Father's Day Meals

Prices may vary in club and online
Sort by|

McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz., $4.98, Was $7.48, $0.17/oz

Instant Savings
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.
Sponsored
current price Now $4.98, Was $7.48
$0.17/oz
$2.50 off
Ends Oct 17

McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.

4.8711 out of 5 stars
4.8711 out of 5 Stars. 2685 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs., $31.56, $15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
Sponsored
current price $31.56
$15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.

4.2549 out of 5 stars
4.2549 out of 5 Stars. 4147 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Russet Potatoes, 10 lbs., $5.62, $0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.
current price $5.62
$0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.

4.5634 out of 5 stars
4.5634 out of 5 Stars. 12079 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound, $8.83, $5.85/lb

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
current price $8.83
avg. price
$5.85/lb
Final cost by weight

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound

4.4431 out of 5 stars
4.4431 out of 5 Stars. 4130 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk., $10.98, $2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.
current price $10.98
$2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.

4.8116 out of 5 stars
4.8116 out of 5 Stars. 6413 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz., $8.98, $0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.
current price $8.98
$0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.

4.8726 out of 5 stars
4.8726 out of 5 Stars. 9275 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk., $8.98, $0.30/oz

A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk.
current price $8.98
$0.30/oz

A.1. Original Steak Sauce, 15 oz., 2 pk.

4.8293 out of 5 stars
4.8293 out of 5 Stars. 4693 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz., $11.28, $3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
current price $11.28
$3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct.

4.6802 out of 5 stars
4.6802 out of 5 Stars. 5128 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Green Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb

Green Seedless Grapes, 3 lbs.
current price $6.97
$2.32/lb

Green Seedless Grapes, 3 lbs.

4.4705 out of 5 stars
4.4705 out of 5 Stars. 31435 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kinder's Buttery Steakhouse Seasoning 9.5 oz., $5.48, $0.58/oz

Kinder's Buttery Steakhouse Seasoning 9.5 oz.
current price $5.48
$0.58/oz

Kinder's Buttery Steakhouse Seasoning 9.5 oz.

4.7303 out of 5 stars
4.7303 out of 5 Stars. 1372 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz., $5.98, $0.62/oz

Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz.
current price $5.98
$0.62/oz

Kinder's Cowboy Butter Seasoning 9.7 oz.

4.7243 out of 5 stars
4.7243 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Shipping

Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz., $6.98, $0.88/oz

Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz.
current price $6.98
$0.88/oz

Kinder's Prime Steak with Black Garlic and Truffle Seasoning, 7.9 oz.

4.7193 out of 5 stars
4.7193 out of 5 Stars. 848 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Blueberries, 18 oz., $7.87, $0.44/oz

Blueberries, 18 oz.
current price $7.87
$0.44/oz

Blueberries, 18 oz.

4.6557 out of 5 stars
4.6557 out of 5 Stars. 23155 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk., $9.38, $0.23/foz

Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk.
current price $9.38
$0.23/foz

Lea & Perrins The Original Worcestershire Sauce, 20 oz., 2 pk.

4.8387 out of 5 stars
4.8387 out of 5 Stars. 4031 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz., $16.94, $0.43/oz

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.
current price $16.94
$0.43/oz

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.

4.7631 out of 5 stars
4.7631 out of 5 Stars. 6192 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs., $15.44, $5.15/lb

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.
current price $15.44
$5.15/lb

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.

4.559 out of 5 stars
4.559 out of 5 Stars. 6401 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz., $5.64, $0.21/oz

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.64
$0.21/oz

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce, 27 oz.

4.8075 out of 5 stars
4.8075 out of 5 Stars. 1527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz., $19.84, $0.23/oz

10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.
current price $19.84
$0.23/oz

10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.

4.4137 out of 5 stars
4.4137 out of 5 Stars. 6517 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Ocean Spray Tropical Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk., $14.88

Ocean Spray Tropical Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.
current price $14.88

Ocean Spray Tropical Juice Variety Pack 10 fl. oz., 24 pk.

4.5484 out of 5 stars
4.5484 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $10.98, $0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.4778 out of 5 stars
4.4778 out of 5 Stars. 607 reviews
Available for Shipping

Asparagus, 2 lbs., $10.25, $5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.
current price $10.25
$5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.

4.464 out of 5 stars
4.464 out of 5 Stars. 8019 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Sweet Corn, 8 ct., $5.97, $0.75/ea

Sweet Corn, 8 ct.
current price $5.97
$0.75/ea

Sweet Corn, 8 ct.

4.3539 out of 5 stars
4.3539 out of 5 Stars. 3628 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Suzy's Signature New York Style Cheesecake, 72 oz., $35.98, $0.50/oz

Suzy's Signature New York Style Cheesecake, 72 oz.
current price $35.98
$0.50/oz

Suzy's Signature New York Style Cheesecake, 72 oz.

4.1825 out of 5 stars
4.1825 out of 5 Stars. 137 reviews
Available for Shipping

Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep, $36.98, $0.51/oz

Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep
current price $36.98
$0.51/oz

Suzy's Classic Sampler Cheesecake, 72 oz., Delivered to your doorstep

4.201 out of 5 stars
4.201 out of 5 Stars. 199 reviews
Available for Shipping

USDA Prime Dry-Aged Bone-In Cowboy Ribeye Steak, Frozen, 22.5 oz., 2 ct., $199.98, $99.99/ea

USDA Prime Dry-Aged Bone-In Cowboy Ribeye Steak, Frozen, 22.5 oz., 2 ct.
current price $199.98
$99.99/ea

USDA Prime Dry-Aged Bone-In Cowboy Ribeye Steak, Frozen, 22.5 oz., 2 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Del Real Foods Pork in Red Sauce Tamales 10 ct., 60 oz., $13.98

Del Real Foods Pork in Red Sauce Tamales 10 ct., 60 oz.
current price $13.98

Del Real Foods Pork in Red Sauce Tamales 10 ct., 60 oz.

3.9083 out of 5 stars
3.9083 out of 5 Stars. 1232 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Yellow Peaches, 4 lbs., $9.87, $2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.
current price $9.87
$2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.

3.6446 out of 5 stars
3.6446 out of 5 Stars. 6266 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound, $20.58, $2.94/lb

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.58
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 169 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Malibu Original Coconut Flavored Rum 1.75 L, $16.97, $0.29/foz

Malibu Original Coconut Flavored Rum 1.75 L
current price $16.97
$0.29/foz

Malibu Original Coconut Flavored Rum 1.75 L

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 6628 reviews
Out of stock

About Father's Day Meals: Meal ideas for Dad