Sustainability

Prices may vary in club and online
Sort by|

Chinet Classic Dessert Plates, 6.75", 300 ct., $16.58, $0.06/ea

Chinet Classic Dessert Plates, 6.75", 300 ct.
Sponsored
current price $16.58
$0.06/ea

Chinet Classic Dessert Plates, 6.75", 300 ct.

4.8739 out of 5 stars
4.8739 out of 5 Stars. 2966 reviews
Available for Shipping

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct., $21.68, $0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.
Sponsored
current price $21.68
$0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.

4.6686 out of 5 stars
4.6686 out of 5 Stars. 8920 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct., $18.98, $0.09/ea

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
current price $18.98
$0.09/ea

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.

4.8562 out of 5 stars
4.8562 out of 5 Stars. 42358 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Ultra Soup/Salad Paper Bowls 20 oz., 150 ct., $13.78, $0.09/ea

Member's Mark Ultra Soup/Salad Paper Bowls 20 oz., 150 ct.
current price $13.78
$0.09/ea

Member's Mark Ultra Soup/Salad Paper Bowls 20 oz., 150 ct.

4.8519 out of 5 stars
4.8519 out of 5 Stars. 13717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unbleached Parchment Paper, 205 sq. ft., 2 pk., $16.47, $0.04/sft

Member's Mark Unbleached Parchment Paper, 205 sq. ft., 2 pk.
current price $16.47
$0.04/sft

Member's Mark Unbleached Parchment Paper, 205 sq. ft., 2 pk.

4.7144 out of 5 stars
4.7144 out of 5 Stars. 1089 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Chinet Classic Platter Paper Plate, 12.63" x 10", 100 ct., $19.98, $0.20/ea

Chinet Classic Platter Paper Plate, 12.63" x 10", 100 ct.
Sponsored
current price $19.98
$0.20/ea

Chinet Classic Platter Paper Plate, 12.63" x 10", 100 ct.

4.7949 out of 5 stars
4.7949 out of 5 Stars. 4564 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Ultra Lunch Paper Plates, 8.5", 300 ct., $20.98, $0.07/ea

Member's Mark Ultra Lunch Paper Plates, 8.5", 300 ct.
current price $20.98
$0.07/ea

Member's Mark Ultra Lunch Paper Plates, 8.5", 300 ct.

4.8294 out of 5 stars
4.8294 out of 5 Stars. 27825 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Snack/Dip Paper Bowls, 12 oz., 200 ct., $11.98, $0.06/ea

Member's Mark Snack/Dip Paper Bowls, 12 oz., 200 ct.
current price $11.98
$0.06/ea

Member's Mark Snack/Dip Paper Bowls, 12 oz., 200 ct.

4.8221 out of 5 stars
4.8221 out of 5 Stars. 5392 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Ultra Dessert/Snack Paper Plates, 6.875", 330 ct., $16.98, $0.05/ea

Member's Mark Ultra Dessert/Snack Paper Plates, 6.875", 330 ct.
current price $16.98
$0.05/ea

Member's Mark Ultra Dessert/Snack Paper Plates, 6.875", 330 ct.

4.8244 out of 5 stars
4.8244 out of 5 Stars. 7624 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

all Liquid Laundry Detergent, Free Clear for Sensitive Skin, 208oz, 166 loads, $20.98, $0.10/foz

all Liquid Laundry Detergent, Free Clear for Sensitive Skin, 208oz, 166 loads
Sponsored
current price $20.98
$0.10/foz

all Liquid Laundry Detergent, Free Clear for Sensitive Skin, 208oz, 166 loads

4.7586 out of 5 stars
4.7586 out of 5 Stars. 26309 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color, $19.98

Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color
Charcoal, variant on Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color
Walnut, variant on Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color
current price $19.98
From $19.98

Member's Mark Antimicrobial Diamond Scraper Entrance Mat, Choose Size and Color

4.8116 out of 5 stars
4.8116 out of 5 Stars. 1311 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Reynolds Kitchens Unbleached Parchment Air Fryer Liners, 150 ct., $9.98, $0.07/ea

Reynolds Kitchens Unbleached Parchment Air Fryer Liners, 150 ct.
current price $9.98
$0.07/ea

Reynolds Kitchens Unbleached Parchment Air Fryer Liners, 150 ct.

