Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- Handmade tacos with USDA choice beef, cheese, onions, peppers
- Authentic consomme sauce for dipping
- 10g of protein per serving
- Food truck experience out of your air fryer!
Raybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct. $11.68 $1.95/ea

Raybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct.


Members also considered
CrispUps Grilled Chicken Quesadillas, Frozen, 2.33 oz., 14 ct. $12.97 $0.93/ea
$1297current price $12.97$0.93/eaCrispUps Grilled Chicken Quesadillas, Frozen, 2.33 oz., 14 ct.
10914.2246 out of 5 Stars. 1091 reviews4.2246 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct. $12.84 $0.80/ea
$1284current price $12.84$0.80/eaMember's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
58764.6091 out of 5 Stars. 5876 reviews4.6091 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chicken Fried Rice, Frozen, 9 oz., 6 ct. $12.68 $0.23/oz
$1268current price $12.68$0.23/ozMember's Mark Chicken Fried Rice, Frozen, 9 oz., 6 ct.
80734.4996 out of 5 Stars. 8073 reviews4.4996 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMembers Mark Orange Chicken Tempura, Frozen, 48 oz. $12.97 $0.27/oz
$1297current price $12.97$0.27/ozMembers Mark Orange Chicken Tempura, Frozen, 48 oz.
16124.5775 out of 5 Stars. 1612 reviews4.5775 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAjinomoto Vegetable Chow Mein, Frozen 9 oz., 6 pk. $14.87 $2.48/ea
$1487current price $14.87$2.48/eaAjinomoto Vegetable Chow Mein, Frozen 9 oz., 6 pk.
57084.5371 out of 5 Stars. 5708 reviews4.5371 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHealthy Choice Simply Steamers Grilled Chicken Marinara with Parmesan Bowls, Frozen, 6 ct. $15.87
$1587current price $15.87Healthy Choice Simply Steamers Grilled Chicken Marinara with Parmesan Bowls, Frozen, 6 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryJose Ole Beef Taquitos, Frozen 60 ct. $13.76 $0.23/ea
$1376current price $13.76$0.23/eaJose Ole Beef Taquitos, Frozen 60 ct.
27614.5838 out of 5 Stars. 2761 reviews4.5838 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Restaurant-Quality in Minutes
Whether you're preparing a quick meal for yourself or serving up dinner for the family, Member's Mark USDA Choice Birria Tacos offer restaurant-quality taste in just minutes. Cook them in the air fryer or a skillet for golden, crispy tortillas and a tender, juicy beef filling. Enjoy the convenience of a gourmet meal without the hassle, perfect for any occasion.
Protein-Packed Satisfaction
With 10 grams of protein per serving, these tacos are both delicious and satisfying. They are perfect for fueling your day, whether you're enjoying them for lunch, dinner, or as a late-night snack. Each bite is crafted to deliver a hearty and flavorful experience.
Rich and Savory Consomé
Take your Birria experience to the next level by dipping each taco into the included rich, savory consomé. Warm and comforting, this flavorful addition enhances every bite, making these tacos a true delight for your taste buds.
Specifications
- Keep Frozen
- Net Weight: 32.28 oz.
Ingredients: Seasoned Beef And Broth: Water, Beef, Onion, Contains Less Than 2% Of Diced Tomatoes (Tomatoes, Tomato Juice, Calcium Chloride, Citric Acid), Dried Guajillo Chili Pepper, Garlic Puree, Granulated Onion, Dried Pasilla Chili Pepper, Spices, Salt, Corn Starch, Sugar, Distilled White Vinegar. Flour Tortilla: Enriched Bleached Wheat Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Water, Vegetable Shortening (Interesterified Soybean Oil), Contains 2% Or Less Of The Following: Tortilla Mix (Salt, Leavening [Sodium Bicarbonate, Sodium Acid Pyrophosphate, Monocalcium Phosphate, Sodium Aluminum Sulfate], Calcium Propionate [Preservative]), Potassium Sorbate [Preservative], Fumaric Acid, Mono & Diglycerides, Enzymes [Wheat Starch, Amyl Enzyme Preparation], Rice Flour, Guar Gum, Corn Starch, Calcium Sulfate, L-Cysteine. Fried In Soybean Oil. Pasteurized Process Monterey Jack Restricted Melt Cheese: Cultured Milk And Skim Milk, Cream, Natural Flavor, Sodium Citrate, Salt, Sodium Phosphate, Enzymes, Sorbic Acid (Preservative), Lactic Acid, Soy Lecithin. Anti-Sticking Agent, Vegetable Blend: Vegetables (Green Bell Pepper, Red Bell Pepper, White Onion), Contains Less Than 2% Of Safflower Oil, Salt, Garlic, Black Pepper, Cumin.
Contains: Milk, Wheat, Soy. Made In A Facility That Also Handles Eggs, Tree Nuts, Sesame.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 405 reviews
Verified Purchase
Love these
Great flavor and easy to make
Verified Purchase
Quite the surprise
I had no idea they were frozen. If I hadn't found the box, my wife might have convinced me she made them herself
These are better than I expected. I was very impressed. 8 tacos for <$13, and it has a really good flavor on both the tacos and consomme. Honestly, if you add, some fresh cilantro and onion . it is better than some restaurants and 1/2 the price. I will buy again.
Items you may like
Raybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct. $11.68 $1.95/ea
Sponsored$1168current price $11.68$1.95/eaRaybern's Philly Cheesesteak, Frozen, 6 ct.
30074.3568 out of 5 Stars. 3007 reviews4.3568 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySmucker's Uncrustables Peanut Butter and Strawberry Jam Sandwiches, Frozen, 18 ct. $13.87 $0.77/ea
$1387current price $13.87$0.77/eaSmucker's Uncrustables Peanut Butter and Strawberry Jam Sandwiches, Frozen, 18 ct.
21564.833 out of 5 Stars. 2156 reviews4.833 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliverySmucker's Uncrustables Peanut Butter and Grape Jelly Sandwiches, Frozen, 18 ct. $13.87 $0.77/ea
$1387current price $13.87$0.77/eaSmucker's Uncrustables Peanut Butter and Grape Jelly Sandwiches, Frozen, 18 ct.
51584.7902 out of 5 Stars. 5158 reviews4.7902 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPizzeria UNO Steak & Cheese Tastefulls Individualized 10 pk $14.84 $1.48/ea
Sponsored$1484current price $14.84$1.48/eaPizzeria UNO Steak & Cheese Tastefulls Individualized 10 pk
27483.8188 out of 5 Stars. 2748 reviews3.8188 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryState Fair Classic Corn Dogs, Frozen, 30 ct. $13.47
$1347current price $13.47State Fair Classic Corn Dogs, Frozen, 30 ct.
24894.6914 out of 5 Stars. 2489 reviews4.6914 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct. $12.86 Was $13.86 $3.38/lb
Instant Savings
Now$1286current price Now $12.86, Was $13.86$13.86$3.38/lb$1 offEnds Oct 15Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
49174.6909 out of 5 Stars. 4917 reviews4.6909 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528454.606 out of 5 Stars. 52845 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll $24.76 $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1939964.8417 out of 5 Stars. 193996 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314724.4708 out of 5 Stars. 31472 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222534.7306 out of 5 Stars. 22253 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHot pocket High Protein Chicken Bacon Ranch, Frozen, 6.75 oz., 8 ct. $13.77 $1.72/ea
$1377current price $13.77$1.72/eaHot pocket High Protein Chicken Bacon Ranch, Frozen, 6.75 oz., 8 ct.
1814.2099 out of 5 Stars. 181 reviews4.2099 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGiovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz. $13.82
$1382current price $13.82Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz.
204.25 out of 5 Stars. 20 reviews4.25 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz $9.84
$984current price $9.84Stouffer's Homestyle Chicken and Noodles, Frozen 52 oz
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMrs. T's Potato Cheddar Pierogies - 5 lbs. $9.67 Was $11.97 $1.93/lb
Instant Savings
Now$967current price Now $9.67, Was $11.97$11.97$1.93/lb$2.30 offEnds Oct 31Mrs. T's Potato Cheddar Pierogies - 5 lbs.
4844.7789 out of 5 Stars. 484 reviews4.7789 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery