Variety Pack Candy

Prices may vary in club and online
Sort by|

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct. $14.42 $0.14/ea

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.
current price $14.42
$0.14/ea

Tootsie Pops, Assorted Flavors, 100 ct.

4.7954 out of 5 stars
4.7954 out of 5 Stars. 2199 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea

Instant Savings
HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
current price Now $22.78, Was $33.48
$0.76/ea
$10.70 off
Ends Nov 01

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.

4.7686 out of 5 stars
4.7686 out of 5 Stars. 3012 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs. $20.98 $0.12/ea

HERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs.
current price $20.98
$0.12/ea

HERSHEY'S Miniatures Variety Pack Chocolate Candy, 180 pcs.

4.7878 out of 5 stars
4.7878 out of 5 Stars. 2880 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk. $51.98 Was $59.98 $1.00/ea

Instant Savings
HERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk.
current price Now $51.98, Was $59.98
$1.00/ea
$8 off
Ends Nov 01

HERSHEY'S Chocolate Lovers Candy Bars, Variety Pack, Full Size, 52 pk.

4.7308 out of 5 stars
4.7308 out of 5 Stars. 1096 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs. $19.98 $0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
current price $19.98
$0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.

4.8033 out of 5 stars
4.8033 out of 5 Stars. 3711 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hubba Bubba Bubble Tape Gum, 2 oz., 12 pk. $12.58 $1.05/ea

Hubba Bubba Bubble Tape Gum, 2 oz., 12 pk.
current price $12.58
$1.05/ea

Hubba Bubba Bubble Tape Gum, 2 oz., 12 pk.

4.681 out of 5 stars
4.681 out of 5 Stars. 210 reviews
Available for Shipping

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs. $22.68 Was $23.48 $0.16/ea

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
current price Now $22.68, Was $23.48
$0.16/ea
From $22.68
$0.80 off

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.

4.7068 out of 5 stars
4.7068 out of 5 Stars. 4042 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk. $22.48 Was $29.98 $0.75/ea

Instant Savings
Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.
current price Now $22.48, Was $29.98
$0.75/ea
$7.50 off
Ends Nov 02

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.

4.8588 out of 5 stars
4.8588 out of 5 Stars. 843 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bazooka Candy, Variety Pack, 40 ct. $26.98 $0.67/ea

Bazooka Candy, Variety Pack, 40 ct.
current price $26.98
$0.67/ea

Bazooka Candy, Variety Pack, 40 ct.

4.8582 out of 5 stars
4.8582 out of 5 Stars. 416 reviews
Available for Shipping

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs. $18.68 $0.09/ea

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.
current price $18.68
$0.09/ea

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.

4.8002 out of 5 stars
4.8002 out of 5 Stars. 1146 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Starburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs. $29.88 $1.00/ea

Starburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs.
current price $29.88
$1.00/ea
From $29.88

Starburst & Skittles Full Size Chewy Candy, Variety Pack, 30 pcs.

4.8023 out of 5 stars
4.8023 out of 5 Stars. 1062 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Candy, Variety Pack, 2 oz., 24 pk. $22.48 $0.94/ea

SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Candy, Variety Pack, 2 oz., 24 pk.
current price $22.48
$0.94/ea

SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Candy, Variety Pack, 2 oz., 24 pk.

4.7255 out of 5 stars
4.7255 out of 5 Stars. 153 reviews
Available for Shipping

Tootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs. $13.32 $2.80/lb

Tootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs.
current price $13.32
$2.80/lb

Tootsie Playtime Mix Candy, Variety Pack, 4.75 lbs.

4.6626 out of 5 stars
4.6626 out of 5 Stars. 2303 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mars Full Size Fundraiser Candy Bars, Variety Pack, 52 pk. $57.18 $1.10/ea

Mars Full Size Fundraiser Candy Bars, Variety Pack, 52 pk.
current price $57.18
$1.10/ea

Mars Full Size Fundraiser Candy Bars, Variety Pack, 52 pk.

4.778 out of 5 stars
4.778 out of 5 Stars. 410 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Baby Bottle Pop Candy, Variety Pack, 0.85 oz., 20 ct. $19.28 $0.96/ea

Baby Bottle Pop Candy, Variety Pack, 0.85 oz., 20 ct.
current price $19.28
$0.96/ea

Baby Bottle Pop Candy, Variety Pack, 0.85 oz., 20 ct.

4.7216 out of 5 stars
4.7216 out of 5 Stars. 194 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

AirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk. $14.68 $0.16/ea

AirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk.
current price $14.68
$0.16/ea

AirHeads Variety Pack, 0.55 oz., 90 pk.

4.8125 out of 5 stars
4.8125 out of 5 Stars. 1104 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ferrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs. $14.48 Was $16.48 $0.35/oz

Instant Savings
Ferrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs.
current price Now $14.48, Was $16.48
$0.35/oz
$2 off
Ends Oct 14

Ferrara Assorted Party Mix, Variety Mix Bag, 40.9 oz, 120 pcs.

4.5177 out of 5 stars
4.5177 out of 5 Stars. 282 reviews
Available for Shipping

REESE'S Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy, 56 oz. $18.98

REESE'S Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy, 56 oz.
current price $18.98

REESE'S Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy, 56 oz.

4.858 out of 5 stars
4.858 out of 5 Stars. 655 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs. $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.
current price $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Airheads Candy Spooky Mix Assorted Halloween Candy, Pops & Chewy Mints, 170 pcs. $18.84

Airheads Candy Spooky Mix Assorted Halloween Candy, Pops & Chewy Mints, 170 pcs.
current price $18.84

Airheads Candy Spooky Mix Assorted Halloween Candy, Pops & Chewy Mints, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz $14.48

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz
current price $14.48

Ghirardelli Premium Chocolate Jack O' Lantern Shaped Chocolate Assortment, 12.4 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs. $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.
current price $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs. $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
current price $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs. $9.98

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs.
current price $9.98

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz. $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.
current price $12.98

Member's Mark Assorted Halloween Shaped Chocolates, 16 oz.

3.0909 out of 5 stars
3.0909 out of 5 Stars. 44 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Teddy Advent Calendar 6.3OZ $12.48

Teddy Advent Calendar 6.3OZ
current price $12.48

Teddy Advent Calendar 6.3OZ

Available for Shipping

JOLLY RANCHER Original Fruit Flavored Hard Candy Bag, 7 oz., 12 ct. $31.98 $0.38/oz

JOLLY RANCHER Original Fruit Flavored Hard Candy Bag, 7 oz., 12 ct.
current price $31.98
$0.38/oz

JOLLY RANCHER Original Fruit Flavored Hard Candy Bag, 7 oz., 12 ct.

4.2834 out of 5 stars
4.2834 out of 5 Stars. 487 reviews
Available for Shipping

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs. $29.98 $0.10/ea

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs.
current price $29.98
$0.10/ea

Mars Halloween Variety Pack Mini & Fun Size Assorted Candy, 83.27 oz., 290 pcs.

4.8336 out of 5 stars
4.8336 out of 5 Stars. 577 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs. $22.98 $0.11/ea

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.
current price $22.98
$0.11/ea

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.

4.4343 out of 5 stars
4.4343 out of 5 Stars. 274 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs. $24.98 $0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.
current price $24.98
$0.06/ea

Nerds Halloween Candy, Variety Pack, 430 pcs.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs. $21.98 Was $23.98 $0.12/ea

Instant Savings
Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
current price Now $21.98, Was $23.98
$0.12/ea
$2 off
Ends Oct 31

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.

4.6767 out of 5 stars
4.6767 out of 5 Stars. 662 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs. $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.
current price $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ICE BREAKERS STRAWBERRY DUOS MINTS 1.5OZ $17.78

ICE BREAKERS STRAWBERRY DUOS MINTS 1.5OZ
current price $17.78

ICE BREAKERS STRAWBERRY DUOS MINTS 1.5OZ

Available for Shipping

Mars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs. $14.98 $0.19/ea

Mars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs.
current price $14.98
$0.19/ea

Mars Ghoulish Green, Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 80 pcs.

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 221 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs. $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs. $24.98 $0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.
current price $24.98
$0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 432 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

M&M'S Chocolate Candy, Variety Pack, 1.69 oz., 30 pk. $29.88 $1.00/ea

M&M'S Chocolate Candy, Variety Pack, 1.69 oz., 30 pk.
current price $29.88
$1.00/ea

M&M'S Chocolate Candy, Variety Pack, 1.69 oz., 30 pk.

4.758 out of 5 stars
4.758 out of 5 Stars. 157 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

Why Should you Buy Variety Pack Candies from Sam’s Club?

Does Sam’s Club offer variety candy pack for Trick-or-Treating & holidays?

What types of candy are included in a variety pack candy box?

About Variety Pack Candy in Bulk Near Me

Variety Pack Candy: Mixed Chocolate Bags, Fruity Assortments & Party Bundles

Keep every candy dish full and cater to every sweet tooth with the Variety Pack Candy collection at Sam’s Club. Why choose between milk chocolate, tangy gummies, or crunchy bars when you can have them all? Our curated bulk variety bags and multi-pack display boxes combine top national candy brands, such as Hershey’s, Mars, Skittles, and Haribo, in generous wholesale quantities at member-exclusive value.

Featured Variety Pack Candy Categories

Discover multi-brand mixes designed for high-traffic events, trick-or-treating, concessions, and office snack stations:

Chocolate Variety Mixes & Full-Size Boxes

The ultimate crowd-pleasing assortments featuring iconic chocolate classics.

Fruity, Tangy & Chewy Assortments

Refreshing non-chocolate mixes packed with bold fruit flavor, gummies, and chewy treats.

  • Chewy & Gummy Fruit Variety Bags – Bulk assortments containing individually wrapped pouches of Skittles, Starburst, Sour Patch Kids, Swedish Fish, and gummy bears.
  • Mixed Chocolate & Fruity Party Tubs – Combination variety packs that offer both chocolate and fruity candies in a single multi-pound box or tub.

The Perfect Mix for Any Event

Choose from variety pack chocolate, chewy candies, fruity sweets, and mixed assortments that combine all your favorites in one convenient package.

Top Brands in Every Box

Discover popular candy brands combined in our bulk variety boxes, giving you the best of chocolate, chewy, and hard candies from names you love. From individually wrapped mini-bars to large mix-and-match boxes, Sam’s Club offers member-exclusive pricing on top brands like Hershey’s, Mars, Ferrara, and Skittles.

Why Buy Variety Pack Candy at Sam’s Club?

Maximize your budget while giving everyone their favorite flavor choices.

  • Lower Cost-Per-Piece Value: Get wholesale member pricing and bulk bags that significantly reduce the per-unit cost.
  • Individually Wrapped Freshness: Multi-pack bags feature sealed wrappers to maintain peak crunch, chewiness, and flavor over time.
  • Seamless Convenience: Order online for fast home shipping, or select Scan & Go and Free Curbside Pickup at your local club.

Shop Variety Pack Candies Now!

Shop our variety pack chocolate and candies to satisfy every craving. Buying in bulk not only saves money—it also guarantees you’ll never run out of treats.

Enjoy added shopping convenience with Scan & Go™, Curbside Pickup, or Same-Day Delivery for Plus members. Sam’s Club is your one-stop shop for candy variety packs that delight and deliver.