Pet Supplies(57+)
Prices may vary in club and online
Pet SuppliesDogsDog FoodCatsTreat Your Pets like family.Dog TreatsQuick Kid-Friendly MainsCat Food & TreatsPuppy EssentialsGifts for PetsMars Dog SuppliesPet SupplementsCat LitterNew Lower Price - PetsPet AccessoriesExplore flavor in every formPurina Dry Cat FoodFresh Step July ISB SavingsTreat a Dog with Milk-Bone this Holiday SeasonEveryday Tasty FunIamsPet BedsDog AccessoriesMars Cat Supplies
Sort by|
Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz., $24.98, $0.69/oz

Sponsored
$2498
current price $24.98$0.69/oz
Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
4.7944 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk., $14.98, $0.42/ea

Sponsored
$1498
current price $14.98$0.42/ea
BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
4.6928 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98

$498
current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
4.6653 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea
Instant Savings

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.98$6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
4.6983 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.12, $3.98/lb

$1512
current price $15.12avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
4.2 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Sponsored
Members-only price
$3 off
Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
4.8063 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz., $24.98, $0.52/oz

$2498
current price $24.98$0.52/oz
Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
4.7073 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

$2547
current price $25.47$2.83/lb
Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
4.7027 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs., $37.98, $1.27/lb

$3798
current price $37.98$1.27/lb
Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.
4.5659 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk., $19.97, $0.21/oz

Sponsored
$1997
current price $19.97$0.21/oz
Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.
4.6098 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct., $17.48, $0.58/ea

$1748
current price $17.48$0.58/ea
Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.
4.701 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz., $23.68, $0.49/oz

$2368
current price $23.68$0.49/oz
Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz.
4.508 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs., $14.98, $4.99/lb

$1498
current price $14.98$4.99/lb
Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.
4.0093 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs., $37.98, $1.09/lb

$3798
current price $37.98$1.09/lb
Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
4.4961 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs., $35.98, $1.03/lb

$3598
current price $35.98$1.03/lb
Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
4.2907 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct., $17.68, $0.15/ea

$1768
current price $17.68$0.15/ea
Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct.
4.4791 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs., $36.98, $1.23/lb

$3698
current price $36.98$1.23/lb
Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.
4.5243 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs., $25.48, $0.80/lb

$2548
current price $25.48$0.80/lb
Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs.
4.7714 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs., $37.72, $0.86/lb

$3772
current price $37.72$0.86/lb
From $37.72
Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.
4.3975 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs, $18.38, $0.38/oz

$1838
current price $18.38$0.38/oz
Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs
4.8544 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs., $22.62, $0.51/lb

$2262
current price $22.62$0.51/lb
Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs.
4.7839 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag, $12.67, $0.24/lb

$1267
current price $12.67$0.24/lb
Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag
4.5598 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs., $17.98, $1.20/lb

$1798
current price $17.98$1.20/lb
Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
4.8302 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct., $19.98, $0.83/ea

$1998
current price $19.98$0.83/ea
TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct.
4.36 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs., $26.98, $0.90/lb

$2698
current price $26.98$0.90/lb
Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.
4.272 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

$3898
current price $38.98$0.23/oz
Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
4.7841 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs., $14.98, $3.00/lb

$1498
current price $14.98$3.00/lb
Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.
4.575 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct., $24.67, Was $26.44, $0.07/oz

Now$2467
current price Now $24.67, Was $26.44$26.44
$0.07/oz
$1.77 off
Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
4.7513 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

$1698
current price $16.98$0.37/oz
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
4.7994 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct., $45.98, $0.10/oz

$4598
current price $45.98$0.10/oz
Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.
4.6987 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.

Members-only price
Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
4.7552 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz., $36.58, $1.52/ea

$3658
current price $36.58$1.52/ea
Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz.
4.638 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs., $26.78, $0.56/lb

$2678
current price $26.78$0.56/lb
Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.
4.7454 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch, $19.98, $1.11/ea

$1998
current price $19.98$1.11/ea
Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch
4.7022 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct., $29.98, $5.00/lb

$2998
current price $29.98$5.00/lb
Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct.
4.6381 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Friskies Land & Sea Adventures, Chickn and Ocean Fish Flavored, Adult Dry Cat Food, 32 lbs., $23.98, $0.75/lb

$2398
current price $23.98$0.75/lb
Friskies Land & Sea Adventures, Chickn and Ocean Fish Flavored, Adult Dry Cat Food, 32 lbs.
4.7322 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs., $54.98, Was $57.98, $1.25/lb

Now$5498
current price Now $54.98, Was $57.98$57.98
$1.25/lb
$3 off
Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.
4.7806 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina, Cat Chow Complete, Chicken Flavored, Dry Cat Food, 25 lbs., $25.98, $1.04/lb

$2598
current price $25.98$1.04/lb
Purina, Cat Chow Complete, Chicken Flavored, Dry Cat Food, 25 lbs.
4.7695 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Original Bites, Frozen, 3 lbs., $13.47, $4.49/lb

$1347
current price $13.47$4.49/lb
Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Original Bites, Frozen, 3 lbs.
4.7908 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Purina Friskies Pate Wet Cat Food Variety Pack with Glaz’d and Infuz’d and Friskies Pate, 60 ct., 5.5 oz. Cans, $42.98, $0.13/oz

$4298
current price $42.98$0.13/oz
Purina Friskies Pate Wet Cat Food Variety Pack with Glaz’d and Infuz’d and Friskies Pate, 60 ct., 5.5 oz. Cans
4.6132 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans, $42.98, $0.13/oz

$4298
current price $42.98$0.13/oz
Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans
4.5919 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Irish Rover Beef Bully Sticks, 12 Inch, 16 oz., $29.98, $1.87/oz

$2998
current price $29.98$1.87/oz
Irish Rover Beef Bully Sticks, 12 Inch, 16 oz.
4.6169 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Purina ONE SmartBlend True Instinct Real Turkey & Venison, Adult Dry Dog Food, 40 lbs., $61.98, $1.55/lb

$6198
current price $61.98$1.55/lb
Purina ONE SmartBlend True Instinct Real Turkey & Venison, Adult Dry Dog Food, 40 lbs.
4.7898 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs., $12.97, $3.71/lb

$1297
current price $12.97$3.71/lb
Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs.
4.4728 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Purina Friskies lil’ Lickables With Chicken, Tuna or Ocean Whitefish Variety Pack Lickable Cat Treat, 56 ct. Pouches, $19.98, $0.36/ea

$1998
current price $19.98$0.36/ea
Purina Friskies lil’ Lickables With Chicken, Tuna or Ocean Whitefish Variety Pack Lickable Cat Treat, 56 ct. Pouches
4.8413 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct., $23.64, $1.97/ea

$2364
current price $23.64$1.97/ea
Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct.
4.4174 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.

Members-only price
VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.
4.7156 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Purina Fancy Feast Variety Pack, Wet Cat Food, 48 ct., 3 oz., Choose Flavor, $40.26, $0.28/oz

$4026
current price $40.26$0.28/oz
Options from $38.74 – $40.26
Purina Fancy Feast Variety Pack, Wet Cat Food, 48 ct., 3 oz., Choose Flavor
4.7398 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping