Limited-time offers for all members starts Oct. 5 at 8 PM CST.

Shop All Savings

Prices may vary in club and online

Herringbone Chain Necklace in 14K Gold $805.00

Herringbone Chain Necklace in 14K Gold
current price $805.00
Options from $805.00 – $1,385.00

Herringbone Chain Necklace in 14K Gold

4.1835 out of 5 stars
4.1835 out of 5 Stars. 109 reviews
Available for Shipping

Freshwater Cultured Pearl Charm Paperclip Bracelet in 14K Gold $479.00

Freshwater Cultured Pearl Charm Paperclip Bracelet in 14K Gold
current price $479.00

Freshwater Cultured Pearl Charm Paperclip Bracelet in 14K Gold

2.4 out of 5 stars
2.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Round Cut Lab Created Gemstone Halo Tennis Bracelet $175.00

Round Cut Lab Created Gemstone Halo Tennis Bracelet
Lab Created Pink Sapphire, variant on Round Cut Lab Created Gemstone Halo Tennis Bracelet
Lab Created Emerald, variant on Round Cut Lab Created Gemstone Halo Tennis Bracelet
White Sapphire, variant on Round Cut Lab Created Gemstone Halo Tennis Bracelet
Blue Sapphire, variant on Round Cut Lab Created Gemstone Halo Tennis Bracelet
current price $175.00
Options from $175.00 – $269.00

Round Cut Lab Created Gemstone Halo Tennis Bracelet

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Cross & 0.01 CT.T.W. Diamond Accent Pendant Necklace in 14K Gold $415.00

Cross & 0.01 CT.T.W. Diamond Accent Pendant Necklace in 14K Gold
current price $415.00

Cross & 0.01 CT.T.W. Diamond Accent Pendant Necklace in 14K Gold

4.4138 out of 5 stars
4.4138 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct. $12.98 $0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.
current price $12.98
$0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 159 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Skechers Men's Canvas Swift Fit Sneaker $35.81 Was $44.98

Skechers Men's Canvas Swift Fit Sneaker
Black, variant on Skechers Men's Canvas Swift Fit Sneaker
Taupe, variant on Skechers Men's Canvas Swift Fit Sneaker
current price Now $35.81, Was $44.98
$9.17 off

Skechers Men's Canvas Swift Fit Sneaker

4.6537 out of 5 stars
4.6537 out of 5 Stars. 849 reviews
Available for Shipping

Beveled Mariner Chain Link Necklace in 14K Gold $1,885.00 Was $1,999.00

Beveled Mariner Chain Link Necklace in 14K Gold
current price Now $1,885.00, Was $1,999.00
Options from $1,795.00 – $2,075.00
$114 off

Beveled Mariner Chain Link Necklace in 14K Gold

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

High Polish Rosary Bead Necklace in 14K Gold $399.00 Was $499.00

High Polish Rosary Bead Necklace in 14K Gold
current price Now $399.00, Was $499.00
Options from $399.00 – $799.00
$100 off

High Polish Rosary Bead Necklace in 14K Gold

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Keurig K-Iced Single Serve Coffee Maker

Keurig K-Iced Single Serve Coffee Maker
White, variant on Keurig K-Iced Single Serve Coffee Maker
Gray, variant on Keurig K-Iced Single Serve Coffee Maker
Members-only price
$10.07 off

Keurig K-Iced Single Serve Coffee Maker

4.3633 out of 5 stars
4.3633 out of 5 Stars. 567 reviews
Available for Shipping

Hoop Earring Set in 14K Gold $295.00

Hoop Earring Set in 14K Gold
current price $295.00
Options from $295.00 – $349.00

Hoop Earring Set in 14K Gold

4.1344 out of 5 stars
4.1344 out of 5 Stars. 186 reviews
Available for Shipping

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.
Members-only price

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

4.7549 out of 5 stars
4.7549 out of 5 Stars. 710 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs. $54.98 Was $57.98 $1.25/lb

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.
current price Now $54.98, Was $57.98
$1.25/lb
$3 off

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.

4.7805 out of 5 stars
4.7805 out of 5 Stars. 7778 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Samsung 6.3 cu. ft. Freestanding Gas Range w/ Convection Oven $1,095.00 Was $1,165.00

Instant Savings
Samsung 6.3 cu. ft. Freestanding Gas Range w/ Convection Oven
current price Now $1,095.00, Was $1,165.00
$70 off
Ends Oct 21

Samsung 6.3 cu. ft. Freestanding Gas Range w/ Convection Oven

4.4003 out of 5 stars
4.4003 out of 5 Stars. 682 reviews
Available for Shipping

Pampers Swaddlers Ultra Diapers, Sizes Newborn-8

Sam's Cash Offer
Pampers Swaddlers Ultra Diapers, Sizes Newborn-8
Members-only price
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Pampers Swaddlers Ultra Diapers, Sizes Newborn-8

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 3183 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

LG 20 cu. ft. Top Freezer Refrigerator

Instant Savings
LG 20 cu. ft. Top Freezer Refrigerator
Members-only price
$250 off
Ends Oct 21

LG 20 cu. ft. Top Freezer Refrigerator

3.5703 out of 5 stars
3.5703 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Shipping

Shokz OpenRun Pro Open-Ear Endurance Wireless Bluetooth Headphones

Shokz OpenRun Pro Open-Ear Endurance Wireless Bluetooth Headphones
Black, variant on Shokz OpenRun Pro Open-Ear Endurance Wireless Bluetooth Headphones
Beige, variant on Shokz OpenRun Pro Open-Ear Endurance Wireless Bluetooth Headphones
Blue, variant on Shokz OpenRun Pro Open-Ear Endurance Wireless Bluetooth Headphones
Members-only price
$39.09 off

Shokz OpenRun Pro Open-Ear Endurance Wireless Bluetooth Headphones

4.3921 out of 5 stars
4.3921 out of 5 Stars. 3820 reviews
Available for Shipping

Baguette Cut Gemstone and 0.10 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold $335.00

Baguette Cut Gemstone and 0.10 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold
current price $335.00

Baguette Cut Gemstone and 0.10 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold

4.4576 out of 5 stars
4.4576 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Two-Tone Crossover Hoop Earrings in 14K Gold $289.00

Two-Tone Crossover Hoop Earrings in 14K Gold
Available in additional 1 option
current price $289.00

Two-Tone Crossover Hoop Earrings in 14K Gold

4.1053 out of 5 stars
4.1053 out of 5 Stars. 114 reviews
Available for Shipping

Oval Cut London Gemstone & 0.19 CT.T.W. Diamond Ring in 14K Gold $675.00 Was $689.00

Oval Cut London Gemstone & 0.19 CT.T.W. Diamond Ring in 14K Gold
Treated London Blue Topaz, variant on Oval Cut London Gemstone & 0.19 CT.T.W. Diamond Ring in 14K Gold
Lab Created White Sapphire, variant on Oval Cut London Gemstone & 0.19 CT.T.W. Diamond Ring in 14K Gold
current price Now $675.00, Was $689.00
Options from $625.00 – $675.00
$14 off

Oval Cut London Gemstone & 0.19 CT.T.W. Diamond Ring in 14K Gold

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Round Cut Gemstone Stud Earrings in 14K Gold $175.00 Was $179.00

Round Cut Gemstone Stud Earrings in 14K Gold
current price Now $175.00, Was $179.00
Options from $175.00 – $235.00
$4 off

Round Cut Gemstone Stud Earrings in 14K Gold

4.3438 out of 5 stars
4.3438 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Similac 360 Total Care Sensitive Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

Similac 360 Total Care Sensitive Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.
Members-only price

Similac 360 Total Care Sensitive Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

4.7435 out of 5 stars
4.7435 out of 5 Stars. 382 reviews
Available for Shipping

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

Sam's Cash Offer
Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges
Members-only price
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges

4.4753 out of 5 stars
4.4753 out of 5 Stars. 1435 reviews
Available for Shipping

Pear Cut Lab Created Gemstone & 0.19 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold $565.00 Was $599.00

Pear Cut Lab Created Gemstone & 0.19 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold
Lab Created Ruby, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone & 0.19 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold
Lab Created White Sapphire, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone & 0.19 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold
Lab Created Emerald, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone & 0.19 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold
Blue Topaz, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone & 0.19 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold
current price Now $565.00, Was $599.00
$34 off

Pear Cut Lab Created Gemstone & 0.19 CT. T.W. Diamond Ring in 14K Gold

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Pear Cut Lab Created Gemstone 3-Stone Ring in 14K Gold $619.00 Was $639.00

Pear Cut Lab Created Gemstone 3-Stone Ring in 14K Gold
Lab Created Blue Sapphire, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone 3-Stone Ring in 14K Gold
Lab Created White Sapphire, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone 3-Stone Ring in 14K Gold
Lab Created Ruby, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone 3-Stone Ring in 14K Gold
Lab Created Emerald, variant on Pear Cut Lab Created Gemstone 3-Stone Ring in 14K Gold
current price Now $619.00, Was $639.00
Options from $575.00 – $619.00
$20 off

Pear Cut Lab Created Gemstone 3-Stone Ring in 14K Gold

4.4545 out of 5 stars
4.4545 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Express Women's Linen Blend Blazer $19.81 Was $38.98

Express Women's Linen Blend Blazer
Black - Online Only, variant on Express Women's Linen Blend Blazer
Tan - Online Only, variant on Express Women's Linen Blend Blazer
Olive - Online Only, variant on Express Women's Linen Blend Blazer
Pink - Online Only, variant on Express Women's Linen Blend Blazer
current price Now $19.81, Was $38.98
$19.17 off

Express Women's Linen Blend Blazer

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Round Cut London Blue Topaz & Diamond Double Row Band in 14K Gold $475.00

Round Cut London Blue Topaz & Diamond Double Row Band in 14K Gold
current price $475.00

Round Cut London Blue Topaz & Diamond Double Row Band in 14K Gold

4.4706 out of 5 stars
4.4706 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

Emerald Cut Natural Gemstone & 0.20 CT. T.W. 3-Stone Diamond Ring in 14K Gold $969.00 Was $999.00

Emerald Cut Natural Gemstone & 0.20 CT. T.W. 3-Stone Diamond Ring in 14K Gold
current price Now $969.00, Was $999.00
$30 off

Emerald Cut Natural Gemstone & 0.20 CT. T.W. 3-Stone Diamond Ring in 14K Gold

4.8889 out of 5 stars
4.8889 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Samsung 4.5 cu. ft. Front Load Washer with Vibration Reduction - Update

Samsung 4.5 cu. ft. Front Load Washer with Vibration Reduction - Update
Members-only price

Samsung 4.5 cu. ft. Front Load Washer with Vibration Reduction - Update

4.6276 out of 5 stars
4.6276 out of 5 Stars. 2057 reviews
Available for Shipping

OLLY Kids Multivitamin + Probiotic Gummy, Berry, 160 ct. $17.98 Was $19.88 $0.11/ea

OLLY Kids Multivitamin + Probiotic Gummy, Berry, 160 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.11/ea
$1.90 off

OLLY Kids Multivitamin + Probiotic Gummy, Berry, 160 ct.

4.5858 out of 5 stars
4.5858 out of 5 Stars. 857 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Round Cut Genuine Gemstone and Diamond Accent Band in 14K Gold $735.00

Round Cut Genuine Gemstone and Diamond Accent Band in 14K Gold
current price $735.00

Round Cut Genuine Gemstone and Diamond Accent Band in 14K Gold

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Emerald Cut Gemstone & 0.50 CT.T.W. Diamond Accent Band in 14K Gold $1,265.00

Emerald Cut Gemstone & 0.50 CT.T.W. Diamond Accent Band in 14K Gold
current price $1,265.00
Options from $1,265.00 – $1,315.00

Emerald Cut Gemstone & 0.50 CT.T.W. Diamond Accent Band in 14K Gold

4.6563 out of 5 stars
4.6563 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Aveeno Baby Eczema Therapy Moisturizing Cream, 2 pk.

Aveeno Baby Eczema Therapy Moisturizing Cream, 2 pk.
Members-only price

Aveeno Baby Eczema Therapy Moisturizing Cream, 2 pk.

4.7806 out of 5 stars
4.7806 out of 5 Stars. 1062 reviews
Available for Shipping

GoVerden Perfectly Ripe Avocado 2 oz. cups, 16 ct. $7.98 Was $8.98 $0.50/ea

GoVerden Perfectly Ripe Avocado 2 oz. cups, 16 ct.
current price Now $7.98, Was $8.98
$0.50/ea
$1 off

GoVerden Perfectly Ripe Avocado 2 oz. cups, 16 ct.

4.3735 out of 5 stars
4.3735 out of 5 Stars. 2830 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Graco Teddi 6 Drawer Dresser, Choose Color

Graco Teddi 6 Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Graco Teddi 6 Drawer Dresser, Choose Color

4.3488 out of 5 stars
4.3488 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct. $17.98 Was $19.88 $0.09/ea

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct.
current price Now $17.98, Was $19.88
$0.09/ea
$1.90 off

OLLY Women's Health & Immune Support Multivitamin Gummies, 200 ct.

4.4262 out of 5 stars
4.4262 out of 5 Stars. 4474 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Polished Twist Hoop Earrings in 14K Gold $389.00

Polished Twist Hoop Earrings in 14K Gold
current price $389.00

Polished Twist Hoop Earrings in 14K Gold

4.4854 out of 5 stars
4.4854 out of 5 Stars. 171 reviews
Available for Shipping

Bliss Baby Bath Bundle, 2-in-1 Shampoo + Body Wash & Lotion, 8 fl. oz., 2 pk. $22.98 $1.44/foz

Bliss Baby Bath Bundle, 2-in-1 Shampoo + Body Wash & Lotion, 8 fl. oz., 2 pk.
current price $22.98
$1.44/foz

Bliss Baby Bath Bundle, 2-in-1 Shampoo + Body Wash & Lotion, 8 fl. oz., 2 pk.

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Children's Hoop and Heart Earring Set in 14K Gold $165.00

Children's Hoop and Heart Earring Set in 14K Gold
current price $165.00

Children's Hoop and Heart Earring Set in 14K Gold

4.2396 out of 5 stars
4.2396 out of 5 Stars. 96 reviews
Available for Shipping

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct. $19.48 Was $19.98 $0.12/ea

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct.
current price Now $19.48, Was $19.98
$0.12/ea
$0.50 off

Glad ForceFlex Tall Kitchen Drawstring Trash Bags, Gain Original scent with Febreze Freshness, 13 Gallon, 160 ct.

4.5478 out of 5 stars
4.5478 out of 5 Stars. 5307 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jeep Wrangler Deluxe Stroller Wagon + Accessories Black/Green

Jeep Wrangler Deluxe Stroller Wagon + Accessories Black/Green
Members-only price

Jeep Wrangler Deluxe Stroller Wagon + Accessories Black/Green

4.4314 out of 5 stars
4.4314 out of 5 Stars. 102 reviews
Available for Shipping

Beech-Nut Veggies and Fruities Stage 2 Baby Food Pouch, Variety Pack, 3.5 oz., 18 ct. $18.48 $0.29/oz

Beech-Nut Veggies and Fruities Stage 2 Baby Food Pouch, Variety Pack, 3.5 oz., 18 ct.
current price $18.48
$0.29/oz

Beech-Nut Veggies and Fruities Stage 2 Baby Food Pouch, Variety Pack, 3.5 oz., 18 ct.

4.8273 out of 5 stars
4.8273 out of 5 Stars. 139 reviews
Available for Shipping

Colgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk $11.98 Was $12.48 $0.33/oz

Colgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk
current price Now $11.98, Was $12.48
$0.33/oz
$0.50 off

Colgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk

4.7742 out of 5 stars
4.7742 out of 5 Stars. 2857 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Vera Bradley Featherweight Tote $39.98 Was $44.84

Vera Bradley Featherweight Tote
Calm Mint, variant on Vera Bradley Featherweight Tote
Rose Quartz, variant on Vera Bradley Featherweight Tote
Fresh-Cut Floral Lavendar, variant on Vera Bradley Featherweight Tote
Black, variant on Vera Bradley Featherweight Tote
current price Now $39.98, Was $44.84
$4.86 off

Vera Bradley Featherweight Tote

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Shark Clean & Empty Cordless Stick Vacuum with Auto-Empty System

Shark Clean & Empty Cordless Stick Vacuum with Auto-Empty System
Members-only price
$211.19 off

Shark Clean & Empty Cordless Stick Vacuum with Auto-Empty System

4.0341 out of 5 stars
4.0341 out of 5 Stars. 205 reviews
Out of stock

About Savings Center

Savings Center

There’s no place to save quite like Sam’s Club. And now, we’re making it even easier to find the items you want at the prices you’ll love. Visit the Savings Center to discover all the latest ways to save big.

At the Savings Center, you’ll find items from departments all over the Club. From the latest in technology to the exclusive savings on gifts from the Sam’s Club fine jewelry department, there’s something for everyone. If you’ve had your eye on something, now’s the time to buy.

If you love getting the most for your money, you’re going to love the Savings Center. We’ve gathered special values and put them all in one place.

Looking for a mattress or a piece of furniture? Come to the Savings Center. And when you see something you want, don’t wait. Sam’s Club will only sell a limited quantity of the items in the Savings Center. Once they’re gone, they’re gone.

*Discount varies between 10% and 60%"

Offer end dates vary

We try to offer reliable savings data but can’t promise that the content provided will always be available, accurate, complete, and up to date, so we’re not liable for any errors.

Event Details

*Special Event Pricing is valid in U.S. clubs (except PR) with U.S. membership between April 9–April 29, 2026. Prices shown are pre-tax. Sales tax may apply to pre-discount price. No refunds if post-offer price is below zero. Multiple offers will not be combined for any item. If more than one offer is available for an item, the most recent offer on that item will apply first. See SamsClub.com/TermsAndConditions or an associate for details.

Online availability may vary.

SamsClub.com strives to provide accurate product and pricing information, but pricing, pictorial or typographical errors may occur. SamsClub.com cannot confirm the price of an item until after ordered. In the event that an item is listed at an incorrect price or with incorrect information due to an error in pricing or product information, SamsClub.com has the right, at our sole discretion, to either refuse or cancel any orders placed for that item, or contact you for notification and instructions on such cancellation. Without limitation to said terms above, SamsClub.com does not represent that each item on this website is accurate in regards to pricing and product information and disclaims any liability as to such accuracy. In addition, unless otherwise noted, prices for items ordered on SamsClub.com do not include shipping costs.

1 Hour Express Delivery:
Available at participating locations on eligible orders for an additional $10 for Plus members or $22 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

3 Hour Express Delivery:

Available at participating locations on eligible orders for an additional $5 for Plus members or $17 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

Plus Early Access

From time to time, Sam’s Club may, in its sole discretion, offer Plus members access to special or additional offers or discounts available only to Plus members. These may include early in-club or online access to “doorbusters” or other offers, discounts or promotions. Valid for current Plus members only. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details. Please refer to the terms and conditions which accompany those offers, discounts or promotions for quantity limits, details and restrictions. Sam’s Club reserves the right to cancel or modify this offer at any time.

Free Shipping for Plus:
Plus members get free ground shipping on eligible online items totaling $50 or more pre-tax in the contiguous U.S., up to a total of 10 addresses. Eligible orders below $50 have an $8 flat rate fee. Shipping is not available to Alaska, Guam, Hawaii, PR, USVI, PO boxes and Military AP/FPO addresses. Exclusions apply. See SamsClub.com/ShipToHome.

Curbside Pickup:
Available at participating Sam’s Club locations in the U.S. and Puerto Rico on eligible items. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions.

Delivery from Club:
***Plus members get free Delivery from Club on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating locations. Same-day service is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones, alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.