New Arrivals

Prices may vary in club and online

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor, $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor
current price $99.98

Member's Mark Pre-Lit Ornament and Giftbox Décor

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree, $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree
current price $199.96

Member's Mark 12' Pre-Lit Multi Color Lightshow Tree

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman, $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman
current price $159.94

Member's Mark 6' Pre-Lit Pop-Up Snowman

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes
Sponsored
Members-only price

Huggies Natural Care Sensitive Baby Wipes, Fragrance Free, 17 pk., 1088 Wipes

4.7823 out of 5 stars
4.7823 out of 5 Stars. 11960 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Girls 3-Pack Long Sleeve, $16.98

Member's Mark Girls 3-Pack Long Sleeve
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Girls 3-Pack Long Sleeve
Blue - Online Only, variant on Member's Mark Girls 3-Pack Long Sleeve
Cream - Online Only, variant on Member's Mark Girls 3-Pack Long Sleeve
current price $16.98

Member's Mark Girls 3-Pack Long Sleeve

4.7368 out of 5 stars
4.7368 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz., $8.94, $0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.
current price $8.94
$0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree, $499.94

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree
current price $499.94

Member's Mark 9' Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Hydrangeas, choose color and stem count, $82.97, $1.11/ea

Member's Mark Hydrangeas, choose color and stem count
Blue, variant on Member's Mark Hydrangeas, choose color and stem count
White, variant on Member's Mark Hydrangeas, choose color and stem count
current price $82.97
$1.11/ea
Options from $34.77 – $82.97

Member's Mark Hydrangeas, choose color and stem count

3.1667 out of 5 stars
3.1667 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs, $16.98, $16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs
current price $16.98
$16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs

3.4646 out of 5 stars
3.4646 out of 5 Stars. 127 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper, $9.98

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Blue Brook and Blue Baltic, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Washed Indigo, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Red Stripes, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
Grid Navy, variant on Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper
current price $9.98

Member's Mark Dual Carry Insulated Shopper

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 2833 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Kids Family Sleep, $12.98

Member's Mark Kids Family Sleep
Red, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
Blue, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
Light Blue, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
Cream, variant on Member's Mark Kids Family Sleep
current price $12.98

Member's Mark Kids Family Sleep

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2, $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Gold, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Silver, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
Red, variant on Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
current price $79.98

Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath, $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath
current price $59.96

Member's Mark 32" Pre-Lit Decorated Wreath

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2, $59.98

Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2
current price $59.98

Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Holiday Icon Glass Serving Bowls, Set of 2, $29.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Serving Bowls, Set of 2
current price $29.96

Member's Mark Holiday Icon Glass Serving Bowls, Set of 2

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Illusion Roses, choose color and stem count: 50, Light Blue, $99.77, $2.00/ea

Member's Mark Illusion Roses, choose color and stem count: 50, Light Blue
current price $99.77
$2.00/ea
Options from $99.77 – $198.77

Member's Mark Illusion Roses, choose color and stem count: 50, Light Blue

Available for Shipping

Member's Mark Women's 2-Pack 5-Inch Inseam Bike Short, $14.98

Member's Mark Women's 2-Pack 5-Inch Inseam Bike Short
Blue Brook/Burgundy Rose - Online Only, variant on Member's Mark Women's 2-Pack 5-Inch Inseam Bike Short
Black Soot/Caffeine Brown - Online Only, variant on Member's Mark Women's 2-Pack 5-Inch Inseam Bike Short
current price $14.98

Member's Mark Women's 2-Pack 5-Inch Inseam Bike Short

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Legging, $14.98

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Legging
Blue, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Legging
Brown, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Legging
Grey, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Legging
Black, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Legging
current price $14.98

Member's Mark Women's Extra Warm Waffle Legging

4.8261 out of 5 stars
4.8261 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack, $16.96

Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack
Acorn, variant on Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack
Harvest, variant on Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack
current price $16.96

Member's Mark Mini Cocottes Embossed Fall Design, 4-Pack

4.8261 out of 5 stars
4.8261 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play, $13.98

Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
Blue - Online Only, variant on Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
Cream - Online Only, variant on Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
Pink - Online Only, variant on Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play
current price $13.98

Member's Mark 2-Pack Snug Fit Dreammark Sleep & Play

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Boys Youth Snow Boot, $19.98

Member's Mark Boys Youth Snow Boot
BLACK - Online Only, variant on Member's Mark Boys Youth Snow Boot
BROWN - Online Only, variant on Member's Mark Boys Youth Snow Boot
current price $19.98

Member's Mark Boys Youth Snow Boot

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs.
current price $15.94
$7.97/lb

Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs.

3.9856 out of 5 stars
3.9856 out of 5 Stars. 209 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk., $11.98, $0.50/ea

Member's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk.
current price $11.98
$0.50/ea

Member's Mark Organic Diced Peach Bowls, 4 oz., 24 pk.

Available for Shipping

Member's Mark Women's Favorite Soft Top, $11.98

Member's Mark Women's Favorite Soft Top
Grey Heather - Online Only, variant on Member's Mark Women's Favorite Soft Top
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Favorite Soft Top
Brown Heather - Online Only, variant on Member's Mark Women's Favorite Soft Top
Blue Heather - Online Only, variant on Member's Mark Women's Favorite Soft Top
current price $11.98

Member's Mark Women's Favorite Soft Top

4.6786 out of 5 stars
4.6786 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12' Slim Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree, $529.94

Member's Mark 12' Slim Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree
current price $529.94

Member's Mark 12' Slim Linden Fir Pre-Lit Christmas Tree

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets, $15.98

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets
current price $15.98

Member's Mark 3 Piece PE Rattan Storage Baskets

Available for Shipping

Member's Mark 12' Merry Christmas LED Light Banner, $24.98

Member's Mark 12' Merry Christmas LED Light Banner
current price $24.98

Member's Mark 12' Merry Christmas LED Light Banner

Available for Shipping

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc., $21.98

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc.
current price $21.98

Member's Mark Giant Dino Egg Play Set, 60 pc.

Available for Shipping

Member's Mark Womens Slipper, $25.98

Member's Mark Womens Slipper
Pink - Online Only, variant on Member's Mark Womens Slipper
Grey, variant on Member's Mark Womens Slipper
Chocolate - Online Only, variant on Member's Mark Womens Slipper
Chestnut, variant on Member's Mark Womens Slipper
current price $25.98

Member's Mark Womens Slipper

4.64 out of 5 stars
4.64 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Pickup

Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set, $8.98

Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
Green, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
Brown, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
Blue, variant on Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set
current price $8.98

Member's Mark Boys 2-Piece Pant Set

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Carved Classic Nutcrackers, Set of 3, $39.98

Member's Mark Carved Classic Nutcrackers, Set of 3
current price $39.98

Member's Mark Carved Classic Nutcrackers, Set of 3

Available for Shipping

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct, $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct
current price $17.94

Member's Mark Flickering LED Candlestick Lights, 50ct

3.7714 out of 5 stars
3.7714 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top, $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Green - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Black, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Cream, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
Red - Online Only, variant on Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top
current price $17.98

Member's Mark Women's Cozy Sandwash Top

4.56 out of 5 stars
4.56 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit, $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit
current price $499.00

Member's Mark Wood-Burning Chiminea Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark Fleece Jogger, $13.98

Member's Mark Fleece Jogger
Black, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Olive, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Grey, variant on Member's Mark Fleece Jogger
Navy, variant on Member's Mark Fleece Jogger
current price $13.98

Member's Mark Fleece Jogger

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor, $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Green, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
Gold, variant on Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor
current price $119.94

Member's Mark 42" Pre-Lit Giftbox Décor

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3, $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3
current price $199.96

Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit, $449.00

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit
current price $449.00

Member’s Mark 40,000 BTU Emberlyn Oval Ribbed Propane Fire Pit

Available for Shipping

Member's Mark Women's Extra Warm Legging, $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Black - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Purple - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Turquoise - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
Blue Cheetah - Online Only, variant on Member's Mark Women's Extra Warm Legging
current price $14.88

Member's Mark Women's Extra Warm Legging

Available for Shipping

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70", $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Cat Halloween, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Witches Garden, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Spooky Ghosts, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
Dogs, variant on Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"
current price $10.88

Member's Mark Halloween Lounge Throw, 60" x 70"

4.7529 out of 5 stars
4.7529 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake, 56 oz., $13.97, $0.25/oz

Member's Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake, 56 oz.
current price $13.97
$0.25/oz

Member's Mark 9" Rich & Creamy Sliced Cheesecake, 56 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack, $16.98

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Black / White, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Blue / Green, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Purple / Pink, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
Chocolate / Suede, variant on Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack
current price $16.98

Member's Mark 12oz Leak-Proof Coffee Tumbler, 2-Pack

Available for Shipping

Member's Mark Cozy Plush Area Rug, Assorted Designs and Sizes, $149.98

Member's Mark Cozy Plush Area Rug, Assorted Designs and Sizes
Zinc/Coconut, variant on Member's Mark Cozy Plush Area Rug, Assorted Designs and Sizes
Lace/Buttercup, variant on Member's Mark Cozy Plush Area Rug, Assorted Designs and Sizes
Sage/Zinc, variant on Member's Mark Cozy Plush Area Rug, Assorted Designs and Sizes
Denim/Sage, variant on Member's Mark Cozy Plush Area Rug, Assorted Designs and Sizes
current price $149.98
Options from $149.98 – $299.98

Member's Mark Cozy Plush Area Rug, Assorted Designs and Sizes

4.9149 out of 5 stars
4.9149 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Italian Style Small Plate, 4 ct., $10.27

Member's Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
current price $10.27

Member's Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.

Out of stock

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set, $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Washed Stone, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Almond, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
Wild Sage, variant on Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set
current price $79.98

Member's Mark 600-Thread-Count Organic Cotton 6 Piece Sheet Set

Out of stock