4.4565 out of 5 stars
4.4565 out of 5 Stars. 828 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Plant Based Liquid Laundry Detergent, Lavender, 127 loads, 196 fl. oz., $15.28, $0.08/foz

Member's Mark Plant Based Liquid Laundry Detergent, Lavender, 127 loads, 196 fl. oz.
current price $15.28
$0.08/foz
From $15.28

Member's Mark Plant Based Liquid Laundry Detergent, Lavender, 127 loads, 196 fl. oz.

4.4575 out of 5 stars
4.4575 out of 5 Stars. 1764 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz., $13.98, $0.09/foz

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz.
current price $13.98
$0.09/foz

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz.

4.3053 out of 5 stars
4.3053 out of 5 Stars. 393 reviews
Available for Shipping

Dixie Ultra Heavyweight Dinner Paper Plates, 10", 186 ct., $19.98, $0.11/ea

Dixie Ultra Heavyweight Dinner Paper Plates, 10", 186 ct.
current price $19.98
$0.11/ea
From $19.98

Dixie Ultra Heavyweight Dinner Paper Plates, 10", 186 ct.

4.8474 out of 5 stars
4.8474 out of 5 Stars. 10593 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Dixie Ultra Extra Deep Dish Paper Plates 28 oz., 115 ct., $15.78, $0.14/ea

Dixie Ultra Extra Deep Dish Paper Plates 28 oz., 115 ct.
current price $15.78
$0.14/ea

Dixie Ultra Extra Deep Dish Paper Plates 28 oz., 115 ct.

4.7739 out of 5 stars
4.7739 out of 5 Stars. 1619 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Simple Green All-Purpose Cleaner, 172 fl. oz., Spray Bottle + Refill, $10.34, $0.07/oz

Simple Green All-Purpose Cleaner, 172 fl. oz., Spray Bottle + Refill
current price $10.34
$0.07/oz

Simple Green All-Purpose Cleaner, 172 fl. oz., Spray Bottle + Refill

4.6966 out of 5 stars
4.6966 out of 5 Stars. 212 reviews
Available for Shipping

all Fabric Softener Dryer Sheets, Free Clear, 250 ct., $8.98, $0.04/ea

all Fabric Softener Dryer Sheets, Free Clear, 250 ct.
current price $8.98
$0.04/ea

all Fabric Softener Dryer Sheets, Free Clear, 250 ct.

4.8837 out of 5 stars
4.8837 out of 5 Stars. 129 reviews
Available for Shipping

Chinet Classic Lunch Paper Plate, 8.75", 225 ct., $18.68, $0.08/ea

Chinet Classic Lunch Paper Plate, 8.75", 225 ct.
current price $18.68
$0.08/ea

Chinet Classic Lunch Paper Plate, 8.75", 225 ct.

4.5601 out of 5 stars
4.5601 out of 5 Stars. 7235 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

all Liquid Fabric Softener, Free Clear, 213 loads, 143 fl. oz., $11.98, $0.08/foz

all Liquid Fabric Softener, Free Clear, 213 loads, 143 fl. oz.
current price $11.98
$0.08/foz

all Liquid Fabric Softener, Free Clear, 213 loads, 143 fl. oz.

4.7684 out of 5 stars
4.7684 out of 5 Stars. 272 reviews
Available for Shipping

Reynolds Kitchens Pop-Up Parchment Paper Sheets, 125 ct., $10.98, $0.09/ea

Reynolds Kitchens Pop-Up Parchment Paper Sheets, 125 ct.
current price $10.98
$0.09/ea

Reynolds Kitchens Pop-Up Parchment Paper Sheets, 125 ct.

4.7218 out of 5 stars
4.7218 out of 5 Stars. 913 reviews
Available for Shipping

Kanak Sustainables™ Sandwich Hinged Lid To Go Food Container 6" x 6" , 100 ct., $12.48, $0.12/ea

Kanak Sustainables™ Sandwich Hinged Lid To Go Food Container 6" x 6" , 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Kanak Sustainables™ Sandwich Hinged Lid To Go Food Container 6" x 6" , 100 ct.

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Kanak Sustainables™ 3 Compartment Hinged Lid To Go Food Container 9" x 9" , 50 ct., $12.48, $0.25/ea

Kanak Sustainables™ 3 Compartment Hinged Lid To Go Food Container 9" x 9" , 50 ct.
current price $12.48
$0.25/ea

Kanak Sustainables™ 3 Compartment Hinged Lid To Go Food Container 9" x 9" , 50 ct.

4.2727 out of 5 stars
4.2727 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Kanak Sustainables™ 1 Compartment Hinged Lid To Go Food Container 9" x 9" , 50 ct., $12.48, $0.25/ea

Kanak Sustainables™ 1 Compartment Hinged Lid To Go Food Container 9" x 9" , 50 ct.
current price $12.48
$0.25/ea

Kanak Sustainables™ 1 Compartment Hinged Lid To Go Food Container 9" x 9" , 50 ct.

4.1818 out of 5 stars
4.1818 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Kanak Sustainables™ Hoagie Hinged Lid To Go Food Container 9" x 6" , 75 ct., $12.96, $0.17/ea

Kanak Sustainables™ Hoagie Hinged Lid To Go Food Container 9" x 6" , 75 ct.
current price $12.96
$0.17/ea

Kanak Sustainables™ Hoagie Hinged Lid To Go Food Container 9" x 6" , 75 ct.

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Repurpose Compostable Cups, 16 oz., 80 ct., $15.84, Was $18.98, $0.20/ea

Repurpose Compostable Cups, 16 oz., 80 ct.
current price Now $15.84, Was $18.98
$0.20/ea
$3.14 off

Repurpose Compostable Cups, 16 oz., 80 ct.

Available for Shipping

Repurpose Compostable Cold Cups & Lids Set, 16 oz., 80 ct., $18.98, Was $22.38, $0.14/ea

Repurpose Compostable Cold Cups & Lids Set, 16 oz., 80 ct.
current price Now $18.98, Was $22.38
$0.14/ea
$3.40 off

Repurpose Compostable Cold Cups & Lids Set, 16 oz., 80 ct.

Available for Shipping

Repurpose Compostable Stemless Cups, 12 oz., 100 ct., $14.88, Was $17.98, $0.15/ea

Repurpose Compostable Stemless Cups, 12 oz., 100 ct.
current price Now $14.88, Was $17.98
$0.15/ea
$3.10 off

Repurpose Compostable Stemless Cups, 12 oz., 100 ct.

Available for Shipping

Lunchskins Compostable and Recyclable Paper Lunch Sac, Shark, 100 ct., $8.98, $0.09/ea

Lunchskins Compostable and Recyclable Paper Lunch Sac, Shark, 100 ct.
current price $8.98
$0.09/ea

Lunchskins Compostable and Recyclable Paper Lunch Sac, Shark, 100 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Repurpose Compostable Cutlery, Beige, 270 ct., $13.98, $0.05/ea

Repurpose Compostable Cutlery, Beige, 270 ct.
current price $13.98
$0.05/ea

Repurpose Compostable Cutlery, Beige, 270 ct.

Available for Shipping

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 150 ct., $19.98, $0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 150 ct.
current price $19.98
$0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 150 ct.

Available for Shipping

Repurpose Compostable Forks, Beige, 270 ct., $13.98, $0.05/ea

Repurpose Compostable Forks, Beige, 270 ct.
current price $13.98
$0.05/ea

Repurpose Compostable Forks, Beige, 270 ct.

Available for Shipping

Repurpose Compostable Spoons, Beige, 270 ct., $13.98, $0.05/ea

Repurpose Compostable Spoons, Beige, 270 ct.
current price $13.98
$0.05/ea

Repurpose Compostable Spoons, Beige, 270 ct.

Available for Shipping

About Sustainability

01.17.21 LEGATO