Pumpkin Everything

Prices may vary in club and online
Sort by|

Glade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Golden Pumpkin & Spices, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. each $17.68

Glade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Golden Pumpkin & Spices, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. each
Sponsored
current price $17.68

Glade Automatic Spray Refill, Air Freshener, Golden Pumpkin & Spices, 1 Device + 3 Refills, 6.2 oz. each

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 16 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs. $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
Sponsored
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Febreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz. $9.98 $0.31/oz

Sam's Cash Offer
Febreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz.
current price $9.98
$0.31/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Febreze Air Mist Air Freshener Spray, Fall Mixed Scent, 4ct., 32.4 oz.

4.7586 out of 5 stars
4.7586 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush
current price $19.98

Disney Halloween Large Mickey or Minnie Plush

4.913 out of 5 stars
4.913 out of 5 Stars. 23 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs. $24.98 $0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.
current price $24.98
$0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 432 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk. $26.64 $0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.
Sponsored
current price $26.64
$0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.

4.5393 out of 5 stars
4.5393 out of 5 Stars. 5045 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Seasonal Variety Pack, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 48 fl. oz. $11.98 $0.25/foz

Sam's Cash Offer
Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Seasonal Variety Pack, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 48 fl. oz.
current price $11.98
$0.25/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Dawn Platinum Plus Powerwash Dish Spray Bottle Set, Seasonal Variety Pack, 1 Spray Bottle + 2 Refills, 48 fl. oz.

4.7261 out of 5 stars
4.7261 out of 5 Stars. 606 reviews
Available for Shipping

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills $10.98 Was $13.98

Instant Savings
Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills
current price Now $10.98, Was $13.98
From $10.98
$3 off
Ends Oct 06

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz. $7.43 $0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.
Sponsored
current price $7.43
$0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.

4.6758 out of 5 stars
4.6758 out of 5 Stars. 1092 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Frequently Asked Questions

Why choose Sam’s Club for fall essentials and pumpkin spiced favorites?

What types of pumpkin spice products are available at Sam’s Club?

Can I buy pumpkin spice products in bulk at Sam’s Club?

How long are pumpkin spice items available?

Can I order pumpkin spice coffee and snacks online?

Do pumpkin spice items make good seasonal gifts?

About Pumpkin Spice Everything and Seasonal Treats Near Me

Pumpkin Spice Favorites for Fall | Sam’s Club

Fall into flavor with Sam’s Club’s Pumpkin Spice collection. From baking mixes that make holiday treats effortless to seasonal snacks, beverages, and desserts, our curated items bring cozy warmth and abundant savings. Shop bulk-sized pumpkin-spiced favorites and enjoy quality, convenience, and value—all in one place.

Pumpkin Spice: Fall Snacks, Drinks & Seasonal Treats

Celebrate autumn’s favorite flavor with the Pumpkin Spice collection at Sam’s Club. From rich coffee creamer and pumpkin seed granola to sweet baked goods, cozy breakfast treats, and seasonal pantry spices, our curated collection brings the warm, aromatic blend of cinnamon, nutmeg, clove, and pumpkin to your daily routine, all at member-exclusive wholesale values.

Pumpkin Spice Highlights - Pumpkin Spice Coffee, Snacks & Seasonal Treats

Celebrate the season with Sam’s Club’s Pumpkin Spice collection. From rich pumpkin spice coffee to delicious baked goods and sweet treats, we’ve got everything you need to enjoy autumn’s most iconic flavor. These seasonal items are only here for a limited time, so stock up while supplies last!

Satisfy your seasonal cravings with top national brands and exclusive Member’s Mark favorites:

Coffee, Teas & Beverages

Start your cool autumn mornings with a rich, spiced brew.

  • Pumpkin Spice K-Cups & Ground Coffee – Light-to-medium roast coffees infused with natural pumpkin, cinnamon, and nutmeg notes, available in bulk pod packs or bag options.
  • Creamers, Cold Brews & Lattes – Creamy liquid and powder coffee creamers, ready-to-drink iced lattes, and spiced chai tea mixes for coffeehouse-quality drinks at home.
  • Cozy Beverages: Sip on autumn with Starbucks Pumpkin Spice Frappuccino made fresh with coffee pods or protein packed Premier Protein Pumpkin Spice shakes seasonal sips to power through cooler days.

Bakery, Breakfast & Pantry Snacks

Bring warm autumn vibes to breakfast tables and snack times.

Snacks and Pantry

Autumn isn’t complete without the iconic aroma of pumpkin spice. At Sam’s Club, we bring you a plush collection of seasonal favorites, think baking essentials, sweet treats, and drinks, all curated for warmth, value, and convenience.

  • Pantry Essential Spices: Elevate your recipes with Member’s Mark Pumpkin Pie Spice Blend (5.6 oz), a rich mix of cinnamon, ginger, nutmeg, allspice, mace, and cloves ideal for any fall cooking.
  • Fall Snacks & Desserts: Snack your way through fall with pumpkin spice cookies, muffins, breads, and trail mixes. Perfect for school lunches, office snacks, or seasonal entertaining, these treats capture the warm flavors of cinnamon, nutmeg, and pumpkin. Indulge in fan favorites like Snack Factory Pumpkin Spice Pretzel Crisps, pumpkin cake balls or fan-favorite Chobani yogurts , each packed with spiced goodness at member-friendly prices.

Grab While Supplies Last - Limited-Time Seasonal Treats

Pumpkin spice products are only available during fall, so don’t wait! From breakfast staples to sweet desserts, Sam’s Club makes it easy to bring the taste of the season home at unbeatable prices.

Why Buy Pumpkin Spice Favorites at Sam’s Club?

Indulge in seasonal favorites while stretching your grocery budget further.

  • Bulk Values for the Season: Get larger package sizes on limited-run items so you never run out during the fall months.
  • Exclusive Member’s Mark Flavors: Enjoy specially crafted, high-quality bakery and beverage recipes available only to Sam's Club members.
  • Fast & Convenient Pickup: Save time by using Scan & Go in-club, or order online with Free Curbside Pickup for eligible items.