Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color
Item # 990536201
Current price is USD$24.98
Prices may vary in club and online
Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose ColorMember s Mark Collapsible Cat Condo 24 x 17 x 15 in Choose Color
Finish:Burgundy
Shipping
Free for Plus on eligible orders over $50
Columbus, 43215
Return or replace anytime.

Get a $30 statement credit when you open an account and use it to make $30 in eligible Sam's Club purchases within 30 days¹.
Highlights
- Collapsible cat condo measuring 24 x 17 x 15 inches
- Available in multiple colors: Light Grey, Dark Grey, Brown, and Burgundy
- Cozy hideaway design with multi-entry play options
- Foldable and space-saving for easy storage
- Designed for light scratching use
- Soft plush interior for enhanced relaxation and comfort


Hero image 0 of Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color, 0 of 1
Members also considered
Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs. $17.98 $1.20/lb
Sponsored$1798current price $17.98$1.20/lbMilk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
95934.83 out of 5 Stars. 9593 reviews4.83 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs. $22.62 $0.51/lb
$2262current price $22.62$0.51/lbFresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs.
120794.784 out of 5 Stars. 12079 reviews4.784 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMeow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs. $25.48 $0.80/lb
$2548current price $25.48$0.80/lbMeow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs.
100744.7713 out of 5 Stars. 10074 reviews4.7713 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMilk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs. $13.78 $1.72/lb
Sponsored$1378current price $13.78$1.72/lbMilk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs.
46464.7852 out of 5 Stars. 4646 reviews4.7852 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingTemptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs $18.38 $0.38/oz
$1838current price $18.38$0.38/ozTemptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs
47164.8547 out of 5 Stars. 4716 reviews4.8547 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPurina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs. $54.98 Was $57.98 $1.25/lb
Now$5498current price Now $54.98, Was $57.98$57.98$1.25/lb$3 offPurina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.
77794.7806 out of 5 Stars. 7779 reviews4.7806 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz. $16.98 $0.37/oz
$1698current price $16.98$0.37/ozPup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
65874.7995 out of 5 Stars. 6587 reviews4.7995 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct. $17.68 $0.15/ea
$1768current price $17.68$0.15/eaMember's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct.
113684.5345 out of 5 Stars. 11368 reviews4.5345 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPurina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans $42.98 $0.13/oz
$4298current price $42.98$0.13/ozPurina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans
3214.5919 out of 5 Stars. 321 reviews4.5919 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct. $17.48 $0.58/ea
$1748current price $17.48$0.58/eaMember's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.
58414.7014 out of 5 Stars. 5841 reviews4.7014 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs. $37.98 $1.09/lb
$3798current price $37.98$1.09/lbMember's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
27204.496 out of 5 Stars. 2720 reviews4.496 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMilk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz. $14.98 $0.40/oz
$1498current price $14.98$0.40/ozMilk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.
67074.8469 out of 5 Stars. 6707 reviews4.8469 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz. $24.98 $0.52/oz
$2498current price $24.98$0.52/ozMember's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
69644.7075 out of 5 Stars. 6964 reviews4.7075 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPurina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct. $24.67 Was $26.44 $0.07/oz
Now$2467current price Now $24.67, Was $26.44$26.44$0.07/oz$1.77 offPurina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
68974.7518 out of 5 Stars. 6897 reviews4.7518 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBlue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
Members-only priceBlue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
58754.7551 out of 5 Stars. 5875 reviews4.7551 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Cozy Retreat for Your Feline Friend
The Member’s Mark Cat Condo offers a snug and inviting space where cats can rest, relax, and play. Its multiple-entry design ensures easy access from different sides, making it a practical and comfortable addition to your pet's daily routine.Foldable and Space-Saving Design
This cat condo features a foldable design, allowing for easy storage when not in use. Measuring 24 x 17 x 15 inches when fully expanded, it fits seamlessly into various indoor spaces without taking up too much room.Soft Plush Interior for Ultimate Comfort
The interior is lined with soft plush material, providing a cozy surface that enhances your cat's relaxation. Additionally, the scratching surface is perfect for light scratching, adding an engaging element to their lounging experience.info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.
Specifications
| Key Specifications | |
| Product Description | Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in |
| FIll Material | The soft plush sleep cushion filled with foam |
| Key Features | Foldable & Space Saving Cozy Hideaway Design Durable Scratching Panel Multi-Entry Play Design Soft Plush Interior Non-Skid Bottom |
| Life Stage | For all Pet Life Stages |
| Breed Size | Small, Medium |
| Dimensions | 24 x 17 x 15 in |
| Use Instructions | Use and/or Care Instructions included |
| Safety Certifications | N/A |
Member ratings & reviews
0 out of 5 stars
Popular products in this category
Nutramax Cosequin Minis Maximum Strength Joint Health Supplement, 45 Soft Chews
SponsoredMembers-only priceNutramax Cosequin Minis Maximum Strength Joint Health Supplement, 45 Soft Chews
2534.4862 out of 5 Stars. 253 reviews4.4862 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744144.6654 out of 5 Stars. 74414 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTyson Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs. $11.97 $2.39/lb
$1197current price $11.97$2.39/lbTyson Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs.
112024.5246 out of 5 Stars. 11202 reviews4.5246 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound $16.99 $5.86/lb
$1699current price $16.99avg. price$5.86/lbFinal cost by weightMember's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound
27174.7556 out of 5 Stars. 2717 reviews4.7556 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs. $13.97 $4.66/lb
$1397current price $13.97$4.66/lbMember's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
101154.3072 out of 5 Stars. 10115 reviews4.3072 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryTyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs. $12.97 $3.71/lb
$1297current price $12.97$3.71/lbTyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs.
94184.4727 out of 5 Stars. 9418 reviews4.4727 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs. $13.98 $3.50/lb
$1398current price $13.98$3.50/lbMember's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.
37464.3817 out of 5 Stars. 3746 reviews4.3817 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound $15.12 $3.98/lb
$1512current price $15.12avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
48754.2 out of 5 Stars. 4875 reviews4.2 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
32274.6979 out of 5 Stars. 3227 reviews4.6979 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPetshop Hanging' In There Plush Dog Toy, 3 Pack $13.98 $4.66/ea
$1398current price $13.98$4.66/eaPetshop Hanging' In There Plush Dog Toy, 3 Pack
Available for ShippingShippingCanine Chews 8" Basted Rawhides for Dogs, 25 ct., Choose Flavor $20.97 $0.84/ea
$2097current price $20.97$0.84/eaCanine Chews 8" Basted Rawhides for Dogs, 25 ct., Choose Flavor
4694.3539 out of 5 Stars. 469 reviews4.3539 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMultipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy $11.98
$1198current price $11.98Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy
2844.6232 out of 5 Stars. 284 reviews4.6232 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingArm & Hammer, Chicken Flavored Nubbies Dental Treats for Dogs, 139 ct. $24.96 $0.18/ea
$2496current price $24.96$0.18/eaArm & Hammer, Chicken Flavored Nubbies Dental Treats for Dogs, 139 ct.
132.8462 out of 5 Stars. 13 reviews2.8462 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBuddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt. $12.68
$1268current price $12.68Buddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt.
6324.5839 out of 5 Stars. 632 reviews4.5839 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPetAction Pro for Cats and Kittens 8 Month Supply
Members-only pricePetAction Pro for Cats and Kittens 8 Month Supply
2704.1556 out of 5 Stars. 270 reviews4.1556 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping