New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater, $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Green, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Oatmeal, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Red, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Grey - Online Only, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
current price $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools, $749.00, Was $1,199.00

Instant Savings
Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools
current price Now $749.00, Was $1,199.00
$450 off
Ends Oct 04

Aiper Scuba N1 Max Cordless Robotic Pool Cleaner for In-Ground Pools

4.7907 out of 5 stars
4.7907 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1, $24.98

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1
Sponsored
current price $24.98

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1

4.5813 out of 5 stars
4.5813 out of 5 Stars. 160 reviews
Available for Shipping

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct., $13.14, $0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.
current price $13.14
$0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.

4.7813 out of 5 stars
4.7813 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb, $11.28, $0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb
current price $11.28
$0.15/oz

SWISS MISS Milk Chocolate Canister 4.78lb

Available for Shipping , Pickup or Delivery

London Fog Men's Quilted Barn Coat, $36.98

London Fog Men's Quilted Barn Coat
Navy, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
Green, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
Black, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
current price $36.98

London Fog Men's Quilted Barn Coat

Available for Shipping

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk., $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.
current price $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.

Available for Shipping

LEGO Creator 3 in 1 Iconic Pirate Ship, 1074 pc.

LEGO Creator 3 in 1 Iconic Pirate Ship, 1074 pc.
Members-only price

LEGO Creator 3 in 1 Iconic Pirate Ship, 1074 pc.

Available for Shipping

Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets, $59.98

Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Bi-Color, variant on Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Natural, variant on Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
current price $59.98

Artificial 54" Taro in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets

Available for Shipping

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector, $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector
current price $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector

Available for Shipping

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade White Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X, $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X
current price $63.14

EA Sports UFC 6 - Xbox Series X

Available for Shipping

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct, $12.98, $0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct
current price $12.98
$0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit, $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit
current price $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit

Available for Shipping

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher, $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher
current price $69.98

NCAAF University of Houston Football, Two (2) 200-Level East Endzone Tickets + 1 Blue Parking Pass eVoucher

Available for Shipping

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable, $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable
current price $499.99

WOW Sports 6.5' Joker 1-3 Person Towable

Available for Shipping

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​., $5.98, $0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Cinnamon Delight Popped Corn Protein Chips, 9.5 oz​.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes, $59.96

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Winter Wonderland Grey, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Animal Tracks Green, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Rainier White, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
Albright Hill Blue, variant on Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes
current price $59.96
Options from $49.96 – $59.96

Eddie Bauer 6-Piece Cotton Flannel Sheet Set, Assorted Sizes

4.8462 out of 5 stars
4.8462 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes, $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Green, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
White/Grey, variant on London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $49.98

London Fog Plaid Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.8065 out of 5 stars
4.8065 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Grey, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Bianca White, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Black, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Teak Brown, variant on Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color
Members-only price

Delta Children Saint 4-in-1 Convertible Crib, Choose Color

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Kpop Demon Hunters, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Disney Princess - Online Only, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Stitch, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
Hello Kitty, variant on Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set
current price $19.98

Character Girls 3-Piece Robe and Pajama Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Regalo Infant Ergonomic Bather

Regalo Infant Ergonomic Bather
Members-only price

Regalo Infant Ergonomic Bather

Available for Shipping

Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes, $59.98

Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Chrome Gold, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Matte Black, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Chrome, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
Oil Rubbed Bronze, variant on Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes
current price $59.98
Options from $59.98 – $79.98

Oxygenics Curve 3-Setting Rain Shower Head, Various Finishes

Available for Shipping

Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock, $11.98

Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
GREEN/CREAM/BROWN - Online Only, variant on Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
BLA KCREAM/GREY - Online Only, variant on Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
PINK/CREAM/TAN - Online Only, variant on Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock
current price $11.98

Cuddl Duds Women's 3Pk Cozy Slouch Sock

4.7917 out of 5 stars
4.7917 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Maxxus Dynamic Series 1-2 Person Full Spectrum Infrared Sauna with Red Light Therapy, $2,899.00

Maxxus Dynamic Series 1-2 Person Full Spectrum Infrared Sauna with Red Light Therapy
current price $2,899.00

Maxxus Dynamic Series 1-2 Person Full Spectrum Infrared Sauna with Red Light Therapy

Available for Shipping

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes, $34.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Blue, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
Tan, variant on London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes
current price $34.98
Options from $29.98 – $43.98

London Fog Plush Corduroy Bed Blanket, Assorted Sizes

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes, $19.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes
current price $19.98
Options from $19.98 – $24.98

Eddie Bauer 2-Pack Down Alternative Bed Pillows with 3" Gusset, Assorted Sizes

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Character Boys Varsity Jacket, $22.98

Character Boys Varsity Jacket
Spiderman, variant on Character Boys Varsity Jacket
Mickey Mouse, variant on Character Boys Varsity Jacket
current price $22.98

Character Boys Varsity Jacket

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

NordicTrack Commercial 2450 Treadmill with 24" Pivoting Touchscreen, $2,999.00

NordicTrack Commercial 2450 Treadmill with 24" Pivoting Touchscreen
current price $2,999.00

NordicTrack Commercial 2450 Treadmill with 24" Pivoting Touchscreen

Available for Shipping

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes, $149.00

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes
current price $149.00
Options from $119.00 – $179.00

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 68 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Graco Teddi Power Recliner

Graco Teddi Power Recliner
Members-only price

Graco Teddi Power Recliner

Available for Shipping

Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip, $14.98

Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
Blue, variant on Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
Khaki, variant on Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
Black - Online Only, variant on Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip
current price $14.98

Hurley Big Boys Mountain Sherpa Half-Zip

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Beast of Reincarnation - Xbox Series X, $54.00

Beast of Reincarnation - Xbox Series X
current price $54.00

Beast of Reincarnation - Xbox Series X

Available for Shipping

Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz., $19.98, $0.62/oz

Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz.
current price $19.98
$0.62/oz

Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz.

4.7233 out of 5 stars
4.7233 out of 5 Stars. 5313 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Free Country Adult Ski Glove, $15.98

Free Country Adult Ski Glove
Women's Black, variant on Free Country Adult Ski Glove
Men's Black, variant on Free Country Adult Ski Glove
current price $15.98

Free Country Adult Ski Glove

Available for Shipping

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk., $5.98, $0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.
current price $5.98
$0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Old Bay 16oz, $7.68, $0.48/oz

Old Bay 16oz
current price $7.68
$0.48/oz

Old Bay 16oz

4.859 out of 5 stars
4.859 out of 5 Stars. 553 reviews
Available for Shipping

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket, $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket
current price $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket

Available for Shipping

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack, $159.00

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
Counter Stool, variant on Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
Bar Stool, variant on Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
current price $159.00
Options from $139.00 – $159.00

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack

Available for Shipping

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm, $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm
current price $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm

4.8707 out of 5 stars
4.8707 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk, $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk
current price $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml, $19.97, $0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml
current price $19.97
$0.79/foz

Ole Smoky Apple Pie Flavored Moonshine, 750 ml

Out of stock

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml, $9.48, $0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml
current price $9.48
$0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml

Out of stock

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $21.97, $1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.97
$1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.