New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket, $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket
current price $89.98

Artificial 42" Agave in Brown Handwoven Basket

Available for Shipping

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack, $159.00

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
Counter Stool, variant on Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
Bar Stool, variant on Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack
current price $159.00
Options from $139.00 – $159.00

Bower Home Upholstered Wood Saddle Counter or Bar Stool, 2-Pack

Available for Shipping

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk., $23.98, $0.11/foz

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $23.98
$0.11/foz

Bloom Sparkling Energy Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.708 out of 5 stars
4.708 out of 5 Stars. 274 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kinder's Louisiana Heat Seasoning Blend, 10.1 oz, $5.98, $0.59/oz

Kinder's Louisiana Heat Seasoning Blend, 10.1 oz
current price $5.98
$0.59/oz

Kinder's Louisiana Heat Seasoning Blend, 10.1 oz

Available for Shipping

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production, $199.00

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production
current price $199.00

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production

4.4138 out of 5 stars
4.4138 out of 5 Stars. 174 reviews
Available for Shipping

Topeca Coffee Medium Roast Whole Bean, Breakfast Blend, 27 oz., $24.98, $0.93/oz

Topeca Coffee Medium Roast Whole Bean, Breakfast Blend, 27 oz.
current price $24.98
$0.93/oz

Topeca Coffee Medium Roast Whole Bean, Breakfast Blend, 27 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Round and Oval Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver, $169.00

Round and Oval Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver
current price $169.00
Options from $159.00 – $169.00

Round and Oval Cut Gemstone Tennis Bracelet in Sterling Silver

Available for Shipping

CyberPower GX150C2 GX Series UPS Systems, $299.00

CyberPower GX150C2 GX Series UPS Systems
current price $299.00

CyberPower GX150C2 GX Series UPS Systems

Available for Shipping

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt, $9.64

Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
White, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
Brown, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
Blue, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
Black, variant on Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt
current price $9.64
Options from $6.81 – $9.64

Roxy Women's Relaxed Boxy T-Shirt

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit, $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit
current price $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit

Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.

Available for Shipping

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits, $11.98

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits
current price $11.98

Member's Mark Disney's Winnie the Pooh 4-Pack Bodysuits

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping or Pickup

London Fog Plush Large Corduroy Comforter Set, Assorted Sizes, $47.98

London Fog Plush Large Corduroy Comforter Set, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Plush Large Corduroy Comforter Set, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Plush Large Corduroy Comforter Set, Assorted Sizes
Blue, variant on London Fog Plush Large Corduroy Comforter Set, Assorted Sizes
Tan, variant on London Fog Plush Large Corduroy Comforter Set, Assorted Sizes
current price $47.98
Options from $47.98 – $59.98

London Fog Plush Large Corduroy Comforter Set, Assorted Sizes

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70", $29.98

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Kiawah Beige/White, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Ventura Beige, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Amagansett Stripe, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Margate Blue, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.98

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

SAMSUNG 5.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos HW-Q65F, $399.00

SAMSUNG 5.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos HW-Q65F
current price $399.00

SAMSUNG 5.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos HW-Q65F

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping or Pickup

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks, $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks
current price $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker, $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker
current price $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping or Pickup

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods
Members-only price

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

Available for Shipping

KitchenAid 8-Quart Color-Finished Stainless Steel Stockpot with Lid, $69.98

KitchenAid 8-Quart Color-Finished Stainless Steel Stockpot with Lid
current price $69.98

KitchenAid 8-Quart Color-Finished Stainless Steel Stockpot with Lid

Available for Shipping

La-Z-Boy Monford Big & Tall Executive Office Chair, $239.00

La-Z-Boy Monford Big & Tall Executive Office Chair
Brown, variant on La-Z-Boy Monford Big & Tall Executive Office Chair
Black, variant on La-Z-Boy Monford Big & Tall Executive Office Chair
current price $239.00

La-Z-Boy Monford Big & Tall Executive Office Chair

Available for Shipping

Frye Women's Maxi Dress, $26.98

Frye Women's Maxi Dress
Blue - Online Only, variant on Frye Women's Maxi Dress
Black - Online Only, variant on Frye Women's Maxi Dress
Wine - Online Only, variant on Frye Women's Maxi Dress
current price $26.98

Frye Women's Maxi Dress

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk., $10.98, $1.83/ea

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk.
current price $10.98
$1.83/ea

Season Brand Bone-In Sardines in EVOO, 4.375 oz., 6 pk.

Available for Shipping

DKNY Giselle Hobo Bag, $58.98

DKNY Giselle Hobo Bag
current price $58.98

DKNY Giselle Hobo Bag

Available for Shipping

Logo Brands Rutgers Scarlet Knights 12'x12' Canopy, $229.98

Logo Brands Rutgers Scarlet Knights 12'x12' Canopy
current price $229.98

Logo Brands Rutgers Scarlet Knights 12'x12' Canopy

Available for Shipping

Costa Farms Live 10" Bird of Paradise in Decorative Pot, $39.98

Costa Farms Live 10" Bird of Paradise in Decorative Pot
current price $39.98

Costa Farms Live 10" Bird of Paradise in Decorative Pot

Available for Shipping

Regalo Baby Basics Grow with Me Baby Bath Tub

Regalo Baby Basics Grow with Me Baby Bath Tub
Members-only price

Regalo Baby Basics Grow with Me Baby Bath Tub

Available for Shipping

Spongebob Half Sheet Cake, $23.84

Spongebob Half Sheet Cake
current price $23.84

Spongebob Half Sheet Cake

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot, 2-Pack, $79.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot, 2-Pack
current price $79.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot, 2-Pack

Available for Shipping

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium, $29.98

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium
current price $29.98

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator, $1,065.00

Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator
Single Zone, variant on Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator
Dual Zone, variant on Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator
current price $1,065.00
Options from $1,065.00 – $1,095.00

Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Poshi Premium Green Olive Snack Packs, 1.1 oz., 12 pk., $10.98, $0.92/ea

Poshi Premium Green Olive Snack Packs, 1.1 oz., 12 pk.
current price $10.98
$0.92/ea

Poshi Premium Green Olive Snack Packs, 1.1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

Bulova Classic Gold-Tone Silver-White Dial Watch, 39mm, $289.00

Bulova Classic Gold-Tone Silver-White Dial Watch, 39mm
current price $289.00

Bulova Classic Gold-Tone Silver-White Dial Watch, 39mm

Available for Shipping

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk, $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk
current price $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Costa Farms Live 6" Peace Lily in Self-Watering Pot, $24.98

Costa Farms Live 6" Peace Lily in Self-Watering Pot
current price $24.98

Costa Farms Live 6" Peace Lily in Self-Watering Pot

Available for Shipping

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.6843 out of 5 stars
4.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct, $33.98, $0.57/ea

Dutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct
current price $33.98
$0.57/ea

Dutch Bros Variety Coffee Pods, 60ct

Available for Shipping

Prism Custom Jewelry Case Playset, $24.98

Prism Custom Jewelry Case Playset
Pink, variant on Prism Custom Jewelry Case Playset
Purple, variant on Prism Custom Jewelry Case Playset
current price $24.98

Prism Custom Jewelry Case Playset

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk., $13.98, Was $16.98, $0.06/foz

Instant Savings
Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk.
current price Now $13.98, Was $16.98
$0.06/foz
$3 off
Ends Nov 09

Karma Probiotic Water Variety Pack, 18 fl. oz., 12 pk.

4.7674 out of 5 stars
4.7674 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

MotorTrend Universal Utility Bed Liner Mat - Black, 4' x 6', $74.99

MotorTrend Universal Utility Bed Liner Mat - Black, 4' x 6'
current price $74.99

MotorTrend Universal Utility Bed Liner Mat - Black, 4' x 6'

Available for Shipping

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire, $552.99, $552.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire
current price $552.99
$552.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 315/30R22 107Y Tire

Out of stock

Con-Tact Brand Deluxe Under Sink Mat, 2 Pack, Carrara Marble & Solid Graphite, $14.98

Con-Tact Brand Deluxe Under Sink Mat, 2 Pack, Carrara Marble & Solid Graphite
current price $14.98

Con-Tact Brand Deluxe Under Sink Mat, 2 Pack, Carrara Marble & Solid Graphite

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT285/50R22 121S Tire, $569.99, $569.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT285/50R22 121S Tire
current price $569.99
$569.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT285/50R22 121S Tire

Out of stock

Toy Story Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Toy Story Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Toy Story Cupcakes, 30 ct.

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.