Live Well Your Way

Prices may vary in club and online

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.

4.7285 out of 5 stars
4.7285 out of 5 Stars. 4239 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.6477 out of 5 stars
4.6477 out of 5 Stars. 2316 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk. $16.78 $0.06/foz

Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk.
current price $16.78
$0.06/foz

Glaceau Vitaminwater Zero Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk.

4.5668 out of 5 stars
4.5668 out of 5 Stars. 247 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk. $15.98 Was $17.98 $1.42/oz

Instant Savings
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
current price Now $15.98, Was $17.98
$1.42/oz
$2 off
Ends Oct 25

Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.

4.641 out of 5 stars
4.641 out of 5 Stars. 1677 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct. $14.48 $0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.
current price $14.48
$0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 1244 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3888 out of 5 stars
4.3888 out of 5 Stars. 1363 reviews
Available for Shipping

Chobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz. $6.32 $0.16/oz

Chobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz.
current price $6.32
$0.16/oz

Chobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz.

3.9589 out of 5 stars
3.9589 out of 5 Stars. 609 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack Bottles, 12 fl. oz., 24 pk. $16.48 $0.06/foz

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack Bottles, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $16.48
$0.06/foz

BODYARMOR LYTE Sports Drink Variety Pack Bottles, 12 fl. oz., 24 pk.

4.7207 out of 5 stars
4.7207 out of 5 Stars. 1722 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Slim Jim Original, Monster Size, 18 ct. $25.98 $0.74/oz

Slim Jim Original, Monster Size, 18 ct.
current price $25.98
$0.74/oz

Slim Jim Original, Monster Size, 18 ct.

4.4219 out of 5 stars
4.4219 out of 5 Stars. 986 reviews
Available for Shipping

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.8387 out of 5 stars
4.8387 out of 5 Stars. 30448 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.

RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.
Members-only price

RAW 25g Grass Fed Whey Isolate Protein Powder, Dark Chocolate, 1.97 lbs.

4.4209 out of 5 stars
4.4209 out of 5 Stars. 1941 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mott's No Sugar Added Applesauce, 46 oz., 3 pk. $8.86 $0.06/oz

Mott's No Sugar Added Applesauce, 46 oz., 3 pk.
current price $8.86
$0.06/oz

Mott's No Sugar Added Applesauce, 46 oz., 3 pk.

4.8104 out of 5 stars
4.8104 out of 5 Stars. 3492 reviews
Available for Shipping

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk. $13.98 $0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.58/ea

Jack Link’s Savory Herb Mini Turkey Stick, 0.5 oz., 24 pk.

3.6524 out of 5 stars
3.6524 out of 5 Stars. 1890 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bob's Red Mill Organic Old Fashioned Rolled Oats, 56 oz. $8.78 $0.16/oz

Bob's Red Mill Organic Old Fashioned Rolled Oats, 56 oz.
current price $8.78
$0.16/oz

Bob's Red Mill Organic Old Fashioned Rolled Oats, 56 oz.

4.8893 out of 5 stars
4.8893 out of 5 Stars. 298 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct. $22.48 $0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.
current price $22.48
$0.77/oz

Chef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Baked Bars, Variety Pack, 1.62 oz. 18 ct.

4.6703 out of 5 stars
4.6703 out of 5 Stars. 4714 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chike Iced Coffee 20g Whey Protein Powder, Mocha 27.1 oz. $32.98 $1.22/oz

Chike Iced Coffee 20g Whey Protein Powder, Mocha 27.1 oz.
current price $32.98
$1.22/oz

Chike Iced Coffee 20g Whey Protein Powder, Mocha 27.1 oz.

4.5774 out of 5 stars
4.5774 out of 5 Stars. 1008 reviews
Available for Shipping

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct. $16.98 $0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.
current price $16.98
$0.85/ea

Ready Protein Bar, Variety Pack, 20 ct.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 2607 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz. $18.88 $1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.
current price $18.88
$1.18/oz

Jack Link's Original Beef Jerky, 16 oz.

4.6703 out of 5 stars
4.6703 out of 5 Stars. 3703 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Barber Foods Stuffed Cordon Bleu Chicken Breast, Frozen, 6 ct. $12.98 $2.16/ea

Barber Foods Stuffed Cordon Bleu Chicken Breast, Frozen, 6 ct.
current price $12.98
$2.16/ea

Barber Foods Stuffed Cordon Bleu Chicken Breast, Frozen, 6 ct.

4.6867 out of 5 stars
4.6867 out of 5 Stars. 4239 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz. $9.78 $0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.
current price $9.78
$0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.

3.7737 out of 5 stars
3.7737 out of 5 Stars. 1087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7526 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

BODYARMOR Sports Drink Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $16.48 $0.06/foz

BODYARMOR Sports Drink Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
current price $16.48
$0.06/foz

BODYARMOR Sports Drink Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.7678 out of 5 stars
4.7678 out of 5 Stars. 2063 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shake Variety Pack, 8 pk.

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shake Variety Pack, 8 pk.
Members-only price

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shake Variety Pack, 8 pk.

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 340 reviews
Available for Shipping

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz $10.48 $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7246 out of 5 stars
4.7246 out of 5 Stars. 995 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Fairlife Core Power Elite 42g Protein Shake, Chocolate, 14 fl. oz., 10 pk. $42.48 $0.30/foz

Fairlife Core Power Elite 42g Protein Shake, Chocolate, 14 fl. oz., 10 pk.
current price $42.48
$0.30/foz

Fairlife Core Power Elite 42g Protein Shake, Chocolate, 14 fl. oz., 10 pk.

4.8314 out of 5 stars
4.8314 out of 5 Stars. 2806 reviews
Available for Shipping

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct. $27.68 $1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.
current price $27.68
$1.98/ea

Quest Protein Bar Variety Pack, Gluten Free, 14 ct.

4.3806 out of 5 stars
4.3806 out of 5 Stars. 2520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk. $13.67 $0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.
current price $13.67
$0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.

4.6204 out of 5 stars
4.6204 out of 5 Stars. 1296 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs. $4.72 $1.57/lb

Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs.
current price $4.72
$1.57/lb

Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs.

4.642 out of 5 stars
4.642 out of 5 Stars. 3542 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

MaryRuth's Liquid Morning Multivitamin, Raspberry, 22 fl. oz., 2 pk. $34.98 $0.79/foz

MaryRuth's Liquid Morning Multivitamin, Raspberry, 22 fl. oz., 2 pk.
current price $34.98
$0.79/foz

MaryRuth's Liquid Morning Multivitamin, Raspberry, 22 fl. oz., 2 pk.

4.6242 out of 5 stars
4.6242 out of 5 Stars. 3124 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz. $11.22 $0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.
current price $11.22
$0.70/oz

Gourmet Gatherings Dark Chocolate Keto Cluster, 16 oz.

4.3517 out of 5 stars
4.3517 out of 5 Stars. 4174 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
current price $8.98
$0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.

4.5254 out of 5 stars
4.5254 out of 5 Stars. 571 reviews
Available for Shipping

Bentgo Prep 90-Piece Meal Prep & Food Storage Set $24.98

Bentgo Prep 90-Piece Meal Prep & Food Storage Set
Coastal, variant on Bentgo Prep 90-Piece Meal Prep & Food Storage Set
High Tide, variant on Bentgo Prep 90-Piece Meal Prep & Food Storage Set
Sail, variant on Bentgo Prep 90-Piece Meal Prep & Food Storage Set
Dusky Fields, variant on Bentgo Prep 90-Piece Meal Prep & Food Storage Set
current price $24.98

Bentgo Prep 90-Piece Meal Prep & Food Storage Set

4.4042 out of 5 stars
4.4042 out of 5 Stars. 287 reviews
Available for Shipping

BODYARMOR Sports Drink Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 18 pk. $18.48 $0.05/foz

BODYARMOR Sports Drink Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 18 pk.
current price $18.48
$0.05/foz

BODYARMOR Sports Drink Variety Pack Bottles, 20 fl. oz., 18 pk.

4.7294 out of 5 stars
4.7294 out of 5 Stars. 669 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $10.98 $0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.4778 out of 5 stars
4.4778 out of 5 Stars. 607 reviews
Available for Shipping

Celsius Live Fit Sparkling Vibe Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk. $23.98 $0.11/foz

Celsius Live Fit Sparkling Vibe Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.
current price $23.98
$0.11/foz

Celsius Live Fit Sparkling Vibe Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.

4.6122 out of 5 stars
4.6122 out of 5 Stars. 1279 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Catalina Crunch Cinnamon Toast Cereal, 22 oz. $11.98 $0.54/oz

Catalina Crunch Cinnamon Toast Cereal, 22 oz.
current price $11.98
$0.54/oz

Catalina Crunch Cinnamon Toast Cereal, 22 oz.

3.4613 out of 5 stars
3.4613 out of 5 Stars. 607 reviews
Available for Shipping

Bai Coconut Flavored Water Variety Pack 18 fl. oz., 15 pk. $19.98 $0.07/foz

Bai Coconut Flavored Water Variety Pack 18 fl. oz., 15 pk.
current price $19.98
$0.07/foz

Bai Coconut Flavored Water Variety Pack 18 fl. oz., 15 pk.

4.7017 out of 5 stars
4.7017 out of 5 Stars. 1391 reviews
Available for Shipping

So Delicious Unsweetened Organic Coconut Milk, 32 fl. oz., 6 pk. $12.88 $2.15/ea

So Delicious Unsweetened Organic Coconut Milk, 32 fl. oz., 6 pk.
current price $12.88
$2.15/ea

So Delicious Unsweetened Organic Coconut Milk, 32 fl. oz., 6 pk.

4.2511 out of 5 stars
4.2511 out of 5 Stars. 669 reviews
Available for Shipping

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz. $11.22 $0.80/oz

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.
current price $11.22
$0.80/oz
From $11.22

Ava Organics Coconut Crispy Rollers, 14.1 oz.

4.7825 out of 5 stars
4.7825 out of 5 Stars. 3242 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Honey Smoked Fish Honey Salmon Stackers, 3 oz., 3 pk. $9.87 $3.29/ea

Honey Smoked Fish Honey Salmon Stackers, 3 oz., 3 pk.
current price $9.87
$3.29/ea

Honey Smoked Fish Honey Salmon Stackers, 3 oz., 3 pk.

4.466 out of 5 stars
4.466 out of 5 Stars. 412 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Orgain Kids 8g Protein Organic Nutritional Shake, Chocolate, 8 fl. oz., 18 pk.

Orgain Kids 8g Protein Organic Nutritional Shake, Chocolate, 8 fl. oz., 18 pk.
Members-only price

Orgain Kids 8g Protein Organic Nutritional Shake, Chocolate, 8 fl. oz., 18 pk.

4.686 out of 5 stars
4.686 out of 5 Stars. 86 reviews
Available for Shipping

Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz. $11.98 $0.63/oz

Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz.
current price $11.98
$0.63/oz

Catalina Crunch Blueberry Muffin Cereal, 19 oz.

3.7284 out of 5 stars
3.7284 out of 5 Stars. 81 reviews
Available for Shipping

BODYARMOR Flash I.V. Electrolyte Powder Sticks Variety Pack 24 pk. $19.98 $0.83/ea

BODYARMOR Flash I.V. Electrolyte Powder Sticks Variety Pack 24 pk.
current price $19.98
$0.83/ea

BODYARMOR Flash I.V. Electrolyte Powder Sticks Variety Pack 24 pk.

4.383 out of 5 stars
4.383 out of 5 Stars. 141 reviews
Available for Shipping

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk. $14.98 $1.50/ea

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk.
current price $14.98
$1.50/ea

BEHAVE Sour Bears Mini Packs, 10 pk.

4.5539 out of 5 stars
4.5539 out of 5 Stars. 204 reviews
Available for Shipping

Cascadian Farm Organic Mixed Berry Cereal, 29 oz. $9.98 $0.34/oz

Cascadian Farm Organic Mixed Berry Cereal, 29 oz.
current price $9.98
$0.34/oz

Cascadian Farm Organic Mixed Berry Cereal, 29 oz.

4.0581 out of 5 stars
4.0581 out of 5 Stars. 258 reviews
Available for Shipping

RIND Apple Chips, 9 oz. $5.48 Was $7.48 $0.61/oz

RIND Apple Chips, 9 oz.
current price Now $5.48, Was $7.48
$0.61/oz
$2 off

RIND Apple Chips, 9 oz.

4.3741 out of 5 stars
4.3741 out of 5 Stars. 588 reviews
Available for Shipping

Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs. $8.88 $1.48/lb

Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs.
current price $8.88
$1.48/lb

Wholesome Organic Cane Sugar, 6 lbs.

4.8128 out of 5 stars
4.8128 out of 5 Stars. 1261 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Great Day Farms Cage-Free Hard Boiled Eggs, 12 pk. $10.42 $0.87/ea

Great Day Farms Cage-Free Hard Boiled Eggs, 12 pk.
current price $10.42
$0.87/ea

Great Day Farms Cage-Free Hard Boiled Eggs, 12 pk.

4.346 out of 5 stars
4.346 out of 5 Stars. 2214 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery