Bayer® HSA & FSA Eligible Items

Prices may vary in club and online
Sort by|

MiraLAX Gentle Constipation Relief Laxative Powder 34 Dose, 2 ct., $34.48, $0.85/oz

MiraLAX Gentle Constipation Relief Laxative Powder 34 Dose, 2 ct.
current price $34.48
$0.85/oz

MiraLAX Gentle Constipation Relief Laxative Powder 34 Dose, 2 ct.

4.7984 out of 5 stars
4.7984 out of 5 Stars. 2882 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct., $13.98, $0.03/ea

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct.
current price $13.98
$0.03/ea

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct.

4.8934 out of 5 stars
4.8934 out of 5 Stars. 1960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct., $21.98, $0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.
current price $21.98
$0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.

4.8684 out of 5 stars
4.8684 out of 5 Stars. 1094 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Midol Complete On The Go Caplets for Menstrual Pain Relief, 50 count, (25 packs of 2)

Midol Complete On The Go Caplets for Menstrual Pain Relief, 50 count, (25 packs of 2)
Members-only price

Midol Complete On The Go Caplets for Menstrual Pain Relief, 50 count, (25 packs of 2)

4.7169 out of 5 stars
4.7169 out of 5 Stars. 498 reviews
Available for Shipping

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct., $21.98, $0.07/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct.
current price $21.98
$0.07/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Caplets, 320 ct.

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 600 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Alka-Seltzer Plus Severe Cold and Flu Effervescent Tablets, Citrus 72 ct., $18.98, $0.26/ea

Alka-Seltzer Plus Severe Cold and Flu Effervescent Tablets, Citrus 72 ct.
current price $18.98
$0.26/ea

Alka-Seltzer Plus Severe Cold and Flu Effervescent Tablets, Citrus 72 ct.

4.7552 out of 5 stars
4.7552 out of 5 Stars. 576 reviews
Available for Shipping or Pickup

Alka-Seltzer Heartburn Relief Extra Strength Effervescent Tablets, 72 ct., $10.98, $0.15/ea

Alka-Seltzer Heartburn Relief Extra Strength Effervescent Tablets, 72 ct.
current price $10.98
$0.15/ea

Alka-Seltzer Heartburn Relief Extra Strength Effervescent Tablets, 72 ct.

4.5142 out of 5 stars
4.5142 out of 5 Stars. 317 reviews
Available for Shipping

Claritin 24 Hour Non-Drowsy Allergy Medicine Tablets 115 ct., $38.98, $0.34/ea

Claritin 24 Hour Non-Drowsy Allergy Medicine Tablets 115 ct.
current price $38.98
$0.34/ea

Claritin 24 Hour Non-Drowsy Allergy Medicine Tablets 115 ct.

4.817 out of 5 stars
4.817 out of 5 Stars. 989 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Claritin Children's Chewable Grape Tablets, 80 ct., $34.98, Was $39.98

Claritin Children's Chewable Grape Tablets, 80 ct.
current price Now $34.98, Was $39.98
$5 off

Claritin Children's Chewable Grape Tablets, 80 ct.

4.7584 out of 5 stars
4.7584 out of 5 Stars. 716 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Afrin No-Drip Severe Congestion Nasal Spray 20 ml./pk., 3 pk., $15.98, Was $16.48, $5.33/ea

Afrin No-Drip Severe Congestion Nasal Spray 20 ml./pk., 3 pk.
current price Now $15.98, Was $16.48
$5.33/ea
$0.50 off

Afrin No-Drip Severe Congestion Nasal Spray 20 ml./pk., 3 pk.

4.7578 out of 5 stars
4.7578 out of 5 Stars. 863 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Astepro Adult Nasal Spray 120 ml./bottle, 3 pk., $49.98, $21.36/foz

Astepro  Adult Nasal Spray 120 ml./bottle, 3 pk.
current price $49.98
$21.36/foz

Astepro Adult Nasal Spray 120 ml./bottle, 3 pk.

4.0832 out of 5 stars
4.0832 out of 5 Stars. 4866 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

MiraFAST Soft Chews, Gentle Constipation Relief for Kids & Adults, Mixed Berry Flavor, 100 ct., $22.98, $0.23/ea

MiraFAST Soft Chews, Gentle Constipation Relief for Kids & Adults, Mixed Berry Flavor, 100 ct.
current price $22.98
$0.23/ea

MiraFAST Soft Chews, Gentle Constipation Relief for Kids & Adults, Mixed Berry Flavor, 100 ct.

4.4392 out of 5 stars
4.4392 out of 5 Stars. 576 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bayer Chewable Aspirin Regimen Low Dose Pain Reliever Tablets, 81mg, Orange, 252 ct., $13.98, $0.06/ea

Bayer Chewable Aspirin Regimen Low Dose Pain Reliever Tablets, 81mg, Orange, 252 ct.
current price $13.98
$0.06/ea

Bayer Chewable Aspirin Regimen Low Dose Pain Reliever Tablets, 81mg, Orange, 252 ct.

4.8421 out of 5 stars
4.8421 out of 5 Stars. 19 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Liquid Gels, 180 ct., $19.98, $0.11/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Liquid Gels, 180 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Aleve Pain Reliever & Fever Reducer Naproxen Sodium Liquid Gels, 180 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping