New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top, $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Green - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Black, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Cream, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Red - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
current price $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top

4.56 out of 5 stars
4.56 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 16" 1500W Infrared Heater, $79.98

Member's Mark 16" 1500W Infrared Heater
current price $79.98

Member's Mark 16" 1500W Infrared Heater

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit, $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit
current price $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit

Available for Shipping

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz., $4.98, $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame, $699.00

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame
current price $699.00

Member's Mark Bridgewater Queen Bed Frame

4.84 out of 5 stars
4.84 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity, $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity
current price $149.88

Member's Mark 7' Pre-Lit Nativity

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows, $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Flowers and Leaves, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Gather, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Ghost Frame, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
Maples, variant on Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows
current price $17.94

Member's Mark Harvest and Halloween Indoor Accent Pillows

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3, $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3
current price $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs., $13.87, $6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.
current price $13.87
$6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 143 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70", $24.96

Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Mocha Latte, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Whipped Latte, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Ivory, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
Olive, variant on Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"
current price $24.96
From $24.96

Member's Mark Faux Shearling Throw, 60" x 70"

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct.

Available for Pickup

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King, $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Darkest Olive, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Auburn Sun, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Papyrus Beige, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
current price $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set, $9.98

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Silver, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Blue - Online Only, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
Pink, variant on Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
current price $9.98

Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim, $16.98

Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim
LIGHT WASH, variant on Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim
BLEACH WASH, variant on Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim
current price $16.98

Member's Mark Men's Loose Fit Premium Stretch Denim

Available for Shipping

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree, $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree
current price $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree

3.75 out of 5 stars
3.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Legging, $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Turquoise - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Blue Cheetah - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
current price $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging

Available for Shipping

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot, $16.98

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot
current price $16.98

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes, $49.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Red, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Beige, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Navy, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Grey, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
current price $49.94
Options from $49.94 – $59.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes

4.4211 out of 5 stars
4.4211 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc., $21.98

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc.
current price $21.98

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc.

Available for Shipping

Member's Mark Womens Slipper, $25.98

Member's Mark Womens Slipper
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Womens Slipper
Grey, variant on Member's Mark Womens Slipper
Chocolate - Online Only, variant on Member's Mark Womens Slipper
Chestnut, variant on Member's Mark Womens Slipper
current price $25.98

Member's Mark Womens Slipper

4.64 out of 5 stars
4.64 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Pickup

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Snowman, $189.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Snowman
current price $189.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Crystal Iced Snowman

Available for Shipping

Member's Mark 18' RGBIC LED Rope Light, $39.96

Member's Mark 18' RGBIC LED Rope Light
current price $39.96

Member's Mark 18' RGBIC LED Rope Light

Available for Shipping

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72", $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Foothill Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Mason Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
Liam Plaid, variant on Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"
current price $14.98

Member's Mark Cozy Plush Throw, 60" x 72"

4.8651 out of 5 stars
4.8651 out of 5 Stars. 1357 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base, $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base
current price $79.98

Member's Mark 4' Pre-Lit Topiary with Ornament Base

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Festive Flamingo, $99.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Festive Flamingo
current price $99.98

Member's Mark 6' Pre-Lit Festive Flamingo

Available for Shipping

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary, $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary
current price $69.98

Member's Mark 36" Nostalgic Topiary

Available for Shipping

Member's Mark 7.5' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree, $189.97

Member's Mark 7.5' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree
current price $189.97

Member's Mark 7.5' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese and Pepperoni Mini Pizza Bagels, 72 ct., $9.87

Member's Mark Cheese and Pepperoni Mini Pizza Bagels, 72 ct.
current price $9.87

Member's Mark Cheese and Pepperoni Mini Pizza Bagels, 72 ct.

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pet Family Sleep, $9.98

Member's Mark Pet Family Sleep
Light Blue, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
current price $9.98

Member's Mark Pet Family Sleep

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count, $24.98

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count
current price $24.98

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count

Available for Shipping

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz., $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.
current price $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs., $19.94, $6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.
current price $19.94
$6.65/lb

Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.

4.2108 out of 5 stars
4.2108 out of 5 Stars. 223 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 5' Pre-Lit Holiday Train, $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Holiday Train
current price $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Holiday Train

Available for Shipping

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz., $9.96, $0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.
current price $9.96
$0.25/oz

Member's Mark 10" Cherry Lattice Pie, 40 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc., $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.
current price $24.98

Member's Mark Porcelain Tea Set, 14 pc.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pop-Up Tent, $49.98

Member's Mark Pop-Up Tent
Grey, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
Blue, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
Pink, variant on Member's Mark Pop-Up Tent
current price $49.98

Member's Mark Pop-Up Tent

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cozy Sandwash Pant, $17.98

Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Cream, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Red - Online Only, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Pink, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
Black, variant on Member's Mark Cozy Sandwash Pant
current price $17.98

Member's Mark Cozy Sandwash Pant

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel, $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel
current price $349.98

Member's Mark 6' Grand Nutcracker with Carousel

Available for Shipping

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 7864 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant, $14.98

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Black, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Olive, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Navy, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
Grey, variant on Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant
current price $14.98

Member's Mark Men's Denali Straight Fit Pant

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit, $11.98

Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Sage Meadow, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Garden Bloom, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Little Explorer, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
Sweet Blush, variant on Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit
current price $11.98

Member's Mark Baby 4-Pack Organic Cotton Bodysuit

4.6538 out of 5 stars
4.6538 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set, $29.98

Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
Grey, variant on Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
Blue, variant on Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
Teal, variant on Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set
current price $29.98

Member's Mark 12-Piece Porcelain Toile Dinnerware Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3, $129.98

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3
current price $129.98

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set, $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Washed Stone, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Almond, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Wild Sage, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
current price $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set

Out of stock

Member's Mark Cookie Dough Brownie, 9 ct., $10.98, $1.22/ea

Member's Mark Cookie Dough Brownie, 9 ct.
current price $10.98
$1.22/ea

Member's Mark Cookie Dough Brownie, 9 ct.

Out of stock