Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.
Shipping

Highlights
- Seasoned almonds, cashews, and peanuts mixed with zesty corn nuts, crispy cheese crackers, and savory rye and sesame pieces
- Delivers big crunch, bold flavors, and a touch of heat in every bite
- Resealable bag helps maintain freshness between snacking sessions
- Made without synthetic colors
- Perfect for game day, road trips, or on-the-go snacking
Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.


Members also considered
Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk., $15.98, Was $17.98, $1.42/oz
Instant Savings
SponsoredNow$1598current price Now $15.98, Was $17.98$17.98$1.42/oz$2 offEnds Oct 25Jack Link's Beef Jerky, Variety Pack, 1.25 oz., 9 pk.
16774.641 out of 5 Stars. 1677 reviews4.641 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44304.4567 out of 5 Stars. 4430 reviews4.4567 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk., $14.26, $0.48/ea
$1426current price $14.26$0.48/eaFrom $14.26Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
31094.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews4.6362 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingKar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk., $19.36, $0.24/oz
Sponsored$1936current price $19.36$0.24/ozFrom $19.36Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
42504.7238 out of 5 Stars. 4250 reviews4.7238 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk., $11.92, $0.28/oz
$1192current price $11.92$0.28/ozPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
18734.4501 out of 5 Stars. 1873 reviews4.4501 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz., $13.98, $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
236494.82 out of 5 Stars. 23649 reviews4.82 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk., $10.88, $0.26/oz
$1088current price $10.88$0.26/ozPlanters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
39654.7069 out of 5 Stars. 3965 reviews4.7069 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz., $5.98, Was $6.48, $0.17/oz
Now$598current price Now $5.98, Was $6.48$6.48$0.17/oz$0.5 offMember's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
95154.6529 out of 5 Stars. 9515 reviews4.6529 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk., $10.98, $0.46/ea
$1098current price $10.98$0.46/eaNature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
49364.731 out of 5 Stars. 4936 reviews4.731 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz., $14.98, $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
21574.5016 out of 5 Stars. 2157 reviews4.5016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz., $5.98, $0.35/oz
$598current price $5.98$0.35/ozSmartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
40924.7287 out of 5 Stars. 4092 reviews4.7287 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz., $11.98, $1.00/oz
$1198current price $11.98$1.00/ozMember's Mark Beef Steak Strips, 12 oz.
60064.5823 out of 5 Stars. 6006 reviews4.5823 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz., $17.98, $0.75/oz
$1798current price $17.98$0.75/ozWonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
86574.7973 out of 5 Stars. 8657 reviews4.7973 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz., $14.98, $0.44/oz
$1498current price $14.98$0.44/ozMember's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
24954.4429 out of 5 Stars. 2495 reviews4.4429 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk., $15.98, Was $17.48, $0.80/ea
Now$1598current price Now $15.98, Was $17.48$17.48$0.80/ea$1.5 offJack Link's Original Beef Sticks, 0.92 oz., 20 pk.
14604.6164 out of 5 Stars. 1460 reviews4.6164 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Bold Flavors with a Crunch
Experience the perfect blend of big crunch and bold flavors in every bite. This mix combines seasoned almonds, cashews, and peanuts with zesty corn nuts, crispy cheese crackers, and savory rye and sesame pieces for a snack that's as satisfying as it is flavorful.
Perfect for Any Occasion
Whether you're gearing up for game day, hitting the road, or simply craving a quick snack, this mix is your go-to option. Its bold, satisfying crunch makes it ideal for any time you need a flavorful pick-me-up.
Made with Quality Ingredients
Crafted without synthetic colors, this snack mix delivers a craveable combination of taste and texture. Enjoy smarter snacking with a blend that’s as delicious as it is thoughtfully made.
Questions or Comments?
We would love to hear about yourMember's Mark experience! Visit us at:
samsclub.com/membersmarkhelp
Specifications
Net Weight: 20 oz.
Ingredients: seasoned peanuts (peanuts, peanut oil, seasoning [dehydrated vegetable blend {green bell pepper, onion, garlic}, maltodextrin, salt, spices, sugar, dehydrated jalapeno peppers, citric acid, natural flavors, lactic acid]), seasoned almonds (almonds, peanut oil, seasoning [dehydrated vegetable blend {green bell pepper, onion, garlic}, maltodextrin, salt, spices, sugar, dehydrated jalapeno peppers, citric acid, natural flavors, lactic acid]), seasoned cashews (cashews, peanut oil, seasoning [dehydrated vegetable blend {green bell pepper, onion, garlic}, maltodextrin, salt, spices, sugar, dehydrated jalapeno peppers, citric acid, natural flavors, lactic acid]), cheese crackers (enriched wheat flour [wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid], canola oil, palm oil, cheddar cheese [cultured milk, salt, enzymes, annatto extract {color}], contains 2% or less of: natural flavor, salt, invert sugar, yeast, lactic acid, ammonium bicarbonate, paprika powder [color], paprika oleoresin [color], soy lecithin, dry malt), sesame sticks (enriched wheat flour [wheat flour, malted barley flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid], soybean oil, sesame seeds, bulgur wheat, salt, beet powder [color], turmeric [color]), rye chips (wheat flour, canola oil, rye flour, salt, 2% or less of: yeast [yeast, sorbitan monostearate, ascorbic acid], sugar, caraway seeds, worcestershire sauce powder [molasses, vinegar, corn syrup, caramel color, garlic, sugar, spices, tamarind, natural flavor, maltodextrin], dextrose, spice, garlic powder, onion powder, yeast extract, disodium inosinate and guanylate), spicy corn nuggets (corn, high oleic canola and/or safflower oil, salt, dextrose, onion powder, garlic powder, spices, dried habanero peppers, natural flavors, paprika oleoresin [color], annatto extract [color]). Contains: milk, soy, wheat, peanuts, almonds, cashews, and sesame. may contain other tree nuts.
Warnings and disclaimers
Warning Text
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 13 reviews
Verified Purchase
Has heat and tasty
Very tasty snack, does not sit around long, had buy more. If you like a snack with some heat to it this is it. Not overpowering with heat. Grat for movie nights, ball games. This is the snack to have.
Better than expected
I was just walking the aisle and saw this new trail mix so decided to try it out. Honestly just found a new snack staple in the house. This trail mix has the best staples in it with the rye chips, sesame sticks, and the corn nuts. Of course can't go wrong with the nut selection in this mix. There is a perfect amount of each item and seasoning. I'm super impressed and hope this stays on the Sam's Club shelves for the long haul!
A mix of all my favorite snacks in one bag
I'm not sure what the bad reviews were thinking they bought, but this mix is a great buy. Priced fair and great flavor. I hope they keep it, I'm obsessed! The flavor reminds me of cheez it's hot %26 spicy. Honestly it's a potpourri of favorite snacks in one bag. I'm probably on my 3rd bag ( to be fair, I did share my last bag with several friends so they could try it). But I will continue to buy it as long as they stock it!
Items you may like
SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
Sponsored$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35614.7504 out of 5 Stars. 3561 reviews4.7504 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs., $6.98, $0.20/oz
$698current price $6.98$0.20/ozUtz Halloween Bats & Jacks Shaped Pretzels Barrel, 66 pcs.
12894.7192 out of 5 Stars. 1289 reviews4.7192 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDot’s Chipotle Honey 35oz, $8.98, Was $9.98
Instant Savings
Now$898current price Now $8.98, Was $9.98$9.98$1 offEnds Oct 01Dot’s Chipotle Honey 35oz
Available for Pickup or ShippingPickupShippingYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea
Sponsored$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35224.803 out of 5 Stars. 3522 reviews4.803 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937864.8417 out of 5 Stars. 193786 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527924.6059 out of 5 Stars. 52792 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397084.4155 out of 5 Stars. 39708 reviews4.4155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
742884.6653 out of 5 Stars. 74288 reviews4.6653 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
626394.8197 out of 5 Stars. 62639 reviews4.8197 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54224.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews4.7016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea
$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75194.8101 out of 5 Stars. 7519 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58644.6973 out of 5 Stars. 5864 reviews4.6973 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59464.6749 out of 5 Stars. 5946 reviews4.6749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108584.8058 out of 5 Stars. 10858 reviews4.8058 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping