Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz., $9.98, $0.31/oz

Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz.
current price $9.98
$0.31/oz

Truvia Sweet Complete Plant Based Granulated Sweetener, 32 oz.

4.5795 out of 5 stars
4.5795 out of 5 Stars. 635 reviews

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct., $14.98, Was $15.04, $0.04/ea

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct.
current price Now $14.98, Was $15.04
$0.04/ea

Truvia Original Calorie-Free Sweetener Packets, 400 ct.

4.7916 out of 5 stars
4.7916 out of 5 Stars. 14529 reviews

Pantry

Prices may vary in club and online

Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz., $7.98, $0.16/oz

Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
Sponsored
current price $7.98
$0.16/oz

Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.

4.8252 out of 5 stars
4.8252 out of 5 Stars. 8313 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
Sponsored
current price $7.88
$0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Morton Iodized Salt, 64 oz., $2.46, $0.04/oz

Morton Iodized Salt, 64 oz.
current price $2.46
$0.04/oz

Morton Iodized Salt, 64 oz.

4.7441 out of 5 stars
4.7441 out of 5 Stars. 4244 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8226 out of 5 stars
4.8226 out of 5 Stars. 4369 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk., $14.88, $0.20/foz

Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.
current price $14.88
$0.20/foz

Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.

4.6391 out of 5 stars
4.6391 out of 5 Stars. 1017 reviews
Available for Shipping

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.7348 out of 5 stars
4.7348 out of 5 Stars. 3085 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8166 out of 5 stars
4.8166 out of 5 Stars. 3402 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Royal Basmati Rice, 20 lbs., $19.98, $0.06/oz

Royal Basmati Rice, 20 lbs.
current price $19.98
$0.06/oz

Royal Basmati Rice, 20 lbs.

4.7077 out of 5 stars
4.7077 out of 5 Stars. 8319 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fruity Pebbles Cereal, 38 oz., $6.48, $0.17/oz

Fruity Pebbles Cereal, 38 oz.
current price $6.48
$0.17/oz

Fruity Pebbles Cereal, 38 oz.

4.7737 out of 5 stars
4.7737 out of 5 Stars. 2514 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shake Variety Pack, 8 pk.

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shake Variety Pack, 8 pk.
Sponsored
Members-only price

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shake Variety Pack, 8 pk.

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 340 reviews
Available for Shipping

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct., $12.22, $0.34/ea

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct.
current price $12.22
$0.34/ea
From $12.22

Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct.

4.7791 out of 5 stars
4.7791 out of 5 Stars. 2979 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz., $7.98, $0.05/oz

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz.
current price $7.98
$0.05/oz

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz.

4.7905 out of 5 stars
4.7905 out of 5 Stars. 4573 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cap'n Crunch's Crunch Berries Cereal, 40 oz., $5.98, $0.15/oz

Cap'n Crunch's Crunch Berries Cereal, 40 oz.
current price $5.98
$0.15/oz

Cap'n Crunch's Crunch Berries Cereal, 40 oz.

4.7507 out of 5 stars
4.7507 out of 5 Stars. 2483 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz., $6.78, $0.11/oz

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
current price $6.78
$0.11/oz

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.

4.7249 out of 5 stars
4.7249 out of 5 Stars. 2715 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.
Members-only price

Nate's Honey 100% Organic Pure Raw and Unfiltered Honey, 40 oz.

4.6997 out of 5 stars
4.6997 out of 5 Stars. 6719 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheerios Cereal, 40.7 oz., $6.88, $0.17/oz

Cheerios Cereal, 40.7 oz.
current price $6.88
$0.17/oz

Cheerios Cereal, 40.7 oz.

4.8726 out of 5 stars
4.8726 out of 5 Stars. 7560 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chosen Foods Avocado Oil Cooking Spray 8 oz., 2 pk., $9.98, $0.62/foz

Chosen Foods Avocado Oil Cooking Spray 8 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.62/foz

Chosen Foods Avocado Oil Cooking Spray 8 oz., 2 pk.

4.6368 out of 5 stars
4.6368 out of 5 Stars. 702 reviews
Available for Shipping

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk., $12.98, Was $14.98, $0.14/oz

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.14/oz
$2 off

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.

4.7782 out of 5 stars
4.7782 out of 5 Stars. 4807 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz., $8.98, $0.08/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.
current price $8.98
$0.08/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.

4.5756 out of 5 stars
4.5756 out of 5 Stars. 1489 reviews
Available for Shipping

Frosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz., $8.48, $0.15/oz

Frosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz.
current price $8.48
$0.15/oz

Frosted Mini-Wheats Cereal, 55 oz.

4.8196 out of 5 stars
4.8196 out of 5 Stars. 6058 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk., $5.48, Was $6.48, $0.09/oz

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.
current price Now $5.48, Was $6.48
$0.09/oz
$1 off

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.

4.8768 out of 5 stars
4.8768 out of 5 Stars. 4464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk., $9.98, $0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.

4.7911 out of 5 stars
4.7911 out of 5 Stars. 1082 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz., $4.98, $0.08/oz

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.
current price $4.98
$0.08/oz

La Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.

4.8109 out of 5 stars
4.8109 out of 5 Stars. 2559 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

PBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.

PBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.
See price in cart

PBfit Classic Peanut Butter 8g Powdered Peanut Butter Spread, 1.87 lbs.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 1889 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Golden Star Prime Grade Thai Hom Mali Sustainable Jasmine Rice, 8 lbs., $10.94, $0.09/oz

Golden Star Prime Grade Thai Hom Mali Sustainable Jasmine Rice, 8 lbs.
current price $10.94
$0.09/oz

Golden Star Prime Grade Thai Hom Mali Sustainable Jasmine Rice, 8 lbs.

4.7811 out of 5 stars
4.7811 out of 5 Stars. 982 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Froot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz., $8.58, $0.20/oz

Froot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.
current price $8.58
$0.20/oz

Froot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.

4.782 out of 5 stars
4.782 out of 5 Stars. 2954 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz., $4.98, $0.47/oz

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz.
current price $4.98
$0.47/oz

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz.

4.8195 out of 5 stars
4.8195 out of 5 Stars. 2166 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Domino Granulated Sugar, 10 lbs., $7.98, $0.05/oz

Domino Granulated Sugar, 10 lbs.
current price $7.98
$0.05/oz

Domino Granulated Sugar, 10 lbs.

4.6133 out of 5 stars
4.6133 out of 5 Stars. 7003 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz., $14.28, $0.65/oz

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.
current price $14.28
$0.65/oz

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.

4.7327 out of 5 stars
4.7327 out of 5 Stars. 4627 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.

4.6433 out of 5 stars
4.6433 out of 5 Stars. 2072 reviews
Available for Shipping

Bay Valley Nacho Cheese Sauce, 106 oz., $9.98, $0.09/oz

Bay Valley Nacho Cheese Sauce, 106 oz.
current price $9.98
$0.09/oz

Bay Valley Nacho Cheese Sauce, 106 oz.

4.2321 out of 5 stars
4.2321 out of 5 Stars. 1624 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk., $16.74, $0.93/ea

Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk.
current price $16.74
$0.93/ea
From $16.74

Airheads Xtremes Candy, 2 oz., 18 pk.

4.7944 out of 5 stars
4.7944 out of 5 Stars. 783 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

General Mills Cereal, Variety Pack, 38.5 oz., $7.48, $0.19/oz

General Mills Cereal, Variety Pack, 38.5 oz.
current price $7.48
$0.19/oz

General Mills Cereal, Variety Pack, 38.5 oz.

4.6869 out of 5 stars
4.6869 out of 5 Stars. 297 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk., $10.98, $2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.
current price $10.98
$2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.

4.8117 out of 5 stars
4.8117 out of 5 Stars. 6389 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Splenda Zero Calorie Sweetener Packets, 1,000 ct., $18.98, $0.02/ea

Splenda Zero Calorie Sweetener Packets, 1,000 ct.
current price $18.98
$0.02/ea

Splenda Zero Calorie Sweetener Packets, 1,000 ct.

4.8472 out of 5 stars
4.8472 out of 5 Stars. 4260 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk., $6.78, $0.09/oz

Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk.
current price $6.78
$0.09/oz

Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk.

4.7909 out of 5 stars
4.7909 out of 5 Stars. 593 reviews
Available for Shipping

Ben's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk., $9.98, $1.66/ea

Ben's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk.
current price $9.98
$1.66/ea

Ben's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk.

4.746 out of 5 stars
4.746 out of 5 Stars. 2386 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz., $6.78, Was $8.78, $0.24/oz

Instant Savings
Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.
current price Now $6.78, Was $8.78
$0.24/oz
$2 off
Ends Oct 04

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.

4.7235 out of 5 stars
4.7235 out of 5 Stars. 1577 reviews
Available for Shipping

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk., $7.98, $0.17/foz

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk.
current price $7.98
$0.17/foz

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk.

4.808 out of 5 stars
4.808 out of 5 Stars. 4313 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk., $9.68, $0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.
current price $9.68
$0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.

4.7387 out of 5 stars
4.7387 out of 5 Stars. 3081 reviews
Available for Shipping

Kellogg's Assorted Cereal Variety Pack, 25 pk., $9.68, $0.39/ea

Kellogg's Assorted Cereal Variety Pack, 25 pk.
current price $9.68
$0.39/ea

Kellogg's Assorted Cereal Variety Pack, 25 pk.

4.6984 out of 5 stars
4.6984 out of 5 Stars. 945 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Del Monte Fancy Cut Green Beans, 101 oz., $6.28, $0.06/oz

Del Monte Fancy Cut Green Beans, 101 oz.
current price $6.28
$0.06/oz

Del Monte Fancy Cut Green Beans, 101 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 2360 reviews
Available for Shipping

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz., $7.48, $0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.
current price $7.48
$0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.

4.8688 out of 5 stars
4.8688 out of 5 Stars. 3019 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz., $12.92, $0.18/oz

Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz.
current price $12.92
$0.18/oz

Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz.

4.8154 out of 5 stars
4.8154 out of 5 Stars. 1771 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Swanson Chicken Bone Broth, 32 oz., 3 pk., $8.48, $0.09/oz

Swanson Chicken Bone Broth, 32 oz., 3 pk.
current price $8.48
$0.09/oz

Swanson Chicken Bone Broth, 32 oz., 3 pk.

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 132 reviews
Available for Shipping

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct., $10.98, $0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.
current price $10.98
$0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.

4.6931 out of 5 stars
4.6931 out of 5 Stars. 1085 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Carnation Evaporated Milk, 12 fl. oz., 8 pk., $10.48, $0.11/foz

Carnation Evaporated Milk, 12 fl. oz., 8 pk.
current price $10.48
$0.11/foz

Carnation Evaporated Milk, 12 fl. oz., 8 pk.

4.8206 out of 5 stars
4.8206 out of 5 Stars. 5726 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Swanson Beef Broth, 32 oz., 3 pk., $5.38, Was $5.98, $0.06/foz

Swanson Beef Broth, 32 oz., 3 pk.
current price Now $5.38, Was $5.98
$0.06/foz
$0.60 off

Swanson Beef Broth, 32 oz., 3 pk.

4.7502 out of 5 stars
4.7502 out of 5 Stars. 1025 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 1714 reviews
Available for Shipping