PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.
Shipping

Highlights
- PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.
- Provides complete flea and tick protection for your pet and home
- Starts killing fleas on your dog within 30 minutes
- Offers long-lasting, waterproof flea and tick protection for up to 30 days
- Includes a fast-acting oral flea treatment and topical flea and tick prevention
PetArmor Plus Topical Flea and Tick Prevention for Dogs, 8-Month Supply, Choose Size

PetArmor Plus Topical Flea and Tick Prevention for Dogs, 8-Month Supply, Choose Size


Members who viewed this also viewed
PetArmor Plus Topical Flea and Tick Prevention for Dogs, 8-Month Supply, Choose Size
SponsoredMembers-only pricePetArmor Plus Topical Flea and Tick Prevention for Dogs, 8-Month Supply, Choose Size
12554.4518 out of 5 Stars. 1255 reviews4.4518 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPetAction Pro for Dogs, 8 Doses, Choose Size
Members-only pricePetAction Pro for Dogs, 8 Doses, Choose Size
4834.2733 out of 5 Stars. 483 reviews4.2733 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPetAction Pro for Cats and Kittens 8 Month Supply
Members-only pricePetAction Pro for Cats and Kittens 8 Month Supply
2704.1556 out of 5 Stars. 270 reviews4.1556 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPetArmor Plus Flea & Tick Protection for Cats, 8-Month Supply
SponsoredMembers-only pricePetArmor Plus Flea & Tick Protection for Cats, 8-Month Supply
6574.2877 out of 5 Stars. 657 reviews4.2877 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1545824.8587 out of 5 Stars. 154582 reviews4.8587 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88394.8366 out of 5 Stars. 8839 reviews4.8366 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock $24.98
$2498current price $24.98Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock
108344.6444 out of 5 Stars. 10834 reviews4.6444 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627604.8196 out of 5 Stars. 62760 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Complete Flea and Tick Protection for Your Dog and Home
Protect your pet and your home with this comprehensive flea and tick control bundle. Combining the power of fast-acting oral treatment, long-lasting topical protection, and home defense spray, this set delivers everything you need to eliminate fleas and ticks quickly and prevent future infestations. This bundle provides a convenient, affordable way to safeguard your dog and living spaces all year long.
Fast, Reliable Solutions for Pets and Living Spaces
Capstar Oral Flea Treatment begins working within just 30 minutes, killing 90% of adult fleas on your dog within four hours. For lasting protection, PetArmor Plus Topical Treatment delivers up to 30 days of waterproof flea and tick defense per dose, helping to kill fleas, ticks, flea eggs, and chewing lice. To protect your home, PetArmor Home Household Spray kills fleas, flea eggs, flea larvae, and ticks, preventing reinfestation for up to seven months. It also freshens your home by eliminating pet odors on carpets, furniture, and bedding. This complete bundle gives you the tools to control fleas and ticks from every angle, providing fast relief and long-term peace of mind.
Member ratings & reviews
Other popular items in Pet Supplies
Halloween Spooky Fun, Dog Toy, 24", Choose Character $9.98
$998current price $9.98Halloween Spooky Fun, Dog Toy, 24", Choose Character
Available for Pickup or ShippingPickupShippingRegalo Easy Step Extra Tall Baby Gate, 29" - 36.5", Choose Color
Members-only priceRegalo Easy Step Extra Tall Baby Gate, 29" - 36.5", Choose Color
10534.2441 out of 5 Stars. 1053 reviews4.2441 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingFresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct. $10.48 $0.35/ea
$1048current price $10.48$0.35/eaOptions from $10.48 – $12.88Fresh Step Drawstring Litter Box Liner Bundle, Fresh Scent, Multiple Sizes, 30 ct.
134.6923 out of 5 Stars. 13 reviews4.6923 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMulti-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey $99.98
$9998current price $99.98Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey
174.6471 out of 5 Stars. 17 reviews4.6471 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs. $37.98 $1.09/lb
$3798current price $37.98$1.09/lbMember's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
27154.4954 out of 5 Stars. 2715 reviews4.4954 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBlue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
Members-only priceBlue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
58714.7552 out of 5 Stars. 5871 reviews4.7552 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct. $17.48 $0.58/ea
$1748current price $17.48$0.58/eaMember's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.
58384.7013 out of 5 Stars. 5838 reviews4.7013 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz. $24.98 $0.52/oz
$2498current price $24.98$0.52/ozMember's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
69564.7072 out of 5 Stars. 6956 reviews4.7072 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct. $17.68 $0.15/ea
$1768current price $17.68$0.15/eaMember's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct.
113664.5344 out of 5 Stars. 11366 reviews4.5344 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingTemptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs $18.38 $0.38/oz
$1838current price $18.38$0.38/ozTemptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs
47154.8547 out of 5 Stars. 4715 reviews4.8547 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs. $13.98 $3.50/lb
$1398current price $13.98$3.50/lbMember's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.
37464.3817 out of 5 Stars. 3746 reviews4.3817 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz. $16.98 $0.37/oz
$1698current price $16.98$0.37/ozPup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
65784.7995 out of 5 Stars. 6578 reviews4.7995 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMilk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs. $17.98 $1.20/lb
$1798current price $17.98$1.20/lbMilk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
95904.8302 out of 5 Stars. 9590 reviews4.8302 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPurina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct. $24.67 Was $26.44 $0.07/oz
Now$2467current price Now $24.67, Was $26.44$26.44$0.07/oz$1.77 offPurina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
68864.7514 out of 5 Stars. 6886 reviews4.7514 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound $15.12 $3.98/lb
$1512current price $15.12avg. price$3.98/lbFinal cost by weightMember's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
48754.2 out of 5 Stars. 4875 reviews4.2 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery