Back to School Snacks(10+)
Prices may vary in club and online
SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz., $6.54, $0.47/oz

$654
current price $6.54$0.47/oz
SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.
4.595 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk., $13.98, $0.50/ea

$1398
current price $13.98$0.50/ea
SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.
4.7762 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz., $8.98, Was $9.98, $0.26/oz
Instant Savings

Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$0.26/oz
$1 off
Ends Oct 01
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
4.7046 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Dot's Homestyle Original Pretzels Snack Bags, 1 oz., 36 pks., $14.98, $0.42/oz

$1498
current price $14.98$0.42/oz
Dot's Homestyle Original Pretzels Snack Bags, 1 oz., 36 pks.
4.6459 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pirate's Booty Aged White Cheddar 0.5 oz., 40 pk., $13.66, $0.68/oz

$1366
current price $13.66$0.68/oz
From $13.66
Pirate's Booty Aged White Cheddar 0.5 oz., 40 pk.
4.5852 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz., $6.98, $0.39/oz

$698
current price $6.98$0.39/oz
Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.
4.5505 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk., $14.98, $0.42/ea

$1498
current price $14.98$0.42/ea
HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk.
4.5497 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk., $13.98, $0.44/oz

$1398
current price $13.98$0.44/oz
Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.
4.3369 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz., $6.98, $0.41/oz

$698
current price $6.98$0.41/oz
Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz.
3.8046 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz., $9.98, $0.32/oz

$998
current price $9.98$0.32/oz
Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz.
4.5764 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping