New Items

Prices may vary in club and online

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5037 out of 5 stars
3.5037 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

Instant Savings
Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire
Sponsored
Members-only price
$100 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Pirelli P7 A/S Plus 3 - 205/50R17/XL 93V Tire

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup
Available for installation in 3 days

DKNY Women's Long Puffer, $49.98

DKNY Women's Long Puffer
Navy, variant on DKNY Women's Long Puffer
Taupe, variant on DKNY Women's Long Puffer
Green, variant on DKNY Women's Long Puffer
Black, variant on DKNY Women's Long Puffer
current price $49.98

DKNY Women's Long Puffer

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt, $18.24

Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
Washed Black, variant on Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
Washed Olive, variant on Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
Washed Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt
current price $18.24

Edited by Maren Morris Women's Fringe Sweatshirt

4.1304 out of 5 stars
4.1304 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

LEGO Icons Golden Retriever Puppy Building Set, 2102 pc.

LEGO Icons Golden Retriever Puppy Building Set, 2102 pc.
Members-only price

LEGO Icons Golden Retriever Puppy Building Set, 2102 pc.

Available for Shipping

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs., $13.98, $5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.
Sponsored
current price $13.98
$5.33/lb

Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 2.625 lbs.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.
Members-only price

Redcon1 MRE Lite Whole Food Protein Powder – Vanilla Milkshake, 2.1 lbs.

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk., $8.58, $2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.
current price $8.58
$2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds, $129.00

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
Black, variant on Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
Ice Blue, variant on Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
current price $129.00

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe), $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)
Sponsored
current price $49.98

Tramontina 3-Quart Heart Shape Enameled Cast Iron Dutch Oven (Shallow, Oven Safe)

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

JBL Tune 780NC Wireless Noise Cancelling Bluetooth Headphones, $119.00

JBL Tune 780NC Wireless Noise Cancelling Bluetooth Headphones
current price $119.00

JBL Tune 780NC Wireless Noise Cancelling Bluetooth Headphones

Available for Shipping

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds, $129.00

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
Purple, variant on NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
Black, variant on NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds
current price $129.00

NEW! Shokz OpenDots Air Open-Ear Clip-On Earbuds

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Cultivar Coffee Dark Roast Whole Bean, Cream & Sugar, 27 oz., $24.98, $0.93/oz

Cultivar Coffee Dark Roast Whole Bean, Cream & Sugar, 27 oz.
current price $24.98
$0.93/oz

Cultivar Coffee Dark Roast Whole Bean, Cream & Sugar, 27 oz.

Available for Shipping

Ryse 25g Loaded Protein Powder, Milk Chocolate, 2.2 lbs., $29.98, $0.85/oz

Ryse 25g Loaded Protein Powder, Milk Chocolate, 2.2 lbs.
current price $29.98
$0.85/oz

Ryse 25g Loaded Protein Powder, Milk Chocolate, 2.2 lbs.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92, Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct, $19.98, $1.54/ea

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct
current price $19.98
$1.54/ea

Built Puff Protein Bar Mixed Box (7 Cookies N' Cream Puff + 6 Coconut Puff), 13ct

Available for Shipping

Hurley Girls Quarter Zip Pullover, $14.98

Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Purple - Online Only, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Turquoise, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
Fuchsia, variant on Hurley Girls Quarter Zip Pullover
current price $14.98

Hurley Girls Quarter Zip Pullover

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT, $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT
current price $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz., $19.48, $1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.
current price $19.48
$1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.

Available for Shipping

Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color

Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color
Blue, variant on Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Little Seeds Posey 6-Drawer Dresser, Choose Color

4.5385 out of 5 stars
4.5385 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz, $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz
current price $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk., $8.78, $1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.
current price $8.78
$1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Limited Too Girls Velour Jacket, $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket
Grey, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Black, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Pink, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
current price $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands, $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands
current price $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands

Available for Shipping

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs., $7.98, $1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.
current price $7.98
$1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70", $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Halloween, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Fall Leaves, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Pumpkins, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"

Available for Shipping

4D Build, KPop Demon Hunters Rumi in Ramyeon Cup 3D Puzzle, 138 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Rumi in Ramyeon Cup 3D Puzzle, 138 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Rumi in Ramyeon Cup 3D Puzzle, 138 Pieces

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards, $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards
current price $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards

Available for Shipping

NordicTrack Commercial 1250 Treadmill with 10" Tilting Touchscreen, $1,599.00

NordicTrack Commercial 1250 Treadmill with 10" Tilting Touchscreen
current price $1,599.00

NordicTrack Commercial 1250 Treadmill with 10" Tilting Touchscreen

Available for Shipping

Costa Farms Live 10" Monstera in Decorative Pot, $39.98

Costa Farms Live 10" Monstera in Decorative Pot
current price $39.98

Costa Farms Live 10" Monstera in Decorative Pot

Available for Shipping

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand
Members-only price

Meta Adventurer Glasses, Tortoise, Clear Lenses + Charging Stand

Available for Shipping , Pickup or Delivery

London Fog Womens Ultra Long Puffer, $58.98

London Fog Womens Ultra Long Puffer
Black, variant on London Fog Womens Ultra Long Puffer
Brown, variant on London Fog Womens Ultra Long Puffer
Khaki, variant on London Fog Womens Ultra Long Puffer
current price $58.98

London Fog Womens Ultra Long Puffer

Available for Shipping

Converse Boys Logo Hoodie, $13.98

Converse Boys Logo Hoodie
Khaki, variant on Converse Boys Logo Hoodie
Charcoal, variant on Converse Boys Logo Hoodie
Green, variant on Converse Boys Logo Hoodie
current price $13.98

Converse Boys Logo Hoodie

Available for Shipping

Hot Wheels Monster Trucks Ultimate Smash Pack, $39.98

Hot Wheels Monster Trucks Ultimate Smash Pack
current price $39.98

Hot Wheels Monster Trucks Ultimate Smash Pack

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Character Boys Plush Quarter Zip, $14.98

Character Boys Plush Quarter Zip
current price $14.98

Character Boys Plush Quarter Zip

4.85 out of 5 stars
4.85 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $1,999.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $1,999.00

Skytech Tempest Gaming Desktop | AMD Ryzen 7 7800 X3D | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band, $299.00

Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band
Black, variant on Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band
Bone/Gold, variant on Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band
current price $299.00

Garmin Vivoactive 6, slate with Black Band

Available for Shipping

Westinghouse 4000-Lumen Solar LED Barn Light with Motion Sensor, $44.98

Westinghouse 4000-Lumen Solar LED Barn Light with Motion Sensor
current price $44.98

Westinghouse 4000-Lumen Solar LED Barn Light with Motion Sensor

Available for Shipping

LEGO ONE PIECE Battle at Drum Castle, 1038 pc.

LEGO ONE PIECE Battle at Drum Castle, 1038 pc.
Members-only price

LEGO ONE PIECE Battle at Drum Castle, 1038 pc.

Available for Shipping

Invisible Glass Cleaner Ultimate Glass Cleaning Kit, $22.98

Invisible Glass Cleaner Ultimate Glass Cleaning Kit
current price $22.98

Invisible Glass Cleaner Ultimate Glass Cleaning Kit

4.95 out of 5 stars
4.95 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Sperry Girl's Boots, $39.98

Sperry Girl's Boots
Tan - Online Only, variant on Sperry Girl's Boots
Leopard - Online Only, variant on Sperry Girl's Boots
current price $39.98

Sperry Girl's Boots

Available for Shipping

Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire, $379.99, $379.99/ea

Instant Savings
Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire
current price $379.99
$379.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin e.Primacy - 275/50R20 113W Tire

Out of stock

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 285/45R21 113Y Tire, $516.99, $516.99/ea

Instant Savings
Michelin Pilot Sport All Season 4 - 285/45R21 113Y Tire
current price $516.99
$516.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Pilot Sport All Season 4 - 285/45R21 113Y Tire

Out of stock

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold, $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold

Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire, $468.99, $468.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire
current price $468.99
$468.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire

Out of stock

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $13.98, $0.55/foz

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $13.98
$0.55/foz

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 265/70R16 112T Tire, $197.99, $197.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 265/70R16 112T Tire
current price $197.99
$197.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 265/70R16 112T Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.