New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT, $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT
current price $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz., $19.48, $1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.
current price $19.48
$1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.

Available for Shipping

Everyday Dose Medium Roast Coffee+, $24.98, $2.81/oz

Everyday Dose Medium Roast Coffee+
current price $24.98
$2.81/oz

Everyday Dose Medium Roast Coffee+

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk., $21.98, $0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $21.98
$0.15/foz

Joyburst 30g Protein Soda Max Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz, $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz
current price $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk., $8.78, $1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.
current price $8.78
$1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.

Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct., $12.48, $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller
Members-only price

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Limited Too Girls Velour Jacket, $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket
Grey, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Black, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Pink, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
current price $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold, $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold
current price $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie, $21.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Light Blue - Online Only, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Blue, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
Cream, variant on Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie
current price $21.98

Salt Life Women's Ocean Washed Fleece Hoodie

Available for Shipping

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.
Members-only price

LEGO Technic Dodge Viper GTS-R Sports Car, 805 pc.

Available for Shipping

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands, $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands
current price $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands

Available for Shipping

Under Armour Boys Tech Pants, $19.98

Under Armour Boys Tech Pants
Blue, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Grey, variant on Under Armour Boys Tech Pants
Black, variant on Under Armour Boys Tech Pants
current price $19.98

Under Armour Boys Tech Pants

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Delta Children Noel Nursery Swivel Recliner, Choose Color

Delta Children Noel Nursery Swivel Recliner, Choose Color
Available in additional 2 options
Members-only price

Delta Children Noel Nursery Swivel Recliner, Choose Color

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse, $19.98

Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
Paisley - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
Black - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
Cream - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse
current price $19.98

Edited by Maren Morris Women's Boho Blouse

4.2308 out of 5 stars
4.2308 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70", $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Halloween, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Fall Leaves, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Pumpkins, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"

Available for Shipping

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot, $24.98

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot
current price $24.98

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot

Available for Shipping

Mt. Comfort Coffee Organic Guatemala Medium Roast Whole Bean, 40 oz., $20.98, $0.52/oz

Mt. Comfort Coffee Organic Guatemala Medium Roast Whole Bean, 40 oz.
current price $20.98
$0.52/oz

Mt. Comfort Coffee Organic Guatemala Medium Roast Whole Bean, 40 oz.

3.6429 out of 5 stars
3.6429 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt, $16.98

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Black - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Brown Ombre - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Olive - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Paisley -Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
current price $16.98

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold, $169.00

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold
current price $169.00

Diamond Cut Huggie Hoop Earring in 14K Gold

Available for Shipping

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater, $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Green, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Oatmeal, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Red, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Grey - Online Only, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
current price $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct., $13.14, $0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.
current price $13.14
$0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.

4.7813 out of 5 stars
4.7813 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools, $749.00, Was $1,199.00

Instant Savings
Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools
current price Now $749.00, Was $1,199.00
$450 off
Ends Oct 04

Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools

4.7907 out of 5 stars
4.7907 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb, $11.28, $0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb
current price $11.28
$0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

BILA Women's Siesta Long Sleeve Cotton Mini Dress, $24.74

BILA Women's Siesta Long Sleeve Cotton Mini Dress
Autumn Glaze - Online Only, variant on BILA Women's Siesta Long Sleeve Cotton Mini Dress
Patch - Online Only, variant on BILA Women's Siesta Long Sleeve Cotton Mini Dress
Navy - Online Only, variant on BILA Women's Siesta Long Sleeve Cotton Mini Dress
Burnt Russet - Online Only, variant on BILA Women's Siesta Long Sleeve Cotton Mini Dress
current price $24.74

BILA Women's Siesta Long Sleeve Cotton Mini Dress

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm, $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm
current price $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm

Available for Shipping

Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set, $25.98, Was $29.98

Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
Spiderman, variant on Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
Aristocrats, variant on Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
Minecraft, variant on Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set
current price Now $25.98, Was $29.98
$4 off

Licensed 5-Piece Slumber Bag Bedding Set

4.4375 out of 5 stars
4.4375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack, $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Dino / Cars, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Bee / Check, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Rainbow / Unicorn, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
current price $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack

4.087 out of 5 stars
4.087 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk., $9.98, $0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.

Available for Shipping

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home, $1,099.00

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home
current price $1,099.00

VAIO 14" Aluminum Laptop | Intel Core Ultra 7 155H | 32GB RAM | 2TB SSD | Windows 11 Home

Available for Shipping

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot, $16.98

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
Pink - Online Only, variant on Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
Tan - Online Only, variant on Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
current price $16.98

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot

Available for Shipping

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk., $9.48, $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas, $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Pink, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Green, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
White, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Mint, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
current price $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

LEGO DUPLO Brick Box, 65 pc.

LEGO DUPLO Brick Box, 65 pc.
Members-only price

LEGO DUPLO Brick Box, 65 pc.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.6837 out of 5 stars
4.6837 out of 5 Stars. 2507 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kewpie Mayonnaise, 24oz., $6.88, Was $7.48, $0.29/oz

Kewpie Mayonnaise, 24oz.
current price Now $6.88, Was $7.48
$0.29/oz
$0.60 off

Kewpie Mayonnaise, 24oz.

Available for Shipping

Simpli-Magic Moving Blankets (72" x 40") Pack of 24, $99.99

Simpli-Magic Moving Blankets (72" x 40") Pack of 24
current price $99.99

Simpli-Magic Moving Blankets (72" x 40") Pack of 24

Available for Shipping

Sperry Boys Boots, $39.98

Sperry Boys Boots
Blue Camo - Online Only, variant on Sperry Boys Boots
Navy/Brown - Online Only, variant on Sperry Boys Boots
current price $39.98

Sperry Boys Boots

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold, $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold

Out of stock

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set, $12.98

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
Red, variant on Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
Cream, variant on Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set
current price $12.98

Counting Daisies Baby Girl Holiday Outfit Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk., $21.97, $2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.
current price $21.97
$2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.

Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire, $468.99, $468.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire
current price $468.99
$468.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire

Out of stock

KPop Demon Hunters Zoey Children's Prestige Costume, $49.98

KPop Demon Hunters Zoey Children's Prestige Costume
current price $49.98

KPop Demon Hunters Zoey Children's Prestige Costume

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 9 reviews
Out of stock