Christmas(640+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsChristmasHome EssentialsHome DecorChristmas DecorShop All Home DecorIndoor Shop by LookRugsShop All RugsClassic ChristmasCozy Movie Night EssentialsShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookKitchen and DiningLarge Area RugsFaux PlantsHoliday BlushFun & BrightEvergreen EleganceWreaths, Garlands & TopiaryHoliday Home OrganizationColorful & Fun Outdoor DecorDIY Gingerbread housesCovered PorchClassic Holiday DecorHoliday LightsIndoor PlantsWreathsLamps & LightingSeasonal DecorHoliday TablescapeChristmas TreesColor-changing DecorCards, Ribbon & Wrapping PaperBlinds & Window TreatmentsDecorative StorageSmall Accent RugsWall ArtWashable RugsOrnaments & Tree TrimTabletop DecorationsNew & Awesome KitchenMirrorsTopiary7 to 9 ft.7 to 7.5 ft.NutcrackersGift WrapRunnersSpiritual DecorShagOutdoor Cool WhiteGarlandsCandlesLinden FirRibbonsStorage BagsSpruce PineOutdoor Warm White9 to 12 ftSnowy GeorgiaAnti-Fatigue MatsAugusta PineSantasFlocked AspenNatural DecorDuchess Fir
Sort by|
FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags, $99.94

Sponsored
$9994
current price $99.94FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags
4.4749 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set, $249.98

Sponsored
$24998
current price $249.98Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set
4.5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 5 Tier Storage Shelf, 48" W x 24" D x 72" H, $94.98, Was $109.00

Now$9498
current price Now $94.98, Was $109.00$109.00
$14.02 off
Member's Mark 5 Tier Storage Shelf, 48" W x 24" D x 72" H
4.5269 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs., $12.98, $3.71/lb

$1298
current price $12.98$3.71/lb
Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
4.4038 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct., $16.82, $0.35/ea

$1682
current price $16.82$0.35/ea
From $16.82
Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct.
4.8259 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Sponsored
Members-only price
Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
4.4869 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors, $10.98
$1098
current price $10.98Options from $10.98 – $16.98
Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, 2'x 3'7", Assorted Colors
4.6363 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

$1376
current price $13.76$4.59/ea
Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.
3.9746 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color, $33.96
$3396
current price $33.96Member's Mark 5.5-Quart Modern Ceramic Jumbo Cooker, Choose Color
4.6203 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Boost LED Grow Light 2FT. Full Spectrum Red Light Enhancement Linkable, $14.98

Sponsored
$1498
current price $14.98Boost LED Grow Light 2FT. Full Spectrum Red Light Enhancement Linkable
4.8 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 8-Piece Stemless Crystal Wine Glass Set, $19.98

$1998
current price $19.98Member's Mark 8-Piece Stemless Crystal Wine Glass Set
3 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Tiered Basket Stand, $39.98
$3998
current price $39.98Member's Mark 3-Tiered Basket Stand
4.3718 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set, $199.00
$19900
current price $199.00Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
4.4269 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 16-Piece Round Shape Glass Food Storage Set by Glasslock, $24.98

$2498
current price $24.98Member's Mark 16-Piece Round Shape Glass Food Storage Set by Glasslock
4.7309 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Premium Forged Stainless Steel 20 Piece Flatware Set, $39.98

$3998
current price $39.98Member's Mark Premium Forged Stainless Steel 20 Piece Flatware Set
4 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct., $15.78, $0.35/ea

$1578
current price $15.78$0.35/ea
Member's Mark Clear Plastic Plates, 9" 45 ct.
4.7542 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 9-Piece Tritan Bakers Food Storage Set, $34.98

$3498
current price $34.98Member's Mark 9-Piece Tritan Bakers Food Storage Set
4.4915 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct., $15.78, $0.18/ea

$1578
current price $15.78$0.18/ea
Member's Mark Clear Plastic Plates, 6.25" 90 ct.
4.7726 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk., $11.63, $5.82/ea

$1163
current price $11.63$5.82/ea
Member's Mark Cauliflower Crust Cheese Pizza, Frozen, 15 oz., 2 pk.
4.7256 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket, $42.85

$4285
current price $42.85Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket
4.7726 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Rubber Wood Charcuterie Boards, Set of 2, $24.98

$2498
current price $24.98Member's Mark Rubber Wood Charcuterie Boards, Set of 2
4.6364 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Hanna’s 5-Wick Luxury Candle, $22.97

$2297
current price $22.97Hanna’s 5-Wick Luxury Candle
4.3 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
4.7857 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk., $8.98, Was $9.98, $0.28/ea
Instant Savings

Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$0.28/ea
$1 off
Ends Oct 25
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.
4.7116 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz

$1598
current price $15.98$0.22/oz
Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
4.8058 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz., $17.98, $0.33/oz

$1798
current price $17.98$0.33/oz
Member's Mark Milk Chocolate Raisins, 54 oz.
4.7782 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag, $8.98, $0.04/oz

$898
current price $8.98$0.04/oz
From $8.98
ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag
4.8826 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs., $13.48, $4.49/lb

$1348
current price $13.48$4.49/lb
From $13.48
Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.
4.8517 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

Members-only price
Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories
4.6153 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

Members-only price
Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ
4.7976 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H, $13.96
$1396
current price $13.96Options from $13.96 – $41.58
Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
4.829 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 10-Piece Tritan Pantry Storage Container Set, $29.98

$2998
current price $29.98Member's Mark 10-Piece Tritan Pantry Storage Container Set
4.7406 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder, $24.98
$2498
current price $24.98Options from $21.88 – $24.98
Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder
4.4805 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set, $29.98

$2998
current price $29.98Member's Mark 8-Piece Crystal Wine Glass Set
4.6875 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement, $39.57

$3957
current price $39.57Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement
3.9149 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Tier Basket Stand, $39.98
$3998
current price $39.98Member's Mark 3-Tier Basket Stand
4.6851 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Praline Pecans, 32 oz., $12.98, $0.41/oz

$1298
current price $12.98$0.41/oz
Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
4.6575 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Artificial 7' Premium Olive Tree in Oversized Pot, $199.98

$19998
current price $199.98Artificial 7' Premium Olive Tree in Oversized Pot
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket, $24.98
$2498
current price $24.98Member's Mark Herringbone Velvet Plush Blanket
4.5536 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90", $39.98
$3998
current price $39.98Member's Mark Plush Blanket, 109" x 90"
4.8077 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs, $34.98
$3498
current price $34.98Member's Mark Everwash Washable 2-Piece Runner and Accent Rug Set, Assorted Designs
3.5217 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4, $29.98
$2998
current price $29.98Member's Mark Decorative Woven Storage Baskets Set of 4
4.798 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk., $9.98, $2.00/ea

$998
current price $9.98$2.00/ea
Kernel Season's Movie Night Popcorn Seasoning & Kernels, Variety Pack, 5 pk.
4.5053 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set, $24.97

2 options
Available in additional 2 options$2497
current price $24.97Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set
4.2188 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs., $6.72, $0.56/lb

$672
current price $6.72$0.56/lb
Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
4.6902 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery












