Pet Supplies

Prices may vary in club and online

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz., $24.98, $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.

4.7944 out of 5 stars
4.7944 out of 5 Stars. 7628 reviews
Available for Shipping

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk., $14.98, $0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.

4.6928 out of 5 stars
4.6928 out of 5 Stars. 166 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct., $19.98, $0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.

4.541 out of 5 stars
4.541 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs., $14.98, $0.31/oz

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.
current price $14.98
$0.31/oz

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.

4.6437 out of 5 stars
4.6437 out of 5 Stars. 247 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound, $16.99, $5.86/lb

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound
current price $16.99
avg. price
$5.86/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound

4.7577 out of 5 stars
4.7577 out of 5 Stars. 2683 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
Sponsored
Members-only price
$3 off

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 1198 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color, $19.98

Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
Carter Gray, variant on Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
Cow Print, variant on Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
Island Tan, variant on Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
current price $19.98
Options from $19.98 – $29.87

Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color

4.5315 out of 5 stars
4.5315 out of 5 Stars. 143 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color, $34.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Burgundy, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Mocha Latte, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Tan, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Gray, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
current price $34.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct., $19.98, $0.17/ea

Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct.
current price $19.98
$0.17/ea

Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct.

3.625 out of 5 stars
3.625 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk., $19.97, $0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $19.97
$0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.

4.6098 out of 5 stars
4.6098 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color, $19.98

Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color
current price $19.98

Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color

4.9231 out of 5 stars
4.9231 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz., $19.98, $0.56/oz

Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz.
current price $19.98
$0.56/oz

Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz.

4.5397 out of 5 stars
4.5397 out of 5 Stars. 126 reviews
Available for Shipping

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit, $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit
current price $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit

Available for Shipping

Purina Beggin’ Ghoulish Ghosts With Bacon Halloween Dog Treats, 54 oz. Pouch, $15.98, $0.30/oz

Purina Beggin’ Ghoulish Ghosts With Bacon Halloween Dog Treats, 54 oz. Pouch
current price $15.98
$0.30/oz

Purina Beggin’ Ghoulish Ghosts With Bacon Halloween Dog Treats, 54 oz. Pouch

Available for Shipping

Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle, $14.98, $4.99/ea

Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle
current price $14.98
$4.99/ea

Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk., $15.49, $5.16/ea

Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk.
current price $15.49
$5.16/ea

Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk.

4.7368 out of 5 stars
4.7368 out of 5 Stars. 76 reviews
Available for Shipping

Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz, $29.97, $0.94/foz

Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz
current price $29.97
$0.94/foz

Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz

Available for Shipping

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk., $29.99, $4.28/oz

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk.
current price $29.99
$4.28/oz

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

BONKERS Licky Tubes Chicken and Salmon Flavored Wet Cat Treats, 72 Pieces, $14.98, $0.21/ea

BONKERS Licky Tubes Chicken and Salmon Flavored Wet Cat Treats, 72 Pieces
current price $14.98
$0.21/ea

BONKERS Licky Tubes Chicken and Salmon Flavored Wet Cat Treats, 72 Pieces

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Minties Fresh Bites 15oz, $17.98, $1.20/oz

Minties Fresh Bites 15oz
current price $17.98
$1.20/oz

Minties Fresh Bites 15oz

4.3995 out of 5 stars
4.3995 out of 5 Stars. 373 reviews
Available for Shipping

HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set, $17.98, $4.50/ea

HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set
current price $17.98
$4.50/ea

HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set

4.1711 out of 5 stars
4.1711 out of 5 Stars. 76 reviews
Available for Shipping

Halloween Spooky Fun, Dog Toy, 24", Choose Character, $9.98

Halloween Spooky Fun, Dog Toy, 24", Choose Character
current price $9.98

Halloween Spooky Fun, Dog Toy, 24", Choose Character

Available for Shipping or Pickup

Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size, $34.98

Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Brown, variant on Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Tan, variant on Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
current price $34.98

Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size

Available for Shipping

Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs., $26.98, $0.93/lb

Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs.
current price $26.98
$0.93/lb

Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches, $12.48, $0.39/ea

Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches
current price $12.48
$0.39/ea

Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color, $39.98

Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
Blue, variant on Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
Gray, variant on Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
Brown, variant on Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
current price $39.98

Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color

2.5 out of 5 stars
2.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites, $29.97, $0.19/ea

Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites
current price $29.97
$0.19/ea

Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites

4.5778 out of 5 stars
4.5778 out of 5 Stars. 225 reviews
Available for Shipping

ZESTY PAWS Flea and Tick Spray, 32 fl. oz., $29.97, $0.94/foz

ZESTY PAWS Flea and Tick Spray, 32 fl. oz.
current price $29.97
$0.94/foz

ZESTY PAWS Flea and Tick Spray, 32 fl. oz.

