Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Chips

Prices may vary in club and online
Sort by|

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7472 out of 5 stars
4.7472 out of 5 Stars. 2710 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7364 out of 5 stars
4.7364 out of 5 Stars. 10554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz. $3.98 Was $4.48 $0.28/oz

Instant Savings
Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.28/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Bag of Bones White Cheddar Flavored Cheese Snacks, 14 oz.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct. $13.58 Was $14.58

Instant Savings
Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.
current price Now $13.58, Was $14.58
$1 off
Ends Oct 07

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.

Available for Shipping

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.

4.7133 out of 5 stars
4.7133 out of 5 Stars. 6509 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7508 out of 5 stars
4.7508 out of 5 Stars. 3567 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Protein Nacho Cheese Tortilla Chips, 12.75 oz. $5.98 $0.47/oz

Doritos Protein Nacho Cheese Tortilla Chips, 12.75 oz.
current price $5.98
$0.47/oz

Doritos Protein Nacho Cheese Tortilla Chips, 12.75 oz.

4.3438 out of 5 stars
4.3438 out of 5 Stars. 160 reviews
Out of stock

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.6196 out of 5 stars
4.6196 out of 5 Stars. 3670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

About Chips, Boxes, & Variety Chip Packs - Sam's Club

Bulk Chips & Variety Packs

Everyone loves a salty snack sometimes. And Sam’s Club is the place to stock up on grab-and-go snacks like potato chips, pretzels and corn chips. Whether you classic salted Lay’s Potato Chips or flavors like BBQ, sour cream and onion and nacho cheese, there’s truly something for everyone.

Families love single-serve bags of chips. Not only are they ideal for packing in school lunches, they’re also fun for parties, BBQs and road trips. Kids love having single-serving bags to themselves. Plus, it’s a good way to avoid going overboard with serving sizes because each bag has about 1 oz. of chips. Single-serve bags of chips are also ideal for vending machines, convenience stores and office pantries. You’ll find multi-packs and variety packs from all your favorite chip brands, from Frito-Lay to Doritos and Cheetos.

Be sure to try the specialty chips available too. You’ll find sweet potato chips, thick-sliced chips, veggie chips and spicy Taki’s. And if you love cheese, pick up some cheeses balls, Pirate’s Booty or cheddar and bacon flavored chips.

Looking for snacks for special diets? Many chips are labeled vegan, kosher, dairy-free and gluten-free. In fact, many potato chips, including some by Member’s Mark, have very short ingredient lists. They simply have potatoes, oil and salt and they are simply delicious!