New Items

Prices may vary in club and online

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection
Sponsored
Members-only price

CHAMELO Lifestyle Dusk Classic Button Smart Audio Sunglasses, Black Frame with Smoke Lenses | Adjustable Electronic Tint, Bluetooth Open-Ear Audio + Integrated Microphone, Polarized UV Protection

Available for Shipping

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Boys Fleece Lined Tech Pants, $13.98

Eddie Bauer Boys Fleece Lined Tech Pants
Green, variant on Eddie Bauer Boys Fleece Lined Tech Pants
Black, variant on Eddie Bauer Boys Fleece Lined Tech Pants
Khaki, variant on Eddie Bauer Boys Fleece Lined Tech Pants
current price $13.98

Eddie Bauer Boys Fleece Lined Tech Pants

4.9333 out of 5 stars
4.9333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $1,699.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $1,699.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $21.99, $0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

Available for Pickup

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

Member’s Mark 30" Tapered Column Fire Pit, $299.98

Member’s Mark 30" Tapered Column Fire Pit
current price $299.98

Member’s Mark 30" Tapered Column Fire Pit

Available for Shipping or Pickup

Callaway Men's Quarter Zip Pullover, $29.98

Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Red, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Light Blue, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Green, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
Navy, variant on Callaway Men's Quarter Zip Pullover
current price $29.98

Callaway Men's Quarter Zip Pullover

Available for Shipping

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash, $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
current price $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes, $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.7742 out of 5 stars
4.7742 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Showdown with Captain Smoker, 547 pc.

Available for Shipping

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack, $6.98, $1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack
current price $6.98
$1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack

Available for Shipping or Pickup

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.6092 out of 5 stars
4.6092 out of 5 Stars. 563 reviews
Available for Shipping

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70", $29.98

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Kiawah Beige/White, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Ventura Beige, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Amagansett Stripe, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Margate Blue, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.98

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

SAMSUNG 5.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos HW-Q65F, $399.00

SAMSUNG 5.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos HW-Q65F
current price $399.00

SAMSUNG 5.1 Channel Soundbar w/Dolby Atmos HW-Q65F

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping or Pickup

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks, $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks
current price $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker, $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker
current price $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping or Pickup

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz., $13.98, Was $15.98, $0.38/oz

Instant Savings
REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.38/oz
$2 off
Ends Sep 30

REESE'S TAKE 5 Chocolate Candy, Snack Size Bag, 37 oz.

4.7544 out of 5 stars
4.7544 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods
Members-only price

GE Profile Opal Mini Countertop Nugget Ice Maker, Includes 2 Carbon Filters & 6 Descaling Pods

Available for Shipping

KitchenAid 8-Quart Color-Finished Stainless Steel Stockpot with Lid, $69.98

KitchenAid 8-Quart Color-Finished Stainless Steel Stockpot with Lid
current price $69.98

KitchenAid 8-Quart Color-Finished Stainless Steel Stockpot with Lid

Available for Shipping

Shark TurboBlade Cool & Heat 2-in-1 Bladeless Tower Fan & Space Heater, $299.98

Shark TurboBlade Cool & Heat 2-in-1 Bladeless Tower Fan & Space Heater
current price $299.98

Shark TurboBlade Cool & Heat 2-in-1 Bladeless Tower Fan & Space Heater

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"
Members-only price

Storm Shell XL Weatherproof Outdoor TV and Soundbar enclosure for TV's ranging 44" to 65"

Available for Shipping

Pendant Cutout Necklace in 14K Gold, $399.00

Pendant Cutout Necklace in 14K Gold
current price $399.00

Pendant Cutout Necklace in 14K Gold

Available for Shipping

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk., $14.97, $1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.
current price $14.97
$1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Weatherproof Adult Men Snow Boot, $49.98

Weatherproof Adult Men Snow Boot
BLACK, variant on Weatherproof Adult Men Snow Boot
BROWN, variant on Weatherproof Adult Men Snow Boot
current price $49.98

Weatherproof Adult Men Snow Boot

Available for Shipping , Pickup or Delivery

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Docker's Men's Work Shoe, $32.86

Docker's Men's Work Shoe
Black, variant on Docker's Men's Work Shoe
current price $32.86

Docker's Men's Work Shoe

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

EA Sports UFC 6 - PlayStation 5, $63.14

EA Sports UFC 6 - PlayStation 5
current price $63.14

EA Sports UFC 6 - PlayStation 5

Available for Shipping

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz, $5.98, $0.74/oz

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz
current price $5.98
$0.74/oz

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping or Pickup

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Dr. Hiriluk's Hideout, 271 pc.

Available for Shipping

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt, $12.98

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
Pink, variant on Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
Blue, variant on Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt
current price $12.98

Roxy Girls French Terry Crewneck Sweatshirt

4.9167 out of 5 stars
4.9167 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml, $13.99, $0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml
current price $13.99
$0.55/foz

Josh Cellars Sauvignon Blanc Wine, 750 ml

4.6111 out of 5 stars
4.6111 out of 5 Stars. 288 reviews
Available for Pickup or Delivery

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack, $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Green, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Blue, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Tan, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
current price $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70", $34.98

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Green, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Blue, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
Grey, variant on Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"
current price $34.98
From $34.98

Eddie Bauer Reversible Plaid Heated Plush Throw Blanket, 60"x70"

Available for Shipping or Pickup

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Star Fox - Nintendo Switch 2, $54.00

Star Fox - Nintendo Switch 2
current price $54.00

Star Fox - Nintendo Switch 2

Available for Shipping

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

Toy Story 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire, $266.50, $266.50/ea

Instant Savings
Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire
current price $266.50
$266.50/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire

Out of stock

Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver, $139.00

Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
Lab Created White Sapphire, variant on Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
Garnet, variant on Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
Blue Topaz, variant on Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver
current price $139.00

Round and Pear Cut Gemstone Pendant and Earring Set in Sterling Silver

Out of stock

Michelin e.Primacy - 245/40R20 99Y Tire, $315.99, $315.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 245/40R20 99Y Tire
current price $315.99
$315.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 245/40R20 99Y Tire

Out of stock

Dockers Men's Slip-On Work Shoe, $32.86

Dockers Men's Slip-On Work Shoe
Black, variant on Dockers Men's Slip-On Work Shoe
current price $32.86

Dockers Men's Slip-On Work Shoe

4.7826 out of 5 stars
4.7826 out of 5 Stars. 23 reviews
Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 245/40R21 100Y Tire, $460.99, $460.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 245/40R21 100Y Tire
current price $460.99
$460.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 245/40R21 100Y Tire

Out of stock

Hunter Women's Original Chelsea Boot, $79.98

Hunter Women's Original Chelsea Boot
Green, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Military Red, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Gravel/Biscuit, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Black, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
current price $79.98

Hunter Women's Original Chelsea Boot

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses, $19.98

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses
current price $19.98

Hurley HSL1013PS Blanca Square Sunglasses

Out of stock

Michelin Primacy All Season - 255/45R21 106W Tire, $449.99, $449.99/ea

Instant Savings
Michelin Primacy All Season - 255/45R21 106W Tire
current price $449.99
$449.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy All Season - 255/45R21 106W Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.