Chocolate Candy

Prices may vary in club and online
Sort by|

Butterfinger Candy Bars, 1.9 oz., 36 pk. $39.98 $1.11/ea

Butterfinger Candy Bars, 1.9 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $39.98
$1.11/ea

Butterfinger Candy Bars, 1.9 oz., 36 pk.

4.6768 out of 5 stars
4.6768 out of 5 Stars. 526 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

CRUNCH Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk. $39.98 $1.11/ea

CRUNCH Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $39.98
$1.11/ea

CRUNCH Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk.

4.8644 out of 5 stars
4.8644 out of 5 Stars. 376 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs. $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.
current price $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs. $21.98 Was $23.98 $0.12/ea

Instant Savings
Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
current price Now $21.98, Was $23.98
$0.12/ea
$2 off
Ends Oct 31

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.

4.6767 out of 5 stars
4.6767 out of 5 Stars. 662 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs. $22.98 $0.11/ea

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.
current price $22.98
$0.11/ea

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.

4.4343 out of 5 stars
4.4343 out of 5 Stars. 274 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder Joy Everyday White Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 pk. $19.98 $1.43/oz

Kinder Joy Everyday White Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 pk.
Sponsored
current price $19.98
$1.43/oz

Kinder Joy Everyday White Chocolate Surprise Egg, 0.7 oz., 20 pk.

4.8846 out of 5 stars
4.8846 out of 5 Stars. 104 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz. $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.
current price $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.

3.0909 out of 5 stars
3.0909 out of 5 Stars. 44 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea

Instant Savings
HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
current price Now $22.78, Was $33.48
$0.76/ea
$10.70 off
Ends Nov 01

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.

4.7687 out of 5 stars
4.7687 out of 5 Stars. 3013 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

HERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk. $51.98 Was $59.98 $1.00/ea

Instant Savings
HERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk.
current price Now $51.98, Was $59.98
$1.00/ea
$8 off
Ends Nov 01

HERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk.

4.7308 out of 5 stars
4.7308 out of 5 Stars. 1096 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder Joy Chocolate Surprise Egg, Mario, 0.7 oz., 20 ct. $19.98

Kinder Joy Chocolate Surprise Egg, Mario, 0.7 oz., 20 ct.
Sponsored
current price $19.98

Kinder Joy Chocolate Surprise Egg, Mario, 0.7 oz., 20 ct.

Available for Shipping

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs. $22.98 Was $23.98 $0.37/oz

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.
current price Now $22.98, Was $23.98
$0.37/oz
$1 off

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.

4.6042 out of 5 stars
4.6042 out of 5 Stars. 432 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk. $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
current price $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.

4.8047 out of 5 stars
4.8047 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs. $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs. $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
current price $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz $14.48

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz
current price $14.48

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs. $29.98 $0.10/ea

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs.
current price $29.98
$0.10/ea

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs.

4.8336 out of 5 stars
4.8336 out of 5 Stars. 577 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

KIT KAT Variety Pack Snack Size Chocolate Halloween Candy, 75 pcs. $17.98 $0.24/ea

KIT KAT Variety Pack Snack Size Chocolate Halloween Candy, 75 pcs.
current price $17.98
$0.24/ea

KIT KAT Variety Pack Snack Size Chocolate Halloween Candy, 75 pcs.

4.416 out of 5 stars
4.416 out of 5 Stars. 125 reviews
Available for Shipping

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs. $24.98 $0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.
current price $24.98
$0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 432 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz. $16.48 $0.27/oz

M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.
current price $16.48
$0.27/oz
From $16.48

M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.

4.7262 out of 5 stars
4.7262 out of 5 Stars. 588 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz. $16.48 $0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.
current price $16.48
$0.27/oz
From $16.48

M&M'S Milk Chocolate Halloween Candy, 62 oz.

4.7711 out of 5 stars
4.7711 out of 5 Stars. 332 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs. $14.98 $0.19/ea

Mars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs.
current price $14.98
$0.19/ea

Mars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs.

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 221 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6787 out of 5 stars
4.6787 out of 5 Stars. 2020 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8365 out of 5 stars
4.8365 out of 5 Stars. 6791 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz. $15.28 $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 12818 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz. $13.48 $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7904 out of 5 stars
4.7904 out of 5 Stars. 2624 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz. $10.18 $0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
current price $10.18
$0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.

4.7832 out of 5 stars
4.7832 out of 5 Stars. 835 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz. $17.98 $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
current price $17.98
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.

4.7807 out of 5 stars
4.7807 out of 5 Stars. 3717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz. $17.98 $0.33/oz

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz.
current price $17.98
$0.33/oz

Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz.

4.7781 out of 5 stars
4.7781 out of 5 Stars. 2497 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz. $16.98 $0.27/oz

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz.
current price $16.98
$0.27/oz

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 62 oz.

4.781 out of 5 stars
4.781 out of 5 Stars. 13246 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz. $16.98 $0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.
current price $16.98
$0.27/oz

M&M'S Milk Chocolate Candy, 62 oz.

4.7519 out of 5 stars
4.7519 out of 5 Stars. 10274 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct. $14.42 $0.14/ea

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.
current price $14.42
$0.14/ea

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.

4.7954 out of 5 stars
4.7954 out of 5 Stars. 2199 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs. $20.98 $0.12/ea

HERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs.
current price $20.98
$0.12/ea

HERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs.

4.7879 out of 5 stars
4.7879 out of 5 Stars. 2881 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Candy, 55 oz. $16.98 $0.31/oz

M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Candy, 55 oz.
current price $16.98
$0.31/oz

M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Candy, 55 oz.

4.7984 out of 5 stars
4.7984 out of 5 Stars. 3789 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs. $22.98 $0.10/ea

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.
current price $22.98
$0.10/ea

HERSHEY'S Minis Variety Pack Chocolate Candy, 220 pcs.

4.7216 out of 5 stars
4.7216 out of 5 Stars. 1074 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 1.74 oz., 48 pk. $53.53 $1.12/ea

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 1.74 oz., 48 pk.
current price $53.53
$1.12/ea

M&M'S Peanut Milk Chocolate Candy, 1.74 oz., 48 pk.

4.7062 out of 5 stars
4.7062 out of 5 Stars. 6219 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs. $19.98 $0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
current price $19.98
$0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.

4.8033 out of 5 stars
4.8033 out of 5 Stars. 3711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S KISSES Milk Chocolate Candy, 330 pcs. $20.98 $0.06/ea

HERSHEY'S KISSES Milk Chocolate Candy, 330 pcs.
current price $20.98
$0.06/ea

HERSHEY'S KISSES Milk Chocolate Candy, 330 pcs.

4.833 out of 5 stars
4.833 out of 5 Stars. 2563 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Milk Chocolate Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk. $41.72 $1.16/ea

HERSHEY'S Milk Chocolate Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk.
current price $41.72
$1.16/ea

HERSHEY'S Milk Chocolate Candy Bars, 1.55 oz., 36 pk.

4.708 out of 5 stars
4.708 out of 5 Stars. 4596 reviews
Available for Shipping

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs. $22.68 Was $23.48 $0.16/ea

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
current price Now $22.68, Was $23.48
$0.16/ea
From $22.68
$0.80 off

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.

4.7069 out of 5 stars
4.7069 out of 5 Stars. 4043 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk. $14.98 Was $17.48 $0.75/ea

Instant Savings
Kinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk.
current price Now $14.98, Was $17.48
$0.75/ea
$2.50 off
Ends Oct 31

Kinder Bueno Milk Chocolate Hazelnut Bars, 1.5 oz., 20 pk.

4.8251 out of 5 stars
4.8251 out of 5 Stars. 646 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk. $22.48 Was $29.98 $0.75/ea

Instant Savings
Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.
current price Now $22.48, Was $29.98
$0.75/ea
$7.50 off
Ends Nov 02

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.

4.8544 out of 5 stars
4.8544 out of 5 Stars. 845 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

KIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk. $41.72 $1.16/ea

KIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk.
current price $41.72
$1.16/ea

KIT KAT Milk Chocolate Wafer Candy, Full Size, 1.5 oz., 36 pk.

4.7571 out of 5 stars
4.7571 out of 5 Stars. 1157 reviews
Available for Shipping

REESE'S Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 1.5 oz., 36 pk. $41.72 $1.16/ea

REESE'S Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 1.5 oz., 36 pk.
current price $41.72
$1.16/ea
From $41.72

REESE'S Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 1.5 oz., 36 pk.

4.7477 out of 5 stars
4.7477 out of 5 Stars. 7030 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz. $11.72 $0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.
current price $11.72
$0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.

4.7553 out of 5 stars
4.7553 out of 5 Stars. 1079 reviews
Available for Shipping

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs. $18.68 $0.09/ea

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.
current price $18.68
$0.09/ea

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.

4.8002 out of 5 stars
4.8002 out of 5 Stars. 1146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

HERSHEY'S Milk Chocolate with Whole Almonds Candy Bars, Full Size, 1.45 oz., 36 pk. $41.72 $1.16/ea

HERSHEY'S Milk Chocolate with Whole Almonds Candy Bars, Full Size, 1.45 oz., 36 pk.
current price $41.72
$1.16/ea

HERSHEY'S Milk Chocolate with Whole Almonds Candy Bars, Full Size, 1.45 oz., 36 pk.

4.7279 out of 5 stars
4.7279 out of 5 Stars. 3447 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S Cookies 'n' Creme Candy Bars, Full Size, 1.55 oz., 36 pk. $41.72 $1.16/ea

HERSHEY'S Cookies 'n' Creme Candy Bars, Full Size, 1.55 oz., 36 pk.
current price $41.72
$1.16/ea

HERSHEY'S Cookies 'n' Creme Candy Bars, Full Size, 1.55 oz., 36 pk.

4.6506 out of 5 stars
4.6506 out of 5 Stars. 3389 reviews
Available for Shipping

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz $10.48 $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 997 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

HERSHEY'S Milk Chocolate Bars, Snack Size, 80 pcs. $12.98 $0.16/ea

HERSHEY'S Milk Chocolate Bars, Snack Size, 80 pcs.
current price $12.98
$0.16/ea

HERSHEY'S Milk Chocolate Bars, Snack Size, 80 pcs.

4.83 out of 5 stars
4.83 out of 5 Stars. 2241 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

Why Should You Buy Sam’s Club Bulk Candy for Business, Fundraisers & More?

Can I Buy Bulk Chocolate Candy Bars for Small Businesses & Vending Machines from Sam’s Club?

Does Sam’s Club Offer Member’s Mark Chocolate Candy Selections?

About Bulk Chocolate Candy & Candy Bars Near Me - Sam's Club

Chocolate Candy: Gourmet Truffles, Variety Packs & Bulk Treats

Satisfy every cocoa craving with the Chocolate Candy collection at Sam’s Club. From iconic full-size candy bars and fun-size variety packs to decadent Dubai chocolate pralines, dark chocolate thins, and chocolate-covered fruit and nuts, our selection brings top national brands and premium Member’s Mark confections together at exceptional member-exclusive value.

Featured Chocolate Candy Categories

Explore rich cocoa treats tailored for party hosting, holiday gifting, or everyday indulgences:

Full-Size & Fun-Size Chocolate Variety Packs

Keep party dishes, trick-or-treat bowls, and concession stands fully stocked.

Gourmet Chocolates, Truffles & Gift Boxes

Elevate dessert tables or find the perfect gift for teachers, colleagues, and loved ones.

Unique Halloween Shaped Chocolates

Surprise your trick-o-treaters with this assorted Halloween shaped chocolates by Member's Mark. The pack contains about 40 assorted ghosts, bats and jack-o-lantern shaped chocolates for your little guests and chocolate lovers of all ages.

Wholesale Candy for Fundraising Campaigns & Events

Planning your organization's next fundraising campaign? Look no further! Sam's Club makes it easy to buy bulk candy bars for your event. Chocolate candy is always a hit, whether you're selling them door-to-door, at school events, or sporting activities. Consider stocking up on mini-size candy bars in bulk to offer excellent value for both your organization and your customers. Our wholesale candy ensures you maximize profits for your cause.

Bulk Chocolates for All Occasions!

From office pantry candy refills to school fundraisers, Sam’s Club offers bulk candy in commercial-friendly packaging, making it easy for you to carry and stock your business, concession stand, or fundraiser table. Buying candy in bulk helps you:

  • Reduce cost per unit
  • Serve more people efficiently
  • Provide individually wrapped, sanitary options
  • Keep up with high-traffic or recurring needs

Chocolate Candies for Events

For small businesses like convenience stores or a thriving vending machine business, keeping a consistent supply of popular chocolate candy bars is crucial. Buying bulk candy bars from Sam's Club to significantly increase your store's profits and ensure you never run out of your top-selling items. Our wholesale chocolate & candy selection offers the variety and quantity you need to keep your customers satisfied and your business booming.

Member’s Mark Chocolate Candy

Beyond classic chocolate candy bars, Sam's Club offers a vast choice of Member’s Mark chocolate and sweet treats to satisfy every craving. Discover indulgent treats like rich chocolate covered salted caramels, decadent Toffee truffles, and elegant specialty chocolate assortments often found in decorative boxes. Whether you prefer creamy milk chocolate, intense dark chocolate, or festive holiday chocolate mixes, our collection has something for every chocolate lover.

Why Buy Chocolate Candy at Sam’s Club?

Indulge in high-end cocoa creations and everyday favorites without high retail prices.

  • Wholesale Value: Bulk variety bags and premium imported truffles at wholesale value
  • Seasonal & Limited-Edition Favorites: Access exclusive holiday special packs, giant novelty bars, and seasonal flavor releases
  • Convenient Ordering/Pickup: Shop online or select Scan & Go while at the club and make use of Free Curbside Pickup when no time to shop

Ready to stock up on your favorite chocolate candy? Become a Sam’s Club member to enjoy exclusive savings, free delivery (conditions applied), and convenient curbside pickup. Shop our full selection of bulk chocolate and wholesale candy bars today!