New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct., $17.36, $5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.
current price $17.36
$5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.

4.4508 out of 5 stars
4.4508 out of 5 Stars. 366 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 9' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree, $379.97

Member's Mark 9' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree
current price $379.97

Member's Mark 9' Flocked Silverthorn Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping

Member's Mark Women's Puffer Coat, $32.98

Member's Mark Women's Puffer Coat
Blue, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
Black, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
Grey, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
White, variant on Member's Mark Women's Puffer Coat
current price $32.98

Member's Mark Women's Puffer Coat

Available for Shipping

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes, $49.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Red, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Beige, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Navy, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
Grey, variant on Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
current price $49.94
Options from $49.94 – $59.94

Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes

4.4211 out of 5 stars
4.4211 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz., $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.
current price $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 7864 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base, $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Purple / Pink, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Black / White, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Chocolate / Suede, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
Green / Blue, variant on Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base
current price $19.98

Member's Mark 20oz Leak-Proof Coffee Tumbler with Non-Slip Base

4.9286 out of 5 stars
4.9286 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Family Sleep, $16.98

Member's Mark Women's Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Women's Family Sleep
Green, variant on Member's Mark Women's Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Women's Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Women's Family Sleep
current price $16.98

Member's Mark Women's Family Sleep

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas, $7.98

Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas
Light Blue - Online Only, variant on Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas
Blue, variant on Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas
Green, variant on Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas
Pink, variant on Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas
current price $7.98

Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas

4.8636 out of 5 stars
4.8636 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3, $129.98

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3
current price $129.98

Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Wooden Mixer & Baking Playset, $29.98

Member's Mark Wooden Mixer & Baking Playset
current price $29.98

Member's Mark Wooden Mixer & Baking Playset

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7, $29.98

Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
Metallic, variant on Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
Red/Green, variant on Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
Brights, variant on Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7
current price $29.98

Member's Mark Oversized Shatterproof Ornaments, Set of 7

Available for Shipping

Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes, $39.94

Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes
Green/Navy, variant on Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes
Multi, variant on Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes
White, variant on Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes
White/Navy, variant on Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes
current price $39.94
Options from $39.94 – $49.94

Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Girls Youth Snow Boot, $19.98

Member's Mark Girls Youth Snow Boot
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Girls Youth Snow Boot
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Girls Youth Snow Boot
current price $19.98

Member's Mark Girls Youth Snow Boot

4.8261 out of 5 stars
4.8261 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets, $13.98

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets
current price $13.98

Member's Mark 6-Piece Outdoor 2-Tone Goblets

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Painted Mums, choose color and stem count, $41.44

Member's Mark Painted Mums,  choose color and stem count
current price $41.44

Member's Mark Painted Mums, choose color and stem count

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Pop-Up Holiday Pals, Set of 3, $89.98

Member's Mark Pre-Lit Pop-Up Holiday Pals, Set of 3
current price $89.98

Member's Mark Pre-Lit Pop-Up Holiday Pals, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs., $21.98, $21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.
current price $21.98
$21.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.

Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark 22" Smokeless Wood Fire Pit, $299.98

Member’s Mark 22" Smokeless Wood Fire Pit
current price $299.98

Member’s Mark 22" Smokeless Wood Fire Pit

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat, $21.94

Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
Merry Christmas, variant on Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
Wonderful Time of the Year, variant on Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
Jingle All the Way, variant on Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat
current price $21.94

Member's Mark Holiday Double Door Coir Doormat

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Wood Finish, $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Wood Finish
current price $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Wood Finish

Available for Shipping

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound, $20.58, $2.94/lb

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.58
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 169 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate, $19.98

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Gray/Blue, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Pink/Purple, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Pink / Red, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
Blue / Yellow, variant on Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate
current price $19.98

Member's Mark 4-Piece Bubble Stoneware Appetizer Plate

4.5652 out of 5 stars
4.5652 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct, $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct
current price $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct

3.7714 out of 5 stars
3.7714 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top, $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Green - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Black, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Cream, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Red - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
current price $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top

4.56 out of 5 stars
4.56 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal, $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal
current price $329.00

Member’s Mark 44,000 BTU Propane Pyramid Patio Heater, Charcoal

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2, $99.94

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
Gold, variant on Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
Red, variant on Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2
current price $99.94

Member's Mark Oversized Jingle Bell Décor, Set of 2

Available for Shipping

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound, $10.43, $2.98/lb

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound
current price $10.43
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fleece Jogger, $13.98

Member's Mark Fleece Jogger
Black, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Olive, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Grey, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Navy, variant on Member's Mark Fleece Jogger
current price $13.98

Member's Mark Fleece Jogger

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Member's Mark Fall Cupcakes, 30 ct.

Available for Pickup

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King, $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Darkest Olive, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Auburn Sun, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Papyrus Beige, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
Metropolis Burgundy, variant on Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King
current price $19.98

Member's Mark Oversized 3D Textured Blanket, Queen/King

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim, $15.98

Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim
DARK WASH, variant on Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim
MEDIUM WASH, variant on Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim
current price $15.98

Member's Mark Men's Bootcut Premium Stretch Denim

Available for Shipping

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree, $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree
current price $189.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Pop-Up Micro Light Tree

3.75 out of 5 stars
3.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland, $34.98

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland
current price $34.98

Member's Mark 9' Pre-Lit Color Changing Tinsel Garland

Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Legging, $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Turquoise - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Blue Cheetah - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
current price $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging

Available for Shipping

Member's Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake, 56 oz., $13.97, $0.25/oz

Member's Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake, 56 oz.
current price $13.97
$0.25/oz

Member's Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake, 56 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack, $16.98

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Black / White, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Blue / Green, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Purple / Pink, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Chocolate / Suede, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
current price $16.98

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack

Available for Shipping

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot, $16.98

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot
current price $16.98

Member's Mark Toddler Boy Snow Boot

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 6' Twinkle Branch Tree, $89.98

Member's Mark 6' Twinkle Branch Tree
current price $89.98

Member's Mark 6' Twinkle Branch Tree

Available for Shipping

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch, $249.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch
current price $249.98

Member's Mark 8' Pre-Lit Color Changing Bow Arch

Available for Shipping

Member's Mark Pet Family Sleep, $9.98

Member's Mark Pet Family Sleep
Light Blue, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Pet Family Sleep
current price $9.98

Member's Mark Pet Family Sleep

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 18' Candy Cane LED Rope Light, $14.98

Member's Mark 18' Candy Cane LED Rope Light
current price $14.98

Member's Mark 18' Candy Cane LED Rope Light

Available for Shipping

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count, $24.98

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count
current price $24.98

Member's Mark Sugared Gum Drop LED Lights, 50 Count

Available for Shipping

Member's Mark 5' Pre-Lit Holiday Train, $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Holiday Train
current price $189.98

Member's Mark 5' Pre-Lit Holiday Train

Available for Shipping

Member's Mark Wooden Car Mechanic Playset, $64.98

Member's Mark Wooden Car Mechanic Playset
current price $64.98

Member's Mark Wooden Car Mechanic Playset

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 10 reviews
Out of stock