Hyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk., $16.37, $1.36/foz

Hyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk.
current price $16.37
$1.36/foz

Hyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk.

4.6863 out of 5 stars
4.6863 out of 5 Stars. 51 reviews

Over-the-Counter Medication

Prices may vary in club and online

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct., $20.98, $0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.
Sponsored
current price $20.98
$0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.

4.8587 out of 5 stars
4.8587 out of 5 Stars. 2711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Culturelle Digestive Daily Probiotics Capsules, 80 ct., $29.98, $0.37/ea

Culturelle Digestive Daily Probiotics Capsules, 80 ct.
Sponsored
current price $29.98
$0.37/ea

Culturelle Digestive Daily Probiotics Capsules, 80 ct.

4.7701 out of 5 stars
4.7701 out of 5 Stars. 2301 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct., $24.98, $0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.
current price $24.98
$0.35/ea

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cough, Cold & Flu Relief LiquiCaps, 72 ct.

4.783 out of 5 stars
4.783 out of 5 Stars. 788 reviews
Available for Shipping or Pickup

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct., $31.98, $0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex 12-Hour Maximum Strength Chest Congestion Expectorant Tablets, 1200 mg Guaifenesin 56 ct.

4.8281 out of 5 stars
4.8281 out of 5 Stars. 925 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Physician's Choice 60 Billion CFU Probiotic Capsules, 84 ct.

Physician's Choice 60 Billion CFU Probiotic Capsules, 84 ct.
Members-only price

Physician's Choice 60 Billion CFU Probiotic Capsules, 84 ct.

4.7584 out of 5 stars
4.7584 out of 5 Stars. 1101 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Om Mushroom Superfood Lion's Mane Capsules, Supplement for Memory, Focus, Brain Cognitive Support 195 ct., $31.98, $0.16/ea

Om Mushroom Superfood Lion's Mane Capsules, Supplement for Memory, Focus, Brain Cognitive Support 195 ct.
Sponsored
current price $31.98
$0.16/ea

Om Mushroom Superfood Lion's Mane Capsules, Supplement for Memory, Focus, Brain Cognitive Support 195 ct.

4.6121 out of 5 stars
4.6121 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping

Trojan Variety Pack Lubricated Latex Condoms, 40 ct., $14.98, $0.37/ea

Trojan Variety Pack Lubricated Latex Condoms, 40 ct.
current price $14.98
$0.37/ea

Trojan Variety Pack Lubricated Latex Condoms, 40 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 185 reviews
Available for Shipping

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct., $17.48, $1.17/ea

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct.
current price $17.48
$1.17/ea

Salonpas Lidocaine Pain-Relieving Gel-Patch, 15 ct.

4.5227 out of 5 stars
4.5227 out of 5 Stars. 1825 reviews
Available for Shipping

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk., $19.98

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk.
current price $19.98

Biofreeze Professional Menthol Pain Relief Spray, 4 fl. oz, 2 pk.

4.3648 out of 5 stars
4.3648 out of 5 Stars. 159 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, For Sensitive Skin, Clear, 72 ct., $19.98, $0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, For Sensitive Skin, Clear, 72 ct.
Sponsored
current price $19.98
$0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, For Sensitive Skin, Clear, 72 ct.

4.5027 out of 5 stars
4.5027 out of 5 Stars. 929 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Digestive Advantage Daily Probiotic Gummies, 120 ct., $19.38, $0.16/ea

Digestive Advantage Daily Probiotic Gummies, 120 ct.
current price $19.38
$0.16/ea
From $19.38

Digestive Advantage Daily Probiotic Gummies, 120 ct.

4.7723 out of 5 stars
4.7723 out of 5 Stars. 1660 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Daycon Essentials 3-Ply Face Mask 50 ct., $6.98, $0.14/ea

Daycon Essentials 3-Ply Face Mask 50 ct.
current price $6.98
$0.14/ea

Daycon Essentials 3-Ply Face Mask 50 ct.

4.5039 out of 5 stars
4.5039 out of 5 Stars. 776 reviews
Available for Shipping

BinaxNOW COVID-19 Antigen Self Test, 2 ct.

BinaxNOW COVID-19 Antigen Self Test, 2 ct.
Members-only price

BinaxNOW COVID-19 Antigen Self Test, 2 ct.

4.6059 out of 5 stars
4.6059 out of 5 Stars. 1091 reviews
Available for Shipping

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct., $31.98, $0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.
current price $31.98
$0.57/ea

Mucinex DM 12-Hour Maximum Strength Mucus Relief Tablets, 56 ct.

4.8216 out of 5 stars
4.8216 out of 5 Stars. 1177 reviews
Available for Shipping or Pickup

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk., $17.38, $4.34/oz

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk.
current price $17.38
$4.34/oz

Preparation H Hemorrhoid Symptom Treatment Ointment, 2 oz., 2 pk.

4.6623 out of 5 stars
4.6623 out of 5 Stars. 154 reviews
Available for Shipping

KY Lubricant Dual Pack, Ultragel 1 x 4.5 fl. oz. & Warming Jelly 1 x 2.5 fl. oz., $15.78

KY Lubricant Dual Pack, Ultragel 1 x 4.5 fl. oz. & Warming Jelly 1 x 2.5 fl. oz.
current price $15.78

KY Lubricant Dual Pack, Ultragel 1 x 4.5 fl. oz. & Warming Jelly 1 x 2.5 fl. oz.

4.8364 out of 5 stars
4.8364 out of 5 Stars. 110 reviews
Available for Shipping

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz., $39.98, $3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.
current price $39.98
$3.24/oz

Voltaren Topical Arthritis Pain Relief Gel, 5.3 oz. 2 pk., + 1.7 oz.

4.4861 out of 5 stars
4.4861 out of 5 Stars. 8889 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 1, 21 ct.

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 1, 21 ct.
Members-only price

NicoDerm CQ Nicotine Patches, Step 1, 21 ct.

4.5143 out of 5 stars
4.5143 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk., $12.98, $0.26/ea

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk.
current price $12.98
$0.26/ea

Tylenol Extra Strength, 500 mg. Acetaminophen, 2 caplets/pk., 50 pk.

4.7527 out of 5 stars
4.7527 out of 5 Stars. 1820 reviews
Available for Shipping

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk., $19.98, $0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.
current price $19.98
$0.83/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Kids' Cold & Cough Liquid, Berry, 8 fl. oz., 3 pk.

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 63 reviews
Available for Shipping or Pickup

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct., $20.98, $0.09/ea

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct.
current price $20.98
$0.09/ea

Tylenol PM Extra Strength Pain Relief Caplets 225 ct.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 1810 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vitafusion Men's Multivitamin Gummies, 220 ct., $13.38, $0.06/ea

Vitafusion Men's Multivitamin Gummies, 220 ct.
current price $13.38
$0.06/ea

Vitafusion Men's Multivitamin Gummies, 220 ct.

4.714 out of 5 stars
4.714 out of 5 Stars. 1472 reviews
Available for Shipping

Soundcore by Anker Sleep A20 Noise Masking True Wireless Earbud Headphones, $139.00

Soundcore by Anker Sleep A20 Noise Masking True Wireless Earbud Headphones
current price $139.00

Soundcore by Anker Sleep A20 Noise Masking True Wireless Earbud Headphones

3.6346 out of 5 stars
3.6346 out of 5 Stars. 104 reviews
Available for Shipping

Nature Made Super B Complex Tablet, 460 ct., $18.78, $0.04/ea

Nature Made Super B Complex Tablet, 460 ct.
current price $18.78
$0.04/ea

Nature Made Super B Complex Tablet, 460 ct.

4.7721 out of 5 stars
4.7721 out of 5 Stars. 272 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Extra Strength Drug Free Nasal Strips, Tan, 44 ct., $9.42, $0.21/ea

Member's Mark Extra Strength Drug Free Nasal Strips, Tan, 44 ct.
current price $9.42
$0.21/ea

Member's Mark Extra Strength Drug Free Nasal Strips, Tan, 44 ct.

4.7052 out of 5 stars
4.7052 out of 5 Stars. 960 reviews
Available for Shipping

Allegra Children's 12-Hour Berry Flavor Allergy Relief Liquid, 4 fl. oz., 3 pk, $14.71

Allegra Children's 12-Hour Berry Flavor Allergy Relief Liquid, 4 fl. oz., 3 pk
current price $14.71
From $14.71

Allegra Children's 12-Hour Berry Flavor Allergy Relief Liquid, 4 fl. oz., 3 pk

4.7153 out of 5 stars
4.7153 out of 5 Stars. 288 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Natrol Sleep Melatonin 10mg Per Serving Gummies, Strawberry, 180 ct.

Natrol Sleep Melatonin 10mg Per Serving Gummies, Strawberry, 180 ct.
Members-only price

Natrol Sleep Melatonin 10mg Per Serving Gummies, Strawberry, 180 ct.

4.643 out of 5 stars
4.643 out of 5 Stars. 1518 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Airborne Vitamin C Immune Support Effervescent Tablets, 36 ct., $17.48, $0.49/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Effervescent Tablets, 36 ct.
current price $17.48
$0.49/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Effervescent Tablets, 36 ct.

4.6526 out of 5 stars
4.6526 out of 5 Stars. 235 reviews
Available for Shipping

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct., $23.98, $0.12/ea

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct.
current price $23.98
$0.12/ea

Dulcolax Comfort-Coated Laxative Tablets, 200 ct.

4.4498 out of 5 stars
4.4498 out of 5 Stars. 2697 reviews
Available for Shipping

Physician's Choice Women's 50 Billion CFU Probiotic Capsules, 84 ct.

Physician's Choice Women's 50 Billion CFU Probiotic Capsules, 84 ct.
Members-only price

Physician's Choice Women's 50 Billion CFU Probiotic Capsules, 84 ct.

4.7514 out of 5 stars
4.7514 out of 5 Stars. 350 reviews
Available for Shipping

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk., $18.48, $0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $18.48
$0.51/foz

ZzzQuil Nighttime Sleep-Aid Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1911 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct., $29.98, $0.30/ea

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct.
current price $29.98
$0.30/ea

Pepcid Complete Acid Reducer + Antacid Chewable Tablets, Berry, 100 ct.

4.8027 out of 5 stars
4.8027 out of 5 Stars. 2869 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

OLLY Adult Probiotic + Prebiotic Digestive Support Gummy, Peach, 70 ct., $19.88, $0.28/ea

OLLY Adult Probiotic + Prebiotic Digestive Support Gummy, Peach, 70 ct.
current price $19.88
$0.28/ea

OLLY Adult Probiotic + Prebiotic Digestive Support Gummy, Peach, 70 ct.

4.6022 out of 5 stars
4.6022 out of 5 Stars. 807 reviews
Available for Shipping

Emergen-C Immune+ Triple Action Vitamin C Powder, 1000mg, 90 ct.

Emergen-C Immune+ Triple Action Vitamin C Powder, 1000mg, 90 ct.
Members-only price

Emergen-C Immune+ Triple Action Vitamin C Powder, 1000mg, 90 ct.

4.7477 out of 5 stars
4.7477 out of 5 Stars. 555 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct., $16.38, $0.12/ea

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct.
current price $16.38
$0.12/ea

Salonpas Pain-Relieving Patch, 140 ct.

4.7159 out of 5 stars
4.7159 out of 5 Stars. 711 reviews
Available for Shipping

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct., $21.98, $0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.
current price $21.98
$0.07/ea

Aleve Soft-Grip Arthritis Caplets, 320 ct.

4.8684 out of 5 stars
4.8684 out of 5 Stars. 1094 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk., $17.98, $0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $17.98
$0.50/foz

Pepto Bismol Ultra Liquid, Original, 12 fl. oz., 3 pk.

4.8356 out of 5 stars
4.8356 out of 5 Stars. 888 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct., $23.48, $0.09/ea

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct.
current price $23.48
$0.09/ea

NeilMed Sinus Relief Rinse Kit with Premixed Packets 250 ct.

4.9465 out of 5 stars
4.9465 out of 5 Stars. 617 reviews
Available for Shipping

Nature Made Vitamin D 1000 IU Softgels, 650 ct., $16.98, $0.03/ea

Nature Made Vitamin D 1000 IU Softgels, 650 ct.
current price $16.98
$0.03/ea

Nature Made Vitamin D 1000 IU Softgels, 650 ct.

4.8625 out of 5 stars
4.8625 out of 5 Stars. 589 reviews
Available for Shipping

Culturelle Women's 4-in-1 Protection Capsules, 60 ct., $33.98, $0.57/ea

Culturelle Women's 4-in-1 Protection Capsules, 60 ct.
current price $33.98
$0.57/ea

Culturelle Women's 4-in-1 Protection Capsules, 60 ct.

4.6315 out of 5 stars
4.6315 out of 5 Stars. 1110 reviews
Available for Shipping

MaryRuth's Liquid Morning Multivitamin, Raspberry, 22 fl. oz., 2 pk., $34.98, $0.79/foz

MaryRuth's Liquid Morning Multivitamin, Raspberry, 22 fl. oz., 2 pk.
current price $34.98
$0.79/foz

MaryRuth's Liquid Morning Multivitamin, Raspberry, 22 fl. oz., 2 pk.

4.6242 out of 5 stars
4.6242 out of 5 Stars. 3124 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sterile Alcohol Swabs, 70% Isopropyl Alcohol, 800 ct., $6.12, Was $7.98, $0.01/ea

Member's Mark Sterile Alcohol Swabs, 70% Isopropyl Alcohol, 800 ct.
current price Now $6.12, Was $7.98
$0.01/ea
$1.86 off

Member's Mark Sterile Alcohol Swabs, 70% Isopropyl Alcohol, 800 ct.

4.7592 out of 5 stars
4.7592 out of 5 Stars. 1001 reviews
Available for Shipping

Culturelle Kids Purely Probiotics Packets 60 ct., $27.84, $0.46/ea

Culturelle Kids Purely Probiotics Packets 60 ct.
current price $27.84
$0.46/ea

Culturelle Kids Purely Probiotics Packets 60 ct.

4.1802 out of 5 stars
4.1802 out of 5 Stars. 3834 reviews
Available for Shipping

Navage Nasal Care Saline Nasal Irrigation Bundle, $99.98

Navage Nasal Care Saline Nasal Irrigation Bundle
current price $99.98

Navage Nasal Care Saline Nasal Irrigation Bundle

4.7077 out of 5 stars
4.7077 out of 5 Stars. 390 reviews
Available for Shipping

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk., $12.98, $1.08/foz

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk.
current price $12.98
$1.08/foz

Children's Motrin Pain Reliever/Fever Reducer NSAID, 100 mg Ibuprofen, Original Berry 4 oz., 3 pk.

4.8112 out of 5 stars
4.8112 out of 5 Stars. 985 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Centrum Silver Multivitamins for Men Over 50, Multimineral Supplement Tablets, 275 ct., $21.98, $0.08/ea

Centrum Silver Multivitamins for Men Over 50, Multimineral Supplement Tablets, 275 ct.
current price $21.98
$0.08/ea

Centrum Silver Multivitamins for Men Over 50, Multimineral Supplement Tablets, 275 ct.

4.8565 out of 5 stars
4.8565 out of 5 Stars. 1289 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct., $17.98, Was $19.88, $0.16/ea

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.16/ea
$1.90 off

OLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct.

4.3276 out of 5 stars
4.3276 out of 5 Stars. 2094 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct., $15.98, $0.06/ea

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct.
current price $15.98
$0.06/ea

Bayer Back and Body Pain Reliever Aspirin with Caffeine, 500 mg. Caplets, 250 ct.

4.5594 out of 5 stars
4.5594 out of 5 Stars. 1119 reviews
Out of stock