

Available for Shipping

Centr 20lb Weighted Vest, $54.98

Centr 20lb Weighted Vest
current price $54.98

Centr 20lb Weighted Vest

Available for Shipping

New! Energizer Ultimate Child Shield CR2032 Batteries (12 Pack), 3V Lithium Coin Batteries, $19.98

New! Energizer Ultimate Child Shield CR2032 Batteries (12 Pack), 3V Lithium Coin Batteries
current price $19.98

New! Energizer Ultimate Child Shield CR2032 Batteries (12 Pack), 3V Lithium Coin Batteries

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

5" Blue Watercolor Orchid in White Ceramic Pot, $34.98

5" Blue Watercolor Orchid in White Ceramic Pot
current price $34.98

5" Blue Watercolor Orchid in White Ceramic Pot

Available for Shipping

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.
Members-only price

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Zunie Girls Holiday Sweatshirt, $12.98

Zunie Girls Holiday Sweatshirt
Cream, variant on Zunie Girls Holiday Sweatshirt
Green, variant on Zunie Girls Holiday Sweatshirt
Pink, variant on Zunie Girls Holiday Sweatshirt
current price $12.98

Zunie Girls Holiday Sweatshirt

4.4211 out of 5 stars
4.4211 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Four Pack Hiking Sock, $9.98

Eddie Bauer Women's Four Pack Hiking Sock
RED VIOLET PACK - Online Only, variant on Eddie Bauer Women's Four Pack Hiking Sock
POTENT PURPLE PACK - Online Only, variant on Eddie Bauer Women's Four Pack Hiking Sock
current price $9.98

Eddie Bauer Women's Four Pack Hiking Sock

4.5833 out of 5 stars
4.5833 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Dr. Seuss 7.5' Pre-Lit Grinch Airblown, $169.98

Dr. Seuss 7.5' Pre-Lit Grinch Airblown
current price $169.98

Dr. Seuss 7.5' Pre-Lit Grinch Airblown

Available for Shipping

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $21.97, $1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.97
$1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

Out of stock

Ingenuity Stairway 48W Series Safety Gate

Ingenuity Stairway 48W Series Safety Gate
Members-only price

Ingenuity Stairway 48W Series Safety Gate

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 9 reviews
Out of stock

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk., $11.98, $0.20/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk.
current price $11.98
$0.20/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk.

Out of stock

Michelin Primacy LTX - 275/50R22 115H Tire, $331.22, $331.22/ea

Instant Savings
Michelin Primacy LTX - 275/50R22 115H Tire
current price $331.22
$331.22/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy LTX - 275/50R22 115H Tire

Out of stock