New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Disney Mickey LED Lights, 100 Count, $36.98

Disney Mickey LED Lights, 100 Count
Warm White, variant on Disney Mickey LED Lights, 100 Count
Multi, variant on Disney Mickey LED Lights, 100 Count
current price $36.98

Disney Mickey LED Lights, 100 Count

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Dorry vs. Brogy – Giants of Little Garden, 733 pc.

Available for Shipping

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant, $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant
current price $21.98

Coleman Men's Fleece Lined Denim Pant

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector, $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector
current price $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector

Available for Shipping

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher, $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher
current price $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher

Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable, $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable
current price $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable

Available for Shipping

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm, $369.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm
current price $369.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 43mm

Available for Shipping

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Kpop Demon Hunters, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Disney Princess - Online Only, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Stitch, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Hello Kitty, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
current price $19.98

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Graco Teddi Power Recliner

Graco Teddi Power Recliner
Members-only price

Graco Teddi Power Recliner

Available for Shipping

Brother TN730 Standard-Yield Toner, Black

Brother TN730 Standard-Yield Toner, Black
Members-only price

Brother TN730 Standard-Yield Toner, Black

3.8913 out of 5 stars
3.8913 out of 5 Stars. 276 reviews
Available for Shipping

iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash, $699.98, Was $899.98

Instant Savings
iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
current price Now $699.98, Was $899.98
$200 off
Ends Oct 03

iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress, $26.44

Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Brown - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Burgundy - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Black - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
Grey - Online Only, variant on Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress
current price $26.44

Rebecca Minkoff Women's Twofer Sweater Dress

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

WOW Sports 9.5' Mega Ducky 5 Person Towable, $599.99

WOW Sports 9.5' Mega Ducky 5 Person Towable
current price $599.99

WOW Sports 9.5' Mega Ducky 5 Person Towable

Available for Shipping

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold, $159.00

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold
current price $159.00

.12 CT.T.W. Love Necklace in Sterling Silver and 14K Gold

Available for Shipping

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz., $14.98, $0.14/oz

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz.
current price $14.98
$0.14/oz

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz.

Available for Shipping

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard
Members-only price

Regalo 8-Panel Super Wide 2-in-1 Baby Gate and Play Yard

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Packable Jacket, $39.98

Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Black, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Green, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Blue, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
Brown, variant on Eddie Bauer Women's Packable Jacket
current price $39.98

Eddie Bauer Women's Packable Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Gap Women's Cable Knit Cardigan, $23.78

Gap Women's Cable Knit Cardigan
Available in additional 4 options
current price $23.78

Gap Women's Cable Knit Cardigan

Available for Shipping

Limited Too Girls Velour Pants, $13.98

Limited Too Girls Velour Pants
Pink, variant on Limited Too Girls Velour Pants
Black, variant on Limited Too Girls Velour Pants
Grey, variant on Limited Too Girls Velour Pants
current price $13.98

Limited Too Girls Velour Pants

4.45 out of 5 stars
4.45 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Nine West Women's Sparkle Sweater, $18.98

Nine West Women's Sparkle Sweater
Pink, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
Blue, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
Burgundy, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
Ivory, variant on Nine West Women's Sparkle Sweater
current price $18.98

Nine West Women's Sparkle Sweater

4.6842 out of 5 stars
4.6842 out of 5 Stars. 19 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Descendants 5 Red Prestige Children's Costume, $49.98

Descendants 5 Red Prestige Children's Costume
current price $49.98

Descendants 5 Red Prestige Children's Costume

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk., $11.98, Was $13.98

Instant Savings
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
current price Now $11.98, Was $13.98
$2 off
Ends Oct 12

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.

Available for Shipping or Pickup

Monster Vision 3rd Generation 15.6" Portable Video Bluetooth Speaker, $219.00

Monster Vision 3rd Generation 15.6" Portable Video Bluetooth Speaker
current price $219.00

Monster Vision 3rd Generation 15.6" Portable Video Bluetooth Speaker

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Garmin Venu 4, 45mm, $549.00

Garmin Venu 4, 45mm
current price $549.00

Garmin Venu 4, 45mm

Available for Shipping

The Juice Lady $50 Email Delivery Gift Card, $39.98

The Juice Lady $50 Email Delivery Gift Card
current price $39.98

The Juice Lady $50 Email Delivery Gift Card

Available for Shipping

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs., $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
current price $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Under Armour Men's Rival Fleece Hoodie, $34.98

Under Armour Men's Rival Fleece Hoodie
Navy, variant on Under Armour Men's Rival Fleece Hoodie
Grey, variant on Under Armour Men's Rival Fleece Hoodie
Olive, variant on Under Armour Men's Rival Fleece Hoodie
Black, variant on Under Armour Men's Rival Fleece Hoodie
current price $34.98

Under Armour Men's Rival Fleece Hoodie

Available for Shipping

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz., $13.82

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz.
current price $13.82

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

SAMSUNG 3.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos - HW-B64CF, $249.00

SAMSUNG 3.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos - HW-B64CF
current price $249.00

SAMSUNG 3.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos - HW-B64CF

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Spongebob Cupcakes, 30 ct., $16.67

Spongebob Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67

Spongebob Cupcakes, 30 ct.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz., $22.98, Was $27.48

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.
current price Now $22.98, Was $27.48
$4.50 off

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc., $16.98

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc.
current price $16.98

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc.

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 21 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt, $8.88

Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
Black, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
Oatmeal, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
Multi, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
White, variant on Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt
current price $8.88

Eddie Bauer Women's Short Sleeve T-Shirt

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

SAMSUNG 85” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv, $897.99

SAMSUNG 85” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv
current price $897.99

SAMSUNG 85” Class U8000H Series Crystal UHD 4K Vision AI Companion Smart Tizen Tv

4.7805 out of 5 stars
4.7805 out of 5 Stars. 246 reviews
Available for Shipping or Pickup

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Jogger, $19.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Jogger
Blue, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Jogger
Light Blue - Online Only, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Jogger
Cream, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Jogger
current price $19.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Jogger

Available for Shipping

Hamilton Beach 17.7 Cu. Ft. French Door Refrigerator, Frost-Free, White with Brushed Gold Handles, $895.00

Hamilton Beach 17.7 Cu. Ft. French Door Refrigerator, Frost-Free, White with Brushed Gold Handles
current price $895.00

Hamilton Beach 17.7 Cu. Ft. French Door Refrigerator, Frost-Free, White with Brushed Gold Handles

Available for Shipping

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml, $19.97, $0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml
current price $19.97
$0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml

Out of stock

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml, $9.48, $0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml
current price $9.48
$0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml

Out of stock

Michelin X-Ice Snow - 255/65R19 114H Tire, $349.02, $349.02/ea

Instant Savings
Michelin X-Ice Snow - 255/65R19 114H Tire
current price $349.02
$349.02/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin X-Ice Snow - 255/65R19 114H Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 215/45R18 93Y Tire, $225.99, $225.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 215/45R18 93Y Tire
current price $225.99
$225.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 215/45R18 93Y Tire

Out of stock

London Fog Warren Stripe Duvet Cover Set, Assorted Sizes, $29.98

London Fog Warren Stripe Duvet Cover Set, Assorted Sizes
current price $29.98

London Fog Warren Stripe Duvet Cover Set, Assorted Sizes

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Out of stock

Diamond Cut Hoop Earrings in 14K Gold, $229.00

Diamond Cut Hoop Earrings in 14K Gold
current price $229.00

Diamond Cut Hoop Earrings in 14K Gold

Out of stock