Available for Shipping

Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain, $64.98

Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain
current price $64.98

Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites, $29.97

Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites
current price $29.97

Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites

4.6223 out of 5 stars
4.6223 out of 5 Stars. 278 reviews
Available for Shipping

Purina Friskies Pate Wet Cat Food Variety Pack with Glaz’d and Infuz’d and Friskies Pate, 60 ct., 5.5 oz. Cans, $42.98, $0.13/oz

Purina Friskies Pate Wet Cat Food Variety Pack with Glaz’d and Infuz’d and Friskies Pate, 60 ct., 5.5 oz. Cans
current price $42.98
$0.13/oz

Purina Friskies Pate Wet Cat Food Variety Pack with Glaz’d and Infuz’d and Friskies Pate, 60 ct., 5.5 oz. Cans

4.6132 out of 5 stars
4.6132 out of 5 Stars. 5377 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct., $12.88, $0.43/ea

Fresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct.
current price $12.88
$0.43/ea
Options from $10.48 – $12.88

Fresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct.

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Bubble Faux Fur Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size, $34.98

Bubble Faux Fur Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Taupe, variant on Bubble Faux Fur Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Gray, variant on Bubble Faux Fur Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
current price $34.98

Bubble Faux Fur Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size

Available for Shipping

Pup-Peroni Dog Treats with Real Beef Brisket, Hickory Smoked Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

Pup-Peroni Dog Treats with Real Beef Brisket, Hickory Smoked Flavor, 46 oz.
current price $16.98
$0.37/oz

Pup-Peroni Dog Treats with Real Beef Brisket, Hickory Smoked Flavor, 46 oz.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1304 reviews
Available for Shipping

Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans, $42.98, $0.13/oz

Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans
current price $42.98
$0.13/oz

Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans

4.5919 out of 5 stars
4.5919 out of 5 Stars. 321 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Serta Faux Fur Donut Bed, Medium, Choose Color, $19.98

Serta Faux Fur Donut Bed, Medium, Choose Color
Brown, variant on Serta Faux Fur Donut Bed, Medium, Choose Color
Gray, variant on Serta Faux Fur Donut Bed, Medium, Choose Color
current price $19.98

Serta Faux Fur Donut Bed, Medium, Choose Color

3.2 out of 5 stars
3.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Tidy Cat Super Jug Twin Pack Multi-Cat Clumping Litter With Glade Clear Springs Scent, 42 lbs. (2 Pack, 21 lb. Jugs), $19.28, $0.46/lb

Tidy Cat Super Jug Twin Pack Multi-Cat Clumping Litter With Glade Clear Springs Scent, 42 lbs. (2 Pack, 21 lb. Jugs)
current price $19.28
$0.46/lb

Tidy Cat Super Jug Twin Pack Multi-Cat Clumping Litter With Glade Clear Springs Scent, 42 lbs. (2 Pack, 21 lb. Jugs)

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Petshop Hanging' In There Plush Dog Toy, 3 Pack, $13.98, $4.66/ea

Petshop Hanging' In There Plush Dog Toy, 3 Pack
current price $13.98
$4.66/ea

Petshop Hanging' In There Plush Dog Toy, 3 Pack

Available for Shipping

Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct., $19.98, $1.11/ea

Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct.
current price $19.98
$1.11/ea

Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct.

4.5808 out of 5 stars
4.5808 out of 5 Stars. 167 reviews
Available for Shipping

Alpaca Dog Toy, 3 pk., $14.98, $4.99/ea

Alpaca Dog Toy, 3 pk.
current price $14.98
$4.99/ea

Alpaca Dog Toy, 3 pk.

4.4306 out of 5 stars
4.4306 out of 5 Stars. 144 reviews
Available for Shipping

Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs., $26.98, $0.93/lb

Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs.
current price $26.98
$0.93/lb

Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs.

4.7419 out of 5 stars
4.7419 out of 5 Stars. 62 reviews
Available for Shipping

Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color, $15.98

Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
Gray, variant on Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
Charcoal, variant on Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
Tan, variant on Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
current price $15.98
Options from $12.98 – $17.98

Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color

2.4 out of 5 stars
2.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Zesty Paws, 8-in-1 Multivitamin Bites, Pumpkin, 160 ct., $29.97, $0.19/ea

Zesty Paws, 8-in-1 Multivitamin Bites, Pumpkin, 160 ct.
current price $29.97
$0.19/ea

Zesty Paws, 8-in-1 Multivitamin Bites, Pumpkin, 160 ct.

Available for Shipping

Milk-Bone Original Dog Biscuits, Medium Crunchy Dog Treats, 15 lbs., $17.98, $1.20/lb

Milk-Bone Original Dog Biscuits, Medium Crunchy Dog Treats, 15 lbs.
current price $17.98
$1.20/lb

Milk-Bone Original Dog Biscuits, Medium Crunchy Dog Treats, 15 lbs.

4.5265 out of 5 stars
4.5265 out of 5 Stars. 471 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct., $9.98, $0.01/ea

Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct.
current price $9.98
$0.01/ea

Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct.

Out of stock

Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color, $24.98

Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color
current price $24.98

Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color

Out of stock

Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz., $15.98, $0.30/oz

Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz.
current price $15.98
$0.30/oz

Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz.

Out of stock

Dental Friend, Dental Sponge Treat For Adult Dogs, 30 ct., 33 oz., $14.98, $0.45/oz

Dental Friend, Dental Sponge Treat For Adult Dogs, 30 ct., 33 oz.
current price $14.98
$0.45/oz

Dental Friend, Dental Sponge Treat For Adult Dogs, 30 ct., 33 oz.

Out of stock