Christmas

Prices may vary in club and online

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags, $99.94

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags
Sponsored
current price $99.94

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags

4.4749 out of 5 stars
4.4749 out of 5 Stars. 796 reviews
Available for Shipping

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set, $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set
Sponsored
current price $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 5 Tier Storage Shelf, 48" W x 24" D x 72" H, $94.98, Was $109.00

Member's Mark 5 Tier Storage Shelf, 48" W x 24" D x 72" H
current price Now $94.98, Was $109.00
$14.02 off

Member's Mark 5 Tier Storage Shelf, 48" W x 24" D x 72" H

4.5269 out of 5 stars
4.5269 out of 5 Stars. 4458 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs., $12.98, $3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
current price $12.98
$3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.

4.4038 out of 5 stars
4.4038 out of 5 Stars. 3569 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Sponsored
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4869 out of 5 stars
4.4869 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Pickup or Delivery

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set, $199.98, Was $239.98

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set
Sponsored
current price $199.98, Was $239.98

KitchenAid 10-Piece Hard-Anodized Ceramic Induction Cookware Set

4.3094 out of 5 stars
4.3094 out of 5 Stars. 139 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct., $16.82, $0.35/ea

Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct.
current price $16.82
$0.35/ea
From $16.82

Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct.

4.8259 out of 5 stars
4.8259 out of 5 Stars. 3365 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel, $219.98

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel
Sponsored
current price $219.98

KitchenAid 3-Ply Base Stainless Steel 11-Piece Cookware Set, Brushed Stainless Steel

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors, $10.98

Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors
Red Medallion, variant on Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors
Ivory/Blue, variant on Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors
Blue Marble, variant on Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors
Rust Traditional, variant on Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors
current price $10.98
Options from $10.98 – $16.98

Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors

4.6363 out of 5 stars
4.6363 out of 5 Stars. 866 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.

3.9746 out of 5 stars
3.9746 out of 5 Stars. 2720 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color, $33.96

Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color
Rosewater, variant on Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color
Cream, variant on Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color
Black, variant on Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color
Grey, variant on Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color
current price $33.96

Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color

4.6203 out of 5 stars
4.6203 out of 5 Stars. 424 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 8-Piece Stemless Crystal Wine Glass Set, $19.98

Member's Mark 8-Piece Stemless Crystal Wine Glass Set
current price $19.98

Member's Mark 8-Piece Stemless Crystal Wine Glass Set

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 3-Tiered Basket Stand, $39.98

Member's Mark 3-Tiered Basket Stand
White, variant on Member's Mark 3-Tiered Basket Stand
Black, variant on Member's Mark 3-Tiered Basket Stand
current price $39.98

Member's Mark 3-Tiered Basket Stand

4.3718 out of 5 stars
4.3718 out of 5 Stars. 78 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set, $199.00

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Grey, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Lavender Online-Only, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Navy, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
Green Online-Only, variant on Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
current price $199.00

Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set

4.4269 out of 5 stars
4.4269 out of 5 Stars. 2347 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 16-Piece Round Shape Glass Food Storage Set by Glasslock, $24.98

Member's Mark 16-Piece Round Shape Glass Food Storage Set by Glasslock
current price $24.98

Member's Mark 16-Piece Round Shape Glass Food Storage Set by Glasslock

4.7309 out of 5 stars
4.7309 out of 5 Stars. 628 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Premium Forged Stainless Steel 20 Piece Flatware Set, $39.98

Member's Mark Premium Forged Stainless Steel 20 Piece Flatware Set
current price $39.98

Member's Mark Premium Forged Stainless Steel 20 Piece Flatware Set

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct., $15.78, $0.35/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct.
current price $15.78
$0.35/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct.

4.7542 out of 5 stars
4.7542 out of 5 Stars. 1123 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 9-Piece Tritan Bakers Food Storage Set, $34.98

Member's Mark 9-Piece Tritan Bakers Food Storage Set
current price $34.98

Member's Mark 9-Piece Tritan Bakers Food Storage Set

4.4915 out of 5 stars
4.4915 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct., $15.78, $0.18/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct.
current price $15.78
$0.18/ea

Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct.

4.7726 out of 5 stars
4.7726 out of 5 Stars. 1196 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk., $11.63, $5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.
current price $11.63
$5.82/ea

Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.

4.7256 out of 5 stars
4.7256 out of 5 Stars. 3877 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket, $42.85

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket
current price $42.85

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket

4.7726 out of 5 stars
4.7726 out of 5 Stars. 343 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Rubber Wood Charcuterie Boards, Set of 2, $24.98

Member's Mark Rubber Wood Charcuterie Boards, Set of 2
current price $24.98

Member's Mark Rubber Wood Charcuterie Boards, Set of 2

4.6364 out of 5 stars
4.6364 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Oatmilk, variant on Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Sage, variant on Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Members-only price

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

4.4796 out of 5 stars
4.4796 out of 5 Stars. 711 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hanna’s 5-Wick Luxury Candle, $22.97

Hanna’s 5-Wick Luxury Candle
current price $22.97

Hanna’s 5-Wick Luxury Candle

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 8091 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk., $8.98, Was $9.98, $0.28/ea

Instant Savings
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.28/ea
$1 off
Ends Oct 25

ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.

4.7116 out of 5 stars
4.7116 out of 5 Stars. 7434 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
current price $15.98
$0.22/oz

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.

4.8058 out of 5 stars
4.8058 out of 5 Stars. 10858 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz., $17.98, $0.33/oz

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz.
current price $17.98
$0.33/oz

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz.

4.7782 out of 5 stars
4.7782 out of 5 Stars. 2493 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag, $8.98, $0.04/oz

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag
current price $8.98
$0.04/oz
From $8.98

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag

4.8826 out of 5 stars
4.8826 out of 5 Stars. 6075 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs., $13.48, $4.49/lb

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.
current price $13.48
$4.49/lb
From $13.48

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 2744 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories
Members-only price

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

4.6153 out of 5 stars
4.6153 out of 5 Stars. 603 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ
Members-only price

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

4.7976 out of 5 stars
4.7976 out of 5 Stars. 2026 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H, $13.96

Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
White and Brown, variant on Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
Black and Yellow, variant on Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
current price $13.96
Options from $13.96 – $41.58

Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H

4.829 out of 5 stars
4.829 out of 5 Stars. 193 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 10-Piece Tritan Pantry Storage Container Set, $29.98

Member's Mark 10-Piece Tritan Pantry Storage Container Set
current price $29.98

Member's Mark 10-Piece Tritan Pantry Storage Container Set

4.7406 out of 5 stars
4.7406 out of 5 Stars. 266 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder, $24.98

Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder
Black, variant on Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder
White, variant on Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder
current price $24.98
Options from $21.88 – $24.98

Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder

4.4805 out of 5 stars
4.4805 out of 5 Stars. 1975 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set, $29.98

Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set
current price $29.98

Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set

4.6875 out of 5 stars
4.6875 out of 5 Stars. 96 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement, $39.57

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement
current price $39.57

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement

3.9149 out of 5 stars
3.9149 out of 5 Stars. 188 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 3-Tier Basket Stand, $39.98

Member's Mark 3-Tier Basket Stand
Black, variant on Member's Mark 3-Tier Basket Stand
current price $39.98

Member's Mark 3-Tier Basket Stand

4.6851 out of 5 stars
4.6851 out of 5 Stars. 416 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz., $12.98, $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Artificial 7' Premium Olive Tree in Oversized Pot, $199.98

Artificial 7' Premium Olive Tree in Oversized Pot
current price $199.98

Artificial 7' Premium Olive Tree in Oversized Pot

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket, $24.98

Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket
Olive, variant on Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket
Cinnamon, variant on Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket
Burgundy, variant on Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket
Coffee, variant on Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket
current price $24.98

Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket

4.5536 out of 5 stars
4.5536 out of 5 Stars. 1212 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90", $39.98

Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90"
Buffalo Plaid - Cinnamon, variant on Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90"
Lakeside Plaid, variant on Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90"
Blake Floral, variant on Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90"
Eastport Plaid, variant on Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90"
current price $39.98

Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90"

4.8077 out of 5 stars
4.8077 out of 5 Stars. 1019 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs, $34.98

Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Red, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Z-Assortment, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Multi, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
Grey, variant on Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
current price $34.98

Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs

3.5217 out of 5 stars
3.5217 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4, $29.98

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
Grey, variant on Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
Mocha, variant on Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
current price $29.98

Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4

4.798 out of 5 stars
4.798 out of 5 Stars. 609 reviews
Available for Shipping

Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk., $9.98, $2.00/ea

Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk.
current price $9.98
$2.00/ea

Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk.

4.5053 out of 5 stars
4.5053 out of 5 Stars. 95 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set, $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set
Available in additional 2 options
current price $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set

4.2188 out of 5 stars
4.2188 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs., $6.72, $0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
current price $6.72
$0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.

4.6902 out of 5 stars
4.6902 out of 5 Stars. 5420 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Harrison Fabric Sofa, $615.45, Was $729.98

Member's Mark Harrison Fabric Sofa
Truffle, variant on Member's Mark Harrison Fabric Sofa
Ivory, variant on Member's Mark Harrison Fabric Sofa
current price $615.45, Was $729.98
$114.53 off

Member's Mark Harrison Fabric Sofa

3.7805 out of 5 stars
3.7805 out of 5 Stars. 41 reviews
Out of stock