Pet Supplies(230+)
Prices may vary in club and online
Pet SuppliesDogsPet AccessoriesCatsDog TreatsGifts for PetsDog FoodPet SupplementsTreat Your Pets like family.Cat Food & TreatsCat AccessoriesPuppy EssentialsFlea & Tick CareDog AccessoriesPet BedsDog Flea & Tick CareCat LitterDog ToysMars Dog SuppliesQuick Kid-Friendly MainsNew Lower Price - PetsFresh Step July ISB SavingsPetIQ Flea and Tick SeasonEveryday Tasty FunCat Flea & Tick CarePurina Dry Cat FoodTreat a Dog with Milk-Bone this Holiday SeasonMars Cat SuppliesExplore flavor in every form Iams
Sort by|
Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz., $24.98, $0.69/oz

Sponsored
$2498
current price $24.98$0.69/oz
Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
4.7944 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk., $14.98, $0.42/ea

Sponsored
$1498
current price $14.98$0.42/ea
BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
4.6928 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct., $19.98, $0.11/ea

$1998
current price $19.98$0.11/ea
Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.
4.541 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs., $14.98, $0.31/oz

$1498
current price $14.98$0.31/oz
Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.
4.6437 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound, $16.99, $5.86/lb

$1699
current price $16.99avg. price
$5.86/lb
Final cost by weight
Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound
4.7577 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Sponsored
Members-only price
$3 off
Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
4.8063 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color, $19.98
$1998
current price $19.98Options from $19.98 – $29.87
Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
4.5315 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color, $34.98
$3498
current price $34.98Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
4.9474 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct., $19.98, $0.17/ea

$1998
current price $19.98$0.17/ea
Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct.
3.625 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk., $19.97, $0.21/oz

Sponsored
$1997
current price $19.97$0.21/oz
Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.
4.6098 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color, $19.98

$1998
current price $19.98Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color
4.9231 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit, $29.98

$2998
current price $29.98PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit
Available for Shipping Shipping
Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz., $19.98, $0.56/oz

$1998
current price $19.98$0.56/oz
Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz.
4.5397 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

$3898
current price $38.98$0.23/oz
Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
4.5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites, $29.97, $0.19/ea

$2997
current price $29.97$0.19/ea
Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites
4.5778 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz, $29.97, $0.94/foz

$2997
current price $29.97$0.94/foz
Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz
Available for Shipping Shipping
Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color, $39.98
$3998
current price $39.98Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
2.5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches, $12.48, $0.39/ea

$1248
current price $12.48$0.39/ea
Temptations Lickable Puree Adult Variety Chicken, Salmon, and Tuna Cat Treats, 32 ct. 0.4 oz. Pouches
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain, $64.98

$6498
current price $64.98Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain
4.2 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites, $29.97

$2997
current price $29.97Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites
4.6223 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk., $15.49, $5.16/ea

$1549
current price $15.49$5.16/ea
Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk.
4.7368 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Purina Friskies Pate Wet Cat Food Variety Pack with Glaz’d and Infuz’d and Friskies Pate, 60 ct., 5.5 oz. Cans, $42.98, $0.13/oz

$4298
current price $42.98$0.13/oz
Purina Friskies Pate Wet Cat Food Variety Pack with Glaz’d and Infuz’d and Friskies Pate, 60 ct., 5.5 oz. Cans
4.6132 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
ZESTY PAWS Flea and Tick Spray, 32 fl. oz., $29.97, $0.94/foz

$2997
current price $29.97$0.94/foz
ZESTY PAWS Flea and Tick Spray, 32 fl. oz.
Available for Shipping Shipping
Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs., $26.98, $0.93/lb

$2698
current price $26.98$0.93/lb
Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs.
4.75 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Minties Fresh Bites 15oz, $17.98, $1.20/oz

$1798
current price $17.98$1.20/oz
Minties Fresh Bites 15oz
4.3995 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set, $17.98, $4.50/ea

$1798
current price $17.98$4.50/ea
HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set
4.1711 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs., $26.98, $0.93/lb

$2698
current price $26.98$0.93/lb
Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs.
4.7419 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk., $29.99, $4.28/oz

$2999
current price $29.99$4.28/oz
Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk.
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
BONKERS Licky Tubes Chicken and Salmon Flavored Wet Cat Treats, 72 Pieces, $14.98, $0.21/ea

$1498
current price $14.98$0.21/ea
BONKERS Licky Tubes Chicken and Salmon Flavored Wet Cat Treats, 72 Pieces
4.4286 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Alpaca Dog Toy, 3 pk., $14.98, $4.99/ea

$1498
current price $14.98$4.99/ea
Alpaca Dog Toy, 3 pk.
4.4306 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Halloween Spooky Fun, Dog Toy, 24", Choose Character, $9.98

$998
current price $9.98Halloween Spooky Fun, Dog Toy, 24", Choose Character
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size, $34.98
$3498
current price $34.98Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Available for Shipping Shipping
Fresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct., $12.88, $0.43/ea

$1288
current price $12.88$0.43/ea
Options from $10.48 – $12.88
Fresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct.
4.6923 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Purina Beggin’ Ghoulish Ghosts With Bacon Halloween Dog Treats, 54 oz. Pouch, $15.98, $0.30/oz

$1598
current price $15.98$0.30/oz
Purina Beggin’ Ghoulish Ghosts With Bacon Halloween Dog Treats, 54 oz. Pouch
Available for Shipping Shipping
Bubble Faux Fur Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size, $34.98
$3498
current price $34.98Bubble Faux Fur Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Available for Shipping Shipping
Petshop Hanging' In There Plush Dog Toy, 3 Pack, $13.98, $4.66/ea

$1398
current price $13.98$4.66/ea
Petshop Hanging' In There Plush Dog Toy, 3 Pack
Available for Shipping Shipping
Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct., $19.98, $1.11/ea

$1998
current price $19.98$1.11/ea
Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct.
4.5808 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Serta Faux Fur Donut Bed, Medium, Choose Color, $19.98
$1998
current price $19.98Serta Faux Fur Donut Bed, Medium, Choose Color
3.2 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Tidy Cat Super Jug Twin Pack Multi-Cat Clumping Litter With Glade Clear Springs Scent, 42 lbs. (2 Pack, 21 lb. Jugs), $19.28, $0.46/lb

$1928
current price $19.28$0.46/lb
Tidy Cat Super Jug Twin Pack Multi-Cat Clumping Litter With Glade Clear Springs Scent, 42 lbs. (2 Pack, 21 lb. Jugs)
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pup-Peroni Dog Treats with Real Beef Brisket, Hickory Smoked Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

$1698
current price $16.98$0.37/oz
Pup-Peroni Dog Treats with Real Beef Brisket, Hickory Smoked Flavor, 46 oz.
4.8 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans, $42.98, $0.13/oz

$4298
current price $42.98$0.13/oz
Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans
4.5919 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle, $14.98, $4.99/ea

$1498
current price $14.98$4.99/ea
Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle
4 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Zesty Paws, 8-in-1 Multivitamin Bites, Pumpkin, 160 ct., $29.97, $0.19/ea

$2997
current price $29.97$0.19/ea
Zesty Paws, 8-in-1 Multivitamin Bites, Pumpkin, 160 ct.
Available for Shipping Shipping
Fresh Step Heavy Duty Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs., $22.98, $0.55/lb

$2298
current price $22.98$0.55/lb
Fresh Step Heavy Duty Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs.
4.635 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color, $15.98
$1598
current price $15.98Options from $12.98 – $17.98
Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
2.4 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct., $9.98, $0.01/ea

$998
current price $9.98$0.01/ea
Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct.
Out of stock
Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color, $24.98

$2498
current price $24.98Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color
Out of stock
Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz., $15.98, $0.30/oz

$1598
current price $15.98$0.30/oz
Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz.
Out of stock
Dental Friend, Dental Sponge Treat For Adult Dogs, 30 ct., 33 oz., $14.98, $0.45/oz

$1498
current price $14.98$0.45/oz
Dental Friend, Dental Sponge Treat For Adult Dogs, 30 ct., 33 oz.
Out of stock






