Nature's Bakery Organic Oatmeal Crumble Bar, Variety Pack, 24ct
Shipping

Highlights
- 24 Nature's Bakery Organic Oatmeal Crumble Bars
- Delicious soft baked source of fiber and whole grains
- Made with real oatmeal, whole grains and fruit to win snack time every time
- Perfect snack to grab on busy mornings
Nature's Bakery Oatmeal Crumble Strawberry Bars, 20 ct. $11.48 $0.57/ea

Nature's Bakery Oatmeal Crumble Strawberry Bars, 20 ct.


Members also considered
simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz. $10.68 $0.89/oz
Sponsored$1068current price $10.68$0.89/ozsimplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
15994.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews4.3046 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk. $11.98 $0.12/oz
$1198current price $11.98$0.12/ozJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
257744.8584 out of 5 Stars. 25774 reviews4.8584 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz. $7.98 $0.16/oz
$798current price $7.98$0.16/ozCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
83154.8253 out of 5 Stars. 8315 reviews4.8253 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct. $9.48 $0.38/ea
Sponsored$948current price $9.48$0.38/eaRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
59764.8104 out of 5 Stars. 5976 reviews4.8104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz. $8.78 $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
73164.7672 out of 5 Stars. 7316 reviews4.7672 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct. $19.94 $1.53/ea
$1994current price $19.94$1.53/eaBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
31674.4743 out of 5 Stars. 3167 reviews4.4743 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz. $6.56 $0.20/oz
$656current price $6.56$0.20/ozMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
84664.7792 out of 5 Stars. 8466 reviews4.7792 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFruity Pebbles Cereal, 38 oz. $6.48 $0.17/oz
$648current price $6.48$0.17/ozFruity Pebbles Cereal, 38 oz.
25184.774 out of 5 Stars. 2518 reviews4.774 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz. $8.58 $0.20/oz
$858current price $8.58$0.20/ozFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.
29544.782 out of 5 Stars. 2954 reviews4.782 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz. $7.68 $0.16/oz
$768current price $7.68$0.16/ozHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz.
74514.75 out of 5 Stars. 7451 reviews4.75 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPearl Milling Company Original Syrup, 64 oz. $6.78 $0.11/oz
$678current price $6.78$0.11/ozPearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
27154.7249 out of 5 Stars. 2715 reviews4.7249 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk. $4.98 $0.08/oz
$498current price $4.98$0.08/ozWelch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
58434.7837 out of 5 Stars. 5843 reviews4.7837 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCheerios Cereal, 40.7 oz. $6.88 $0.17/oz
$688current price $6.88$0.17/ozCheerios Cereal, 40.7 oz.
75634.8727 out of 5 Stars. 7563 reviews4.8727 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingbelVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk. $12.98 $0.52/ea
$1298current price $12.98$0.52/eabelVita Blueberry Breakfast Biscuits, 4 biscuits per pack, 25 pk.
84864.7371 out of 5 Stars. 8486 reviews4.7371 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLucky Charms with Marshmallows, 46 oz. $7.88 $0.17/oz
$788current price $7.88$0.17/ozLucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
41024.7314 out of 5 Stars. 4102 reviews4.7314 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Start Your Day with Nature's Bakery Oatmeal Crumble Bars
Nature's Bakery Oatmeal Crumble Bars are the perfect way to kickstart your morning. Made with real fruit, oats, and whole grains, these soft-baked bars are a delicious and wholesome choice for busy families. Each bite is packed with the goodness of natural ingredients, ensuring a feel-good start to your day.Crafted with Real Ingredients
These bars are made without GMOs or artificial flavors, staying true to Nature's Bakery's commitment to quality and natural ingredients. Enjoy the pure, unadulterated flavors of real fruit and grains in every bite, making them a snack you can feel good about.A Snack for All Ages
Perfect for kids and adults alike, Oatmeal Crumble Bars are a versatile choice for any time of the day. Whether you're packing a school lunch, grabbing a quick breakfast, or reaching for a midday snack, these bars offer a convenient and nutritious option to keep you going.Specifications
Net Weight:
Strawberry Ingredients: Organic Strawberry Filling (Organic Brown Rice Syrup, Organic Strawberry Puree, Organic Cane Sugar, Organic Glycerin, Pectin, Organic Natural Flavors, Citric Acid, Trisodium Citrate, Organic Fruit and Vegetable Juice Color), Organic Whole Wheat Flour, Organic Whole Grain Oats, Organic Cane Sugar, Organic Date Paste, Organic Canola Oil, Organic Agave Inulin, Organic Brown Rice Syrup, Sea Salt, Baking Soda, Organic Cinnamon. Contains Wheat.
Apple Ingredients: Organic Appie Filling (Organic Brown Rice Syrup, Organic Apple Puree, Organic Cane Sugar, Organic Glycerin, Pectin, Citric Acid, Organic Cinnamon, Organic Natural Flavors, Trisodium Citrate), Organic Whole Wheat Flour, Organic Whole Grain Oats, Organic Cane Sugar, Organic Date Paste Organic Canola Oil, Organic Agave Inulin, Organic Brown Rice Syrup, Sea Salt, Baking Soda, Organic Cinnamon. Contains Wheat.
Member ratings & reviews
Items you may like
Nonni's Salted Caramel Biscotti, 24 ct. $11.98 $0.50/ea
Sponsored$1198current price $11.98$0.50/eaNonni's Salted Caramel Biscotti, 24 ct.
294.2069 out of 5 Stars. 29 reviews4.2069 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingQuaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct $12.98 $0.43/ea
$1298current price $12.98$0.43/eaQuaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct
854.5294 out of 5 Stars. 85 reviews4.5294 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Wafer Bars Chocolate Peanut Butter, 1.59 oz., 18 ct. $23.98 $1.33/ea
$2398current price $23.98$1.33/eaChef Robert Irvine's FITCRUNCH High Protein Wafer Bars Chocolate Peanut Butter, 1.59 oz., 18 ct.
5454.5064 out of 5 Stars. 545 reviews4.5064 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz
Sponsored$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
24784.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews4.8341 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLa Dolce Vita Classic Almond Biscotti 34 oz. $12.98 $0.38/oz
$1298current price $12.98$0.38/ozLa Dolce Vita Classic Almond Biscotti 34 oz.
6384.3762 out of 5 Stars. 638 reviews4.3762 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528454.606 out of 5 Stars. 52845 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk. $13.94 $0.19/oz
$1394current price $13.94$0.19/ozWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
37534.8114 out of 5 Stars. 3753 reviews4.8114 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44394.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews4.4589 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk. $13.98 $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54364.7011 out of 5 Stars. 5436 reviews4.7011 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk. $7.18 $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59524.6751 out of 5 Stars. 5952 reviews4.6751 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35644.7506 out of 5 Stars. 3564 reviews4.7506 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz. $15.98 $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108724.8056 out of 5 Stars. 10872 reviews4.8056 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31714.7474 out of 5 Stars. 3171 reviews4.7474 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping