Self Care Essentials

Prices may vary in club and online
Sort by|

CurrentBody Skin LED 4-in-1 Zone Facial Mapping Mask

CurrentBody Skin LED 4-in-1 Zone Facial Mapping Mask
Members-only price

CurrentBody Skin LED 4-in-1 Zone Facial Mapping Mask

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Dr. Barbara Sturm Face Cream, 1.69 fl. oz., $169.98

Dr. Barbara Sturm Face Cream, 1.69 fl. oz.
current price $169.98

Dr. Barbara Sturm Face Cream, 1.69 fl. oz.

Available for Shipping

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device, $399.00

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device
current price $399.00

CurrentBody Skin Laser Hair Removal Device

1.8462 out of 5 stars
1.8462 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70", $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Halloween, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Fall Leaves, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
Pumpkins, variant on Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.99

Hallmark Fall Plush Throw Blankets, 50" x 70"

Available for Shipping

Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz., $269.98, $159.75/oz

Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz.
current price $269.98
$159.75/oz

Dr. Barbara Sturm Super Anti-Aging Face Cream, 1.69 oz.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Sealy Dreamlife Cooling Mattress Pad, Assorted Sizes, $49.04

Sealy Dreamlife Cooling Mattress Pad, Assorted Sizes
current price $49.04
Options from $35.83 – $59.52

Sealy Dreamlife Cooling Mattress Pad, Assorted Sizes

4.6275 out of 5 stars
4.6275 out of 5 Stars. 51 reviews
Available for Shipping

Sol De Janeiro Bum Bum Body Firmeza Oil, 3.4 fl. oz., $39.98, $11.76/foz

Sol De Janeiro Bum Bum Body Firmeza Oil, 3.4 fl. oz.
current price $39.98
$11.76/foz

Sol De Janeiro Bum Bum Body Firmeza Oil, 3.4 fl. oz.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Kiehl's Cleansing Masque, 4.2 oz., $34.98

Kiehl's Cleansing Masque, 4.2 oz.
current price $34.98

Kiehl's Cleansing Masque, 4.2 oz.

Available for Shipping

Brooklinen 100% Cotton Featherweight Down Bed Blanket, $119.98

Brooklinen 100% Cotton Featherweight Down Bed Blanket
Pebble, variant on Brooklinen 100% Cotton Featherweight Down Bed Blanket
White, variant on Brooklinen 100% Cotton Featherweight Down Bed Blanket
current price $119.98
Options from $119.98 – $149.98

Brooklinen 100% Cotton Featherweight Down Bed Blanket

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Nick & Nora Pajama Dress, $12.98

Nick & Nora Pajama Dress
current price $12.98

Nick & Nora Pajama Dress

4.3636 out of 5 stars
4.3636 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Harry Potter Women's Family Sleep, $19.98

Harry Potter Women's Family Sleep
Multi, variant on Harry Potter Women's Family Sleep
current price $19.98

Harry Potter Women's Family Sleep

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Flannel Sleep Set, $19.98

Eddie Bauer Women's Flannel Sleep Set
Pink, variant on Eddie Bauer Women's Flannel Sleep Set
Cream, variant on Eddie Bauer Women's Flannel Sleep Set
Red, variant on Eddie Bauer Women's Flannel Sleep Set
Blue, variant on Eddie Bauer Women's Flannel Sleep Set
current price $19.98

Eddie Bauer Women's Flannel Sleep Set

4.6111 out of 5 stars
4.6111 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Nick & Nora Satin Pajama Set, $19.98

Nick & Nora Satin Pajama Set
Blue, variant on Nick & Nora Satin Pajama Set
Red, variant on Nick & Nora Satin Pajama Set
Pink, variant on Nick & Nora Satin Pajama Set
Green, variant on Nick & Nora Satin Pajama Set
current price $19.98

Nick & Nora Satin Pajama Set

4.52 out of 5 stars
4.52 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

LOFT Crew Neck Tee & Pant PJ Set, $17.98

LOFT Crew Neck Tee & Pant PJ Set
Multi, variant on LOFT Crew Neck Tee & Pant PJ Set
Cream, variant on LOFT Crew Neck Tee & Pant PJ Set
Blue, variant on LOFT Crew Neck Tee & Pant PJ Set
Stripe, variant on LOFT Crew Neck Tee & Pant PJ Set
current price $17.98

LOFT Crew Neck Tee & Pant PJ Set

4.8438 out of 5 stars
4.8438 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

L’Occitane Shea Butter Deluxe Hands & Feet Cream Duo, $41.98

L’Occitane Shea Butter Deluxe Hands & Feet Cream Duo
current price $41.98

L’Occitane Shea Butter Deluxe Hands & Feet Cream Duo

Available for Shipping

Cuddl Duds Women's Robe, $18.98

Cuddl Duds Women's Robe
Grey, variant on Cuddl Duds Women's Robe
Purple, variant on Cuddl Duds Women's Robe
Cream, variant on Cuddl Duds Women's Robe
current price $18.98

Cuddl Duds Women's Robe

Available for Shipping

Character Women's Family Sleep, $19.98

Character Women's Family Sleep
current price $19.98

Character Women's Family Sleep

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk., $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.
current price $39.98

L'Occitane Best of Provence Collection of 6 Hand Creams, 1 oz., 6 pk.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Tempur-Pedic Cool Luxury Mattress Pad, Assorted Sizes, $99.98

Tempur-Pedic Cool Luxury Mattress Pad, Assorted Sizes
current price $99.98
Options from $78.98 – $99.98

Tempur-Pedic Cool Luxury Mattress Pad, Assorted Sizes

4.401 out of 5 stars
4.401 out of 5 Stars. 202 reviews
Available for Shipping

NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases, $119.00

NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Blush, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Gunmetal, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Champagne, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
Artic White, variant on NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases
current price $119.00
Options from $99.00 – $119.00

NIGHT Luxe Care 2-Pack 600 Thread Count 100% Silk Pillowcases

4.5622 out of 5 stars
4.5622 out of 5 Stars. 185 reviews
Available for Shipping

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase, $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Gunmetal, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
Arctic White, variant on NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase
current price $24.98

NIGHT 2-Pack Cool Care Pillowcase

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 54 reviews
Available for Shipping

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70", $29.98

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Kiawah Beige/White, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Ventura Beige, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Amagansett Stripe, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
Margate Blue, variant on Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"
current price $29.98

Palm Aire Woven Throw Blankets, 50" x 70"

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes, $149.00

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes
current price $149.00
Options from $119.00 – $179.00

Serta® Cool Relief™ 4-Inch Pillow Top and Gel Memory Foam Mattress Topper, Assorted Sizes

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 68 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

GhostBed 2-Pack Shredded Memory Foam Pillow, Assorted Sizes, $49.98

GhostBed 2-Pack Shredded Memory Foam Pillow, Assorted Sizes
current price $49.98
Options from $45.98 – $59.98

GhostBed 2-Pack Shredded Memory Foam Pillow, Assorted Sizes

4.4865 out of 5 stars
4.4865 out of 5 Stars. 5470 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Daily Dry Facial Towels, 100 ct., $9.98, $0.10/ea

Member's Mark Daily Dry Facial Towels, 100 ct.
current price $9.98
$0.10/ea

Member's Mark Daily Dry Facial Towels, 100 ct.

4.8233 out of 5 stars
4.8233 out of 5 Stars. 215 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Garnier Micellar Water Hydrating Facial Cleanser & Makeup Remover Pack, $13.94

Garnier Micellar Water Hydrating Facial Cleanser & Makeup Remover Pack
current price $13.94

Garnier Micellar Water Hydrating Facial Cleanser & Makeup Remover Pack

4.6163 out of 5 stars
4.6163 out of 5 Stars. 16259 reviews
Available for Shipping

Sealy Dreamlife 2-Pack Cooling Extra Firm Bed Pillow, Assorted Sizes, $19.98

Sealy Dreamlife 2-Pack Cooling Extra Firm Bed Pillow, Assorted Sizes
current price $19.98

Sealy Dreamlife 2-Pack Cooling Extra Firm Bed Pillow, Assorted Sizes

4.0308 out of 5 stars
4.0308 out of 5 Stars. 65 reviews
Available for Shipping

The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Heroes Set, $16.97

The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Heroes Set
current price $16.97

The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Heroes Set

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

DHC Deep Cleansing Oil Set, $27.98

DHC Deep Cleansing Oil Set
current price $27.98

DHC Deep Cleansing Oil Set

Available for Shipping

Adult Weighted Blanket With Removable Cover, 10-20 lbs, $39.98

Adult Weighted Blanket With Removable Cover, 10-20 lbs
Grey, variant on Adult Weighted Blanket With Removable Cover, 10-20 lbs
Navy, variant on Adult Weighted Blanket With Removable Cover, 10-20 lbs
current price $39.98
Options from $39.98 – $54.98

Adult Weighted Blanket With Removable Cover, 10-20 lbs

4.4511 out of 5 stars
4.4511 out of 5 Stars. 266 reviews
Available for Shipping

Live Fine Towel Warmer, Large Bucket Style Towel Heater with LED Display, Adjustable Timer, & More!, $109.98

Live Fine Towel Warmer, Large Bucket Style Towel Heater with LED Display, Adjustable Timer, & More!
current price $109.98
Options from $79.98 – $109.98

Live Fine Towel Warmer, Large Bucket Style Towel Heater with LED Display, Adjustable Timer, & More!

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, 2.5 oz., $59.98, $23.99/oz

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, 2.5 oz.
current price $59.98
$23.99/oz

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, 2.5 oz.

Available for Shipping

L'Occitane Karité Confort Ultra Rich Body Cream, 6.9 oz., $32.98

L'Occitane Karité Confort Ultra Rich Body Cream, 6.9 oz.
current price $32.98

L'Occitane Karité Confort Ultra Rich Body Cream, 6.9 oz.

Available for Shipping

C&C California Women's Two-Piece Soft Pajama Set, $18.98

C&C California Women's Two-Piece Soft Pajama Set
Pink, variant on C&C California Women's Two-Piece Soft Pajama Set
Grey, variant on C&C California Women's Two-Piece Soft Pajama Set
Cream, variant on C&C California Women's Two-Piece Soft Pajama Set
current price $18.98

C&C California Women's Two-Piece Soft Pajama Set

4.1304 out of 5 stars
4.1304 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Saturday Skin Glowy Skin AM+PM Essentials Skincare Set, 3 pcs., $35.94

Saturday Skin Glowy Skin AM+PM Essentials Skincare Set, 3 pcs.
current price $35.94

Saturday Skin Glowy Skin AM+PM Essentials Skincare Set, 3 pcs.

4.8387 out of 5 stars
4.8387 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Mario Badescu Clear & Refresh Essentials Kit, 3 pc., $14.91

Mario Badescu Clear & Refresh Essentials Kit, 3 pc.
current price $14.91
From $14.91

Mario Badescu Clear & Refresh Essentials Kit, 3 pc.

2 out of 5 stars
2 out of 5 Stars. 2 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Set, $27.98

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Set
current price $27.98

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Set

Available for Shipping

Tempur-Pedic Cool Softness Comforter, Assorted Sizes, $99.98

Tempur-Pedic Cool Softness Comforter, Assorted Sizes
current price $99.98
Options from $79.98 – $99.98

Tempur-Pedic Cool Softness Comforter, Assorted Sizes

4.4516 out of 5 stars
4.4516 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

No7 Restore & Renew Day and Night Cream Set, $39.98

No7 Restore & Renew Day and Night Cream Set
current price $39.98

No7 Restore & Renew Day and Night Cream Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set, $23.98

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set
current price $23.98

L’Occitane Soft Touch Trio Hand Cream Gift Set

Out of stock