Member's Mark Frozen Fish & Seafood(26+)
Prices may vary in club and online
Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs., $18.96, $9.48/lb

$1896
current price $18.96$9.48/lb
Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs.
4.4687 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs., $24.94, $9.98/lb

$2494
current price $24.94$9.98/lb
Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
4.7708 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $16.97, $8.48/lb

$1697
current price $16.97$8.48/lb
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
4.7133 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $32.00, $11.47/lb

$3200
current price $32.00avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
4.6213 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

$1594
current price $15.94$7.97/lb
Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.
4.6893 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs., $22.86, $10.16/lb

$2286
current price $22.86$10.16/lb
Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.
4.1714 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs., $28.94, $14.47/lb

$2894
current price $28.94$14.47/lb
Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.
4.4776 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct., $17.98, $3.00/ea

$1798
current price $17.98$3.00/ea
Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
4.2659 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs., $16.47, $8.23/lb

$1647
current price $16.47$8.23/lb
Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.
4.6183 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs., $17.97, $5.99/lb

$1797
current price $17.97$5.99/lb
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
4.6514 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs., $14.98, $7.49/lb

$1498
current price $14.98$7.49/lb
Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.
4.3758 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $33.91, $10.87/lb
Instant Savings

$3391
current price $33.91avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
4.574 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs., $20.97, $6.99/lb

$2097
current price $20.97$6.99/lb
Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs.
4.6841 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs., $102.98, $17.91/lb

$10298
current price $102.98$17.91/lb
Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs.
4.6529 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $18.97, $9.48/lb

$1897
current price $18.97$9.48/lb
Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
4.7247 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound, $36.55, $14.62/lb

$3655
current price $36.55avg. price
$14.62/lb
Final cost by weight
Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound
4.4205 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs., $17.47, $8.73/lb

$1747
current price $17.47$8.73/lb
Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs.
4.6505 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct., $67.98, $4.25/ea

$6798
current price $67.98$4.25/ea
Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct.
4.455 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs., $12.64, Was $14.64, $4.21/lb

Now$1264
current price Now $12.64, Was $14.64$14.64
$4.21/lb
$2 off
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.
4.6124 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs., $16.94, $8.47/lb

$1694
current price $16.94$8.47/lb
Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs.
4.7536 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs., $128.92, $17.19/lb

$12892
current price $128.92$17.19/lb
Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.
1 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs., $21.98, $21.98/lb

$2198
current price $21.98$21.98/lb
Member's Mark Wild Caught North Atlantic Sea Scallops, Frozen, 15-25 ct. per pound, 1 lbs.
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

$1594
current price $15.94$7.97/lb
Member's Mark Breaded Firecracker Shrimp, Frozen, 2 lbs.
3.9856 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs., $19.94, $6.65/lb

$1994
current price $19.94$6.65/lb
Member’s Mark Breaded Jumbo Butterfly Shrimp, Frozen, 48-60 ct. per pound, 3 lbs.
4.2208 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Atlantic Salmon & Seafood Stuffing, Case, priced per pound, $64.84, $9.48/lb

$6484
current price $64.84avg. price
$9.48/lb
Final cost by weight
Atlantic Salmon & Seafood Stuffing, Case, priced per pound
4.7692 out of 5 stars
Out of stock
Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound, $181.78, $9.27/lb

$18178
current price $181.78avg. price
$9.27/lb
Final cost by weight
Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound
Out of stock