Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color
Item # 990536200
Current price is USD$24.98
Prices may vary in club and online
Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose Color
Finish:Brown
Shipping
Free for Plus on eligible orders over $50
Columbus, 43215
Return or replace anytime.

Get a $30 statement credit when you open an account and use it to make $30 in eligible Sam's Club purchases within 30 days¹.
Highlights
- Collapsible cat condo measuring 24 x 17 x 15 inches
- Available in multiple colors: Light Grey, Dark Grey, Brown, and Burgundy
- Cozy hideaway design with multi-entry play options
- Foldable and space-saving for easy storage
- Designed for light scratching use
- Soft plush interior for enhanced relaxation and comfort


Hero image 0 of Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color, 0 of 1
Members also considered
Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color $24.98
$2498current price $24.98Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color
Available for ShippingShippingMulti-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey $99.98
$9998current price $99.98Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey
174.6471 out of 5 Stars. 17 reviews4.6471 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs. $22.62 $0.51/lb
$2262current price $22.62$0.51/lbFresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs.
120794.784 out of 5 Stars. 12079 reviews4.784 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPetkit Eversweet Solo SE Smart Pet Water Fountain $24.00
$2400current price $24.00Petkit Eversweet Solo SE Smart Pet Water Fountain
454.5778 out of 5 Stars. 45 reviews4.5778 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct. $10.48 $0.35/ea
$1048current price $10.48$0.35/eaOptions from $10.48 – $12.88Fresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct.
134.6923 out of 5 Stars. 13 reviews4.6923 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Cozy Retreat for Your Feline Friend
The Member’s Mark Cat Condo offers a snug and inviting space where cats can rest, relax, and play. Its multiple-entry design ensures easy access from different sides, making it a practical and comfortable addition to your pet's daily routine.Foldable and Space-Saving Design
This cat condo features a foldable design, allowing for easy storage when not in use. Measuring 24 x 17 x 15 inches when fully expanded, it fits seamlessly into various indoor spaces without taking up too much room.Soft Plush Interior for Ultimate Comfort
The interior is lined with soft plush material, providing a cozy surface that enhances your cat's relaxation. Additionally, the scratching surface is perfect for light scratching, adding an engaging element to their lounging experience.info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.
Specifications
| Key Specifications | |
| Product Description | Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in |
| FIll Material | The soft plush sleep cushion filled with foam |
| Key Features | Foldable & Space Saving Cozy Hideaway Design Durable Scratching Panel Multi-Entry Play Design Soft Plush Interior Non-Skid Bottom |
| Life Stage | For all Pet Life Stages |
| Breed Size | Small, Medium |
| Dimensions | 24 x 17 x 15 in |
| Use Instructions | Use and/or Care Instructions included |
| Safety Certifications | N/A |
Member ratings & reviews
0 out of 5 stars
Popular products in this category
Nutramax Cosequin Joint Health Supplement for Cats, 55 capsules
SponsoredMembers-only priceNutramax Cosequin Joint Health Supplement for Cats, 55 capsules
2814.6726 out of 5 Stars. 281 reviews4.6726 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBlue Buffalo Tastefuls Variety Pack, Pate Wet Cat Food, 32 ct., 5.5 oz.
Members-only priceBlue Buffalo Tastefuls Variety Pack, Pate Wet Cat Food, 32 ct., 5.5 oz.
15264.133 out of 5 Stars. 1526 reviews4.133 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPetkit Replacement Water Filters, 5pk. $14.00
$1400current price $14.00Petkit Replacement Water Filters, 5pk.
54.8 out of 5 Stars. 5 reviews4.8 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPetkit Fresh Element Solo Smart Pet Food Dispenser $54.00
$5400current price $54.00Petkit Fresh Element Solo Smart Pet Food Dispenser
154.4 out of 5 Stars. 15 reviews4.4 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCasa Leo’s Loo Too Self-Cleaning Litter Box Bundle $599.00
$59900current price $599.00Casa Leo’s Loo Too Self-Cleaning Litter Box Bundle
564.75 out of 5 Stars. 56 reviews4.75 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPetAction Pro for Cats and Kittens 8 Month Supply
Members-only pricePetAction Pro for Cats and Kittens 8 Month Supply
2704.1556 out of 5 Stars. 270 reviews4.1556 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528464.606 out of 5 Stars. 52846 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryApple AirPods 4 $89.00
$8900current price $89.00Apple AirPods 4
60534.0935 out of 5 Stars. 6053 reviews4.0935 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88524.8368 out of 5 Stars. 8852 reviews4.8368 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627924.8196 out of 5 Stars. 62792 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDisney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70" $19.98
$1998current price $19.98Disney Classic VHS Boxed Silk Touch Throw, 50" x 70"
2464.0447 out of 5 Stars. 246 reviews4.0447 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPremium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition $169.98
$16998current price $169.98Premium Acrylic Mahjong Bundle: Flora & Fortune Edition
Available for ShippingShipping