New Items

Prices may vary in club and online

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection
Sponsored
Members-only price

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

Available for Shipping

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Garmin Forerunner 70, Black, $249.00

Garmin Forerunner 70, Black
White, variant on Garmin Forerunner 70, Black
Black, variant on Garmin Forerunner 70, Black
current price $249.00

Garmin Forerunner 70, Black

Available for Shipping

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush, $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sperry Youth Sneaker, $32.98

Sperry Youth Sneaker
Cappuccino - Online Only, variant on Sperry Youth Sneaker
Black - Online Only, variant on Sperry Youth Sneaker
current price $32.98

Sperry Youth Sneaker

Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes, $39.98

London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
Khaki, variant on London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes
current price $39.98
Options from $39.98 – $49.98

London Fog Garment Wash Solid Comforter Set, Assorted Sizes

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold, $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold
current price $349.00

Diamond Cut Faceted Huggie Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color

Instant Savings
Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color
Bottle Green, variant on Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price
15% off
Ends Sep 30

Little Seeds Briar 6-Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz., $7.48, $0.27/oz

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Kinder's Gold Label Sweet Honey BBQ Sauce, 27.5 oz.

Available for Shipping

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm, $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm
current price $249.00

Citizen Dress Classic Gold-Tone Black Dial Watch, 34mm

Available for Shipping

Regalo Baby Basics High Chair

Regalo Baby Basics High Chair
Members-only price

Regalo Baby Basics High Chair

Available for Shipping

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack
Members-only price

Prince Lionheart 3-in-1 Potty Training Pack

Available for Shipping

Meta Adventurer Glasses, Black, Brown Lenses + Charging Stand

Meta Adventurer Glasses, Black, Brown Lenses + Charging Stand
Members-only price

Meta Adventurer Glasses, Black, Brown Lenses + Charging Stand

Available for Shipping

Character Toddler Girl 2-Piece Pant Set, $11.98

Character Toddler Girl 2-Piece Pant Set
Toy Story, variant on Character Toddler Girl 2-Piece Pant Set
Minnie Mouse, variant on Character Toddler Girl 2-Piece Pant Set
Hello Kitty, variant on Character Toddler Girl 2-Piece Pant Set
current price $11.98

Character Toddler Girl 2-Piece Pant Set

4.9412 out of 5 stars
4.9412 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Wilson Girls Crew Sweater, $14.98

Wilson Girls Crew Sweater
Pink, variant on Wilson Girls Crew Sweater
Light Grey - Online Only, variant on Wilson Girls Crew Sweater
Cream, variant on Wilson Girls Crew Sweater
current price $14.98

Wilson Girls Crew Sweater

4.9259 out of 5 stars
4.9259 out of 5 Stars. 27 reviews
Available for Shipping

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator, $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator
current price $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator

Available for Shipping

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk., $18.98, $0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.
current price $18.98
$0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml, $67.58, $2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml
current price $67.58
$2.66/foz

Devaux Coeur des Bar Blanc de Blancs Champagne Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct., $36.98, Was $44.98, $0.46/ea

Instant Savings
Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.
current price Now $36.98, Was $44.98
$0.46/ea
$8 off
Ends Oct 27

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Express Women's Fashion Scuba Top, $17.98

Express Women's Fashion Scuba Top
current price $17.98

Express Women's Fashion Scuba Top

Available for Shipping

Disney Animated Holiday Village, $139.98

Disney Animated Holiday Village
current price $139.98

Disney Animated Holiday Village

Available for Shipping

Chevron Supreme 10W40 (12/1 QT) Conventional Motor Oil, $57.49

Chevron Supreme 10W40 (12/1 QT) Conventional Motor Oil
current price $57.49

Chevron Supreme 10W40 (12/1 QT) Conventional Motor Oil

Available for Shipping

Member’s Mark Gas Chiminea Fire Pit, $379.00

Member’s Mark Gas Chiminea Fire Pit
current price $379.00

Member’s Mark Gas Chiminea Fire Pit

Available for Shipping

Dockers Men's Casual Shoe, $29.87

Dockers Men's Casual Shoe
Brown, variant on Dockers Men's Casual Shoe
Black, variant on Dockers Men's Casual Shoe
current price $29.87

Dockers Men's Casual Shoe

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70", $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"
current price $19.98

Licensed Characters Adult Halloween Silk Touch Throw Blankets, 60" x 70"

4.5124 out of 5 stars
4.5124 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Costa Farms Live 10" Bird of Paradise in Decorative Pot, $39.98

Costa Farms Live 10" Bird of Paradise in Decorative Pot
current price $39.98

Costa Farms Live 10" Bird of Paradise in Decorative Pot

Available for Shipping

Joyburst Creatine Soda Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk., $16.98, $0.12/foz

Joyburst Creatine Soda Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $16.98
$0.12/foz

Joyburst Creatine Soda Variety Pack, 12 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping

Sperry Girls Boat Shoe, $32.98

Sperry Girls Boat Shoe
Lilac, variant on Sperry Girls Boat Shoe
Leopard, variant on Sperry Girls Boat Shoe
current price $32.98

Sperry Girls Boat Shoe

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium, $29.98

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium
current price $29.98

CargoLoc Weatherproof Protective Case, Black, Medium

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator, $1,065.00

Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator
Single Zone, variant on Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator
Dual Zone, variant on Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator
current price $1,065.00

Lanbo 24 Inch Wine Cooler Refrigerator

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Bear Blocks Two-Tier Cake, $57.98

Bear Blocks Two-Tier Cake
current price $57.98

Bear Blocks Two-Tier Cake

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 4 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

High Polish Tube Bangle Bracelet in 14K Gold, $399.00

High Polish Tube Bangle Bracelet in 14K Gold
current price $399.00

High Polish Tube Bangle Bracelet in 14K Gold

Available for Shipping

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk., $13.98, Was $14.98

Instant Savings
Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.
current price Now $13.98, Was $14.98
$1 off
Ends Oct 14

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Audio-Technica AT-UMX3 USB Audio Mixer for Livestreaming

Audio-Technica AT-UMX3 USB Audio Mixer for Livestreaming
Members-only price

Audio-Technica AT-UMX3 USB Audio Mixer for Livestreaming

Available for Shipping

Bulova Classic Gold-Tone Silver-White Dial Watch, 39mm, $289.00

Bulova Classic Gold-Tone Silver-White Dial Watch, 39mm
current price $289.00

Bulova Classic Gold-Tone Silver-White Dial Watch, 39mm

Available for Shipping

Logo Brands Johnson C Smith Golden Bulls 12'x12' Canopy, $199.98

Logo Brands Johnson C Smith Golden Bulls 12'x12' Canopy
current price $199.98

Logo Brands Johnson C Smith Golden Bulls 12'x12' Canopy

Available for Shipping

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top, $19.74

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Ivory - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Camelia  - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Black - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Auburn - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
current price $19.74

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

2.40 C.T.TW Round and Baguette Cut Diamond Band Ring in 14K Gold, $2,699.00

2.40 C.T.TW Round and Baguette Cut Diamond Band Ring in 14K Gold
current price $2,699.00

2.40 C.T.TW Round and Baguette Cut Diamond Band Ring in 14K Gold

Available for Shipping

Women's Character Winter Scene Sweatshirt, $14.98

Women's Character Winter Scene Sweatshirt
current price $14.98

Women's Character Winter Scene Sweatshirt

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket, $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Cow - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
current price $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket

Available for Shipping

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold, $349.00

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold

Available for Shipping

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator, $1,795.00

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
Single Zone, variant on Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
Dual Zone, variant on Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
current price $1,795.00

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas, $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Pink, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Green, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
White, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Mint, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
current price $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Lab Created Emerald Cut White Sapphire Eternity Ring in Sterling Silver, $109.00

Lab Created Emerald Cut White Sapphire Eternity Ring in Sterling Silver
current price $109.00

Lab Created Emerald Cut White Sapphire Eternity Ring in Sterling Silver

Out of stock

Toy Story Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

Toy Story Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

Toy Story Cupcakes, 30 ct.

Out of stock

Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire, $368.99, $368.99/ea

Instant Savings
Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire
current price $368.99
$368.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Defender LTX M/S2 - 275/65R20 116H Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 265/40R21 105V Tire, $446.99, $446.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 265/40R21 105V Tire
current price $446.99
$446.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 265/40R21 105V Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.