Lunch Meat(23+)
Prices may vary in club and online
Principe Uncured Salami Trio, 12 oz. $7.93

Sponsored
$793
current price $7.93Principe Uncured Salami Trio, 12 oz.
4.7106 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

$697
current price $6.97$5.07/lb
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6862 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.54 $0.39/oz

$854
current price $8.54$0.39/oz
Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz.
4.6987 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz. $8.46 $0.38/oz

$846
current price $8.46$0.38/oz
Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6778 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz. $14.58 $0.66/oz

$1458
current price $14.58$0.66/oz
Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.4943 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz. $9.72 $0.41/oz

$972
current price $9.72$0.41/oz
Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz.
4.6149 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.92 $0.41/oz

$892
current price $8.92$0.41/oz
Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.
4.5822 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk. $8.47 $1.41/ea

$847
current price $8.47$1.41/ea
Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.
4.6794 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $8.92 $0.41/oz

$892
current price $8.92$0.41/oz
Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6885 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk. $9.44 $0.29/oz

$944
current price $9.44$0.29/oz
Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.
4.7722 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

$697
current price $6.97$5.07/lb
Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6168 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $9.64 $7.01/lb

$964
current price $9.64$7.01/lb
Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6188 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $9.57 $6.96/lb

$957
current price $9.57$6.96/lb
Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.5889 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound $34.80 $3.48/lb

$3480
current price $34.80avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound
4.5379 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound $10.84 $2.97/lb

$1084
current price $10.84avg. price
$2.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound
4.5 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz. $12.94 Was $13.98 $0.59/oz

Now$1294
current price Now $12.94, Was $13.98$13.98
$0.59/oz
$1.04 off
Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.
4.3083 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Rossetti Speck, Coppa, and Salame Toscano Italian Charcuterie Collection, 4 oz., 3 pk. $13.98 $1.17/oz

$1398
current price $13.98$1.17/oz
Rossetti Speck, Coppa, and Salame Toscano Italian Charcuterie Collection, 4 oz., 3 pk.
4.4789 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Rossetti Prosciutto Italiano, 7 oz., 2 pk. $13.48 $0.96/oz

$1348
current price $13.48$0.96/oz
Rossetti Prosciutto Italiano, 7 oz., 2 pk.
4.3614 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Lunchables Pizza Kits Variety Pack 6 pk. $8.97 $1.50/ea

$897
current price $8.97$1.50/ea
Lunchables Pizza Kits Variety Pack 6 pk.
4.5892 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Busseto Foods Dry Salami Chubs 3 ct., 24 oz. $13.74

$1374
current price $13.74Busseto Foods Dry Salami Chubs 3 ct., 24 oz.
4.3022 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk. $8.24 $3.30/lb

$824
current price $8.24$3.30/lb
Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk.
4.6267 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark All Natural Oven Roasted Turkey Breast, Fully Cooked, Refrigerated, Price per Pound $22.71 $4.78/lb

$2271
current price $22.71avg. price
$4.78/lb
Final cost by weight
Member's Mark All Natural Oven Roasted Turkey Breast, Fully Cooked, Refrigerated, Price per Pound
Out of stock