New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Graco Read-With-Me Crib with Drawer and Bookshelves

Graco Read-With-Me Crib with Drawer and Bookshelves
Members-only price

Graco Read-With-Me Crib with Drawer and Bookshelves

Available for Shipping

Eddie Bauer Men's Down Packable Jacket, $39.98

Eddie Bauer Men's Down Packable Jacket
Red, variant on Eddie Bauer Men's Down Packable Jacket
Green, variant on Eddie Bauer Men's Down Packable Jacket
Navy, variant on Eddie Bauer Men's Down Packable Jacket
Brown, variant on Eddie Bauer Men's Down Packable Jacket
current price $39.98

Eddie Bauer Men's Down Packable Jacket

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

NordicTrack Commercial 1250 Treadmill with 10" Tilting Touchscreen, $1,599.00

NordicTrack Commercial 1250 Treadmill with 10" Tilting Touchscreen
current price $1,599.00

NordicTrack Commercial 1250 Treadmill with 10" Tilting Touchscreen

Available for Shipping

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1, $24.98

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1
Sponsored
current price $24.98

YouCopia Under Sink Trash Bag & Dishwasher Pod Organizer 2-in-1

4.5813 out of 5 stars
4.5813 out of 5 Stars. 160 reviews
Available for Shipping

Lanbo 20 Inch 69 Bottle Freestanding Wine Cooler, $695.00

Lanbo 20 Inch 69 Bottle Freestanding Wine Cooler
Dual Zone, variant on Lanbo 20 Inch 69 Bottle Freestanding Wine Cooler
Single Zone, variant on Lanbo 20 Inch 69 Bottle Freestanding Wine Cooler
current price $695.00
Options from $675.00 – $695.00

Lanbo 20 Inch 69 Bottle Freestanding Wine Cooler

Available for Shipping

Lab Emerald Flower Station Necklace in 14K Gold, $999.00

Lab Emerald Flower Station Necklace in 14K Gold
current price $999.00

Lab Emerald Flower Station Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Puma Toddler Girls 3-Piece Vest Set, $21.98

Puma Toddler Girls 3-Piece Vest Set
Pink, variant on Puma Toddler Girls 3-Piece Vest Set
Purple, variant on Puma Toddler Girls 3-Piece Vest Set
current price $21.98

Puma Toddler Girls 3-Piece Vest Set

Available for Shipping

Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72", $79.98

Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Carbon, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Cream, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Graphite, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
Pink, variant on Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"
current price $79.98

Barefoot Dreams CozyChic Throw Blanket, 54"x72"

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Character Boys Plush Quarter Zip, $14.98

Character Boys Plush Quarter Zip
current price $14.98

Character Boys Plush Quarter Zip

4.85 out of 5 stars
4.85 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $1,999.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $1,999.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

KitchenAid 10-Piece Color-Finished Stainless Steel 3-Ply Base Cookware Set, $219.98

KitchenAid 10-Piece Color-Finished Stainless Steel 3-Ply Base Cookware Set
current price $219.98

KitchenAid 10-Piece Color-Finished Stainless Steel 3-Ply Base Cookware Set

Available for Shipping

Garmin Forerunner 70, Black, $249.00

Garmin Forerunner 70, Black
White, variant on Garmin Forerunner 70, Black
Black, variant on Garmin Forerunner 70, Black
current price $249.00

Garmin Forerunner 70, Black

Available for Shipping

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush, $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs., $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.
current price $29.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate & Sweets Candy, Variety Pack, 365 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold, $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold
current price $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink, $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
White, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Pink, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
Blue, variant on Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink
current price $49.98

Artificial 26" Hydrangeas with Mixed Ivy in Ceramic Planter - White, Blue, or Pink

Available for Shipping

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz., $7.48, $0.27/oz

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz.

Available for Shipping

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection
Members-only price

CHAMELO Music Shield Slider HVL Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, High-Performance Sports Eyewear, Polarized UV Protection

Available for Shipping

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters HUNTR/X Chibi 3D Puzzle, 212 Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger, $19.98

Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Brown, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Olive, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Navy, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
Black, variant on Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger
current price $19.98

Eddie Bauer Women's Fleece-Lined Jogger

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack
Members-only price

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack

Available for Shipping

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack, $24.98

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack
current price $24.98

Tech Squared Anywhere Magnetic Mount with Suction Base, 2Pack

Available for Shipping

Airship Black Bear Whole Bean Coffee, 27 oz., $21.98, $0.81/oz

Airship Black Bear Whole Bean Coffee, 27 oz.
current price $21.98
$0.81/oz

Airship Black Bear Whole Bean Coffee, 27 oz.

Available for Shipping

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator, $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator
current price $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator

Available for Shipping

Character Girls Princess Jacket, $12.98

Character Girls Princess Jacket
current price $12.98

Character Girls Princess Jacket

Available for Shipping

Greg Norman Men's Button Front Polo, $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo
Turquoise, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
White, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Red, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Navy, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
current price $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo

Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml, $67.58, $2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml
current price $67.58
$2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Express Women's Fashion Scuba Top, $17.98

Express Women's Fashion Scuba Top
current price $17.98

Express Women's Fashion Scuba Top

Available for Shipping

Disney Animated Holiday Village, $139.98

Disney Animated Holiday Village
current price $139.98

Disney Animated Holiday Village

Available for Shipping

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top, $249.00

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top
current price $249.00

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Nikko 1:12th Pro Trucks Toyota Gazoo Dakar RC Car Toy, $39.98

Nikko 1:12th Pro Trucks Toyota Gazoo Dakar RC Car Toy
current price $39.98

Nikko 1:12th Pro Trucks Toyota Gazoo Dakar RC Car Toy

Available for Shipping or Pickup

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover, $24.98

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover
current price $24.98

Imaginarium Ergonomic Memory Foam 2-in-1 Pillow with Cooling Cover

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater, $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Green, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Oatmeal, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Red, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
Grey - Online Only, variant on Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater
current price $19.98

Vince Camuto Women's Holiday Crew Neck Sweater

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct., $13.14, $0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.
current price $13.14
$0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.

4.7813 out of 5 stars
4.7813 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Simpli-Magic Disposable Absorbent Oil Spill Pads, Multi-Purpose Underpads & Training Pads, Leakproof Heavy Duty Protection, 23" x 36", 100 Pack, $29.99

Simpli-Magic Disposable Absorbent Oil Spill Pads, Multi-Purpose Underpads & Training Pads, Leakproof Heavy Duty Protection, 23" x 36", 100 Pack
current price $29.99

Simpli-Magic Disposable Absorbent Oil Spill Pads, Multi-Purpose Underpads & Training Pads, Leakproof Heavy Duty Protection, 23" x 36", 100 Pack

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct., $39.98, Was $47.48, $0.67/ea

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct.
current price Now $39.98, Was $47.48
$0.67/ea
$7.50 off

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant, $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Black, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Grey, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Red, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
Olive, variant on Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant
current price $18.48

Outdoor Voices Women's Logo Waistband Pant

4.0303 out of 5 stars
4.0303 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector, $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector
current price $399.00

Briggs & Stratton 3,600 PSI 2.5 GPM Gas Pressure Washer, CR950 Series™ Engine Featuring Control Touch™ Project Selector

Available for Shipping

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit, $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit
current price $79.98

NCAAF University of Maryland Football, Two (2) Lower Level Sideline Tickets + $20 Food & Beverage Credit

Available for Shipping

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk., $21.97, $2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.
current price $21.97
$2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.

Out of stock

20.5" Adjustable Mirror Chain Lariat Necklace in 14K Gold, $299.00

20.5" Adjustable Mirror Chain Lariat Necklace in 14K Gold
current price $299.00

20.5" Adjustable Mirror Chain Lariat Necklace in 14K Gold

Out of stock

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $13.98, $0.55/foz

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $13.98
$0.55/foz

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 265/70R16 112T Tire, $197.99, $197.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 265/70R16 112T Tire
current price $197.99
$197.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 265/70R16 112T Tire

Out of stock

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml, $9.99, $0.39/foz

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml
current price $9.99
$0.39/foz

Oliver Winery Soft Rosé Wine, 750 ml

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire, $287.99, $287.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire
current price $287.99
$287.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 285/45R22 114H Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.