Back to School Snacks

Prices may vary in club and online
Sort by|

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz., $6.54, $0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.
current price $6.54
$0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.

4.595 out of 5 stars
4.595 out of 5 Stars. 14727 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk., $13.98, $0.50/ea

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.
current price $13.98
$0.50/ea

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.

4.7762 out of 5 stars
4.7762 out of 5 Stars. 2887 reviews
Available for Shipping

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz., $8.98, Was $9.98, $0.26/oz

Instant Savings
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.26/oz
$1 off
Ends Oct 01

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.

4.7046 out of 5 stars
4.7046 out of 5 Stars. 4583 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dot's Homestyle Original Pretzels Snack Bags, 1 oz., 36 pks., $14.98, $0.42/oz

Dot's Homestyle Original Pretzels Snack Bags, 1 oz., 36 pks.
current price $14.98
$0.42/oz

Dot's Homestyle Original Pretzels Snack Bags, 1 oz., 36 pks.

4.6459 out of 5 stars
4.6459 out of 5 Stars. 418 reviews
Available for Shipping

Pirate's Booty Aged White Cheddar 0.5 oz., 40 pk., $13.66, $0.68/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar 0.5 oz., 40 pk.
current price $13.66
$0.68/oz
From $13.66

Pirate's Booty Aged White Cheddar 0.5 oz., 40 pk.

4.5852 out of 5 stars
4.5852 out of 5 Stars. 405 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz., $6.98, $0.39/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.98
$0.39/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.5505 out of 5 stars
4.5505 out of 5 Stars. 505 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk., $14.98, $0.42/ea

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Family Favorites Mix, Variety Pack Snacks, 0.5 oz., 36 pk.

4.5497 out of 5 stars
4.5497 out of 5 Stars. 322 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk., $13.98, $0.44/oz

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.44/oz

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.

4.3369 out of 5 stars
4.3369 out of 5 Stars. 282 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz., $6.98, $0.41/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz.
current price $6.98
$0.41/oz

Pirate's Booty Aged White Cheddar Pokemon, 17 oz.

3.8046 out of 5 stars
3.8046 out of 5 Stars. 87 reviews
Available for Shipping

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz., $9.98, $0.32/oz

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz.
current price $9.98
$0.32/oz

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz.

4.5764 out of 5 stars
4.5764 out of 5 Stars. 543 reviews
Available for Shipping