Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs.
Shipping

Highlights
- Includes 65 individually-wrapped mini pouches of Gushers, Fruit by the Foot, and Fruit Roll-Ups fruit-flavored snacks
- Evry mini pouche features Halloween-themed jokes that glow in the dark
- Flavors include Gushers Tropical Nightmare, Fruit by the Foot Mini Feet Bloody Mummy Cherry Orange, and Fruit Roll-Ups Mini Rolls Screamin' Strawberry
- Gluten-free and gelatin-free for dietary preferences
- Great for Halloween parties, pumpkin carving, classroom treats, and more
Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz., $10.98, $0.28/oz

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz.


Members also considered
Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
Sponsored$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54224.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews4.7016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31474.7477 out of 5 Stars. 3147 reviews4.7477 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz
$1394current price $13.94$0.19/ozWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
37444.8109 out of 5 Stars. 3744 reviews4.8109 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk., $10.28, $0.17/oz
$1028current price $10.28$0.17/ozRITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
96644.8 out of 5 Stars. 9664 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk., $15.98, $0.55/oz
$1598current price $15.98$0.55/ozNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk.
18574.8368 out of 5 Stars. 1857 reviews4.8368 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59464.6749 out of 5 Stars. 5946 reviews4.6749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz
$1288current price $12.88$0.38/ozGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
26514.745 out of 5 Stars. 2651 reviews4.745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk., $12.98, $0.29/oz
$1298current price $12.98$0.29/ozRITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk.
12134.6958 out of 5 Stars. 1213 reviews4.6958 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHoney Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk., $8.98, $0.16/oz
$898current price $8.98$0.16/ozHoney Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
72834.8155 out of 5 Stars. 7283 reviews4.8155 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk., $15.54, $0.26/oz
$1554current price $15.54$0.26/ozOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk.
29604.6642 out of 5 Stars. 2960 reviews4.6642 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk., $12.98, $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30734.4745 out of 5 Stars. 3073 reviews4.4745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz
$1838current price $18.38$0.22/ozFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
45944.7993 out of 5 Stars. 4594 reviews4.7993 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct, $13.98, $0.50/oz
$1398current price $13.98$0.50/ozNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct
6814.8517 out of 5 Stars. 681 reviews4.8517 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Animal Crackers, 5 lbs., $10.58, $0.13/oz
$1058current price $10.58$0.13/ozMember's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
37544.6838 out of 5 Stars. 3754 reviews4.6838 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Spooky Fun with Halloween Fruit Flavored Snacks
Get ready to delight trick-or-treaters with the Halloween Fruit Flavored Snacks Variety Pack! This pack includes 65 mini pouches of Gushers, Fruit by the Foot, and Fruit Roll-Ups, all bursting with fruity flavors. Perfect for your Halloween party or trick-or-treat bowl, these snacks are gluten-free and gelatin-free, making them a frightfully fun treat for everyone.
A Variety of Ghoulishly Good Flavors
This variety pack features 22 mini pouches of Gushers Tropical Nightmare for a juicy burst of flavor, 22 mini pouches of Fruit by the Foot Mini Feet Bloody Mummy Cherry Orange, and 21 mini pouches of Fruit Roll-Ups Mini Rolls Screamin' Strawberry. Each snack is packed with fruity fun to keep the Halloween spirit alive.
Glow-in-the-Dark Pouches with Spooky Surprises
Turn off the lights and watch the fun begin! Each mini pouch glows in the dark and features Halloween-themed jokes that will have everyone howling with laughter. These snacks are perfect for sharing with friends, enjoying during a scary movie night, or adding to Halloween goody bags.
Perfect for Parties and Trick-or-Treating
These mini pouches are ideal for pumpkin carving parties, costume gatherings, or classroom snacks. Keep them on hand to add a fruity twist to your Halloween celebrations. Unroll, play, and enjoy these frightfully delicious treats!
Specifications
Net Weight: 27.35 oz.
Includes: 65 individually-wrapped mini pouches of:
- Gushers
- Fruit by the Foot
- Fruit Roll-Ups
Ingredients (Fruit by the Foot): sugar, maltodextrin, corn syrup, pear puree, palm and/or palm kernel oil, contains 2% or less of: citric acid, carrageenan, monoglycerides, sodium citrate, malic acid, xanthan gum, locust bean gum, vitamin c (ascorbic acid), vegetable and fruit juice added for color, potassium citrate, natural flavor.
Ingredients (Gushers): corn syrup, sugar, pear puree, modified corn starch, fructose, maltodextrin, palm and/or palm kernel oil, contains 2% or less of: cottonseed oil, glycerin, citric acid, carrageenan, monoglycerides, sodium citrate, malic acid, vitamin c (ascorbic acid), potassium citrate, color (yellows 5 & 6, red 40, blue 1, annatto extract, and other color added), agar-agar, natural and artificial flavor, sunflower lecithin, xanthan gum.
Ingredients (Fruit Roll-Ups): corn syrup, sugar, pear puree, maltodextrin, palm and/or palm kernel oil, modified corn starch, contains 2% or less of: citric acid, sodium citrate, monoglycerides, malic acid, color (vegetable juice, spirulina extract, turmeric extract, fruit juice, annatto extract), pectin, vitamin c (ascorbic acid), natural flavor, xanthan gum.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-1 of 1 review
Halloween mix
Great value fir the amount only complaint I got two bags and 1 fruit by the foot in each bag was just the packaging nothing inside. Just found it funny that it was only one item in each bag.
Popular products in this category
Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75194.8101 out of 5 Stars. 7519 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea
$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35214.8029 out of 5 Stars. 3521 reviews4.8029 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea
Sponsored$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58624.6979 out of 5 Stars. 5862 reviews4.6979 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44174.4566 out of 5 Stars. 4417 reviews4.4566 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35614.7504 out of 5 Stars. 3561 reviews4.7504 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108554.8057 out of 5 Stars. 10855 reviews4.8057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea
$948current price $9.48$0.38/eaRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
59764.8104 out of 5 Stars. 5976 reviews4.8104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk.
9014.5971 out of 5 Stars. 901 reviews4.5971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48544.7651 out of 5 Stars. 4854 reviews4.7651 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk., $17.28, $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz., $13.98, $0.42/oz
$1398current price $13.98$0.42/ozMember's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
236444.82 out of 5 Stars. 23644 reviews4.82 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea
$787current price $7.87$0.22/eaMember's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
39414.7693 out of 5 Stars. 3941 reviews4.7693 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryZbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk., $22.68
$2268current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
19034.6453 out of 5 Stars. 1903 reviews4.6453 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping