Fall Favorites from Member’s Mark

Prices may vary in club and online

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz. $12.28 $0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
current price $12.28
$0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.

4.8043 out of 5 stars
4.8043 out of 5 Stars. 6961 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz. $15.98 $0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
current price $15.98
$0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.

4.7425 out of 5 stars
4.7425 out of 5 Stars. 25573 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz. $7.48 $0.31/oz

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz.
current price $7.48
$0.31/oz

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz.

4.5834 out of 5 stars
4.5834 out of 5 Stars. 1901 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs. $7.74 $0.05/oz

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.
current price $7.74
$0.05/oz

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.

4.7521 out of 5 stars
4.7521 out of 5 Stars. 5120 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct. $5.98 $0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
current price $5.98
$0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.

4.2781 out of 5 stars
4.2781 out of 5 Stars. 7949 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Donut Shop Medium Roast Coffee Pods, 100 ct. $32.98 $0.33/ea

Member’s Mark Donut Shop Medium Roast Coffee Pods, 100 ct.
current price $32.98
$0.33/ea

Member’s Mark Donut Shop Medium Roast Coffee Pods, 100 ct.

4.6898 out of 5 stars
4.6898 out of 5 Stars. 20825 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Decaf Medium-Dark Roast Coffee Pods, Colombian Supremo, 80 ct. $27.98 $0.35/ea

Member's Mark Decaf Medium-Dark Roast Coffee Pods, Colombian Supremo, 80 ct.
current price $27.98
$0.35/ea

Member's Mark Decaf Medium-Dark Roast Coffee Pods, Colombian Supremo, 80 ct.

4.5999 out of 5 stars
4.5999 out of 5 Stars. 2982 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound $8.96 $5.12/lb

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
current price $8.96
avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound

4.5372 out of 5 stars
4.5372 out of 5 Stars. 7867 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound $19.66 $3.94/lb

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound
current price $19.66
avg. price
$3.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound

4.5963 out of 5 stars
4.5963 out of 5 Stars. 4744 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk. $8.98 $0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.98
$0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.

4.5236 out of 5 stars
4.5236 out of 5 Stars. 7853 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz. $8.78 $0.18/oz

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
current price $8.78
$0.18/oz

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.

4.7674 out of 5 stars
4.7674 out of 5 Stars. 7308 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Acacia Wood Salad Bowl with Servers $24.94

Member's Mark Acacia Wood Salad Bowl with Servers
current price $24.94

Member's Mark Acacia Wood Salad Bowl with Servers

4.6636 out of 5 stars
4.6636 out of 5 Stars. 214 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct. $5.98 $0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct.
current price $5.98
$0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Cherry Turnover, 8 ct.

4.3045 out of 5 stars
4.3045 out of 5 Stars. 2089 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound $17.18 $4.98/lb

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
current price $17.18
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound

4.4358 out of 5 stars
4.4358 out of 5 Stars. 2788 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk. $8.54 $0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.54
$0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.

4.2905 out of 5 stars
4.2905 out of 5 Stars. 3649 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz. $7.98 $0.44/oz

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.
current price $7.98
$0.44/oz
From $7.98

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.

4.7149 out of 5 stars
4.7149 out of 5 Stars. 898 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Flameless LED Wax Candles, Set of 7 $21.98

Member's Mark Flameless LED Wax Candles, Set of 7
current price $21.98

Member's Mark Flameless LED Wax Candles, Set of 7

4.8193 out of 5 stars
4.8193 out of 5 Stars. 559 reviews
Available for Shipping

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk. $9.88 $0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.
current price $9.88
$0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.

4.6718 out of 5 stars
4.6718 out of 5 Stars. 2188 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz. $15.28 $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 12814 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk. $9.87 $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz. $14.98 $0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.
current price $14.98
$0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.

4.4293 out of 5 stars
4.4293 out of 5 Stars. 4142 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct. $20.93 $0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
current price $20.93
$0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct. $7.48 $0.42/ea

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
current price $7.48
$0.42/ea

Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.

4.5342 out of 5 stars
4.5342 out of 5 Stars. 6451 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct. $12.98 $0.07/ea

Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct.
current price $12.98
$0.07/ea
From $12.98

Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct.

4.8099 out of 5 stars
4.8099 out of 5 Stars. 2167 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct. $7.48 $0.42/ea

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
current price $7.48
$0.42/ea

Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.

4.7635 out of 5 stars
4.7635 out of 5 Stars. 16607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz. $6.18 $0.88/oz

Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz.
current price $6.18
$0.88/oz

Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz.

4.7575 out of 5 stars
4.7575 out of 5 Stars. 1126 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk. $9.86 $0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
current price $9.86
$0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.

4.5117 out of 5 stars
4.5117 out of 5 Stars. 1888 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark House Blend Roast Coffee Pods, 100 ct. $32.98 $0.33/ea

Member's Mark House Blend Roast Coffee Pods, 100 ct.
current price $32.98
$0.33/ea

Member's Mark House Blend Roast Coffee Pods, 100 ct.

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 532 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Medium Roast Coffee Pods, Caramel Vanilla Cream, 60 ct. $15.91 Was $19.98 $0.27/ea

Member's Mark Medium Roast Coffee Pods, Caramel Vanilla Cream, 60 ct.
current price Now $15.91, Was $19.98
$0.27/ea
From $15.91
$4.07 off

Member's Mark Medium Roast Coffee Pods, Caramel Vanilla Cream, 60 ct.

4.6181 out of 5 stars
4.6181 out of 5 Stars. 254 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Golden Glory Solidago 140 stems $64.87 $0.46/ea

Member's Mark Golden Glory Solidago 140 stems
current price $64.87
$0.46/ea

Member's Mark Golden Glory Solidago 140 stems

4.6761 out of 5 stars
4.6761 out of 5 Stars. 71 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Acacia Wood Farmhouse Lazy Susan $24.88

Member's Mark Acacia Wood Farmhouse Lazy Susan
current price $24.88

Member's Mark Acacia Wood Farmhouse Lazy Susan

4.8291 out of 5 stars
4.8291 out of 5 Stars. 316 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement $39.57

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement
current price $39.57

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement

3.9149 out of 5 stars
3.9149 out of 5 Stars. 188 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk. $10.47 Was $11.48 $0.22/oz

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.
current price Now $10.47, Was $11.48
$0.22/oz
$1.01 off

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.

4.5838 out of 5 stars
4.5838 out of 5 Stars. 3323 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3 $32.97

Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3
Gold, variant on Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3
Natural, variant on Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3
Silver, variant on Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3
current price $32.97

Member's Mark Flameless Moving LED Wax Candles, Set of 3

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
current price $19.93
$0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.

4.3374 out of 5 stars
4.3374 out of 5 Stars. 1888 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct. $18.97 $0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.
current price $18.97
$0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 604 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk. $9.86 $0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
current price $9.86
$0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.

3.1146 out of 5 stars
3.1146 out of 5 Stars. 96 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk. $11.87 $0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.
current price $11.87
$0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz. $12.98 $0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
current price $12.98
$0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz. $5.98 $0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
current price $5.98
$0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 7209 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct. $6.82 $1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
current price $6.82
$1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 828 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz. $8.94 $0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.
current price $8.94
$0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices $18.84 $1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices
current price $18.84
$1.35/ea

Member's Mark 9" New York Style Pumpkin Cheesecake, Frozen, 14 slices

4.8295 out of 5 stars
4.8295 out of 5 Stars. 7014 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Acacia Wood Rectangular Serving Trays, Set of 2 $24.94

Member's Mark Acacia Wood Rectangular Serving Trays, Set of 2
current price $24.94

Member's Mark Acacia Wood Rectangular Serving Trays, Set of 2

4.7798 out of 5 stars
4.7798 out of 5 Stars. 218 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

What types of Member’s Mark Fall Favorites are available at Sam’s Club?

Are Member’s Mark Fall Favorites available in bulk sizes?

Are these seasonal items budget-friendly compared to other retailers?

Are Member’s Mark Fall Favorites available year-round?

Can I buy Member’s Mark Fall Favorites online and pick them up in-club?